+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9

Тема: Сухомлин Роман romanproject

Комбинированный просмотр

  1. #1

    Re: Сухомлин Роман romanproject

    DeDAnGeL.

    Звинувачуєш в тому, що я не хотів зустрічатись і щось розгрібати. Були і суб'єктивні причини, мені легше писати, ніж говорити. Написане потім можна копі-пейстити. Але було досить і об'єктивних причин. По-перше тривалий час, я не був вдома. По-друге, щоби предметно говорити на зустрічі, я хотів усвідомити реальний стан справ зі своїм майном. Всі сторони взагалі ніяк не могли б зустрітись, бо Назар був на Сході до недавнього часу. По-третє, коли я все ж таки забрав майно і роздивився, вже ні про які зустрічі не йшлося.

    Наскільки мені відомо, Тіхій мені передав в АТО тактичну цівку і 500 грн. Допоміг придбати коліматор за гроші моєї родини. Воно в АТО і залишилось. Ніяких умов, що це допомога не Батьківщині, а мені особисто, за яку я маю якось матеріально відповідати не було. Думаю, і не могло бути. Тепер спекулювати цим - це так достойно. Наголошую, в АТО все і лишилось.

    Як привода вбивались і таскались скопом - так само, як пару років перед тим я тягав їх скопом і впереміжку. Це надто суб'єктивні судження.

    Те, що Тіхій їх ремонтуав, я вдячний. Саме тому, я і без актів прийомів-передач погодився під чесне слово передати майно. Цей ремонт мав за умову яксь матеріальну компенсацію з мого боку? Ні. То як можна тепер аргументувати якоюсь попередньою допомогою подальше неповренення частини майна? Ми хіба якось домовлялись на цей рахунок?

    Я вірю Назару. І я докладно по кожному вашому "так і було" розпитався, як було. Я як раз зі свого боку як міг, розібрався. Звісно, зручно спихнути все на Назара, бо в нього найменше досвіду. І все заклеймити або "поганою експлуатацію", або ж "злим наміром". Цю карту мені реально нема чим крити. Ви ж кажете, що "так і було".

    Один калаш передавався в розібраному стані. Я про це зазначав. Не треба цим спекулювати. І ціле там було все, а не лише баді. Чому не повернули всі деталі перемикачу вогню (на гірі і зовнішні), направляючу затворної рами з пружиною, затворну раму, кнопку тримача кришки затворної рами, пістолетну ручку? Коли відламали колодку мушки? Нічого з цих проблем не було зазначено коли приймали, ні через місяць. Вперше це спливло, коли я спитав "а чому нема" при поверненні. "Так і було". Але чомусь на фотці від 24 лютого 2015 року від вашого Лакі це є.

    Всі інші привода при передачі напевно стріляли, як мінімум.
    Докладна цитати того вашого Лакі від 24 лютого 2015: " бункера я вичістив всі. переклеїв. позатирав вони всі суперові. приводи всі перечистив від селікону до гірбокса."
    Ні слова про те, що щось не працює.

    Щоправда тоді він написав і за акуми: "акуми банкі вже розряжені настільки шо вони не тримають гру. зарядку підпаював контакти . ". Це мене дуже насторожило, я перепитав, що за фігня. Він зазначив " за акуми ... там пару там полусівших" але більше нічого на цю тему він не відповів і взагалі видалив той акаунт. На цьому спілкування і перервалось. І мені було не до того.

    Я теж не знаю, що таке сторадж режим для LiFePo4 акумулятора. Я їх зберігаю зарядженими на балансі. І якось пару років трималось без будь-яких проблем.

    На момент передачі Назар був в підрозділі і фоткати нічого не міг. Не треба перекручувати. А те, що фоткала би 17-річна дівчина - це не осмислена передача, а скоріше матеріал для подальших спекуляцій на тему "так і було".

    Тепер вже ти згадуєш що всетаки щось поломане було Позгадуй іще може все згадаєш
    Я докладно вивчив всі недоліки після того, як забрав майно, і ретельно допитав Назара на предмет і по пунктах, що зламалось при ньому. І тому ті речі, які або зламались ще в Назара (як приклад чи пару загублених планок), або я мав сумніви коли було пошкоджено (згорівший мотор), я не відносив до наслідків вашої експлуатації. Гідно перекручуєш, молодець.

    Не бачив і не було бажання в тебе, ти хотів щоб воно все саме якось вирішувалось а тобі тільки гроші звідкись брались і привода ремонтвались за щось тобі.
    Мені гроші нізвідки не брались, я ні копійки не отримав, наголошую. Знову перекручуєш. Я дав вам майно на шару покористуватись і очікував, що заберу його принаймні в працездатному стані. З огляду на те, скільки мені прийшлось туди вкласти, щоби запустити це в роботу, працездатним станом це на назвеш - купляти акумулятори, бункера, потім приціли (хоча це лише антруаж, але все ж для мене це важливо).

    Те, що братИ вклали гроші в ремонт приводів, які віддав вам Лакі в пакетиках, не мої проблеми. Але коли ви мені сказали, що така ситуація і вам треба відбити частину коштів, то я більше двох місяців не забирав приводи. А коли знову звернувся по приводи ще через пару місяців, то виявилось, що ніхто нічого не відбивав на оренді, вони цей час просто лежали. Але я тут при чому? Я розумію, що ви попали через того Лакі, але у Тіхого була угода зі мною. І навіть якби я якимось чином впарив вам завідомо поламні привода, щоби обдурити вас і змусити їх мені на шару відремонтувати, то і тоді б "дагавор дароже дєнєг". Втім, ви ситуацію так і подаєте, що я тут хочу вас намахати. І саме тому віддав під чесне слова купу приводів.
    Більше того, я погодився на спільний розподіл прибутків від оренди надалі, щоби братИ могли відбивати кошти. Але далі моєї згоди нічого не зрушилось. Не з моєї вини.

    Чому ви тюнули під себе мій АУГ без моєї згоди - я не розумію. Я хотів забрати не затюнений АУГ, чужого не треба, а свій. І вже кілька місяців "не можуть знайти мій гірбокс" і "подзвони з понеділка". Коротше, не віддали АУГ.


    Якби було так ЖАХЛИВО, то ви б ОДРАЗУ мали б повідомити, що там жах ( як ти пишеш ), і або би взагалі не брались, або би докладно розписали ситуацію. Ви все прийняли без суттєвих застережень, а потім виявилось, що там все таке жахливе і я вам грошей винен за ремонт. Я у вас просив щось ремонтувати?

    Звісно, якби був акт прийому-передачі, був би толковий предмет розмови. А раз його не було - зараз можна пояснити, що я сам у всьому винен, всьо поламали Назар+Діана і трішечки Лакі і все так і було,

    Зарядка в нормі, її в Рівному на А123 протестували, вона працює. І зараз працює із новими акумами.

    АУГ ви не віддали, це факт. До калаша комплектуючі не віддали - факт. Відламана колодка мушки - факт. Бункера віддали дуже епізодично - факт. Прицільні планки - факт. І т.д. Тільки акуми ще можна розписувати, що вони там якось так самі всі просіли. Їх хоча б по кількості повернули стільки, скільки було.
    Последний раз редактировалось Gruz; 03.11.2015 в 00:40.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама