Цитата Сообщение от Kocc Посмотреть сообщение
Девайс "годний", навіть дуже. Раджу кнопки адміністрування (або режим зміни налаштувань) винести окремо, навіть на тильну або бокову сторону, бо
в запалі хтось з гравців може настройки похерити (не по нажати). Залишити тільки ф-ю перемикання "сторони" (синя/зелена). Те ж саме з нам-падом.
Завести "адмінський пароль" і зміни налаштувань тільки після його введення.
Ну і головний недолік таких систем - недостатня "візуалізація" спрацюваня бомби. Піщалка не варіант, її чути в радіусі 5-10 метрів. Вже опрацьовувались
варіанти підключення електрозапалу+піротехніки, або диму, але, наскільки я знаю, єдино правильного рішення (тобто вибух бомби чути і видно далеко)
ще не винайдено.
ціна - головне щоб не кусалась.

Привіт! дякую за відгук.
Коли запущена гра, то налаштування вже змінити неможливо!!! Орг на початку гри проводить всі налаштування, після запуску гри доступ до налаштувань є закритий.
На рахунок візуалізації спрацювання бомби, то тут я б рекомендував відправляти СМСки організатору гри, а саме: стан бомби, або стан території, час до завершення, хтось пробує розмінувати, результат гри, і т.д. + роз'єм під піротехніку.
Вже є готовий новий прототип бімби, в який залити 3 режими гри. Внесені суттєві зміни в налаштування пристрою...На днях засуну все це діло в коробку і вам всім покажу результат.

Стосовно ціни, то такий пристріій не буде дешевим: ціна комплектуючих є високою (навіть якщо вести їх з Китаю). Принаймні про ціну мені ще важко шось казати, оськільки я не має остаточної версії пристрою.