+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 30 из 30

Тема: Муляж бомби для страйкболу

  1. #21

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Цитата Сообщение от Jurgen_ Посмотреть сообщение
    Я планував виготовляти, наразі, одну коробочку з трьома режимами роботи. Не бачу сенсу робити три окремі (поправте якщо не так). Зараз займаюсь виготовленням друкованої плати. Після успішного запуску остаточної версії пристрою, буде оголошено про попередні замовлення. Хоча попередні замовлення можна почати збирати вже. Якщо комусь цікаво - пишіть.
    Можу розробити індивідуальний пристрій з вашим варіантом гри. Наразі розглядаю можливості задіяти GSM звя'зок, контроль мертв'яка, електронна бомба, "пронести бомбу/заложника заданим маршрутом", обмін даними про стан бомби між командами та організатором, віддалене керування бомбою і т.д.

    PS: щоб здешевити вартість пристрою, комплектуючі потрібно замовляти з Китаю, а це 2-4 тижні на доставку. Прохання це врахувати . Якщо хочите провести цей сезон з "новинкою" - задумайтесь про передзамовлення!
    Я поправлю... 2-8 недель))
    Мультирежимы то самое то!! Чем больше всего в 1 тем лучше... но память там не резиновая + продумать выводы и кнопки...
    Мы с командой около 10 режимов придумали.. но влезло толи 3 толи 4 не помню уже(
    Сделай внутри какуето планку крепежную для акумов... типа как в авто акум прижимаеться планкой с болтами.... бо акумы у всех разные.....
    Ну и питание под Т-конектор, так как они у каждого есть, подуставшие которые на привода не станут уже а прибор стянет на день игры... и обязательно со стабилизатором по питанию, минимальное там кажись 7В... как раза 7,4В и выше акумы норм подойдетут, иначе экран будет кракозябры выдавать и постоянно надо будет вскрывать и подстраивать даже при небольшом разряде батарейки ....
    Последний раз редактировалось SergLviv; 22.06.2016 в 21:32.

  2. #22

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Друзі! спішу повідомити, що робота над версією Бімба 2.0 завершена. Нижче є відео роботи пристрою.
    Бімба має 4-и режими гри:
    - знайти і знешкодити
    - контроль території на 4-и команди (як просили)
    - підкинь бомбу v1
    - підкинь бомбу v2 (з купою всіляких заморочок)
    Додано 4-и світлодіодики для відображення стану бімби та ігрового процесу. Замок вкл/викл. Три rfid мітки. Ніякої клавіатури! захист результатів гри і т.д. Дивіться відео і все зрозумієте самі. Якщо будуть якісь питання - пишіть або сюди або в приват.
    Програма і повністю протестованою (виправлені всі помилки). Максимальний час однієї гри - 24 години

    PS: берусь за новий алгоритм роботи (режим гри) - "Battle for Resources". Якщо будуть якісь пропозиції та побажання ))))) з радістю вислухаю

    Відео роботи бімби (прохання дивитись в тому порядку, в якому вони розташовані. так буде зрозуміліше)








    З нетерпінням чекаю ваші відгуки!!!! Радий буду побачити адекватну критику!!!!!
    Наразі дякую.

  3. #23
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Для мене все Супер! навіть труби підходять...
    4й режим вийшов навіть краще ніж хотів Алгоритм четвертого режиму запропонував я. Він досить важкий для розуміння та й у виконанні(грі) буде не легко все зробити але ж куди без труднощів не бавитися ж весь час в пострілушки...

  4. #24

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Всім привіт!

    Довго не було від мене новин), проте був весь в роботі! Хочу презентувати нові доопрацювання, а саме:
    - зменшено енергоспоживання пристрою!!!! пікове короткотривали близько 70мА, робоче без світлодіодів - порядка 17мА;
    - додано меню налаштувань в якому можна вкл або викл світлодіоди;
    - ДОДАНО новий режим гри: БИТВА ЗА БІТКОЙНТИ!

    Отже, пропоную вам переглянути відео роботи пристрої + нового режиму гри!
    Приємного перегляду!!!!

    PS: як завжди чекаю на ваші пропозиції та зауваження!!!

    Последний раз редактировалось Jurgen_; 20.07.2016 в 18:59.

  5. #25

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Цитата Сообщение от Jurgen_ Посмотреть сообщение
    PS: як завжди чекаю на ваші пропозиції та зауваження!!!
    Прикольный приборчик получился)

    1. Добавь время до старта игры. Оч удобно оргам приборы зарание перед игрой раставить, зная когда старт игры и запустить таймер обратного отсчета до игры.... я у себя такое организовал, оч хорошая функция....
    2. Скинь пожалуйсто в личку где ты такой ключик купил)
    3. Штекер можешь любой из ЮСБ, PS/2 или тому подобное использовать со старых мат плат, мышек и тд....

  6. #26
    Оператор Аватар для Ulan
    Регистрация
    12.08.2012
    Адрес
    Черкассы
    Команда
    Скорпионы AFU
    Сообщений
    420

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Хочу по благодарить Юру за сборку данного устройства.
    Устройство собрано очень качественно, а функции очень просты в использовании, то что нужно для организации игр.
    Всем кто хочет приобрести данный девайс - рекомендую!
    Вот так я за 5 минут по быстрому разместил блок в ящике.

  7. #27

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Чому саме «ВТІК – 1»
    Військово-тактична ігрова коробка «ВТІК – 1» призначена для переведення ігрового процесу на новий рівень під час проведення ігор страйкболу (airsoft), пейнтболу (paintball) та лазертагу (Lasertag), оскільки поєднує п’ять режимів гри в одному пристрої, які задовольнять найвибагливіших організаторів та гравців! Вам не потрібно купувати декілька різних пристроїв з різними режимами гри. Завдяки своєму невеликому розміру (1200х900х245 мм) «ВТІК – 1» можливо розмістити у будь-якому чемодані чи ящику, який має «антуражний» вигляд та дозволить створити ефект реальності, близький до справжніх годинникових механізмів з зворотною лічбою чи інших вибухових військових пристроїв. Запрограмовані п’ять алгоритмів роботи пристрою дозволять Вам проводити ігри від звичайного розмінування/закладання бомби (3 різні режими гри) до контролю території та битви за ресурси. Яскравий текстовий дисплей забезпечує виведення всієї необхідної ігрової інформації. Вбудований літій-полімерний (Li-Po) акумулятор на 950 mAh забезпечить безперервну роботу пристрою протягом всього часу проведення Вашою гри (до 24 годин безперервної роботи), а інтегрований зарядний пристрій в «ВТІК – 1» дозволить заряджати акумулятор не розбираючи пристрою та не витягуючи акумулятора, заряд акумулятора відбувається з допомогою кабелю міні USB (не входить в комплект) та будь-якого пристрою з виходом USB (комп’ютер, ноутбук, телевізор з відповідним роз’ємом, зовнішнього акумулятора Powerbank, зарядки до телефону, тощо). Таким чином Вам не потрібно додатково докуповувати дорогих зарядних пристроїв. Ще однією властивістю вбудованого зарядного пристрої є контроль за надмірним розрядом акумулятора, що забезпечує дбайливий догляд за акумулятором та не дає акумулятору вийти з ладу до кінця терміну його роботи. Вмонтований перемикач з ключем (в комплект входить два ключі) дозволяє вмикати пристрій коли Вам потрібно і унеможливлює вимкнення пристрою під час проведення гри гравцями. Чотири червоних світлодіоди та чотири кольорових кнопки і вбудований динамік забезпечують додаткову візуалізацію процесу роботи пристрою. Завдяки логічній та простій будові меню, простій навігації по розділам меню пристрою, налаштування пристрою перед грою не займе більше хвилини, а функція «відкладений старт» дозволить налаштувати пристрій заздалегідь до початку гри та розмістити його на потрібній позиції.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: ВІТК - 1.jpg
Просмотров: 18
Размер:	32.8 Кб
ID:	88338

  8. #28
    Курсант Аватар для STALKER (Andriy)
    Регистрация
    24.12.2011
    Адрес
    м. Стрий, Львівська обл.
    Команда
    42 RMC (Stryi)
    Сообщений
    89

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Цитата Сообщение от Jurgen_ Посмотреть сообщение
    Всім привіт!

    Довго не було від мене новин), проте був весь в роботі! Хочу презентувати нові доопрацювання, а саме:
    - зменшено енергоспоживання пристрою!!!! пікове короткотривали близько 70мА, робоче без світлодіодів - порядка 17мА;
    - додано меню налаштувань в якому можна вкл або викл світлодіоди;
    - ДОДАНО новий режим гри: БИТВА ЗА БІТКОЙНТИ!

    Отже, пропоную вам переглянути відео роботи пристрої + нового режиму гри!
    Приємного перегляду!!!!

    PS: як завжди чекаю на ваші пропозиції та зауваження!!!

    Друзі, де можна таке купити????
    Per Mare Per Terram

  9. #29
    Авторизированный торговец Аватар для .tornado
    Регистрация
    07.07.2011
    Адрес
    Луганск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    414
    Записей в дневнике
    3

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Напиши топікстартеру.
    Або спитай/замов у радіоаматорів. Багато хто з початківців хоче щось зробити, але не знає що. А тут буде замовлення.
    Последний раз редактировалось .tornado; 06.12.2017 в 18:03.

  10. #30
    Курсант Аватар для STALKER (Andriy)
    Регистрация
    24.12.2011
    Адрес
    м. Стрий, Львівська обл.
    Команда
    42 RMC (Stryi)
    Сообщений
    89

    Re: Муляж бомби для страйкболу

    Цитата Сообщение от .tornado Посмотреть сообщение
    Напиши топікстартеру.
    Або спитай/замов у радіоаматорів. Багато хто з початківців хоче щось зробити, але не знає що. А тут буде замовлення.
    мені вже в ПП, відписались.
    Per Mare Per Terram

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Емулятор бомби для страйкболу та пейнтболу!
    от Jurgen_ в разделе ОБСУЖДЕНИЕ И НОВОСТИ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 07.09.2016, 19:44
  2. Шукаю муляж, макет гранат.
    от Всеслав в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 03.04.2012, 18:00
  3. Семинар по страйкболу
    от Дед в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 20.06.2007, 14:49
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама