Нарешті є можливість спокійно сісти за комп`ютер. Повністю відійшовши від самої гри і всього що пов`язано з її організацією, як гравець і орг, можу сказати тільки одне - найкраща гра з серії Афганістану. Звичайно що в основному завдяки підготовленості і обізнаності гравців. Та й погода додала антуражності.
Цього разу всі антуражно увійшли в свій образ. Духи як завжди були присутні усюди, навіть не знаю як встигали. Але і спілкувались, торгувались, робили диверсії... За що всім "правовірним" велике дякую.
ОКСВА. Тут для мене все було значно цікавіше (ядже попередні 3 гри я відіграв за духів), своя, доволі незвична атмосфера. Інший стиль гри. Щоправда і тут всі відіграли на ура, охоче ішли на діалог з духами, торгувались, бігали в самоволки...
Окреме дякую Кудріну Ігорю (БЛЄСК 55) за допомогу увійти в антуражний образ, поради і цікаві розповіді. Дуже радий нашому знайомству.
Хаос, ну тут без слів. Найкращий командир ОКСВА. Будемо писати Брєжнєву, вибивати для тебе орден. Перший раз за серію ігор духи не взяли заставу. Був радий познайомитись ближче.
Бум і Халіль. Не кривлячи душею - ви задали ігрову атмосферу всім бійцям ОКСВА. Встигали всюди. Бум - найкращий старійшина. Халіль, не знаю якому шайтану ти продав душу, але вакансію дуканщика ми за тобою закріпимо назавжди. І розсмішив, і поторгуватись змусив. Окреме дякую за сигарети, хоч і вторгувались вони не легко.
Всім-всім ще раз велике дякую!
П.С. Жека, в самоволку я тебе не спеціально витянув. Автомат в сценарій гри не входив. Руда підтвердить.