Минув тиждень від пройденої гри , а відійти ще не виходить )))
Вперше себе пробую в грі подібного формату , та скажу що данна гра змінила бачення на страйкбол . НАРЕШТІ!!! Нарешті відбулась гра по дресс-коду , де шураві-шураві а дух-дух , ніяких скотчів мудрувань з камуфляжом та інших проблем рутинних воскрєсок . Атмосфера неперевершенна , таке відчуття як знімаєшся в фільмі , або дійсно на календарі 86й рік та Афганські пейзажі за вікном штабної палатки) . Зауважень по грі категорично нема ! Хіба що побажання , а саме продовжувати в цьому дусі ! ВЕЛИТЕНСЬКЕ , як весь Афганістан ДЯКУЮ : Організаторам Блєску , Таїру , Маку , Хаосу , Сакупу .
Так же окрема вдячність Блєску та Хаосу за чудову організацію та управління заставою , дуже радий знайомству з такими чудовими та цікавими людьми як ви !!.
Все було супер , неймовірний комок вражень . Дуже класно організовані та поставлені Чайхана ,Кішлак , Пуштунський табір . Відчувається різниця між таборами відразу , порадувало відсутність одноманітності.
На заставі чудово було створено Сфінксами та лікантропами оборнонні позиції , які таки себе оправдали вночі . В складі розвідроти було дуже цікаво виконувати завдання так же вперше себе випробував в ролі сапера , вийшло знайти 2 міни , що не може не радувати як для першого разу). В лавах розвідки набігатись , належатись в засаді та находитись прийшлось багато , по своєму цікаво та неповторно ,дуже добра нагода ознайомитись з полігоном .Перші враження від кішлака та дукана дуже колоритні))) Вах атмосфера, кальянчик , афганська музика , та відповідний інтерєр кішлаку . Дуканщік сама ізюминка кішлаку ) Всі афганці були унікально вдіті , другого такого точно не зустінеш ) Кухня в Чайхані була смачною, плов та супчік так добре зайшли після жари та пройдених кілометрів по горах .Борбухайка "Датсу" теж влила атмосфери в гру . Самий двіж та жара була на нічній фазі )) Люблю нічні фази , саме цікаве відбувається іменно в данний період . Хоч нічка почалась не успішно , запізно розвідрота зайшла в ліс для виконання задачі та вигнана з лісу в ітозі розсипана біля Чайхани . Вже коли частина роти відійшла на завтаву , а частину відправили духі рейсом 200 зрозумів що я залишився один , а коли почав наблюдати силуети духів під місячним небом , я зрозумів що я в когось в тилу)) як раз час попрацювати штик-ножом)) після двох годин пасивної розвідки я активувався та почав полювання на духів , таки вийшло вполювати трьох душманів під кінець фази . Прожектора на позиціях це щось ) в якісь мірі мені помогли шукати духів в зарослях . На наступний день першим моїм заванням випадково стало попрацювати сапером , що раніше я нііколи не пробував та навіть ні разу в житті не тримав металошукач) Не міг повірити відразу що вийшло знайти 2 міни ) Далі повернувшись в розвідроту почався денний екшин , пострілявши духів знову пішли в дукан , де дуже неочіковано невідомо звідки взялись на горизонті 2 "мирних жителя" які мене зарізали , а мого приятеля взяли в полон та завербували . Непредсказуємість порадувала , тому завжди потрібно було себе поводити обережно . Тому від мене та Міті велике дякую всім оргам та учасникам , та всім хто допомагав провести гру на високому рівні ! Дякую за увагу !