+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 123456 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 103

Тема: Афганистан ISAF 2001-.....

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Question Афганистан ISAF 2001-.....

    Говорили на полігоні під час гри, після гри, по телефонах, по ВК і ФБ....

    Був Крим був - Афганістан. Є Карпати - не має Афганістану. Є Радивилів і Ш.Т.У.Г. - може бути сучасний Афганістан (в проекті звісно поки що) ми просто хочемо вислухати всі "+" та всі "-" даної затії.

    Полігон той самий як і для ігор ОКСВА, але звісно все по іншому розташовано буде і локації трохи зміняться. Зараз не про це.

    Тому просимо всіх хто в темі, або збирається в ній бути - ваші бачення цього дійства. Не хочемо зробити полуфабрикат і ясно не хочеться зробити аби що. Але щоб зробити якісно, треба пропозиції і саме головне ПЛЮС та МІНУС данного проекту, ваше бачення. Оскільки якщо він все таки буде реалізований то 2 гри (1 ОКСВА + 1 ІСАФ) на рік від нас (по планах поки).

    Питань і нюансів по ОКСВА багато, але вони "рішаємі" і ми їх знаємо. А от по ІСАФ - темний ліс, тому прошу зацікавлених висвітлюйте свої світлі та темні думки, ідеї, пропозиції, факти і т.п.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Привіт, Tair! Чудова ідея.

    Як бачу плюси:
    - більша явка, більший бюджет гри, більше "наворотів" можна буде включити, масштабніша подія
    - популяризація
    - моджахедам дуже просто переорієнтуватись на талібів

    Мінуси:
    - потрібен час, щоб склався "правильний" костяк на сучасний Афган

    P.S. Для мене особистий плюс в тому, що зможу привезти на гру однокомандників, у яких є комплекти тільки на ISAF.

  3. #3
    Оператор Аватар для Voodoo
    Регистрация
    09.01.2014
    Адрес
    Николаев
    Команда
    MSOT
    Сообщений
    283

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    я уверен что пол Украины ждет хорошоего милсима на современный Афганистан, это один огромный плюс
    если вы делаете сов Афган то с талибаном проблем не будет, а по Исаф уверен проблем не будет, годных людей с правильными китами в Украине много
    Последний раз редактировалось Voodoo; 25.08.2016 в 19:29.

  4. #4
    Оператор Аватар для Yorg
    Регистрация
    14.09.2011
    Адрес
    Запорожье
    Команда
    SF "Caiman", US NSW
    Сообщений
    132

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Главное анонсируйте его за пол года минимум. Что бы можно было подогнать отпуска.

  5. #5
    Tra-ta-ta manager Аватар для Evil
    Регистрация
    20.06.2007
    Адрес
    Запорожье
    Команда
    MSOT 8222 "Punishers"
    Сообщений
    1,743
    Записей в дневнике
    3

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Хорошая новость! Минусов особо не вижу. В плюсе большая массовость т.к. много игроков собраны на +/- современку. Причем при деле получаются почти все тематические ячейки.
    Зачем пингвинам бомбить Сирию?

  6. #6
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Буду разрываться между Талибаном и Бундесвером
    Prosit!

  7. #7

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Будет интересно. Главное заранее знать дату.
    "Кто к нам с чем и зачем, тот от того и того"

  8. #8
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Дуже гарна новина. З мінусів бачу тільки те, що полігон може не вмістити всіх бажаючих
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  9. #9
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Бачу ідея до вподоби певній кількості гравців.

    Як ви кажете ідея хорошо і майже одні "+" довкола. Тому ми, організатори(команда Ш.Т.У.Г), бачимо такі основні проблеми гри:

    1-Велика кількість ІСАФ, маленька кількість талібів.

    2-Пов"язана із п.1 - кількість талібів. Оскільки 100+ ІСАФ і 20 талібів - мені таке важко уявити, але то може бути реальна ситуація
    .
    3-Поведінка солдатів ОКСВА в Афгані була іншою ніж у ІСАФ. Наскільки відомо мені, всі на стрьомах воїни-демократи, торгівлі мало, спілкування тільки під дулом автомата по відношенню до місцевих, ніяких торгових і союзницьких відносин, агресивна поведінка тощо. Можливо я помиляюсь?

    4-Дрес-код. По данному питанню наші знання обмежуються лише базовими факторами. Усі ці деталі натовських споряджень і тому подібного - нам трохи "не відомі". Брати когось ставити відповідальним за дрес-код із авторитетних гравців з України, які добре розбираються в цьому? Нічого проти не маємо. Але кого саме ставити?

    5-Сучасність. На 1979-89 роки - проблема старі антуражні речі. на 2001... рік ІСАФ основна проблема то технологічність. Ми можемо зі свої сторони за допомогою друзів наших дістати: квадрокоптера який в реальному часі передає відео на відстані до 4 км., генератор, ноутбук я думаю, деякі інші дрібниці. Але із антуражним транспортом (для талібів "барбухайка" буде) в нас можливостей не має (джипи, вантажівки іноземні і т.д.) і т.д. Палатки тільки радянського взірця (таке підходить)? Різні антуражні плакати та заклики, то це само собою все буде, як і схеми, карти і т.д.

    6-Задачі. Ну із задачами проблем не передбачається, але хотілось би знати, що ви там як реконструктори\моделятори відтворюєте, щоб знати ваші профілі - бо це маленьке питання під час гри, або навіть після дає негативні дискусії - "ми під це не заточені, чому орги не зробили нам місію?"(с).

    7-Які сторони мають бути на грі? США, Німечина, Великобританія, Франція, Італія, Польща, Канада, Норвегія і т.д. Тобто майже усі моджахеди на радянському афгані стають ІСАФовцями, а де брати талібів. Ідея була із воїнів ОКСВА. одна гра в ріх за духів, інша гра за ІСАФ, ну з іншої сторони 1-за ОКСВА, 2- за талібів. Але чи це таке получиться?

    8-Якщо для прикладу зареєструвалось 30 талібів, то скільки тоді ІСАФ можна реєструвати? На мою думку 50-60 не більше. Що робити із іншими які хочуть на гру за НАТО?

    9-Які необхідні інвентарні речі потрібні на гру? Щось із особливого, що не озвучено мною? АПАЧі? ))

    Ну якось так. Ваші коментарі панове?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #10

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Посмотрите для примера и понимания "войны" в Афгане на период от 2001 года фильм Каджаки http://kinogo.club/5769-kadzhaki-pra...riya-2014.html И как по мне, главное не количество талибов, а задания для ИСАФ.
    Не бывает так плохо, чтобы не могло стать еще хуже.

  11. #11
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Цитата Сообщение от Coyot Посмотреть сообщение
    Посмотрите для примера и понимания "войны" в Афгане на период от 2001 года фильм Каджаки http://kinogo.club/5769-kadzhaki-pra...riya-2014.html И как по мне, главное не количество талибов, а задания для ИСАФ.
    По задачах проблем не буде. Із війною та операціямитаі бойовою діяльністю контингенту ІСАФ та деякою специфікою - знайомі і все більше ознайомлюємось звісно. Тут питання - по особливостях команд. Рейнджерам давати тіж задачі, що і норвежцям із поляками? Чи морпіхам США інші задачі від SEAL? Я про те, чи потрібна специфікації по підрозділам? Чи просто ровідка, штурми, охорона, засади - а командири ІСАФ вже самі розберуться кого на які задачі ставити?

    Якось так. І дякую за фільм - переглянемо!

    п.с. Хоча кількість ворожої сторони теж важлива. Чи не так? що 100 воювати проти 20, а що проти 60 Інтерес інший і враження.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #12
    Оператор Аватар для Voodoo
    Регистрация
    09.01.2014
    Адрес
    Николаев
    Команда
    MSOT
    Сообщений
    283

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    По поводу дресскода, я думаю найдутся люди, которые будут готовы помочь с просмотром и апрувом фото. От КМП, Силзов, Рейнджеров и так далее.

  13. #13
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Таир по многим вопросам смогу помочь Страшного ничего нет

    про талибов - ты бы видел Сфинксов фотки на игре на выходных на игре
    да и я думаю над стороной - если надо то "Аллах акбар"
    Prosit!

  14. #14
    Hauptfeldwebel Аватар для Casper
    Регистрация
    03.04.2008
    Адрес
    Ungvarosh
    Команда
    2./GebJgBtl 233
    Сообщений
    791
    Записей в дневнике
    4

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Цитата Сообщение от Tair Посмотреть сообщение
    Бачу ідея до вподоби певній кількості гравців.

    4-Дрес-код. По данному питанню наші знання обмежуються лише базовими факторами. Усі ці деталі натовських споряджень і тому подібного - нам трохи "не відомі". Брати когось ставити відповідальним за дрес-код із авторитетних гравців з України, які добре розбираються в цьому? Нічого проти не маємо. Але кого саме ставити?
    Поможем разобраться в вашем внутреннем мире. (С)
    Wir sind keine Jäger, wir sind Gebirgsjäger!

  15. #15

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Цитата Сообщение от Tair Посмотреть сообщение
    п.с. Хоча кількість ворожої сторони теж важлива. Чи не так? що 100 воювати проти 20, а що проти 60 Інтерес інший і враження.
    Количество сторон конечно важно, но не критично, так как в реале талибы некогда не будут штурмовать БП или ФОБ. По этому 100 на 20 вполне реальная картина происходящего, главное чтоб задачи у исаф не сводились к зачиске одного кишлака и удержанию точки на протяжению всей игры.
    А что касается задач под моделяторв, то на это вообще не стоит обращать внимания, а то у нас почти все СИЛы или МАРСОКи, яму выкопать некому будет)))
    Не бывает так плохо, чтобы не могло стать еще хуже.

  16. #16
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Сфинксы
    красота
    Prosit!

  17. #17
    Авторизированный магазин Аватар для GoodMind
    Регистрация
    03.05.2011
    Адрес
    Обухов
    Команда
    40 RMC
    Сообщений
    131

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Я думаю и БК тоже с удовольствием примет участие в игре. Давно ждали что-то хорошее и стоящее.

  18. #18
    Оператор Аватар для Gdanz
    Регистрация
    28.04.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    none
    Сообщений
    757
    Записей в дневнике
    2

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Отличная новость
    Только убийца разделит умело вечную душу и бренное тело.

  19. #19

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    Що можу сказати... Мінімум один таліб з Одеси до вас приїде =) А на справді навіть більше - всі дуже сумують за великими ІСАФ Афганами 2011-2013 років.

  20. #20
    Оператор Аватар для beit
    Регистрация
    14.10.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфинкс
    Сообщений
    121

    Re: Афганистан ISAF 2001-.....

    1. Бармалини -с Вас по 100 грамм ягермейстра каждому сфинксу на фото - за использование оного
    2. Потыкать штык ножичком дряхлое сонное тело капиалиста на БП или ФОБ -святое дело каждого правоверного.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 123456 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 30.06.2018, 15:37
  2. ISAF USA
    от Гура в разделе Загальний
    Ответов: 18
    Последнее сообщение: 07.10.2010, 16:12
  3. Кавер на митч 2001 мультик
    от backfire в разделе Каски
    Ответов: 15
    Последнее сообщение: 02.10.2010, 11:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама