+ Ответить в теме
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 80

Тема: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

  1. #41
    Оператор Аватар для aaz
    Регистрация
    20.01.2007
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    2nd platoon, Charlie company, 2-325 AIR "White Falcons" 82nd Airborne Division
    Сообщений
    192

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Прошу вибачити, мене не буде. Форс-мажор з роботою

  2. #42
    Мекс нелегал
    Регистрация
    15.03.2012
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    76

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Redneck Посмотреть сообщение
    Таємний агент НАТО злив нам інфу по злочинам Алі Ібн Йо Бан .

    Перегляд фото 30+

    Вложение 88372Вложение 88373Вложение 88374Вложение 88375

    Я тепер не спатиму ночами. Ужас!!!!

    Як бачите, цю тварину необхідно знищити ТЕРМІНОВО!!!
    Є інфа що деяких звільнили з рабства нещодавно,процес запущено
    Вложение 88400
    Последний раз редактировалось Ramirez; 17.09.2016 в 22:28.

  3. #43
    Новобранец
    Регистрация
    26.03.2007
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    11

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Сорри, не приехали ко мне шмотки, так что на игру не попадаю.

  4. #44
    Курсант Аватар для Maks Zaver
    Регистрация
    30.07.2015
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373 (Gypsy Team)
    Сообщений
    42

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Перепрошую, але через проблеми з акамулятором на гру не можу поїхати. Ще раз перепрошую.

  5. #45

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Всім привіт.
    Почну з мінусів.
    1)Гра чесно кажучи була лажова гра, почалась з затримкою, динаміки ніякої, просидів на базі 4 години з мінометами(які як виявилось були потрібні в останні пару годин гри) змерз, зматюкався, плюнув на все, поїхав додому.
    2)Як збирався на парковці побачив неприємну ситуацію, терористи ходили воювати через парковку, де стояли машини, на всіх іграх ця територія була неігровою, через те, що стріляючи можна попасти по машинах, що в свою чергу не сподобалось б власникам машин. Прошу цей нюанс врахувати на наступні ігри.
    3)Вибухові пристрої маджахетів були звичайні пітарди, які навіть неможливо виявити, можна було дати їм хоть гранати(і зробити невеликий внесок).
    Плюси
    1)Карти поранень, хоть я ними і нескористався, але ідея дуже хороша треба розвивати.

    І немає чого обговорювати, що ми такі погані, і поїхали так швидко.
    Последний раз редактировалось Markovka; 18.09.2016 в 18:42.

  6. #46
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Морковка, спершу дякуємо вам за приїзд.

    По пунктам:
    1.Те що гра почалась з запізненням це наш найбільший промах,в майбутньому такого не повториться, на рахунок динаміки - усі притензії до командувача стороною(це мінус так само передбачимо у майбутньому),бо наприклад у Синів Ряснезі ніхто не сумував,хоча квести були дзеркальні. З мінометами так само(у нас на них були величезні плани).
    2.Сини Ряснезі заходили у сіру зону повністю беззбройні,тому контакту не передбачувалось в принципі.
    3.У цьому якраз і був смисл СВУ.

    Гра якраз і була проведена задля розвитку правил г9 у Львові.

    По вашому від'їзду,ніхто нічого і не казав)) Ми розуміємо що не всі команди чи гравці можуть витримати гру з мінімальними відхиленнями по сценарію.

    Ще раз дякуємо за участь у грі,особливо за висловлення своїх думок. Це допоможе нам робити якісніші ігри.
    Последний раз редактировалось Redneck; 18.09.2016 в 21:12.

  7. #47
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    велике дякую оргам за гру. ніразу не шмальнув, раз кинув гранату)
    З.І. якби хтось знайшов CAT-турнікет і анпек піщаного кольору - пишіть)
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  8. #48
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Я так розумію, що розімінні нра "мелсім" і пострілуха на рясному-мають якусь різницю? На війні за 3 місяці брат з автомата 1 раз по банкам постріляв, це при тому, що за 500 метрів сєпари.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  9. #49
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Підіб'ю підсумки гри.

    На жаль, сторона НАТО не змогла зібрати повну інформацію про час та прибуття Алі Ібн Йо Банна, що призвело до об'єднання Синів Ряснезі із Національно Армією (не дивлячись на локальні конфлікти між ними).

    + Не забезпечили евакуацію біологічної зброї і тепер невідомо, що ця радикальна організація з нею зробить.

    Проте знищили нарколабораторію, чим на певний час припинили розповсюдження ''Чорного Піску'' по Ряснезі та інших містах.

    Викрили та знешкодили позашлюбного сина Алі Ібн Йо Банна, який називав себе Інформатором.

    Ну і успішно евакуювались у лиці 6 осіб(5 оперативників та агент), забувши при цьому поранених бійців та посла, якого пізніше стратили(не дивлячись на величезну любов народу Ряснезі до цієї доброї та чуйної людини,яка хотіла принести паростки демократії у ці неродючі землі).


    Пізніше на допитах поранені бійці висловили думку про те, що командир GRS був зацікавлений більше у стратах місцевого населення на секретній базі, аніж на виконанні завдань. Те саме підтверджували очевидці у лиці місцевого населення, яким вдалось утекти з цієї бази. Пізніше командир був поранений одним із представників місцевого населення після непристойних пропозицій. Потім відсторонений від командування, та ''забутий'' при евакуації(дуже болюча та неприродна страта місцевим населенням). + знущання над вбитим Інформатором (стрільба впритик пораненим чи мертвим по ногам - це як мінімум неадекватність)





    Сини Ряснезі поставили свого духовного лідера на чолі міста. У них згуртована армія та прекрасний командир, що готові у будь-який момент дати відсіч іноземним загарбникам. На жаль ящики з біологічною зброєю Синам Ряснезі сподобались більше , аніж їх вага, тому вони викинули посеред житлового району капсули з самою зброєю. А ящики сперли у невідомому напрямку. Капсули розтягнуло місцеве населення.




    П.С.

    Надзвичайно вдячні Таск Форс 145 за наданий інвентар, командирам Синів Ряснезі та Національної Армії за адекватність та дотримання правил.

    Ну і звісно усім учасникам, які з нами були.

    Надіюсь всім сподобалась виконана робота посла)))

    Дуже прошу, напишіть свої думки, адже тільки так ми зможемо вдосконалюватись))

    Кукі з тобою робити гру агонь!!!
    Последний раз редактировалось Redneck; 20.09.2016 в 07:53.

  10. #50

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Redneck Посмотреть сообщение
    Морковка, спершу дякуємо вам за приїзд.

    По пунктам:
    1.Те що гра почалась з запізненням це наш найбільший промах,в майбутньому такого не повториться, на рахунок динаміки - усі притензії до командувача стороною(це мінус так само передбачимо у майбутньому),бо наприклад у Синів Ряснезі ніхто не сумував,хоча квести були дзеркальні. З мінометами так само(у нас на них були величезні плани).
    2.Сини Ряснезі заходили у сіру зону повністю беззбройні,тому контакту не передбачувалось в принципі.
    3.У цьому якраз і був смисл СВУ.

    Гра якраз і була проведена задля розвитку правил г9 у Львові.

    По вашому від'їзду,ніхто нічого і не казав)) Ми розуміємо що не всі команди чи гравці можуть витримати гру з мінімальними відхиленнями по сценарію.

    Ще раз дякуємо за участь у грі,особливо за висловлення своїх думок. Це допоможе нам робити якісніші ігри.
    Ви зрозуміли мене неправильно по другому пункту, я і ще 2 моїх друзів бачили як по парковці, біля машин, ходили повстанці із автоматами(приводами) при повному озброєнні, що мені дуже несподобалось.
    На рахунок пітард, як вибухових пристроїв маджахеті я особисто проти, їх виявити неможливо, оскільки це мала(слаба) пітарда розміром Ǿ5мм. на 4см. їх треба робити більшими, хочаб як гранати.

  11. #51
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Як я вже казав, усі побажання враховано і буде усуното. Дякую.

  12. #52

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Markovka Посмотреть сообщение
    1)Гра чесно кажучи була лажова гра, почалась з затримкою, динаміки ніякої, просидів на базі 4 години з мінометами(які як виявилось були потрібні в останні пару годин гри) змерз, зматюкався, плюнув на все, поїхав додому.
    Может были лажовые игроки? Вот так вот взять и уйти, оставив свою сторону, когда и так людей не хватает. И это касается не только минометчиков, не только они одни ушли. От А-тима под конец игры остался один человек, Серж - тебе реально спасибо и уважение. Мало динамики? Ну так элементы милсима. Вы что хотели, пойти вперед убивать сразу же? так у нас не было даже задач таких сначала, а если бы и были, как их вам доверить когда вы дали гражданским войти прямо на базу внаглую в первые полчаса игры!? Если бы они не увидели вас и минометы, то не пришлось бы вас отводить на резервную базу и вы бы не замерзли. Даже если у вас претензии по своему месту в игре, не значит что она была "лажовая".

    Отдельно. Игра понравилась, все было супер, озвучу только совет который еще на игре высказал, если хотите постоянного командующего на базе, назначайте его за пару дней до игры, что бы можно было подготовиться и приехать конкретно под эту роль. Я например не ждал такого поворота, хотя получил свое удовольствие, жалею только что пошел за беспилотником, надо было оставаться на базе.
    Поскольку такие игры интересны не каждому, и на будущее думаю жаждущие постоянной динамики сами отпадут, считаю что есть возможность готовиться на игру еще дома, прибывать на место, получать свой пакет задач и сразу идти на базу/место старта и там доснаряжаться.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  13. #53
    Мекс нелегал
    Регистрация
    15.03.2012
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    76

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Redneck Посмотреть сообщение
    Підіб'ю підсумки гри.
    + Не забезпечили евакуацію біологічної зброї і тепер невідомо, що ця радикальна організація з нею зробить
    Компоненти хім зброї можете знайти на дорозі по якій її пробували винести,місцевим які її відбили більше сподобались ящики,тому хіматуру вони виклали,світ в безпеці...


    Взагалі гра дуже сподобалась,це було не просто безтолкове і безпощадне підулово(а-ля КС В РЕАЛЄ),а вже повноцінна мілсім гра. Тому дякую оргам. чекаю продовження

    ІМХО:
    Таки да,ці шахідські мікро пояса це тупняк,на наступний раз варто придумати щось більш реалістичне і таке що при обшуку можна знайти.
    З картками ще треба працювати і вносити цю тему в Львівський страйк,система мега афігєнна (опробували хардкор версію в 2013 році в Харкові на грі з медеваками і тд.)
    Последний раз редактировалось Ramirez; 18.09.2016 в 22:46.

  14. #54

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от andynagorny Посмотреть сообщение
    так у нас не было даже задач таких сначала, а если бы и были, как их вам доверить когда вы дали гражданским войти прямо на базу внаглую в первые полчаса игры!?
    ти навіть незнаєш хто пропустив ворогів на базу, в той час ми були в патрулі, на базі сиділи ваші люди і звитяжний легіон(мінометчики), які дивились хто зна куда, і дали пройти їм спокійно на базу, вибачай ми не могли за пару секунд проходити весь маршут, щоб замітити звідки і хто підходить, так, що це не наш прокол, а ваш.
    І якщо ти незнаєш звитяжникам надоїло в перші 2 години з ними(МІНОМЕТАМИ) тупо сидіти, потім я з Богданом охороняв нижній рівень бази і міномети, і за цей час ніодин непройшов мимо, а ще навпаки 4 людей хапнули з дороги і допитали.
    Такшо тут на А Теам нема на шо наганяти.
    Последний раз редактировалось Markovka; 18.09.2016 в 23:56.

  15. #55

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Markovka Посмотреть сообщение
    ти навіть незнаєш хто пропустив ворогів на базу, в той час ми були в патрулі, на базі сиділи ваші люди і звитяжний легіон(мінометчики), які дивились хто зна куда, і дали пройти їм спокійно на базу, вибачай ми не могли за пару секунд проходити весь маршут, щоб замітити звідки і хто підходить, так, що це не наш прокол, а ваш.
    І якщо ти незнаєш звитяжникам надоїло в перші 2 години з ними(МІНОМЕТАМИ) тупо сидіти, потім я з Богданом охороняв нижній рівень бази і міномети, і за цей час ніодин непройшов мимо, а ще навпаки 4 людей хапнули з дороги і допитали.
    Такшо тут на А Теам нема на шо наганяти.
    Моя претензия была в целом ко всем кто ушел раньше, независимо от того ушол за два часа до конца или за четыре - нам вас не хватило. Насчет "гражданских" - от их разведки вред был раз в десять раз меньше, чем от того что сторона потеряла существенную часть личного состава из-за дезертиров.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  16. #56

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Оказываеться я тоже не люблю милсим) Но все же дождался экшина под конец игры)
    Не до конца разобрался с этими картами судьбы... сколько их можно подряд тянуть в период одной жизни? желательно было детальние по ним выложить информацию, ибо на брифинге пришлось нескольким оргам чуть ли не каждому обьяснять правила которые в результате все равно недопоняли...
    И в такую погоду не оч приятно было падать на спину в болото и тянуть карты... При попадение нужно было что-то кричать?
    Спс немцы что не добивали пока я карты тянул))
    Химка была не самое удачное место для защиты... вокруг пару десятков открытых люков замаскированых в траве! + как говорил Алекс, охранник не сильно рад нашей игре рядом и в этом здание...

  17. #57

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от SergLviv Посмотреть сообщение
    Химка была не самое удачное место для защиты... вокруг пару десятков открытых люков замаскированых в траве! + как говорил Алекс, охранник не сильно рад нашей игре рядом и в этом здание...
    На старте игры должно было быть две базы военных, но потом это поменяли и секретную базу отменили. По сути на первой базе вобще не должно было быть ничего такого, что надо было бы штурмовать, потому и выбиралось такое место, а вышло как всегда )))))))))
    Серж, еще раз спасибо за присутствие и оборону!
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  18. #58

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Пользуясь случаем который возник на игре, и не выкладывать в отдельной теме, хочу еще поднять вопрос по хронометражу...
    1. Распечайте себе на хроны табличку, а не глазомером переводить скоростя... и на вопрос сколько это 145м/с 0,40 шаром отвечать "хз, это дофига"))))
    2. Почему я отказался хрониться 0.2 шаром? Уже не только я считаю что не правильно хронить газовые/ввд системы 0,2 шаром... потому что это читеры!!
    Для примера первое фото замер 0.2 шаром, второе 0,4 шаром... ( не переживайте это только ради интереса пробовал разогнать систему))), стреляю намного меньшим тюном так как этого предостаточно!!! )
    https://pp.vk.me/c629324/v629324837/...DMi9SA9xkE.jpg
    https://pp.vk.me/c629324/v629324837/...nWEfF2MNbw.jpg
    По правилам вроде вписался да? Но фпс калькулятор показывает под 280м/с при переводе 196 0,4 шаром в 0.2 шар...
    Хто хочет отведать такого тюна? никто) при такой скорости 0,4 шар в упор пробивает две штанины джинсов насковозь + шар пролетел еще по всей комнате и отбился пару раз от стен.
    На рускоязычных форумах уже начали поднимать вопрос хронить людей рабочим шаром, газовые пистолеты в том числе...
    3. Хронить привода с настроеным хопом + рабочим шаром!!! так как ненастроеный хоп дает оч огромный расброс в скоростях, обычно с настроеным хопом скорость выше!! + тяжелый шар тоже влияет на скорость! Прошу не спорить по этому вопросу так как отхронил я оч много приводов и опыта у меня предостаточно и что-то мне доказывать!!!

    Пункты 2 и 3 эти нововведения которые надеюсь все поддержат и введут!)
    Последний раз редактировалось SergLviv; 19.09.2016 в 10:59.

  19. #59

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    играли за СР
    из хорошего
    + возможность отыграть мирным в которого не стреляют сразу и при этом иметь возможность взяться за оружие
    + много заданий легких, средних и невозможных

    из не очень хорошего с чем столкнулся
    - не понятно как отличить базу от не базы, особенно когда на охране никого нет
    - читерские карточки "без уражень"
    - перевязки себя самого
    - использование карточек после множественных попаданий
    - микропетарды

    PS нам пришлось уехать раньше, ожидали что игра закончится в 16:00 уехали в 17:15.

  20. #60
    Курсант Аватар для WhiteZombie
    Регистрация
    08.12.2015
    Адрес
    Львів
    Команда
    Recon Raccoons [Львів] (DEA FAST BRAVO Team)
    Сообщений
    37

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Дякую всім хто приїхав на гру, оргам за виконану величезну роботу та витрачений час на підготовку.

    Незважаючи на не надто приємну погоду гра вийшла цікавою.
    Хочу висловлю подяку командиру сторони, думаю мене підтримають усі хто грав за Синів Ряснезі. Завдяки його наказам дуже рідко на базі сиділо більше 2-х людей (хоч він сам всю гру просидів на базі але постійно ганяв оперативників по місіях).
    Також хочу подякувати за гарно відіграну роль посла. Шкода тільки що послу довелось пережити підрив на розтяжці в адмінці і намотати багато кілометрів по сірій зоні лише для того, щоб попасти в полон.
    Дуже сподобалась гра Кукі. Як на НПЦ персонажа аж надто багато двіжухи він наробив

    З мінусів:
    - Оскільки на стороні СР була дівчина, то неприємно було почути від неї, що на першій фазі її обшукали не надто коректно. Наступного разу просто чемно попросіть показати кишені;
    - Система Г9. В загальному система з картками непогана, але варто було підігнати її під сценарій для кожної з сторін. Для СР великим щастям було витягнути картку з словами "без ушкоджень" або "смерть". Оскільки функцією захоплення поранених полонених сторона НАТО не скористалась, а бойові групи були надто малими щоб ефективно відігрувати надання медичної допомоги - доводилось 5 хвилин відлежати на місці і після цього вдягнувши пов'язку йти в мертвяк;


    більше сподобались ящики,тому хіматуру вони виклали
    Як пізніше виявилось викладали не хіматуру а "баласт", який навмисно запакували в ящики. Командир місцевої армії придумав цей хитрий план для покращення фізичних характеристик бійців НАТО

    я і ще 2 моїх друзів бачили як по парковці, біля машин, ходили повстанці із автоматами(приводами) при повному озброєнні
    Так, через парковку просувалась група з 3-х людей в повному бойовому спорядження. Їхнім завданням було слідкувати за переміщенням посла не проводячи бойові дії. Оскільки посол підірвався на розтяжці в адмінці, то охорона посла запанікували і першими відкрили вогонь. Дана ситуація не більше ніж невдале співпадіння.

+ Ответить в теме
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 34
    Последнее сообщение: 28.01.2019, 15:37
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама