+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 41 по 51 из 51

Тема: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

  1. #41
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Ну я розпочну все з початку, а саме з порівняння двух ігр, осінньої 2016 і цієї. Небо і землі! Якщо прошлого року за гру я по 10 бальній системі поставив -2, а це на сам перед винні маклауди і неорганізованість в шикуваннях і відїзд людей до завершення гри, не вихід на ігрові періоди бо "ми усталі, не цікао, я махав, спати хочу " і т.д., -то, цього разу все навпаки! З трьох ворогуючих сторін з"їхало 18 чоловік!, що взагалі не вплинуло на хід самої гри. Маклауди. А вони взагалі були? Ні я, ні люди з якими я спілкувався за весь період не зустріли ЖОДНОГО. Були моменти коли в когось була якась підозра, але це лише підозра, а не ствердження. Що стосується поваги до організаторів і інших сокомандників. Таке слова як,-я трішки спізнюсь на шикування. Це що??? 9.00 людина ходить по вулиці, шикування на 10.00 , але його переносять на 11.00 і людина всерівно спізнюється на 10-15 хв, ато і взагалі на весь період,-шановний , ти тормоз? чи тобі насрати на всіх інших? можливо ти не туди попав?
    Тільки за такі дрібниці які взагалі не вплинули на хід гри і результат, але були присутні я ставлю за гру тверду 7!!!.
    Що стосується переможців. Я щиро вітаю команду ЧЕРВОНИХ з їх повністю заслуженою перемогою, адже вони повністю віддались грі і виконанню ВСІХ поставлених завдань. Величезна заслуга в цьому командира сторони. Можливо з сторони здається що це легко командувати стороною, але я вас завірю,-це не так! Всі рвуться в бій, кожному рве пукан, виникають тупі прохання і притензії,-типу я замахався комарів кормити-дай постріляти! А на його плечах відповідальність за все, оборона, розвідка, штурми, контроль ігрового розвитку, звязок з оргами і т.д.
    Хто рахує, що їхні командири зробили щось не так, або не повністю виклались,-я завжди радий буду помінятись з сами місцями як і любий інший командир, і з радістю покормлю комарих чи посиджу весю гру в якомусь секреті.
    Тепер, що стосується організаторів і всіх хто їм допомагав. Будучи вкурсі всіх моментів, адже постійно протягом останнього місяця був з Іваном на телефоні,- Ви провели неймовірно величезну роботу і вам за це величезна подяка! Було все на дуже високому рівні! Всі моменти через які виникали якісь затики чи проблеми,-це тільки вина іграків "їхні збори", або форс-махори які виникали з нічого -"командир частини забрав водія" .
    За це вам РЕСПЕКТІЩЕ!!! Продовжуйте в томуж напрямку, адже все рухається в кращу сторону!
    Тепер, що стосується моєї команди.
    Козаки, ви супер! Всі хто лишились до кінця і повністю віддались грі!
    Командувати такими бійцями на прочуд легко. Впевненість в людях, в команді, підтримка, розуміння дуже спрощують керування.
    Лікантропи- Всі поставлені завдання -виконали просто на відмінно!!! Дав завдання і забув.
    Снайпери - Всі, внесли дуже великий вклад і зломали не одну атаку і прорвали не одну оборону!
    Кулеметники- Підтримка і ваша витриваліть давали впевненість штурмовикам в атаках і оборонах! За вами якось впевненіше себе почуваєш!
    Група Чарлі- дякую, що лишились на базі і без вечері лишались на варті бази, не свалили -як ....
    Всім хто терпляче відносився до мене і моїх наказів-Дякую!!!
    Гра чудова! Перемогли всі хто приїхав! Чекаю наступних таких проектів.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #42
    Новобранец Аватар для Fish2102
    Регистрация
    01.09.2013
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ликантропы
    Сообщений
    11

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Всем привет.
    И всем спасибо за игру.
    Как на меня, игра вышла на 5 из 10. Сужу чисто по впечатлениям своим и своей команды.
    Для нас реально сделала игру ночь, потому что это ночь, это всегда море эмоций!
    Днем все как то очень долго притиралось. Да и сами игроки не слишком то отыгрывали, как то все слишком по страйкбольному было. Не раз была ситуация, когда стоят на дистанции в 100-120 м между друг другом две враждующие группы, и на раслабоне себе что то болтают, мол они и так не дострелят, хули парится. Это как то убивало атмосферу.
    Еще очень огорчили меня ребята с Черновцов, которые в первый день свалили по домам, я конечно понимаю что у всех там свои "дела" но, мы реально прохерачили 320 км в одну сторону, готовились к игре усердно две недели, а тут " ну все, пока".
    Задумка с техникой конечно прикольная, но реализована была плохо, то ли Оргами, то ли самими игроками. Техника по факту не дала никаких преимуществ, и ей никто толком не пользовался. Днем практически все бои шли в лесах. Был один прекрасный момент с грузовиком, этой ночная высадка, вот это прям круто было, тут прям отложилось в памяти)

    В общем, Всем еще раз спасибо)

    P.S. извиняюсь за сломанный наушник у бойца из команды синих.

  3. #43

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Додавайте також свої фото та відео
    Фото і відео тут - http://airsoft.ua/showthread.php?t=11416
    Последний раз редактировалось Roug; 08.05.2017 в 14:44.

  4. #44

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Хочемо подякувати всім від імені організаторів.
    Приємно творити ігри з такою цікавою та виваженою компанією.
    Звісно, незважаючи на безліч недоліків пов'язаних з несправностями техніки, ігровою комунікацією, балансом сил, пасивністю та завчасним покиданням гравцями ігрової території, подія все ж таки відбулась
    Надіємось та віримо в те, що серія Ігор Сектор Нуль, продовжуватиме перетворюватись та розвиватись у вірному та цікавому напрямі.
    Ми ще побачимо на іграх індивідуальну гру кожного гравця, взаємодію між персонажами, чітку, зкординовану роботу підрозділів, доцільну взаємодію з технікою, та повну повагу гравців один до одного.
    Завжди відкриті для діалогу, конструктивної критики та нових ідей.
    Бажаємо нових перемог, сильних противників, та цікавих вражень.
    Успіхів та до нових зустрічей.
    Хай прибуде з Вами сила і буде сильним Ваш дух

    Результати гри Сектор Нуль: Відплата
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: результати гри 2.jpg
Просмотров: 87
Размер:	70.9 Кб
ID:	90783
    Последний раз редактировалось Roug; 09.05.2017 в 00:34.

  5. #45
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Информподдержка игры https://vk.com/sector_nul
    Учасники событий не стесняйтесь делится информацией о прошедших боевых действиях, будем их тоже публиковать.
    Кроме того есть кучку забытых или утерянных вещей: механа, красный маячок и пакет с термобельем. Так что кто найдется пишите или звоните.

  6. #46
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Червоний маячок загубив Гавришко Орест (Гав), Магазин до газового пістолета загубив Сєрж, сам магазин покрашений в червоний колір.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  7. #47
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Магазин-механа від м-ки чорного кольору до пістолета магазин не знаходили

  8. #48
    Модератор Аватар для Rasengan
    Регистрация
    10.03.2012
    Адрес
    Ivano-Frankivsk
    Команда
    PHOENIX
    Сообщений
    91

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Механа М серії чорна загублена мною в районі бази жовтих, Олександр 0669289991
    Виходячи гасіть ВСІХ

  9. #49

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Магазин до газового пістолета загубив Сєрж, сам магазин покрашений в червоний колір.
    Фото магазина
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Снимок экрана 2017-05-10.jpg
Просмотров: 19
Размер:	67.5 Кб
ID:	90805
    Место где возможно потерял(линия маршрута и места замесов)
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Снимок экрана 2017-05-10.jpg
Просмотров: 26
Размер:	69.3 Кб
ID:	90806
    Последний раз редактировалось SergLviv; 10.05.2017 в 11:00.

  10. #50
    Курсант Аватар для Ar4i_47
    Регистрация
    16.05.2012
    Адрес
    черновцы
    Команда
    Blackfox
    Сообщений
    51

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    так же в том раене(база синих) механа VSR 10)

  11. #51
    Курсант Аватар для andrew_laser
    Регистрация
    17.02.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    позакомандник
    Сообщений
    88

    Re: Открытие сезона 06-07.05.2017 суточная Сектор ноль: Возмездие

    Гра вдалася однозначно краще ніж минулорічна.
    З позитивного:
    + рольові персонажі
    + задумка із застосуванням техніки
    + задачі сторін краще узгоджені між сторонами
    + не помітив маклаудів

    З негативного:
    - дезертирство і гравці типу "мені тут скучно/комарі/холодно/гаряче - я пішов" - можна спробувати зробити на наступній грі з дезертирів третю сторону, яка б всім заваджала, але при її зникненні не постраждав би сценарій
    - не завжди вдавалося узгодити задачі сторін, можливо варто було робити менше сторін.

    Підсумок:
    Хочу ще
    Вірю що наступний проект вдасться ще краще.
    Парочка відео з гри https://www.youtube.com/playlist?lis...VjIjPFvXFw2l4f

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Похожие темы

  1. Ответов: 25
    Последнее сообщение: 11.05.2018, 11:21
  2. Ответов: 31
    Последнее сообщение: 26.01.2018, 22:08
  3. Ответов: 31
    Последнее сообщение: 26.01.2018, 22:08
  4. Ответов: 50
    Последнее сообщение: 11.05.2017, 20:27
  5. Ответов: 27
    Последнее сообщение: 08.05.2017, 10:22
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама