Христос воскрес! Ось лижу я після святкового столу наїжений і поринаю в спогади, вот були часи!
Коли викладали сценарії на якісь ігри за 2 місяці і вже через тиждень була купа бажаючих їхати. Я вже не кажу коли людям надають можливість поїхати на якусь велику гру, де завжди можна було зустрітись з старими знайомими, поговорити, обійнятись і порозмовляти про якісь проекти.
Що змінилось зараз?
Напевно і війна відкинула аерсофт на 10 років назад, а як на мене ЛІНЬ. Все більше страйкболістів в більшості сидять в барах і давно забули про тих хто цього зробити не може, хто вже роками сидить в окопах. Багато кому байдуже , що ще є люди які стараються дати можливість відчути себе по справжньому чоловіком -створивши для них якесь дійство. Хтось каже-чому так дорого, але завітавши в бар-просидить в два рази більше і на наступний день жалкує про вчорашнє через сьогоднішню біль в голові.
Дивлюсь інколи канал Марті, і порівнюю їх страйкбол з нашим! Звичайна недільна пострілушка-100 чоловік, і всі вони платні. Одна граната 100 рублів - екіпірування, не зупиняє розвитку гри в регіонах, це при тому, що Росія постійно веде війни з кимось. Якщо згадати для чого була створена аірсофт зброя то ми побачимо, що для тренувань! Невже зараз не той самий час, щоб відновити цей напрямок?