+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Сталкер.Пролог моїх вечорів

  1. #1
    Новобранец
    Регистрация
    15.05.2017
    Адрес
    Хмельницький
    Команда
    Free rider
    Сообщений
    9

    Сталкер.Пролог моїх вечорів

    Доброго дня, вечора чи ранку.
    Страйкбольно-сталкерський клуб "ХАРМОНТ" радий запросити усіх бажаючих на страйкбольну гру за мотивами всім відомої комп’ютерної гри "Сталкер". Це перша гра з серії, що стане початком сезону ігор за даною тематикою. Фінал гри суттєво впливатиме на сценарій наступної.
    Так сформується сюжетна лінія зі своїми героями та атмосферою. Попередня реєстрація http://vk.com/ssk_stalker.plolog_moih_vechoriv
    І пропоную пригадати як це було...
    <font size="4"><font color="#000000"><span style="font-family: -apple-system">
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Пролог моїх веч&#1.jpg
Просмотров: 18
Размер:	99.9 Кб
ID:	90857
    Тихий вогник маленької керосинки розігрівав нехитру консервовану вечерю...

    Погляд мій переніс мене на останні проблиски сонця у цьому тяжкому дні. "Браво" - подумав я - "він вже закінчився в доволі непоганому плюсі - я вижив."

    Рука тряслась, коли піднімала маленький корок чистого спирту. Так, це від радіації. Трішки запекло всередині, і зігріло. Очі прижмурились . Все, можна зітхнути і все забути, але таке не забувається і зберігається. Як досвід. Як інтуїція. Мені хотілося все згадати: як все починалось, коли був ще не такий сивий...

    ...Молодий, наївний з легкими думками на світ, я влетів до друга в кімнату нашого гуртожитка.

    -Валєр, ти мене вб'єш! - прокричав я

    -Дай тільки привід, - посміхнувся косо він.

    -Але це круто!- почав доводити я.- доцент один поділився…
    -Туфта..- занив Валєрік.

    -Слухай, я йому довіряю, як собі. Він випадково став нашим сусідом по дачі. Місяць як купив за свої “кровні”.Пили з батьою, ну і з ним якось. А тут, уяви, ловить мене він якось в чаті, в “танках”. Огооо, думаю, професурі часу дротити вистачає.

    Він такий:”Саня, є цікава тема поговорити. Го, на скайп.” Я висадився і офф.
    Зайшов в скайп. Відразу дзвінок від нього, доцента, дяді Паші.

    Він:”Саша, дуже вигідна робота. Один мій колега. Він у якомусь там ДРТІ працює.

    Набирають хлопців для термінової роботи. Плотять захмарно. Число заявок мале. Ризикни, і купиш все.”

    Я не роздумуючи: ”Ок…”

    Все…

    Валєра подивився на мене з сумнівом і присів.

    Я далі якісь склади, купа хлопців і довгі інструктажі. Роздали всім ржаву зброю та пайків. Патрони на виході, і погрузили у вантажівки.

    Далі все в тумані. Інше повітря, інше світло, інші нерви…

    Йшли ми на м”ясо, тупо і скопом. ми набирались досвіду сходу на льоту. Звагався - значить вмер.

    Історія у того професоса з 'ХЕРНІ' ще той треш. Виліз якось він без охорони на “краєчок”. Чуєш? КРАЄЧОК??? На цілих три км.! На нього напали троє. Тих блатних він не розгледів. Забрали папку, і на всі сторони. Тільки запам”ятав куди метнулись. Хоче тепер за будь-які гроші щоб ми знайшли його каракулі. Ми аж афігєлі. Все дає, ти лиш знайди його папірці. Ми і вскочили до Зони.

    До ями ми вскочили темної і глибокої. Без досвіду і знання, озброївшись лиш старими АК, і довгими пустими інструктажами. Ніхто ще так не вивчав Зону. Ми вивчали кількістю смертей і фоном радіації.
    Пройшли вже ті роки, але повертатися не бачу сенсу…. Я частина цієї Зони.... Я і є - Зона. Як кожен нерв тіла відчуває біль, так Зона відчуває зміни у кожному із нас. Зона обрала нас і випробовувала. Залишилися вовки, псевдо-вовки. Ми рвали все і всіх. Ми прагнули вижити, і виживали інших. Певно, ніколи колишнього життя і не було. Ми народились в Зоні..."

    Банка на вогні зашипіла і звук цей вирвав мене звідти , де інколи я буваю у такі теплі та спокійні вечори. Хоч це буває рідко.

    Я підійшов до керосинки і зняв гарячу банку. Дістав з протертого рюкзака в'ялений шмат м'яса. Дістав ножа і розгорнув м'ясце. Порізав на старому, потертому шматку паперу... Хто вже впізнає в затертому малюнку забуту, та не зрозумілу електричну схему?...

    Умови гри
    Учасники поділяються на дві воюючі сторони: сталкери та бандити. На шикуванні обидві сторони шляхом голосування повинні обрати капітана.
    На початку гри усім роздають «картки життя», контейнер для артефактів та карти ігрової локації.
    Сталкери проявляють усі якості дружби та взаємної підтримки в суворій зоні.
    Бандити об’єднуються лише для грабування, та не сповідують кодекс Зони.
    «Вченими наукового інституту з вивчення Зони було втрачено папку з секретними розробками. Він розповідає, що його пограбували. Тепер вчeний просить знайти втрачeні документи»
    Координати знаходження документів можна дізнатися у бармена.Торговець на свій розсуд оцінює знайдені артефакти, та обмінює картки убитих супротивників на картки союзників за спеціальним розрахунком, слідкує за дотриманням правил гри. У Бармeна свої правила і його висновки не оскаржуються. Після вдалого знаходження однієї частини - у Бармена можна отримати координати наступної схованки. Всього їх три.
    Перемогою сталкерів вважатиметься знаходження та отримання усіх трьох частин документу.
    Бандити займають в Зоні умовну базу (що не являється "мертвяком" і рахується ігровою). Бандити нападають на сталкерів, і не дають їм виконати своє завдання. Координати схованих частин карти бандитам не доступні. Перемогою бандитів вважатиметься, якщо за відведений час сталкери не зможуть зібрати усі частини документу.
    Усі гравці мають можливість збирати артефакти для обміну їх у Барі на «картки життя».
    Бар не являється ігровою територію, на якій забороняється використання ігрової зброї. Коли гравець зайшов у «безпечну зону» що оточує Бар, то він зобов'язаний опустити зброю, та не здійснювати пострілів. Попадання у гравця, який зайшов у «безпечну зону» не зараховується. «Безпечна зона» є позначеною, та виділяється візуально за 50-70 метрів
    При попаданні у будь-яку частину тіла, гравець рахується "мертвим" і зобов’язаний позначити себе білою стрічкою, на місці «смерті» залишає свою картку життя. Якщо у гравця закінчилися картки життя, то він залишається у "мертвяку" до того часу, доки його команда не отримає для нього картки у Барі. Також можна пожертвувати власною карткою для іншого гравця. Для цього гравець підходить до торговця, та повідомляє про пожертву свого життя заради «мертвого» гравця, віддає свою картку, а в "мертвяку" отримує картку відповідний гравець.
    "Мертвяк" триває 15 хвилин.
    Територія проведення гри являється закинутим заводом, у якому є багато небезпечних ділянок. СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання будь-яких піротехнічних засобів у будь-якому приміщенні. Усі небезпечні місця позначені сигнальною стрічкою. Перебувати та заходити у такі місця НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ!!! Всі ваші дії в нeбeзпeчних приміщeннях вважатимуться як самовільні з урахуванням усіх наслідків. Ваш приїзд на гру вважатиметься як ознайомлення з усіма правилами, та можливостями ризику, та є добровільною участю у грі, що знімає з організаторів відповідальность за недотримання правил власної безпеки.
    Попередня реєстрація на гру за посиланням http://vk.com/ssk_stalker.plolog_moih_vechoriv
    . Організатори залишають за собою право допуску певних гравців, та змінювати умови гри, як до, так і під час гри . Якщо вас не влаштовує маркування кольоровими стрічками - дотримуйтесь сталкерсько - бандитського дресс коду )))
    Приблизно так :
    Сталкер
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: сталкер.jpg
Просмотров: 31
Размер:	94.7 Кб
ID:	90858
    Бандит Нажмите на изображение для увеличения
Название: Бандит_1з_тч.jpg
Просмотров: 28
Размер:	47.1 Кб
ID:	90859
    21.05.2017
    Як дістатись до місця проведення http://www.google.com.ua/maps/dir/49...26.9635648,15z
    ----Реєстрація - 50 грн.

    ----Шикування о 10:00
    ----Старт о 10:30
    ----Закінчення о 17:30
    ----Підведення підсумків о18:00
    Контакти організаторів:
    RamZes(Роман) 096 77 38 537
    Xottabu4(Валік) 0680590800
    Последний раз редактировалось Xottabu4; 16.05.2017 в 22:54.

  2. #2
    Новобранец
    Регистрация
    15.05.2017
    Адрес
    Хмельницький
    Команда
    Free rider
    Сообщений
    9

    Re: Сталкер.Пролог моїх вечорів

    Всім доброго дня, через форс-мажорні обставини та технічні проблеми гра переноситься на локацію "Давидківці. Вертолітна частина" Просимо вибачення за незручності та надіємось на ваше розуміння.За детальнішою інформацією звертатись до організаторів.Чекаємо всіх завтра 21.05 о 9.30 на локації.
    Последний раз редактировалось Xottabu4; 20.05.2017 в 15:33.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Сталкер.Пролог моїх вечорів
    от Xottabu4 в разделе Игры S.T.A.L.K.E.R
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 16.08.2017, 14:23
  2. 25.11.2012, Каменец-Подольский, "Горажде-2. Пролог"
    от Andjey в разделе Хмельницкий
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 09.01.2013, 15:17
  3. 25.11.2012, Каменец-Подольский, "Горажде-2. Пролог"
    от Andjey в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 9
    Последнее сообщение: 23.11.2012, 16:28
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама