+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 59

Тема: Відгуки

  1. #1

    Відгуки

    Ну, поїхали...
    Особисто я - радий був всіх бачити, дякую Руслану за гру.

  2. #2
    B B Аватар для Semenovich
    Регистрация
    13.11.2013
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    3rd Battalion 1st Marines, Kilo Co.
    Сообщений
    109
    Записей в дневнике
    2

    Re: Відгуки

    Вперше були у вас, грали за Таджиків.

    Дуже задоволені що приїхали, сподобалась атмосфера на грі, і люди з якими грав. Всі як я помітив старались відігрувати свою роль і виконувати поставлені завдання. Не було педулова, особисто я в день стріляв тільки коли пристрілював привод, і ще пару раз вночі, находився, налазився, побував в полоні в шураві)
    Вечірня засідка шураві в місці зустрічі племен, наш прорив з боями до бази ОКСВА, нічні бої, все було шикарно)
    Таір, від мене і моїх друзів подяка за гру чудову, наступного разу обовязково постараємось приїхати ще)

    З недоліків: вночі було пару раз таке, що дехто з ОКСВА при уражені не падали відігрувавши поранення, а просто стояли на місці витягуючи мертвячний маячок, і тим самим заважали стріляти по тих хто був за ними.

    P.S. Дуже жаль що нам довелось поїхали в 6 ранку, але в товариша склались форсмажорні обставини(((

  3. #3
    Новобранец
    Регистрация
    17.02.2008
    Адрес
    м. Шепетівка Хмельницька обл.
    Команда
    "Werwolfs"
    Сообщений
    16

    Re: Відгуки

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC04542.jpg
Просмотров: 117
Размер:	93.7 Кб
ID:	91311

  4. #4
    Авторизированный магазин Аватар для GoodMind
    Регистрация
    03.05.2011
    Адрес
    Обухов
    Команда
    40 RMC
    Сообщений
    131

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от dim@ Посмотреть сообщение
    Барма, по моему ты даже перевыполнил задание.

    Спасибо всем за игру. Було круто.

    Широкий отзыв напишу немного позже.

  5. #5
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Відгуки

    Фоток немного
    https://barmalini.io.ua/album844307

    Пуштуны


    Отзыв позже
    Prosit!

  6. #6

    Re: Відгуки

    Фотографії: https://sombergrin.io.ua/album844315

    Дякую усім!
    Відгук буде згодом.
    Последний раз редактировалось SomberGrin [Дикі гуси]; 18.06.2017 в 23:45.

  7. #7
    О..о Аватар для prikos
    Регистрация
    20.06.2012
    Адрес
    Львов
    Команда
    Recon Raccoons [Львов] (DEA FAST BRAVO Team)
    Сообщений
    29

    Re: Відгуки

    гра дуже сподобалась, всім дякую, в першу чергу організаторам і командуванню ОКСВА, все антуражно, красиво)

    ну і також за те щоб на базах була кава і чай, і можливо навіть в майбутньому місії "доставити посилку" або щось в тому роді, термос з кавою, водою, гранатами і т.д., на дальній секрет або заставу (навіть вночі), хоча б для перевірки а вдруг там нема вже нічого і нікого...
    Последний раз редактировалось prikos; 19.06.2017 в 01:25.
    Рожденный ползать, летать не может... но иногда заползает оооочень высоко

  8. #8
    Bobby Ray's Guns&Things Аватар для Makedonsky
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    530
    Записей в дневнике
    6

    Re: Відгуки

    Игра на высшем уровне...
    Спасибо старым и новым знакомым и друзьям.
    Спасибо бойцам ОКСВА из Одессы за найденую ПРС152.
    Спасибо оргам.
    Самые яркие впечетления от обмена пилота.
    I know the human being and fish can coexist peacefully.
    Я знаю, что люди и рыбы могут мирно сосуществовать друг с другом.

  9. #9
    chief of intelligence d-n Аватар для blesk-55
    Регистрация
    17.09.2012
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    вне команды
    Сообщений
    54

    Re: Відгуки

    Огромное спасибо всем за игру. Лично мне понравилось все за исключением ДОЖДЯ. Немного фото с "неудавшегося обмена". https://drive.google.com/drive/folde...ms?usp=sharing
    Делай, что должно, и будь что будет.

  10. #10
    Новобранец Аватар для bodik asan
    Регистрация
    06.10.2014
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Airsoft centre "Tactical Team Systems"
    Сообщений
    18

    Re: Відгуки

    Всім привіт,кльово було проведено час,Операція " Обмін" як то кажуть відбулась,вражень повно,приємно було зустріти своїх старих друзів,приємно було отримати нові знайомства.Дякуєм організаторам за цю велику роботу!!!!! ОсобистоTair,дякую,і за запрошення! Всім таджикам за командну гру!
    ПЕ.ЕС.Нічна гра,ці постріли з ГП,вибухи гранат.....гра світла та звуку на холмах.... якщо чесно, то я подумки ще досі літаю там,навіть не зважаючи на те що промок до трусів бо годину повзав перед окопами))) Єдине шкода що мало часу після гри, а так же ж хочеться і познайомитись з багатьма,перейнятись досвідом та поділитись своїм,поговорити про ігри, про чудернацькі випадки,про зброю і взагалі про страйкбол,а це ж гра друзів яка єднає! З повагою,від команди TTS Kovel ,Bodik Asan.
    Последний раз редактировалось bodik asan; 19.06.2017 в 16:30.

  11. #11
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Відгуки

    І так, розпочнемо все з початку. Написане мною буде виявленням не тільки моїх думок, а і людей з якими я спілкувався до і після гри.
    Я вже давно хотів попасти на гру, формат якої не був би тупим педуловом, а переніс би мене в якийсь відрізок історії чи подій.
    Вже роки два я чую про Афган і наскільки гра в плані ігрового процесу і людей які на її приїздять-стає яскравішою і кращою.
    Перейнявшись темою Афгану, я передивився безліч фільмів про той час , і художніх і документальних хронік. На мене ображалась дружина, що після роботи я тільки те і роблю, що присвячую себе даній події.
    З Льохою зібрали кіти, накатали Афганських пісень на диск-100 шт. і вирушили на зустріч мрії.
    В Афган ми в"їхали з дощами, розмитими, не проїздними дорогами. Намагаючись добратись до табору -загрузли в яру. Пів години борохтались в глині, штофхали і копали авто, нарешті виїхали. Авто лишили в селі, зловили повозку і на ній приїхали в табір Пуштунів, а з відти пішком з речима до табору ОКСВА.
    Мокрі і в глині переодягнулись в суху форму берци, вирушили предсттавлятись командиру сторони.
    Командир "БЛЄСК-55" виявився на прочуд приємною людиною і командиром, багато чого я пізнав від нього про реальний Афган, про дух того часу, війни, людей, військ, зброї і т.д.
    Призначили нас з Льохою в підпорядкування "ВЄТЄР" в саперно інженерний взвод. Нашим завданням було розміновувати дороги, городи, будувати споруди по типу "колодязі", а в разі його зараження-стримувати людей від пиття такої води і знезаружувати воду. Вєтєр також став нам як рідний , -людина яка перейнялась грою як і ми. Ідеально відігрувала "роль" , просувався по дорогам з щупом постійно штрикав ним землю намагаючись знайти міни, при підозрі на її наявність зупинявся і зупиняв всю групу, до нього підходив Льоха з міношукачем, -сканував, доповідав про його глубину і т.д. Ми намагались повністю перейнятись саперною справою і вважаю нам це вдалося.
    Сфінкси. Десантний підрозділ якого я знаю вже понад 12 років. Їх склад практично не змінився. Цей підрозділ як на мене зробив найбільший вклад в цю гру. Завжди вчасні шикування, чіткі виконання наказів. Привезли з собою джип струганих дощок з яких потім будували накриття над бліндажами, відривали окопи в повний ріст і дерном ВИМУРОВУВАЛИ стіни.- Як на мене НАЙКРАЩИЙ підрозділ на грі і виконання процесу і поставлених завдань-ВІДМІННО.
    Лікантропи. Чудові козаки! ЗАСВЄТ НА РОМАШКУ 2!!! Ці слова в мене досі в голові, на стільки це було реалістично. Зрада і прийняття іншої віри, викрадення зброї і продаж її Пуштунам, а ті в свою чергу тому солдату який її втратив, защо пізніше потрапив на ГУБУ.
    Копання обороних споруд і неймовірна їх оборона в ночі! Дотримування ігрового процесу і розпорядку ігрового часу на 4+.
    Мінусом для мене стало не явка їхніх певних гравців на сам ігровий процес. Тому - виконання процесу і поставлених завдань-ДОБРЕ.
    Це три групи які як на мене зробили вклад в ігровий процес на високому рівні.
    Розвідка. Як на мене її було забагато це по перше, а по друге -вона виконувала не ті завдання які на справді покладають на цей підрозділ.
    Ну при чому розвідка до зачистки кішлака, обміну, вогневого переслідування????
    Грубість певних солдат до мирного населення і намагання постійно комусь напедулити показали їхнє розуміння цієї гри.
    Радіостанції які просто торчали в карманах і були засобами реального звязку- брєд!
    Думаю ТРІЙКУ З ПЛЮСОМ можна поставити.
    Після старту гри, а саме, при пересувані десантників на дальню заставу, в декого навіть не були одягнені захисні окуляри!!! Два ока це роскіш???
    Не бажання віддатись ігровому процесу і пасивне ставлення до нього мене просто вразили.
    Тепер що стосується "противників" Я не знаю як вони вели себе на війні, але точно сумніваюсь, що під час атак в ночі вони кричали всяку срань-тим самим видаючи свої позиції. Оце сидіння купками по 4-5 людей на розслабоні в позі лотоса знаючи, що до них не долетить шар (куля точно долетить) кричучи всяку брєдятіну, такі як ви-зіпсували враження про гру і не тільки мені! ДВА БАЛА.
    Цитата-Старт второго игрового дня - 08:00 (подъем команд планируйте с учетом данного обстоятельства!) Це про що??? Підйом пуштунів о 10.00-11.00 це повага до Афганів, до гравців??? Це взагалі-що було?! Чому Тімур в 7.45 вже своїх пошикував і вирушив на заставу, а в вас там що, пільговий підйом по причині набухався вчора!?.
    Цитата-ШАГ-4 – Мы вас ждем на игре в полном здравии и желании играть и отыгрывать свою роль!
    Це ви так роль відігрували???
    ТВЕРДА ОДИНИЦЯ таким гравцям і мінус організаторам.
    Алкоголь, тупі відгуки , тактичні рукоятки, анпеги і інша "заборонена" фігня багатьом спортила враження. Чому заборонена в лапках? тому , що оргги самі це бачили і закрили на це очі. І я впевнений , що не в перший раз.
    Нотка позитиву: Поранений снайпер "Таджик" біля дальньої застави, на відміно відіграв роль! Лежав доки за ним прийшли, навіть не захотів піднятись під час перевязки його транспортування. Старійшині і дуканщик "таджиків"-Відміно! Дуже приємно було з вами поспілкуватись, поторгуватись і зробити для вас колодязь. Полонений брат пакистанського генерала -дуже приємно було з тобою поспілкуватись, надіюсь не всі наші бійці лишили про армію СССР погані враження? Ми всетаки намагались принести мир, фабрики, заводи, школи, дороги на ваші землі. ТВЕРДА П"ЯТІРКА.
    Цитата- Четвертая в 2016 году "ХАвар-ду" был венец наших игр, это была лучшая игра серии (об этом говорили не только игроки но признали и сами орги). Поэтому игру 2017 года "Операция "Обмен" - мы постараемся, и сделаем все для этого, провести не хуже чем 4-я игра!!!
    Ну для мене вона вдалась на відмінно, так як в даному проекті я вперше, а вот для бувалих в два , а для декого і в п"ять разів гірше.
    Цитата-Время конца игры – район 14:00 ( 18 июня 2017 г.)
    Та ладно.... 12.23 нам кричали-"гра 15 хв назад закінчилась!!!! відставити вогонь!!! -- Мінус оргам.
    Писав це не тому, що хотів комусь нахамити чи принизити, а висловлював думки свої і своїх товаришів які мене підписали на проект. З метою змін в кращу сторону розвитку. Дати зрозуміти людям, що зняти шапку і помовчати хвилину віддаючи шану загинувшим в тій війні -наплювати на живих і не змогти прожити ДЕНЬ в їхній шкурі і кричучи ГЕРОЯМ СЛАВА! знати як нашим хлопцям на передку -тупо бухати і боятись бути в грі мокрим.
    Дякую за розуміння.
    Гра супер, але мало!!!!!
    Якщо не забанете-обовязково приїду на продовження 1979-1989. І хотілося, щоб гра закінчувалась в 17.00 , а не в 12!!!
    Последний раз редактировалось efemchuk; 19.06.2017 в 20:29.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  12. #12
    major Аватар для -PILOT-
    Регистрация
    05.05.2012
    Адрес
    Броди
    Команда
    Black Wolf
    Сообщений
    76
    Записей в дневнике
    1

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Цитата-Старт второго игрового дня - 08:00 (подъем команд планируйте с учетом данного обстоятельства!) Це про що??? Підйом пуштунів о 10.00-11.00 це повага до Афганів, до гравців??? Це взагалі-що було?!!
    кто сказал, что подъем в 10.00. У нас уже в8 00 началось выполнение мисий и в 8.40 одна мисия выполнена была, еще две группи сидели на шухере, и если бы ЦРУшники сразу бы не убили обменщиков, то это делали бы мы (мы сами офигели от этих раскладов) Кстати я сам ходил в таджикский кишлак в р-не 10 00 отыгрывая сурового злого хана пуштунов. затем эти групы вели беспокоящий огонь по заставе. Вторая группа (скорее всего это как раз про нее ты говорил что мы сидели в позе лотоса) должна была провести отвлекающий манер в открытую нападая. (как окозалось бестолку, так как основная группа завязла в боях на подступах к нашему селению) Согласен, что возможно нельзя было проводить предбоевой обряд прямо у вас на глазах, но это нюансы аирсофта (для вас наоборот старались)
    Плохая новость - время летит,
    Хорошая новость я пилот!

  13. #13
    chief of intelligence d-n Аватар для blesk-55
    Регистрация
    17.09.2012
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    вне команды
    Сообщений
    54

    Re: Відгуки

    Та ладно.... 12.23 нам кричали-"гра 15 хв назад закінчилась!!!! відставити вогонь!!! -- Мінус оргам.

    Спасибо огромное за данный пост. Согласен на 99%. Не подумайте, что хочу оправдаться, но как один из оргов хотел бы пояснить скомканность некоторых моментов игры, которые дали не совсем хороший осадок.
    1. К сожалению не смог приехать на игру потенциальный командир роты "шурави". Стало это известно перед самой игрой и в итоге мне пришлось играть две роли сразу.( Трудновато скажу я вам честно. Поужинать в субботу мне удалось только в воскресенье в 12.00.)
    2. Дождь в пятницу и особенно в субботу скомкал нам начало игры. Миссии были сдвинуты по времени, а две и вовсе не были выполнены. Только в 18,00 мы вошли в график.
    3. Утром на второй день я лично был мягко говоря "разочарован". Я,старый дурак встал в 7.00 и в 7.30 был уже на заставе. К своему удивлению в "живых" я там был один примерно до 8.10 Если бы "духи" знали, они могли-бы втроем занять заставу, но они тоже спали. Начинать миссии было не с кем. Две пришлось пропустить. Так как 50% личного состава заставы были сражены страшной болезнью (под названием по%%изм) операцию "Обмен" пришлось проводить как попало и с теми кого поймали. Результат налицо. Миссия "месть" тоже проводилась только наполовину. На защите заставы оставалось не больше 8 человек. "Духи" опять проспали! Поэтому и получилось, что начало и конец игры (а они как правило дают основную оценку игры) были скомканы.
    Мне лично очень жаль.
    P.S.Хотелось бы попросить совета. Как нужно поступать оргам, чтобы вовремя разбудить игроков на второй день?
    Прошу никого не обижаться. Все таки это всего лишь игра(к счастью)
    Последний раз редактировалось blesk-55; 19.06.2017 в 22:05.
    Делай, что должно, и будь что будет.

  14. #14
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Відгуки

    Слово "набухались" прозвучало якось узагальнююче, і сприйнялось як особиста образа. Я хочу вибачитись перед Пуштунами які творили ігровий процес і не мали ніякого відношення до спиртного,-це "набухались вас ніяк не стосується. Я писав, що не хотів будь кого образити або принизити, а лише нагадати - правилами категорично заборонено вживання спиртних напоїв під час гри! Але можливо для когось ігрова територія чи гра-це коли тримаєш привод в руках?
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  15. #15
    Оператор Аватар для Oleh
    Регистрация
    10.12.2011
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфінкс
    Сообщений
    45

    Re: Відгуки

    Фотографії:
    https://oshmyg.io.ua/album844377_0
    Перед тим як зайти в хату - кинь туди ручну гранату.

  16. #16
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: Відгуки

    В горах Афганістану йшов дощ.

    Думка про те що, Шураві копають окопи в мокрій глині, тішила мене кожного разу як я дивився на свої мокрі ноги... "це ще не найгірше що з тобою могло статися"
    Так, дощ вніс свої корективи в гру але те що він мав вплив на сам ігровий процес не думаю. Була ціла "купа" класних ігрових моментів, рольових, сценарних і тих які придумували самі гравці. Це було СУПЕР!!! Бути частиною цього неймовірно приємно і ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за це ОРГАНІЗАТОРАМ!!!

    Обовязково приїду знову)))

    Кількість не завжди означає якість, нажаль так сталося цього разу. Багато нових людей які не впоралися з рольовою складовою, якщо не вмієте не знаєте то краще мовчіть - і дивіться як це роблять ті хто знає. Шураві чомусь вирішили що якщо в них в руках зброя то вони можуть робити з мирним населенням все що захочуть. Принижувати, вимагати хабар, важко йшли на контакт. Не забувайте що проти вас іграють такі ж саме люди як ви, і ставтеся до них так як ви б хотіли щоб ставилися до вас. Звичайно це не про всіх.

    Організація ігрового процесу.
    Таїр, де карти ігрового полігону... В нас була одна карта на якій я чомусь не міг знайти жодної ігрової локації яка була написана в завданнях. Це був капец... піди в ліс, якого не можеш знайти на карті, і приведи караван. Так і блукали по полігону...
    Карту все ж можна було викласти перед грою щоб кожен міг самостійно собі роздрукувати.

    Перед грою необхідний брифінг для кожної сторони, з цього і почнеться відповідальність за свої дії і дисципліна.
    Народ, давайте не чітерити з використанням мобільних телефонів!!! Це Афган 1985р. там їх не було...
    Нічіна фаза, так прикро що з 00.00 з бази пуштунів майже 2/3 гравців вже не виходило, причини не знаю... Але йти на штурм портивника який переважає тебе чисельно і тактично, якось самому, ну дуже не приємно... Тільки разом ми СИЛА)

    Підйом 08.00 час вводити штрафні санкції для тих хто любить спати. Тому що це вже дуже не смішно. Розпочинати з маленького Брифінгу (організатором). Хто не встиг, на наступну гру платить подвійний ігровий внесок...

    Операція "Обмін"
    В нас було вказано що вона має розпочатися в 10.30. таджики мають доставити Пілота до себе в кішлак а потім обмінятися з Шураві. А по факту 10.30 обмін біля Пакістану. І пуштуни поза грою...

    Брифінг після гри.
    Сказали 14.00 а по факту 14.00 вже закінчився, а ми між іншим годину часу просто сиділи в кішлаку просто чекали.

    То ж на наступну гру бажаю всім відповідальго ставлення до гри, і дотримання ігрового процесу.

  17. #17
    Оператор Аватар для Kocc
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    UA, Lviv
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    914
    Записей в дневнике
    15

    Re: Відгуки

    Так сталось, що минулу гру пропустив, тому буду порівнювати із 2013. Збільшилась локація, це раз (за гашишем прийшлось чесати пару км, але це круто); не було міномета (повезло вам, шураві), але було досить мух і гп (це теж антуражно і видовищно), це два. Ігровий процес був більше фріплейним", але це нормально для муджахідів (пастухів, по суті), у шураві все має бути "по плану і по приказу". Звичайно, можливо не всім цікаво відігрувати, вести осмислені розмови/діалоги які находу треба придумувати, але 90% гри якраз в цьому! В загальному грою задоволений, маю претензії хіба до погоди (мокрі ноги і блукання в нічному тумані). Виділити хочу дуканщика, за його візит в наш табір і торги, а також шураві дезертирів, які шукали легкої долі в Таджикистані ( хоча момент з викраденням зброї здається перебором)

  18. #18
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Відгуки

    Почитав. Вирішив, що треба і собі відписатись (поки не відгук а думки). Відгук, подяки, спогади і все інше по грі увечері. По місіях і задачах завтра-після-завтра.

    Ну, що погнали на "розбор польотів" (дещо ви вже чули на шикуванні):


    1) Як говорив на шикуванні, не можемо підніматись о 08:00 годині – будемо прокидатись о 09:00 і місію починати в 10:00. І кава чи чай на стоянках, кішлаках та заставах яка ніби вирішить цю проблему – тут ні причому. Це все індивідуальна та командна самодисципліна.

    2)Нечитання правил гри і правил поведінки на грі. Форум ми не читаємо. Питань не задаємо, а потім дивуємось, що те, що хтось вважає, що «можна» насправді не можна.

    3)Карти полігону. Зрозуміло і прийнято до уваги, стосовно збільшення кількості. На грі було в пакеті ігровим лідерам роздано - Таджиках було – 5 карт. Пуштунам – 6 карт. ОКСВА – 10 карт. ЦРУ-1 карта.

    4)Вивішення карт на грі – спробую таке зробити. Але як завжди всі бачать тільки вершину айсберга. І було б гірше, коли ваші друковані на форумі карти – не відповідали б дійсності. НЕ буду вдаватись в деталі, але за 10 днів до початку гри карти і розташування певних локацій мінялись 2 рази! Через реєстрацію гравців. Фінальний варіант карти був надрукований 14 числа вночі.

    5)Алкоголь – я чесно не розумію як боротись із тими людьми які не знають міри в цьому питанні, а тим більше на грі, яка готується не один місяць, гравці до якої готуються не один місяць і все, що вимагається – 24 години сухого закону для кількох людей – бо складається враження, що вся гра то бухалово. NO COMMENT.

    6)Стосовно тактичних рукояток і та інших речей дозволених та недозволених – це до п2. Так я бачив такі речі на грі, робив зауваження, на когось і підвищував голос, вимагав зняти, замотати і т.д. Більшого зробити я не мав можливості (виганяти, виривати з рук, влаштовувати скандали, махати руками і кликати «свідків» - я не базарна істеричка) – якщо не має командного та індивідуального розуміння проекту – я тут нічим не допоможу. Але висновки – обдумані та будуть задіяні.

    7)НЕ вміння вчитуватись у задачі. Пробігли очима – о все ясно! А потім: як так? А ми думали! А нам сказали! А чого не тут?
    Я звідки знаю чому так? Для прикладу (пояснення для Nick_iton): хто казав, що пілот має бути доставлений в кішлак для обміну???? Це така нісенітниця, яку чую в перший раз! В задачі було ясно і чітко вказано, де і що. А от як прочитано, додумано і реалізовано – це питання до....??? ТЕ, що сказали, гашиш шукати в Пакистані коли в задачі прописаний в зовсім іншому кутку – то до кого питання, що ви блукали? Певно треба звернутись до п7.

    8)Мобільні телефонии і рації – окремі від реальних антуражних (це про ОКСВА за рації) для виконання завдань. НУ чесно це перебор! Знову ж таки питання до командирів команд (не ігрових сторін, а саме команд). Телефони не забираються, бо це ваше власне. Інколи вони потрібні були для звязку зі мною – не питання, але коли рація не бере, і використовується мобілка – це п%4(ц як антуражно!

    9)Як і кому пояснювати, де мазати зеленькою чи йодом – що можна забирати ігрові предмети, алея ж ніяк не індивідуальін власника! Про це ж писалось на форумі не один раз в різних темах! Але про що я говорю, краще почитайте зверху п2.

    10)Завершення гри було в стільки, нам кричали в стільки, а ми думали, що в стільки! Так не повірите ,я теж думав, що стільки то гравців буде завершувати ГРУ, а не зніматись посеред гри і бути туристами на пікніку. І коли тобі із різних сторін – все Таір, давай завершувати, ми вже все і по телефонах в т.ч. Кожен як хотів так і знімався ,і мені в свою чергу довелось «наломувати» іншим хто йшов до кінця – завершення гри.

    11)»Два ока це розкіш» - як написав efemchuk – це питання до кого? До майбутніх Кутузових певно. Але бігати по полігону і благати вдягнути окуляри – вибачайте, є купа інших справ ніж дорослим мужикам розповідати про правила безпеки.

    12) efemchuk-у – завершення гри ми можемо зробити і о 17:00, тільки от ви гравці (не всі, але багато) не готові так довго грати і відігрувати. На ці граблі ми наступали постійно, і з нон-стоп в т.ч. І стосовно розвідки, тут ти категорично не правий. Можу помилятись, але певно через прямолінійне розуміння слова розвідка з твого боку Розвідка. «Як на мене її було забагато це по перше, а по друге -вона виконувала не ті завдання які на справді покладають на цей підрозділ.Ну при чому розвідка до зачистки кішлака, обміну, вогневого переслідування????» - а хто мав це робити? Окремо на обмін придумати «обмінювальний підрозділ».

    13)Стосовно тупих відгуків. Як правило це антуражно І воно справді так є, звісно якщо вже йде перебор і постійні матюки (а такого на цій грі було обмаль – і мною особисто робились зауваження і воно не повторялось). Але коли кричать «Ваня єхай в сібір дамой» чи «Аллах Акбар», «Іді сюда єслі ти мусчіна» і т.д. І вигуки вночі, додають якоїсь антуражної складової. Якщо когось такі невинні вигуки задівають і ображать – краще сидіти дома – або порівняти, що робиться у вас із такими «словами» на «недільних пострілушках». В нас вже з 2011 року – і все нормально, і кожного року все коректніші вигуки і обмаль нецензурщини.

    14) Дощ! Спортив всі плани, реалізацію старту гри і т.д. – Але за погодні умови вибачатись не збираюсь. Це речі на які жоден організатор впливу не має.

    15) Якщо в реєстрації записано, що людина лише мирна, і тим більше не має 18+ а вона бере в руки зброю і відігрує моджахеда і участвує в боях – то це зовсім НЕ правильно…

    По своїх зроблених висновках на майбутнє:
    -Більше карт локації на сторонни в т.ч. великі а не тільки А4;
    -Повний фотодопуск УСІМ командам (одяг, озброєння, амуніція, взуття, окуляри і т.д.)! Навіть тим командам ,які вже не перший раз. Дехто обіцянки у ліквідації недоліків так і залишив обіцянками;
    -Скорочення ігрового часу на ніч і початок другого ігрового дня пізніше (попередньо 1й день 12:00 до 01:00 і 2-й з 10:00 до 14:00). Раз не вмієте цінувати ні зусиль оргів і не має дисципліни в собі і поваги до побратимів із своєї ігрової сторони (це не про всіх звісно), коли одні сплять, а інші рвуть себе, щоб перекрити тих кому нас№2ть на всьо!
    -За алкоголь на грі – бан на наступну гру цієї серії.
    -Мусорні - спеціально позначені - мішки, пакети і т.д. у кожної сторони.
    -Екзамени на знання правил у кожної сторони і кожного гравця (я знайду як це зробити - благо такий випадок вже був на "Метро 2033" у Кам.Подільську - тому варіант є).
    ...І це ще не всі думки, варіанти, розуміння і осмислення своїх помилок - згодом вильється у майбутніх процесах, для покращення ігрового процесу і вражень від гри.
    Последний раз редактировалось Tair; 20.06.2017 в 10:21.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #19
    Оператор Аватар для Oleh
    Регистрация
    10.12.2011
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфінкс
    Сообщений
    45

    Re: Відгуки

    efemchuk
    Я не знаю як вони вели себе на війні, але точно сумніваюсь, що під час атак в ночі вони кричали всяку срань-тим самим видаючи свої позиції.
    Tair
    Але коли кричать «Ваня єхай в сібір дамой» чи «Аллах Акбар», «Іді сюда єслі ти мусчіна» і т.д. І вигуки вночі, додають якоїсь антуражної складової.
    Ми теж зробили свій внесок в це діло - вночі переодяглися в "духів" і ходили навколо бази ОКСВА, примазувались до атакуючих. Я кричав і це і багато іншої єресі, але все в межах розумного.
    Перед тим як зайти в хату - кинь туди ручну гранату.

  20. #20
    Авторизированный магазин Аватар для GoodMind
    Регистрация
    03.05.2011
    Адрес
    Обухов
    Команда
    40 RMC
    Сообщений
    131

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от Tair Посмотреть сообщение
    Почитав. Вирішив, що треба і собі відписатись (поки не відгук а думки). Відгук, подяки, спогади і все інше по грі увечері. По місіях і задачах завтра-після-завтра.

    Ну, що погнали на "розбор польотів" (дещо ви вже чули на шикуванні):


    1) Як говорив на шикуванні, не можемо підніматись о 08:00 годині – будемо прокидатись о 09:00 і місію починати в 10:00. І кава чи чай на стоянках, кішлаках та заставах яка ніби вирішить цю проблему – тут ні причому. Це все індивідуальна та командна самодисципліна.

    2)Нечитання правил гри і правил поведінки на грі. Форум ми не читаємо. Питань не задаємо, а потім дивуємось, що те, що хтось вважає, що «можна» насправді не можна.

    3)Карти полігону. Зрозуміло і прийнято до уваги, стосовно збільшення кількості. На грі було в пакеті ігровим лідерам роздано - Таджиках було – 5 карт. Пуштунам – 6 карт. ОКСВА – 10 карт. ЦРУ-1 карта.

    4)Вивішення карт на грі – спробую таке зробити. Але як завжди всі бачать тільки вершину айсберга. І було б гірше, коли ваші друковані на форумі карти – не відповідали б дійсності. НЕ буду вдаватись в деталі, але за 10 днів до початку гри карти і розташування певних локацій мінялись 2 рази! Через реєстрацію гравців. Фінальний варіант карти був надрукований 14 числа вночі.

    5)Алкоголь – я чесно не розумію як боротись із тими людьми які не знають міри в цьому питанні, а тим більше на грі, яка готується не один місяць, гравці до якої готуються не один місяць і все, що вимагається – 24 години сухого закону для кількох людей – бо складається враження, що вся гра то бухалово. NO COMMENT.

    6)Стосовно тактичних рукояток і та інших речей дозволених та недозволених – це до п2. Так я бачив такі речі на грі, робив зауваження, на когось і підвищував голос, вимагав зняти, замотати і т.д. Більшого зробити я не мав можливості (виганяти, виривати з рук, влаштовувати скандали, махати руками і кликати «свідків» - я не базарна істеричка) – якщо не має командного та індивідуального розуміння проекту – я тут нічим не допоможу. Але висновки – обдумані та будуть задіяні.

    7)НЕ вміння вчитуватись у задачі. Пробігли очима – о все ясно! А потім: як так? А ми думали! А нам сказали! А чого не тут?
    Я звідки знаю чому так? Для прикладу (пояснення для Nick_iton): хто казав, що пілот має бути доставлений в кішлак для обміну???? Це така нісенітниця, яку чую в перший раз! В задачі було ясно і чітко вказано, де і що. А от як прочитано, додумано і реалізовано – це питання до....??? ТЕ, що сказали, гашиш шукати в Пакистані коли в задачі прописаний в зовсім іншому кутку – то до кого питання, що ви блукали? Певно треба звернутись до п7.

    8)Мобільні телефонии і рації – окремі від реальних антуражних (це про ОКСВА за рації) для виконання завдань. НУ чесно це перебор! Знову ж таки питання до командирів команд (не ігрових сторін, а саме команд). Телефони не забираються, бо це ваше власне. Інколи вони потрібні були для звязку зі мною – не питання, але коли рація не бере, і використовується мобілка – це п%4(ц як антуражно!

    9)Як і кому пояснювати, де мазати зеленькою чи йодом – що можна забирати ігрові предмети, алея ж ніяк не індивідуальін власника! Про це ж писалось на форумі не один раз в різних темах! Але про що я говорю, краще почитайте зверху п2.

    10)Завершення гри було в стільки, нам кричали в стільки, а ми думали, що в стільки! Так не повірите ,я теж думав, що стільки то гравців буде завершувати ГРУ, а не зніматись посеред гри і бути туристами на пікніку. І коли тобі із різних сторін – все Таір, давай завершувати, ми вже все і по телефонах в т.ч. Кожен як хотів так і знімався ,і мені в свою чергу довелось «наломувати» іншим хто йшов до кінця – завершення гри.

    11)»Два ока це розкіш» - як написав efemchuk – це питання до кого? До майбутніх Кутузових певно. Але бігати по полігону і благати вдягнути окуляри – вибачайте, є купа інших справ ніж дорослим мужикам розповідати про правила безпеки.

    12) efemchuk-у – завершення гри ми можемо зробити і о 17:00, тільки от ви гравці (не всі, але багато) не готові так довго грати і відігрувати. На ці граблі ми наступали постійно, і з нон-стоп в т.ч. І стосовно розвідки, тут ти категорично не правий. Можу помилятись, але певно через прямолінійне розуміння слова розвідка з твого боку Розвідка. «Як на мене її було забагато це по перше, а по друге -вона виконувала не ті завдання які на справді покладають на цей підрозділ.Ну при чому розвідка до зачистки кішлака, обміну, вогневого переслідування????» - а хто мав це робити? Окремо на обмін придумати «обмінювальний підрозділ».

    13)Стосовно тупих відгуків. Як правило це антуражно І воно справді так є, звісно якщо вже йде перебор і постійні матюки (а такого на цій грі було обмаль – і мною особисто робились зауваження і воно не повторялось). Але коли кричать «Ваня єхай в сібір дамой» чи «Аллах Акбар», «Іді сюда єслі ти мусчіна» і т.д. І вигуки вночі, додають якоїсь антуражної складової. Якщо когось такі невинні вигуки задівають і ображать – краще сидіти дома – або порівняти, що робиться у вас із такими «словами» на «недільних пострілушках». В нас вже з 2011 року – і все нормально, і кожного року все коректніші вигуки і обмаль нецензурщини.

    14) Дощ! Спортив всі плани, реалізацію старту гри і т.д. – Але за погодні умови вибачатись не збираюсь. Це речі на які жоден організатор впливу не має.

    15) Якщо в реєстрації записано, що людина лише мирна, і тим більше не має 18+ а вона бере в руки зброю і відігрує моджахеда і участвує в боях – то це зовсім НЕ правильно…

    По своїх зроблених висновках на майбутнє:
    -Більше карт локації на сторонни в т.ч. великі а не тільки А4;
    -Повний фотодопуск УСІМ командам (одяг, озброєння, амуніція, взуття, окуляри і т.д.)! Навіть тим командам ,які вже не перший раз. Дехто обіцянки у ліквідації недоліків так і залишив обіцянками;
    -Скорочення ігрового часу на ніч і початок другого ігрового дня пізніше (попередньо 1й день 12:00 до 01:00 і 2-й з 10:00 до 14:00). Раз не вмієте цінувати ні зусиль оргів і не має дисципліни в собі і поваги до побратимів із своєї ігрової сторони (це не про всіх звісно), коли одні сплять, а інші рвуть себе, щоб перекрити тих кому нас№2ть на всьо!
    -За алкоголь на грі – бан на наступну гру цієї серії.
    -Мусорні - спеціально позначені - мішки, пакети і т.д. у кожної сторони.
    -Екзамени на знання правил у кожної сторони і кожного гравця (я знайду як це зробити - благо такий випадок вже був на "Метро 2033" у Кам.Подільську - тому варіант є).
    ...І це ще не всі думки, варіанти, розуміння і осмислення своїх помилок - згодом вильється у майбутніх процесах, для покращення ігрового процесу і вражень від гри.
    Таір, не ріж ніч. Її і так замало було.
    Конкретно до цієї гри - виходив двічі, перший раз коли всі атакували, другий - після смерті. Правда вийшли ми лише вдвох. І таки дійшли до основної групи атакуючих.

    А так як командуючого, який би знав полігон вже вбили, то ми як справжні моддахеди і "шатали" ОКСВА як попало, без чіткої організації дій з іншими. Рації мовчали.
    Прийшли вбитими на базу близько першої ночі. Вирішили просохнути трохи, бо замість кед вже було незрозуміло що. Якщо б не було дощу, то йшли б ще грати.
    Краще під ранок зробити перерву на 3-4 години. Десь біля 6 години.

    На майбутнє вирішили більше розвідки робити по бойовому. Наприклад дальнього БП у шураві могло б і не бути, якщо ми були зі зброєю. На підході була можливість атакувати. Хіба що їх рух був обумовлений планами гри.
    Претензій до супротивника в мене особисто немає ніяких.
    Я взагалі був трохи здивований тим, що ми так часто були на базі. Я більш готувався до автономки, правда з такою зливою першого дня, я не знаю як я б її провів.
    Розміщення баз було прикольним

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  3. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  4. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
  5. ВІДГУКИ
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 03.09.2008, 11:38
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама