+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 154

Тема: Отзывы

Комбинированный просмотр

  1. #1
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: Отзывы

    і знов я хочу вставити свої 5 копійок
    на рахунок реконструкції - я ставлюся до неї дуже обережно і чесно кажучи не дуже розумію її в плані сучасності.
    реконструкція 1 і 2 світової, Вєтнаму і т.п. ТАК! тут все чітко і зрозуміло.
    я б сказав, що в нас є два види моделювання в Україні:
    - перший - "собєратєльний образ" - притягування за вуха всього, що тільки можна і т.д. і т.п.
    - другий - моделювання певного підрозділу, з збором інформації і фото цього підрозділу, і максимального укомплектування команди правильним екіпом, який в свою чергу носить практичний характер, а не тільки для вигляду.
    знову ж таки з цього випливає, що є різні ігри для різних людей.
    ігри на яких є дрес-код передбачають те, що там не буде "собєратєлів" і ці ж ігри автоматично заявляються, як ігри для моделюючих команд і людей.
    в противному випадку для чого робити фото-допуск, якщо можна поділити приїзджих на групи і позначити їх кольоровим скотчем. від цього ж нічого не зміниться, гра ж для "собєратєлів".
    якщо не правий - поправте.
    тому, що відколи я в страйку ця тема постійно вспливає практично після кожного подібного проекту.
    згадую "Олімп" у Яворові, і американських піхотинців чи то десантників, в рожевих мультікамовських "слюнявчиках" не по розміру і які настільки різали очі, що мало не осліпнув.

    Орест, я от повністю з тобою згідний.
    і треба якраз не помякшувати, а навпаки посилювати дрес-код для американців, бо "собєратєльних команд" по США наплодилося стільки, що скоро на іграх будуть амери проти амерів воювати. але крім дрес-коду команди повинні і відігравати на повну об"єкт моделювання. тоді і відсіються всі непідходячі елементи.
    Последний раз редактировалось Viking; 04.09.2017 в 13:21.
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Отзывы.
    от Hicks_1385 в разделе 2018
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 28.10.2018, 13:52
  2. Отзывы
    от Andjey в разделе Горажде -2. Сараево
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 26.07.2013, 14:49
  3. Отзывы
    от TRIAX в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" - "FIGHTING FOR TOMORROW"
    Ответов: 97
    Последнее сообщение: 06.11.2012, 20:29
  4. Отзывы
    от pavtur_ в разделе Afghanistan Extreme
    Ответов: 37
    Последнее сообщение: 15.05.2012, 20:35
  5. Отзывы
    от Mark_Tornvald в разделе Операция «Союзная сила»
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 21.10.2008, 20:48
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама