+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 32 из 32

Тема: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

  1. #21

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Буде багато писанини

    Пілот давно мені розказував про цю серію проектів та полігон - думка крутилась, крутилась в голові і в кінцевом результаті я все ж вирішив спробувати і підписався на гру. Це було десь за місяць до події. Сергій кожного дня моніторив погоду, ксть підписаних Львів'ян мінялась і практично за тиждень до поїздки нас залишилось четверо - прогоз був явно не привабливим і як Пілот зазначив у пості нижче нікого він вмовляти не став, а повідомлення було коротким: ось прогноз на вихідні - кожен нехай сам для себе робить висновок.... Я подумав - це остання масштабна гра сезону і якщо не поїду то потім буду себе картати; навіть якщо змокну чи замерзну то всеодно слід ризикнути....

    Не помилився і не пошкодував

    Сподобалось все - велика територія, казарма, столовка, туалет , наявність техніки, класний контингент, чудова організація, цікаві завдання, і найголовніше те, що проект є куди розвивати, як технічно так інформативно. Улюбленя фаза гри - нічна, бо саме через неї і їхав.

    Дякую гравцям своєї сторони та сторони суперника за чудову гру. Ігрові персонажі - ви на висоті

    Із черей які я б добавив до гри:
    - більша реклама проекту (постаратися задіювати усі функціонуючі онлайн ресурси)
    - хронографування перед грою
    - жорсткіше ставтися до гравців які довго збираються аби не гаяти ігровий час. Запізнились на шикування та брифінг - не хай обмотуються скотчем і доганяють групу
    - збільшити тривалість проекту на ще один день
    - докинути ще електропродовжувачів у казарму
    - задіяти в одній-двох кімнат у казармі невеличку майстерню-магазин, де кожен може поремонтувати поламаний на місці привод, або докупити бракуючий елемент для гри і тд


    Мені також казали, що ігри абсолютно відрізняються залежно від пори року, тому я буду з усіх сил старатися попасти на весняний двіж і заохочуватиму своїх приєднуватися до гри.


    Це були прекрасні вихідні, тому усім учасникам проекту велчезно спасибі, що зробили для мене ці два дні насиченими

  2. #22
    Оператор Аватар для Capt.Caesar
    Регистрация
    11.09.2008
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    2-12inf 4id
    Сообщений
    130

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Велика подяка шановним організаторам за чудову гру. З кожним проектом в Ропче ігри стають все більш досконаліши, відточені та цікавіші! Згоден з попередніми дописувачами - певно краща гра сезону для моєї команди.
    Я особисто, не вважаючи на чисельні "загибелі" і постіне справедливе домінування синіх отримав свій фан повністью!
    Але є одне але, і навіть не одне Хотілось ще раз нагадати всім - що страйкбол це не спортивне змагання, а гра друзів. Гра на честність і максимальне занурення. Переможці і переможені - умовність.
    Мені видали бейджик шеріфа...але це умовніть. До нього ще треба видавати травмат Я дуже рідко пишу, і ще рідше пишу негатив, але є всьому межа

    Конкретно по факту, що розчарувало, стосується тільки гравців:

    1. Нічний штурм танка - фінальна стадія. Сині "вже взяли танк" і беруть у полон танкістів. Я і мій сокомандник лежимо під "гусеницею" з протележного борта танка. Перекидуємо по черзі дві гранати під ноги шановному панству (чоловік 5). Ніхто не реагує, не розуміючи що відбулось, адже "танк взяли, ворогів нема". Чуєм хтось один вийшов і далі всі беруть активно в полон танкістів. В цей час з нашої сторони підходять дівчата сині, чуть не наступаючи на на нас - направляю привод - вбиваю голосом. Дівчата ідуть. З переду такнка підходять за метрів 15 ще троє - даю чергу - кричать свої, не стріляй. Після того як я сказав, що червоні, і що їм треба ідти в мертвяк - просто тупо ідуть до решти, яка бере в полон танкістів і ноль реакціїї!!!! А як навіть свої - Френдлі Фаєр відключили синім? Всі гуртом бубнять під нос мантру - "ми ж захватили танк" "місія виконана" . На нас не вважають) Ми живі пішли в казарму)
    Панове, якщо ви допустили помилку, досадну та обідну - майте честь її визнати і тихенько вийти. Не псуйте гру іншим.

    2. Евакуація професора на прикінці гри. Їде УАЗ, в кузові професор та один синій. Три червоних відчайдухи кидаються на переріз, вбивають гравця в кузові. Кидають три гранати - одна з яких влучає в кузов і там взривається. УАЗ їде дальше, синій у кузові ноль реакції...

    3. Стосується всіх. Шановні панове страйкболісти, якщо ви їдете на суточну гру - будьте добрі - грайте! Не підводьте гравців і не ламайте плани оргам. Хочете розповідати херойськи подвіги та офігітельні історії за чаркої - краще зробіть це дома, в пабі.
    Последний раз редактировалось Capt.Caesar; 30.10.2017 в 21:26.
    Пусть я погиб под Ахероном,
    пусть кровь моя досталась псам
    орел Шестого легиона все так же рвется к небесам...

  3. #23
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    До гри готувались заздалeгіть. Було закуплeно купи гранат, вогів, шарів. Так як наш рeгіон грає за правилами ФСУ, то і привода вирішили підігнати нe мeньшe ніж 145. Наближався дeнь виізду, а погода нe тішила, алe....
    Приіхавши на полігон пeршими кого ми зустріли цe Івана і таких самих відчайдухів як ми - команду СОВА.
    До 2.00 ночі з п,ятниці на суботу ми планували своі діі в гри, аджe знали що ми разом.
    О 4 ночі , чи то вжe ранку, дощ скінчився, а об 11.45 нeбо розділилось навпіл, чорна сторона його зникала за обрієм, а голубий простір ставав домінуючим. Вітeр стих. Взагалі склалось такe вражeння , що всe ставало так, щоб гра склалась.
    Захоплeння від гри розпочались на самих початках.
    Пeрeмовини між двома лідeрами, пeрeкладач, нeвдоволeний голова сіль-ради. Виізд на авто і військовою тeхнікою до нeфтяних вишок, зустріч нас шахидкою обмотаною динамітом і кнопкою активаціі в руці, іі промова, шок від розривів біля БРДМу пірозарядів, коли стовпи лисття підаймались до 10 мeтрів,- всe цe відразу вказало на рівeнь підготовки цієі гри.
    Нe буду вказувати на всю іншу підготовку оргінізаторами, аджe якщо щось пропущу то можливо когось ображу, алe...
    Я повторюсь. В мeнe був також житон шeрифа яким я навіть бажання нe мав скористатись, тобто. Під час дeнноі фази двох днів мeні і моім сокомандникам , навіть нe тe щоб маклауди чи то нeадeквати нe зустрічались, а й натяку в підозрі нe виникало. Особисто в мeнe виникло нeзадоволeння від власного підствола, який ставив мeнe нe в зручні ситуаціі і заставляв виправдовуватись пeрeд чeрвоними, що моя граната яка пролeтіла лиш 8 мeтрів мeнeж нe вразила. Я вискакував з за дeрeва і міряв кроками відстань і оголошував іі противнику, після чого біг назад за дeрeво. В той самий час чeсність чeрвоних і іх витримка були на висоті, вони дивилися на того бігаючого клоуна і чeкали доки він заховається за дeрeво і лиш тоді продовжували стріляти.
    Шари з мого привода лeтіли скрізь, алe тільки нe туди куди я цілив.
    І так цілу пeршу місію. Я жодного разу нівкого нe вцілив, затe відпочити мeнe відправляли чeрвоні 4 рази.
    Нічна фаза склалась зовсім інакшe. Зброя було змінeна, а воги замінив купою гранат.
    Я розумію, що танк цe щось було містичнe, аджe особисто я був присутнім при його штурмі (нe захоплeні), скіли туди було закинуто гранат і скільки туди залeтіло вогів?!, алe...
    Граючи нe пeрший рік, я звeртаю увагу на відстані які різняться вдeнь і в ночі, тому при своі підозри я тримав при собі. (нe в образу). Мeнe особисто винeсли при пeршому штурмі танку на спускові з гори,-гранатою. При подальших баталіях присутнім нe був, алe особисто бачив як дівчата яких вбили голосом чи як, самe вони вeли полонeних танкістів в сeло.
    Наступний дeнь, нeділя, також був дужe приємним, бeз усіляких інцидeнтів. Постійні атаки, і оборона мною і Наталкою сeла. Аж нe зручно Голанцю дивитись в очі, 2 рази виносили іх групу, яка всього в 40-50 мeтрах була до своєі цілі.
    Правильно нагадав усім колeга, цe гра друзів! І насправді, я був присутнім на іграх від самого зародку проeкту, і кожного разу друзів в мeнe стає більшe.
    Будь чeсним і зроби гру для сотні гравців -і сотня зробить гру для тeбe.
    Проeкт розвивається дякуючи нe тільки організаторам, алe й завдяки тим хто відігрує свою пeвну роль в тому проeкті, чи то рольову чи звичайного бійця. Чeсність, тактовність і вміння довeсти гру до кінця нe покинувши іі до завeршeння за розкладом,- притягує і притягнe щe більшe людeй.
    Усім дякую за чудово провeдeний час, організаторам за провeдeну роботу як до, так і після гри.
    Побажання: тeхніка-так! БРДМ-так! Підрив нe тільки лазeртагом, а і фугасами наповнeними тальком. Рольові пeрсонажи-родзинка! Підсвітка маячка на тeхніці в який потрібно влучити лазeртагом.
    По вчасному шикуванню, для нeспізнeння - який варіант примінити- розповім організаторам. Кімната як магазин для можливості покупки нагально виникших потрeб, таких як- шари, маячок, повязка, поршeнь, рeзинка хоп-апа, дозаряд або орeнда акума, прокат привода-бо мій здох -ТАК!
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  4. #24
    Курсант Аватар для AlPociNo
    Регистрация
    09.02.2014
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Black Label
    Сообщений
    44

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    З дрібниць складається велике! Варто лиш уникнути в ті дрібниці, які відбувалась 28-29 жовтня на території полігону Ропча, як вони продумувались, реалізовувались.... і кожному стане ясно, яка маса роботи була проведена, скільки сил, часу, коштів витрачено на то всьо.
    Хто був присутнім на всіх попередніх іграх Сектор Нуль з впевненістю скаже, як зросла в геометричній прогресії якість сюжетів та організації взагалі.
    Продумай, ризикуй, організуй, оплати, а потім з терпінням вислухай критику!!! (Комусь було холодно, когось комар вкусив, для когось гірша гра на світі)
    От чому в нас на західній Україні так мало якісних страйкбольних мироприємств. Подивимось правді в очі......ніхто не хоче цим займатись. Всі хочуть приїхати на готове.... Особисто мене найбільше шокувала байдужість наших страйкболістів. Особливо ті елітні поважні команди.... Заради нас всіх люди стараються.....лізуть з шкіри, шоб вгодити....а ми не приїдем.....бо там крапне на голову і прищик не дай бог вилізе.....вірю в поважні причини, але є приклади, де приїхало і по одному, двоє, троє з команд.
    Люди поважають чужий труд і хочуть підтримати такі рідкісні проекти.....поки вони в зародку не подохли.
    Хоч я в страйкболі лиш кілька років, але встиг зрозуміти, шо це не тільки гра друзів, а гра, де проявляються, (або не проявляються) справжні людські якості.

  5. #25
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Результати гри:

    Міссія 1-перемога Імперії:
    Час утримання Імперії
    утримання т.1-заг час4:57+30хв (поставка)+30 хв (поставка);
    утримання т.2-заг час.3:42+30 хв (поставка);
    утримання т.3-заг. час 2:42
    реальний час утримання точок-11 год, 21 хв. з поставками (3 по 30 хв.)=12 год 51 хв.

    час утримання Республіки:
    утримання т.1-заг час 15 хв;
    утримання т.2-заг час 1:22;
    утримання т.3-заг. час 1:34+30 хв.(поставка)
    реальний час утримання точок-3 год, 11 хв. з поставкою (1- 30 хв.)=3 год 41 хв.

    Міссія 2 (нічна)-перемога Імперії
    імперія
    вдалося підпалити вишки, але ненадовго
    вдалося захопити 3-х танкістів та довести їх до села+6 годин до часу утримання
    час утримання:
    вишка 1-01:09
    вишка-2-17 хв
    гора Джміль-15 хв
    реальний час утримання 1:41 год +6 год (за танкістів)=7:41 год

    республіка:
    час утримання:
    вишка 1-01:10;
    вишка-2-02:03;
    гора Джміль-02:30.
    реальний час утримання 5:43 год
    утримання танкістів-до початку евакуації нехватило 10- хв.
    демонтаж боєкомплекту-
    знищення танку-

    Міссія №3-перемога Республіки.
    Республіка
    утримання проффесора на своїй базі-
    захоплення лабораторії+
    вдалося блокувати запуск отруйного газу Джафаром

    Імперія
    Вдалося віднайти та захопити профессора+
    Втрата лабораторії-

  6. #26
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Я на грі бачив фотогріфів, людeй з відeокамeрами. Варто надіятись?
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  7. #27
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    відео буде точно на цьому каналі https://www.youtube.com/user/chupakstab фото теж зберемо до купки та ссилка буде тут же
    також ще слово за Golandec на на цьому каналі https://www.youtube.com/user/golandecairsoft
    і в кого ще є які фото будемо вдячні за ссилки

  8. #28

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Фото та відео матеріали Сектор Ноль: Колона - поступово наповнюються.
    Скидаємо посилання на свої не цураємось, не лінуємось )

    Фото - https://airsoft-che.io.ua/album853587
    Відео - 1. https://fex.net/#!549763080434
    2. https://airsoft-che.io.ua/video
    Последний раз редактировалось Roug; 04.11.2017 в 22:18.

  9. #29
    Курсант Аватар для Golandec
    Регистрация
    07.03.2012
    Адрес
    Киев
    Команда
    SBS Para Bellum Airsoft
    Сообщений
    82
    Записей в дневнике
    8

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    От команды SBS PBA БОЛЬШОЕ спасибо организаторам за подобную игру.
    Хоть мы были и очень сонные после дороги, но нам игра очень понравилась (выехали в пятницу вечером, приехали на полигон утром, поспали только 1 час, чтобы водители могли ехать дальше и не клювать носом).

    Очень приятно порадовала дружественная атмосфера, которая царила во круг нас. Мы давно такого не видели, как буд то приехали к давним знакомым, а ведь мы вообще не знакомы. Ребята вы все крутые )

    Движек. Организатор отлично все продумал, были и экстремальная езда на машинах, перестрелки на холмах, бои в лесу, неровная местность с оврагами, открытое пространство для снайперов, ночные миссии. Набрались позитива, теперь уже на наши воскресные пострелушки уже не очень хочется ездить если честно. Хочется уже что то не хуже А будет ли ? Сейчас тяжелые времени в страйкболе с играми и с игроками. Надеюсь я смогу смонтировать хороший ролик, который сможет показать всю прелесть данной игры. И если все будет хорошо, то постараемся приехать на весеннее открытие сезона.

    Наконец то увиделся со старыми друзьями по переписке и по хобби - спасибо за душевный прием. Познакомился с крутыми ребятами из Львова, Черновцов. Посмотрел на редкость закарпатья - моделирующих ребят из Херсона (я так понял у вас не сильно любят что то моделировать, но это и не важно).

    Минимум маклаудов, не было глобальных споров между игроками. Слышал только что кому то в лицо прилетело с 5 метров, хотя по мне это ерунда, мы в страйкболе, тут может прилететь и с полу метра )))) Знаем куда идем ведь все.

    Надеюсь страйкбол еще возродится и к нам прийдут новые адекватные игроки, которые ценят антуражность, честность и дружбу. Пусть живет страйкбол )

    Претензий от нашей команды к кому либо на данной игре - нет!
    Голандец
    "хочешь мира - готовься к войне" - "Si vis pacem, para bellum." (с)
    SBS Para Bellum Airsoft
    SBS PBA

  10. #30
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    документальний доказ хто робив засаду на колону з метою посварити сторони

  11. #31
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна


  12. #32
    Оператор Аватар для zip2
    Регистрация
    26.10.2010
    Адрес
    Чернівці
    Команда
    Pitomnik
    Сообщений
    427
    Записей в дневнике
    2

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    детально та поетапно, що відбувалося на грі

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 31
    Последнее сообщение: 26.01.2018, 22:08
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 23.10.2017, 18:57
  3. Ответов: 69
    Последнее сообщение: 14.12.2016, 10:23
  4. Ответов: 69
    Последнее сообщение: 14.12.2016, 10:23
  5. Ответов: 9
    Последнее сообщение: 22.11.2013, 13:52
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама