Показано с 1 по 13 из 13

Тема: Кидалово от Buba

Древовидный режим

  1. #4
    Авторизированный магазин Аватар для Buba
    Регистрация
    12.04.2008
    Адрес
    с.Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    529
    Записей в дневнике
    25

    Re: Кидалово от Buba

    Попрошу цю тему не видаляти
    не дивлячись на те що я в ній представлений не з кращого боку.
    І що я УЖЕ віддав виріб - за оговореною ціною-собі в мінус. за ціною, де мене як учасника виробництва не просто не вписано- а я ще винен іншим майстрам- власних 40USD.
    Нехай висить як пам"ятник мажорському снобізму. на цьому я покидаю ринок іграшкових фетишів, який ставить конструктору планку злодія- плагіатора- і ще і з залатуванням за свої. Я витратив на залатування подібних речей квартиру- уже 5 років живу на роботі- і доводити свою якість чи користь упередженим снобам більше не вважаю себе зобов"язаним. На першу ж фразу "ви там дивіться- бо якщо щось не то- то я вам славу влаштую"- я мав би принципово повернути оплату назад і відмінити виготовлення. Якби не факт що виготовлення уже в процесі було- і майстру я за нього винен опинився б все одно. А іншого бажаючого саме на цю модель- не передбачається.

    13 років думав що я конструюю вироби і їх продаю- а виявляється продавав я свої нерви і конструював переговори. Які провалились.
    Я сам не в захваті від термінів-і нагадував майстру набагато більше разів- ніж ви мені. Навтіь в ідеалі плановані 20usd прибутку- непогано діляться на тиждень роботи- але не на понад півроку. Так що як мінімум економічно- в затримках я не зацікавлений ні разу.
    У відповідь- правдоподібні версії про зайнятість основою роботою і пропозиції викупити їх завод- тоді будуть моєю першочергово зайняті. А поки я один із замовників- не самий крупний=мушу чекати коли получиться. І за скільки получиться.
    Підрядники на мої аргументи не реагують- вибачте- я цивільний. Важелів вивозити людей в ліс не маю. Тому мої проекти майстри виконують в останню чергу- в першу тим хто такі важелі має. І хто замовляє серію. Індивідуальний ексклюзив- а дана деталь саме ним і є- в ціну і терміни серійного- не зобов"язаний вписуватись. Я намагався. Більше так не получиться. По абсолютно об"єктивним економічним і технологічним причинам. А не з мого факту вигорання.
    також майстер котрий може втілити таке на ЧПУ- уж точно вміє гуглити ціни оригіналу- і в такому випадку- всі його задирання пари сотень грн - це все ще гуманно. Він як людина практична-яка безкоштовно навіть курити не виходить- не повірить що під час війни може бути небойова річ, і тим більше що конструктор, який думав там ще складніше ніж над оригіналом-може бути в мінусі. Очевидно він відштовхувався від 395usd. Є варіанти йому це заборонити?
    Завдяки небажанню ввійти в ситуацію- відтепер всі ціни підняті на 80% - для всіх решта замовників- але це вже не тема цього форуму- бо страйкбольних виробів більше не буде.
    І тим більше смішно чути аргументи "а чому ти не побудував свій цех?"- за МІНУС 60USD на кожній хоббійній забаганці? Там планувалось плюс- але 20- покажіть мені такий цех-за 20usd. А напильником і ізолентою(все що влазить в такі бюджети) багато не зробиш- в правильно задуманий і виготовлений виріб ручна доводка взагалі не повинна втручатись.

    Очевидно цех будується за інвестиції або краудфандинг- але явно індивідуальний виріб не може бути прогнозованим. І він через це мені навіть не резюме- при всій своїй готовності і наявності. Резюме має бути повторюваним- в смислі повторюваним на нього попит- прогнозованим. Тоді є зміст позик чи інвесторів. Чи продажі власного житла- яке раптом уже продалось і витратилось. Ні на що- на затикання факту що ні підрядник ні замовник поступатись не хочуть- а всі проекти, які складніші ніж тиждень роботи- виявились з від"ємним балансом.

    Замовник бонусом отримав ще і вихідні файли-як растрові креслення так і 3D з повним деревом побудови. З можливістю редагування поелементно. Тобто навіть не приховані всі кроки проектування- не злито в нередаговане тіло- а з всіма ескізами. Що ніколи в історії виробника не допускалось.
    Бо їх ціна аж ніяк не менше ціни самого продукту- вони дозволяють необмежену його кількість продукувати- не тратячись на зануду-інженера. Правда ціни будь-яких цехів з ЧПУ, які по тим ісходникам можуть втілити в металі- вас порадують. І вимоги мінімальної партії. В роздріб думав лише один - і той більше не думає.

    Продублюю тут стадію примірки і фінальну деталь:

    Втулка яка при всьому свому несерйозному габариті- по складності являє 60% продукту- а по копірайту-і всі 100%- це єдине за що я не боюсь за репліку загриміти як за плагіат.








    Посадочна втулка на казенну ділянку ствола. Порівняйте з бойовим де ствол- це просто ствол- без складних наростів і виборок.
    Втулка є моїм авторським виробом- і навтіь від найближче подібних цівок норвезького стилю чи ВТ з повнорозмірними планками- значно допрацьована.
    В тому числі підігнана вручну після остаточної примірки(імовірно підрядник злегка відімстив і в розмірах). Круглі виборки знизу- облегшення- але допускають і для виборки люфта(котрого там немає) заповнення пружинами чи відрізками гуми- для упору в передній торець баді.
    Її креслення також віддано бонусом. І креслення містить уже результат примірки.

    Внутрішня поверхня-не являється ні видимою в зборі ні посадочним діаметром-претензій не вважаю доцільними- при всій решта якості виробу.
    Міг би цей кадр не публікувати- але по перше- його опублікував би замовник. А по друге- кадр по інше- радіусні канавки в дні виробу- облегшення- при тому без втрати міцності. В оригіналі його немає. Тобто це- приріст собівартості. І очевидно робота головою- котора- як вище вказано- в ціну не ввійшла. Зовсім.


    Зняти оголошення- а хіба не єдиний розумний варіант для будь якого виробника- зняти з виробництва завідомо збиткову модель? Покажіть мені хто буде тримати оголошення "прогорю на сміх вам. виріб попутно-на пам"ять". Чи правильно було б там постаивти ціну "оригінал(395)+білий інженер(200)"- і надятись що раз їх брали по 140 раз на 6 років- то уж тепер піде попит ого го?

    Я на 3 дні затримав відправку уже готового виробу бо пробував його продати як абстрактний мистецький висер за 499usd. Або за 200 відео як я голий його болгаркою попиляю і потім в поїзді на ходу висиплю в унітаз. Народ не оцінив. Взагалі не оцінив те що можна переводити матеріал і МОЗОК на небойові вироби- маючи патенти на бойові-і маючи об"єктивну в них потребу в природі в даний час. Розоритись ваяючи бойове-не соромно-це вийде волонтер. Зализуючи хоббістам- це дебіл. Порівняно з дебілом- кидала звучить почесно! Дякую!
    Последний раз редактировалось Buba; 24.10.2017 в 23:32.
    жлоби вчили доньок не давати інженерам та туристам, бо то невдахи . тепер прозріли що батьківщині бракує і снаряги, і спеців? митцями спробуйте.-вони гламурніші.

Похожие темы

  1. Кидалово от Hustlerpro
    от Metalluger в разделе Загальний
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 04.12.2018, 11:27
  2. Подозрение на кидалово! Тубусы РПГ.
    от pr. Nimnul в разделе Плохие продавцы
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 18.02.2016, 10:20
  3. Обережно кидалово
    от Тars в разделе Плохие покупатели
    Ответов: 51
    Последнее сообщение: 04.12.2013, 22:33
  4. Осторожно. Кидалово. Евроэкспресс.
    от Bravo в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 11
    Последнее сообщение: 10.04.2013, 13:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама