Показано с 1 по 20 из 27

Тема: 29. квітня 2018.р. Бродки. Гра .. Контрольна точка 2.. по мотивам Сталкера.

Древовидный режим

  1. #9

    Re: 29. квітня 2018.р. Бродки. Гра .. Контрольна точка 2.. по мотивам Сталкера.

    Всім доброго дня. Вирішив висловити свою думку і пропозиції на рахунок даної гри.
    Почну із плюсів:
    1- Було приємно бачити таку кількість гравців(як сказав Vasyl Wolf кількість гравців сягала більш ніж 110 чоловік),так як при реєстрації такої кількості взагалі небуло.
    2- Надиво маклаудів не зустрів.Це жирне плюсище.
    3- Великий і цікавий полігон.Взагалі дивно як така локація збереглась більш-менш нормально(якби ви побачили б наш Стрийський аеродром-то мене би зрозуміли)
    4- Видно ,що огранізатори постарались. +100500 в карму
    5- Монстри... є як плюси(контролер) так і мінуси(про них напишу нижче)
    6- Настрілявся на місяць вперед.
    Тепер про мінуси:
    1- Нажаль це вже стало традицією.... Люди не читаюсь загальну інформацію по даній грі
    2- Правила...особливо бої в приміщеннях ....чітко було вказано, що в приміщеннях вогонь можна вести тільки одиночними.Всерівно найшлись редиски, які плювали на правила(від таких гравців Я і гравці з моєї сторони отримували із 2-3 метрів автоматну чергу ,як в тіло так і в лице. Можливо ці люди просто не розуміють, що такими діями вони можуть серйозно зашкодити здоров'ю іншим).
    3- Снорки. Ви мене вибачте але якщо опиратись на Сталкер- то снорки із такою швидкістю просто не бігають.Це більше було схоже на кровососа або легкоатлета на 100-метрівці.
    4- Сценарій. Це вже чисто моя думка ,яка склалась в процесі гри. У ВСУ і Долга була майже ідентична задача.Це утримувати перший і другий будинок(можу помилятись) але вихід до цих будинків лежав через одну дорогу,що означало автоматично отримати чергу в спину від військових ,які виходили із свого мертвяка.Виходить ,що при захопленні будівлі треба було зразу займати кругову оборону .Якось нелогічно..
    Тепер пропозиції
    1-Можливість оголошувати гру сильно зарано(за 2-3 місяці)
    2-Введення дресс-коду за сторону це дає +100500 до антуражності(бо на мою думку скоч якось не то(в густих заростях було важко розгледіти колір+2-3 місяці це термін який дає змогу оприділитись із ігровою стороною)
    3-Для вбивства монстрів придбати декілька дитячих дробовиків або пістолетів.Нехай гра буде коштувати на 10 грн більше ,але буде реалістичніше ніж кидати гранати в монстра який від них тікає із швидкістю боліда.
    4-При анонсі сторін вказувати командувача або відкривати вакансію на командувача(в ідеалі або один із оргів або той хто добре знає місцевість)
    5-Поголовна реєстрація так як чаcтенько це говорить про актуальність проєкту.Тим більше дивлячись на малу кількість зареєстрованих осіб гравці із інших міст і областей немають великого бажання приїжати.

    П.С все сказене мною є власною думкою і не претендує на істину.Дякуюємо за гру і до зустрічі на інших проєктах.
    Последний раз редактировалось Друг Максімка кулемет; 30.04.2018 в 18:24.

Похожие темы

  1. Анонс игры Hitman - відродження. Відкриття сезону 2018. 29 квітня - Ценжів
    от Grafit в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 11
    Последнее сообщение: 27.04.2018, 19:39
  2. Игры по мотивам Сталкера.
    от Alladin в разделе СТАЛКЕР
    Ответов: 28
    Последнее сообщение: 22.01.2018, 23:58
  3. Ответов: 31
    Последнее сообщение: 29.10.2017, 17:27
  4. Гра 18 квітня
    от SamborAS в разделе Тернополь
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 16.04.2010, 19:18
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама