Показано с 1 по 13 из 13

Тема: S.T.A.L.K.E.R. - Записані кроки

Древовидный режим

  1. #13
    Новобранец
    Регистрация
    03.05.2018
    Адрес
    Полтава
    Команда
    Нет
    Сообщений
    17

    Re: S.T.A.L.K.E.R. - Записані кроки

    Все таки добрався до ПК )). Як було сказано раніше мною, на сьогодення думка не змінилася, ПДА "Компас" запроваджена ВПЕРШЕ в Україні оргом Романом це просто бомба! Сама гра була дуже емоційною й непередбачуваною для мене особисто, тим самим лише добавила "перчинки". Локація - знахідка для сталкер-страйка! Я лише можу промовчати, так як всі мої думки й зараз там. Є мінуси, без них ніяк! Я як со-орг, якщо можливо так сказати (надіюсь Рома не буде проти, якщо я себе так назву), побачив й зрозумів над чим треба працювати й вдосконалювати. Буду надіятись на подальшій співпраці з ССК Хармонт, й в тому ж темпі!
    Сталкерам які були в барі (не всім!) коли залетів бюрер скажу лише те, що не забувайте Зона не прощає!

    Дякую всім хто приймав учать в грі!
    Сноркам й зомбі які пішли зі мною на підтримку моноліту окрема вдячність! Ви ліпші!
    Бандоси - вам респект (я навіть окремо назвати когось боюсь, всі грали на рівні)!
    Свобода - нажаль дуже мало спілкувались, Хотабичу привіт )))
    Вчені - молодці але корову я вам не пробачу!
    Воєнні - просто атас, як ви вистояли одному Богу відомо.
    Чисте Небо - просто без коментарів, зомбі з вас шикарні (Вольт молодчага за квести й правила, в подальшому зови буду з тобою кататись на ігри)!
    Бармен - дивуюсь як Сашуля витримала всі ці дня, треба мати стальні яйця )))

    П.С.: Роман молодець, жду наступну гру!
    Последний раз редактировалось Sp0wN; 23.05.2019 в 20:11.

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама