І так, поки ще свіжа пам"ять вирішив описати враження від гри. Почну з того, що прокидатись у 5 ранку і їхати кілька годин було того варте. Шкода, що окрім нас гостів більше не було, тим не менш гра була чудова попри невелику кількість людей. І особисто я уже не пам"ятаю коли останній раз гра проходила так динамічно від початку і аж до кінця. Тепер спробую описати по темам, і так - локація: природа у вас класна, лочація дуже сподобалась і потенціал у неї великий, тобто можна задіяти сценарій майже-будь-якого типу; тут тобі і ліс, мушу замітити без чагарників, через який можна легко пересуватись і в той же час непомітно; тут тобі і будівлі розташування яких чудове які і для атаки так і для оборони; тут тобі і дородога і пересічна місцевість, в цілому по локації пересуватись не важко, що дуже важливо при темпі гри який у нас був. Далі у нас буде сценарій, який доволі простий і який легко реалізувати, а хто грав комп"ютерно гру, то тому він буде навіть знайомий. Так як це була перша версія даної гри, то думаю вона зайшла сповна, в мене правда є декілька пропозицій щодо покращення чи спрощення гри, але про них напевно напишу в кінці. Хочу відзначити що задумка із динамічним обмеження ігрової зони це те чого не вистачало страйкболу, а саме це шикарна протидія так званому "залипанню" на одній позиції. І також це додало неабиякого екшену: тут ти шукає зброю/ресурси, за кілька хвилин ти уже обороняєшся, за кілька хвилин ти уже продумуєш шляхи для відступу чи штурму іншої позициї, у випадку якщо ти опинишся в неігровій зоні. Тому всі 3 частини гри йшли на одному подиху, і зовсім не було нудно, навіть до останної хвилини, і можу зазначити, що чим ближче було до кінця раунда ти все ставало напруженішим, і це класно. Ну і тепер висновки і пропозиції; думаю хлоці не образились, що ми вирішили діяти командою, нова локація, нові люди, (хоча я майже до кінця першої частини не знав що мої вирішили згрупуватись) але тим не менш гра була чудова, і гідну відсіч вин нам влаштували, було кілька ігрових моментів, але все вирішилось без зайвого шуму та галасу тому +. Далі пропозіїї щодо I етапу: 1.Можна зробити кілька точок распауна/входу в гру. 2. Трохи змінити систему "розміщення зброї", тут ще немає конкретного рішення, але осільки у нас було правило брати лише свій мішок, тому тут уже вийшло як у лотереї, кому більше пощастило, а кому меньше. 3. ділитись на групи (у грі вони називаються сквади, точно сам не знаю, бо не грав), ну а сенс у тому, щоб була можливість об"єднуватись по 2, 3 або 4 гравця, залежно від загальної кількості, і в кінці можна було б вигравати командою, а не лише останній виживший. Тепер щодо II етапу: я б поправив саме розставлення предметів (патрони, зброя, бинт) змістив би їх ще більше у будівлі і до лісу, а забрав би з головної дорого, в такому разі у гравця було б хоч якесь початкове укриття, типу тієї ж будівлі чи пагорба, на випадок коли поблизу гравець уже знайшов необхідний комплект патрони+зброя. Або інший варіант, знову ж таки зробити кілька точок респауну, хоча б 2, і зробити активацію патронів+зброї там, тобто знайшов мінімальний комплект, потім дивишся до якого тобі респа ближче йти, йдеш туди і аж потім ти можеш використовувати зброю, ну і гравець який активув зброю повинен відйти від респа на певну кількість метрів, щоб виключити банальні завсідки біля респа.
Гаразд, думаю багато написав і мало хто прочитає, але в цілому висновок такий: гра сподобалась, гра дуже динамічна і це +, сценарій новий, але зайшов на ура, локація класна, хлопці з протилежної команди, попри свій молодий вік показали хорошу гру, тому це теж +, ну і саме більше + це звсіно ж організатору, адже самому організувати гру це не проста задача, тому від команди "Вовкодави" кажу вам дякую за чудову гру і надіюсь що буде продовження.