Закрытая тема
Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Реєстрація на гру: 08-09 червня 2019

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Post Реєстрація на гру: 08-09 червня 2019

    "Гірські маневри" 08-09 червня 2019 року.

    Назва гри – «Гірські маневри».
    Дата проведення – 08-09 червня 2019 р.
    Місце проведення гри – с.Дружба, Радивилівського р-на, Рівенскої області.
    Правила гри – МілСім ФСУ з доповненнями.
    Час старту гри – 12:00 (08 червня 2019 р.)
    Перерва гри – із 02:00 до 08:00
    Старт другого ігрового дня - 09:00 (плануйте свій підйом так, щоб о 09:00 вже всі були "на бойових", а не тільки із спальніка почали вилазити!!!)
    Час фінішу гри – 14:00 (09 червня 2019 р.)
    Внесок на гру: 290 грн.

    Заїзд на полігон (рекомендовано):
    У п"ятницю, напротязі усього дня!
    У суботу:
    МОДЖАХЕДИ – з 06:00 до 10:00
    ОКСВА – з 10:00 до 12:00

    Усі питання можна вияснити як за телефоном 067 - 2нуль8 5нуль 4нуль так і на емейлі: afgan1979-89@i.ua
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Реєстрація на гру: 08-09 червня 2019

    Літо 1986 року. Афганська провінція Парван. Район Панджшерської ущелини.

    Секретно. Экз. №3.
    Командиру 103-ї дивізії ВДВ (повітряно-десантних військ) СРСР
    .

    Оперативна інформація.
    Військово-політична ситуація в зоні відповідальності 103-ї дивізії ВДВ, станом на червень 1986 року важка, нестабільна та не має тенденцій до стабілізування.

    Як вам відомо із початку по середину червня в районі Панджшерської ущелини буде проходи ротація наших військ. Зокрема 64-й танковий батальйон, який виводиться на території Радянського Союзу буде замінений на 682 збірний мотострілецький полк. Допоки будуть відбуватись ротації та уточнюватись усі зони відповідальності цей район залишатиметься без нашого контролю. Надій на розміщенні поряд війська ДРА дуже мало. Тому на цей період дану зону поряд із Панджшерською ущелиною потрібно перекрити вашою 80-ю окремою розвідувальною ротою вашої дивізії.

    По агентурній інформації, ця ситуація із нашими «маневрами» буде використана польовим командиром Ахмад Шахом Масудом для здійснення ротації його бандформувань. Окрім того є ймовірність, що він спробує збільшити вивіз алмазів із своїх копалень, розташованих в ущелині яку він контролює. Як завжди ці алмази підуть на закупівлю озброєння, спорядження, медикаментів, продуктів харчування, а також – на отримання ПЗРК іноземного виробництва які починають нелегальними караванними стежками постачатись у Афганістан.

    Всі ці дії спрямовані на те, щоб послабити наш контроль в провінції Парван і зокрема в районі Панджшерської ущелини. Збільшити лояльність до себе та своїх бандформувань в провінції місцевого населення та кочових племен, а також завдати удару по наших частинах розкиданих по провінції Парван, якщо він зможе вивести свої війська на рівнинну територію цієї провінції.

    Командиру 103-ї дивізії виділити 80-ту ОРР для утримання контролю заданого району. Не допустити вивезення алмазів із території Панджшерської ущелини за межі вашої зони відповідальності. Здійснювати оперативні заходи, щодо унеможливлення вільного переміщення бандформувань та їх прибічників по даному району. Запобігти зростанню проопозиційних настроїв кочових племен та мирних поселень у зоні відповідальності 80-ї ОРР. Задля швидшої ротації 682 мсп – організувати вертолітну площадку для прийому великогабаритних гелікоптерів із особовим складом солдатів та офіцерів даного мотострілецького полку!

    20 травня 1986р.

    Начальник РУ 40-ї ОА
    Ізотов М.К.




    Лист від Ахмад Шах Масуда – польовим командирам провінцій Парван та Вардак.


    "Хвала всевишньому мої браття по вірі та боротьбі проти невірних!

    Я ,Ахмад Шах Масуд, правитель ущелини «П‘яти левів» закликаю вас, приєднатись до моєї боротьби проти радянських жовтовухих псів на нашій землі!

    Завдяки своїм вірним людям у керівництві армії та міліції Афганістану, мені стало відомо, що на початку червня 1986 року, в районі провінції Парван поряд із Панджшером будуть проходити маневри щодо заміни одних шураві на інших. Цей час, коли будуть вільні стежки в наших горах, я планую збільшити вивіз алмазів до ваших схованок із подальшим переправленням їх у Пакистан, а також поповнити ряди своєї армії вашими людьми!

    Також я планую, що один із кочових ханів пуштунських племен приєднається до мене і зможе стати мені надійним союзником у цьому задумі! Зараз я веду листування із їхніми вождями. Допоки будуть вільні дороги, я маю на меті завезти до Панджшеру кілька комплексів ПЗРК, наших іноземних партнерів. Завдяки їм я зможу закрити блакитне небо провінції Парван від польотів радянської авіації і завдати їй потужного удару, щоб вони падали на землю як паршиві стрев"ятники!

    Закликаю стати пліч-о-пліч зі мною в священній боротьбі за нашу землю, даровану нам аллахом! Я відішлю ще одного листа вам зовсім скоро, із більш детальною інформацією щодо нашої координації спільних дій!

    Аллах акбар!!!»
    Последний раз редактировалось Tair; 26.03.2019 в 15:17.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  3. #3
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Реєстрація на гру: 08-09 червня 2019

    РЕЄСТРАЦІЯ ВЖЕ ВІДКРИТА!!! ГРА 08-09 червня 2019 року



    Порядок реєстрації:

    КРОК-1 – Відправляєте на afgan1979-89@i.ua фото дрес-коду вашої команди (це стосується усіх!!!) и форму реєстрації відповідно до ігрової сторони (описано нижче). В темі листа «ОКСВА», «Пуштуни», "армія Ахмад Шах Масуда", «Мирні», "Фото\відеокор".

    Реєстрація за ОКСВА :
    1. Команда\гравець
    2. Місто
    3. Номер телефону командира \ для одиночних гравців – свой номер
    4. Кількість гравців які будуть на грі із вашої команди

    Регистрация за моджахедов:
    1. Команда\гравець
    2. Місто
    3. Номер телефону командира \ для одиночних гравців – свой номер
    4. Кількість гравців які будуть на грі із вашої команди (вибираєте ігрову сторону моджахедів "Армія А.Ш. Масуда, пуштуни, мирні - або фото-відеокореспонденти"
    6. На кожного гравця – мусульманське ім"я (може бути стилізовано під нікнейм).

    КРОК-2 – Отримуєте лист у відповідь із якимись доповненнями, зауваженнями або 100% одобренням! Там же будуть реквізити по оплаті:
    Внесок складає 290 грн. На полігоні 350 грн.

    ДОПОВНЕННЯ: Фото-відеооператори (максимально по 2 на сторону) або мирні (ті хто не воює всю гру) - оплата 100 грн.

    КРОК-3 – Ми отримали від вас підтвердження про оплату - чекаємо на грі у повній бойовій готовності

    Реєстрація до 05.06.2019 года до 23:59.

    Оргкомітет залишає за собою право відмовити брати участь у крі окремим командам чи гравцям! Як правило такі причини завжди об"єктивні і відбуваються за консультації із іншими гравцями із ваших регіонів! Як правило 80% гравців це ті, що беруть участь у проекті із 2011 року - і нам важлива їх думка!

    ВАЖЛИВО - при жодних обставинах в темі гри не повідомляйте кількість своїх гравців! Не потрібно розповідати «супротинику» скільки проти нього буде діяти ваших військ. Нагадую, що стартового шикування в нас на цьому проекті не буває!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #4
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Реєстрація на гру: 08-09 червня 2019

    УВАГА! АТЕНШН! АЛЯРМ! ГРА СКАСОВУЄТЬСЯ!!!!

    У зв"язку із тим, що до гри 15 днів, 12 днів до кінця реєстрації - а зареєстровано ВСЬОГО 21 учасник - я елементарно не встигаю нічого підготувати, не знаю на що розраховувати, не розумію бюджету, не знаю кількості сторін, не можу адекватно домовитись за різні речі для гри, виготовлення і друк документів, карт, планувати свій час, людей які можуть бути зайняті в проекті і т.д. Сценарій є - але підготовчої роботи вже стільки не ясної стало - що реально не буде ні сил, ні часу її зробити. А чекати "вищого соізволенію за 4-5 днів до початку гри" - в мене вже не получається.

    Не знаю, що то за ситуація - але ми всі зробили так, щоб 2019 рік - став перервою для проекту про Афганістан 1979-1989 рр.

    За реєстрацію хочу подякувати командам: Black Wolf \ 10 легион \ внекомам Косс і Гас (цікаво получилось) \ ZUBR.

    Для мене це просто АХУ№НО непонятна ситуація. Але що маємо то маємо


    п.с. Минулих років за 15 днів до початку гри було від 75 до 85 учасників...
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

Закрытая тема

Похожие темы

  1. Ответов: 23
    Последнее сообщение: 06.09.2019, 09:55
  2. Ответов: 38
    Последнее сообщение: 03.05.2019, 10:56
  3. Реєстрація на гру: 09-10 червня 2018
    от Tair в разделе "Баграмский Халифат"
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 07.06.2018, 22:13
  4. Анонс игры 28-29 червня 2014 р.
    от VPatriot в разделе ИГРЫ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 27.06.2014, 12:53
  5. Реєстрація на гру 1-2 червня, ораганізатори 2./PzGrenBtl 411
    от OzziKif в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 29.05.2013, 23:25
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама