Авввв. Все скінчилося? Так швидко? Ну не буду нити, що все скінчилося. Київ04 вже не за горами. Власне відгук. Бодя, Коля дякую вам за топовий проект. Безумовно є що допрацьовувати, але це було одназночно 10\10. Це був мій перший виїзд на 04 за сили коаліції. Дуже радий, що зібрав кіт на цей топовий проект. Ожнозначні плюси: 1) Радіообмін ін Інгліш дуже порадував, гайка працює чудово 2) Антураж у казармі 3) Медицина. Тут велика перемога Таера і всіх небайдужих. Відігравання медицини будо 10\10 4) Сценарій, скріпти і план операції - це все працювало так як треба. Орг ББ харош 5) Коля, організація супротиву на висоті. На кожній міссії були контакти від яких я досі ловлю флешбеки. 6) Рівень проекту піддтримується силами зацікавлених учасників. Всі відігрували свою роль. Не обєктивно не вказували мінуси, але їх для мнее нема. Є тільки побажання. Хотілося б більшоги вживання в роль, інглішу у побуті та більше ролплею. Хочеться бути Купером з Техасу, а не Гавриловим з Миколаєва. Перші кроки для цього зроблені. Перший вихід пройшов в більшості ін інгліш. Лишилося поступово піддтягувати. Проект вийшов топовим. Вітаю всіх, особливо оргів. P.S. Дякую ББ та Утеру за культурну програму перед грою, а Кімі і Такеру за компанію.