+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5

Тема: STALKER - Гріхи

  1. #1
    Оператор Аватар для Harmont
    Регистрация
    26.08.2017
    Адрес
    Khmelnickiy
    Команда
    Harmont
    Сообщений
    116

    STALKER - Гріхи

    Бути сталкером, це постійний ризик та бідність. Казки про числені багацтва від продажу артефактів розвінчуються одразу як ти переступаєш через перекушенний іржавий колючий дріт, що мав би оберігати легковажних авантюристів від необдуманого кроку, начебто натякаючи - ”Подумай в останній раз!” Звісно, такий дріт є сумнівною огорожею для справжньої жаги наживи, як і фраза про “подумати”, ким би не була вона озвучена: батьками, дружиною чи оперативним слідчим. Та наживи в Зоні ніхто не знаходить. Все що трапляється пересічному сталкеру, це пригоди на його найменш захищену п’яту точку. Одні мисливці за скарбами гинули в пару кроків від периметра і без різниці, чи від кулі , чи аномалії. Іншим вдавалося тягнути свої дні в найнебезпечнішому місці на Землі. Зона не прощає помилок і тут новачок, як пташеня, вчився одразу літати, бо більше шансів не буде. Пережив ніч? Зона пощадила. Пережив другу - пощастило. Третю - ти вчишся.
    Владнавши свої справи на Великій землі і збувши пару цікавих знахідок, я повертався в Зону, як ніби до дому. Я радів, що після стількох місяців я зможу знову отримати шанс здохнути кожної миті і відчути, що замість крові по моєму тілі жадібно розтікається лише адреналін. Патронів пусто, лише один в підкладці куртки, але то для себе (думаю, кожен такий має). Грошей по нулям, інакше б через КПП, які свій пройшов. Проте боргів не залишив і добре. Зараз доберусь до Бару і там запишусь на якийсь провіант. Бармен мене знає - не віддам то душа моя тепер його. Потім метнусь до однієї лощинки, там перед виходом щось мерехтіло. Звісно, прохід туди знаю тільки я. так і перебьюсь до осені. Справа не хитра, Не сильно вдаватися в забобони і голову холодною тримати, ну ще трезвою, звісно, але це вже як вийде.
    Через ранковий туман мої штани промокли наскрізь, плюс залишався в тому, що аномалій краще все ж таки видно в тумані і легко так обійшов парочку. Відхекуючись від підйому на пагорб (старієш, брат), я спробував розгледіти ситуацію, що твориться біля бару. Тиша. Дивно. Можливо люд в середині гульбенить, але в таких випадків біля входу завжди є пару новачків, котрих не пустили на цю персональну вечірку, а заодно в дозорі постоять. Більшість дозору засипало під дверима. Та зараз тут не було нікого. Ну що ж? Піду, не розвертатися ж назад заради цього. Крім того, не люблю я планів міняти.
    На всякий випадок, я постояв деякий час під дверима, вслухаючись у можливі звуки та нічого не чув. В Барі було пусто. Нікого. За стійкою навіть бармена я відразу не розгледів. почувши, що я зайшов, він перезарядив дробовик і придивися до мене.
    • А це ти?- впізнав мене бармен.- Давно тебе не бачив.
    • Та,- пояснив я,- справи владнати треба було. А що так не густо з людом?
    • А тепер так завжди. Часи не ті. Я б сказав, взагалі не часи.
    • Куди всі поділися?
    • Хто де. Після того, що тут творилося, в Зоні просто так не прогуляєшся.
    І бармен повідав, що сталося за час моєї відсутності.
    В зоні з'явилася секта Монолітовців. Вони вірили в свого придуманого ідола і все більше люду пробували заарканити до себе. Монстра їх не чіпає і викиду вони не бояться. В якийсь момент критична маса монолітовців перевалила за відмітку дофіга і з ним спробували розібратися. Хто тільки не пробував прорідити їм ряди, і вояки, і свободівці, і навіть хлопці з Чистого Неба, які рідко вмішувалися в життя місцевих, спробували долучитися до цієї, завідома безнадійної, справи. Все без толку. Військових рознесла монстра. Монолітовці знищили лабу науковців і сама Зона якось стала агресивнішою до всіх. Куди не сунься, то радіації повні кишені винесеш, то в аномалії “автозагаром” може переборщити. Викиди якісь непрогнозовані і частіші стали. Здавалося, що Зона хоче всіх паразитів (якими, звісно, були ми) стерти зі свого тіла і подекуди їй це вправно вдавалося.
    • Мдааа…-підсумував я.-Виходить і до професури тепер нема чого пертися.
    • Чому ж?-здивувався бармен.- Ходять рідкі слухи, що з їхнього НІЇ вислали пару яйцеголових на заміну тим що полягли в нерівному бою проти монолітовці. Правда, ніхто не знає , де їх лабораторія тепер. За стільки часу ніхто їх ще не бачив. Чи вони мігрують, чи що?
    з такими новинами я дещо приоптимізувався і вже собі намітив пару ходів.
    • Добре, -звернувся я до бармена.- Відсип мені з десяток маслят в рахунок успіху майбутньої справи і я піду.
    • Нема…- відповів мені торговець.
    • Чого нема?- не зрозумів я.
    • Патронів,-уточнив бармен,- і взагалі з припасами туго, що хоч плач.
    • Ааа...як… це…?- мало не заїкався я.
    • Йди, прочісуй тайники та схрони і я навіть куплю все що знайдеш, і навіть дорого.- пояснив бармен.- Та на продаж можу аптечками та бинтом трохи забезпечити.
    У мене навіть слів не було, щоб виразити все те, що так хотілося сказати, але матами. Виходить, що голим і босим тепер прийдеться шукати собі на прожиття. І де? В заростях радіації та аномалій в перемішку з всілякою монстрою? Проти всього цього лише мої порепані руки, пропиті мізки та армійський ніж і то, доки йому вистачить ресурсу. Навіть майнула думка про повернення до світського життя, але я її швидко перебив думкою про їжу.
    • Да, перспективи на безбідну старість розтаяли прямо на очах.- зінхнув я.- Що ж? Хоч поїсти в тебе ще залишилося, чи накажеш полювати на мутованих кабанів та плоть?
    Бармен посміхнувся і пішов до кухні, де почав гриміти посудом та зачаровувати запахами.
    • Зрештою, кожен рано чи пізно повинен розплачуватися за свої гріхи.- пробубнів я собі під ніс
    Добова рольова гра по всесвіту Сталкер в режимі Non-stop та HardCore

    заїзд на локацію п'ятниця 20.09
    реєстрація та старт гри: з 20.09 - 16:00
    кінець гри: 22.09 - 12:00
    Усі, хто має документи з попередньої гри матимуть можливість старту одразу з 2го рівня ПДА
    Режим старту гри "голодний".
    Основні правила взяті з минулої гри: https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing
    Визначаємо місце для кемпінгу: https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing
    Правила взаємодію з монстрами: https://drive.google.com/file/d/1-hK...ew?usp=sharing
    Скачати робочу для гри програму ПДА Компас: https://drive.google.com/file/d/106k...w?usp=drivesdk
    (Програма працює на Андроіді не нижче 4.3 і не вище 8.)
    Наявність смартфону з робочою програмою є обов'язковим. При проблемі зі встановлення буде надана допомога безпосередньо перед грою.



    Починається попередня реєстрація на гру STALKER - Гріхи
    з 21 червня до 30 червня (будь яка сторона) - 250грн
    кошти збираються на закупівлю додаткової електроніки
    з 30 чевня по 21 липня (будь ка сторона) - 300грн (можливість участі в конкурсі)
    з 21 чевня по 21 липня вакантна така кількість гравців:
    -будь яка групіровка (Моноліт, Долг, Свобода, Бандити, Чисте Небо, Військові) - по 20 чоловік в кожній,
    -вільні сталкери - до 30 чоловік.
    Для попередньої реєстраці потрібно сформувати конкретну кількість бажаючих, визначитися за кого будете грати, оплатити потрібну суму на картку:
    5168 7427 1843 5583
    Зеліско Роман
    Написати у вайбер 0967738537
    -кількість чоловік
    -сторона
    -фото або копію квитанції про оплату
    Продублювати реєстрацію: https://airsoft.ua/showthread.php?t=31374
    Організатор в праві попросити фото в амуніції та квенту певних гравців на власний розсуд.
    УВАГА! Певні гравці до даної гри допускатися не будуть! Список забанених гравців буде оголошено додотково!
    Організатори залишають за собою право недопускати певних гравців, а також видаляти їх з гри без пояснень та поверненню коштів!

    З 31 липня буде оголошено кількість вільних місць у кожній зі сторін і проведено проміжні підсумки.
    21 липня по 31 сепня вартість участі збільшується до - 350грн./чол. Вартість безпосередньо на грі 400грн./чол.
    Щедрі скидки діють на реєстрацію команди в кількості 10+ та на бажаючих відіграти за Моноліт.

    Уся додадкова інформація у Вайбер 0967738537
    (використовуватиметься програма ПДА Компас)
    Последний раз редактировалось Harmont; 04.09.2019 в 22:34.

  2. #2

    Re: STALKER - Гріхи

    заїзд на локацію п'ятниця 20.09
    реєстрація та старт гри: з 20.09 - 16:00
    кінець гри: 22.09 - 12:00

  3. #3
    Оператор Аватар для Harmont
    Регистрация
    26.08.2017
    Адрес
    Khmelnickiy
    Команда
    Harmont
    Сообщений
    116

    Re: STALKER - Гріхи

    БАН СПИСОК НА ГРУ 20-22/09/19:
    -Валентин (Валюта)
    -Шева
    - +1
    Хлопці з міста Черкаси є недопущені на дану гру за неігрову поведінку та порушення техніки безпеки з порушеням офіційних правил страйкболу.

  4. #4

    Re: STALKER - Гріхи

    Ще раз для тих, хто забув куди їхати:

    https://www.google.com.ua/maps/@48.7...=uk&authuser=0

  5. #5
    Курсант Аватар для vaka
    Регистрация
    23.06.2011
    Адрес
    Жмеринка
    Команда
    ВОФС команда "Pegas"
    Сообщений
    88

    Re: STALKER - Гріхи

    Гра відбулась на ура. Позитивних вражень просто море. Організаторам велика подяка за чудово закладену платформу для гри - хто хтів той отримав кайф від гри. До зустрічі на ваших проєктах. З нетерпінняв чекаю продовження.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Рєстрація на гру STALKER - Гріхи
    от Harmont в разделе Хмельницкий
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 17.09.2019, 17:40
  2. Анонс игры Stalker - in the sequel (Червоноград)
    от Kocc в разделе ІГРИ
    Ответов: 38
    Последнее сообщение: 11.10.2016, 13:33
  3. STALKER REAL PLAYER 1
    от shutara в разделе Архив 2008-2012
    Ответов: 196
    Последнее сообщение: 07.02.2015, 00:12
  4. Анонс игры Ролевая игра «STALKER»
    от Pe4kiH в разделе Хмельницкий
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 11.09.2012, 14:54
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама