Показано с 1 по 20 из 30

Тема: Battlefield: Bad Company 20.7.2019

Древовидный режим

  1. #28
    Оператор Аватар для AQus
    Регистрация
    19.01.2008
    Адрес
    Миколаїв
    Команда
    Bad company
    Сообщений
    703

    Re: Battlefield: Bad Company 20.7.2019

    Чуваки, по-перше ще раз хочу вибачитись за те що гра пішла у дупу. Сценарій був просран і вся підготовка виявилась непотрібною майже через 10 хвилин від початку гри.
    Виною як ви всі знаєте стали декілька патрульних машин які "мордою в підлогу" поклали команду Турка. Їм тупо не пощастило затриматись на стоянці.)
    Дякувати богу, копи не стали лізти в залупу і розганяти наш двіж остаточно. Окрема подяка всім оргам: Патріоту за те що тримав людей у полі і втримав двіж, Єноту за те що впав на вуха копам, та допоміг у спілкуванні. Архіммеду з Фріменом що завжди були поруч, робили всім настрій і таскали злитки на початку) Та й всім хто так чи інакше намагався допомогти та не всрати гру остаточно. ВЕЛИКА ВАМ ВСІМ ДЯКА.

    Турок, Відьмочка та всі 7.62 - вас трохи пом`яли, але ми з вами все вирішили ще на полігоні))) поржали, випили все таке інше. Але боюся КОРД все ж таки буде зайвий на наступній грі чуваки давайте не будемо перетворювати це на традицію. ))) Хоча авжеж було б ржачно))

    Які я можу зробити висновки:
    - Нічні ігри це все ж таки приватки для команд. Для загального двіжа, та прокатників це не варік. Я про це почав забувати а дарма.
    - Якщо навіть Navo експерт з зеленки каже що місцевість була вибрана дуже складна для махачу. То так воно і є. Потрібні більш відкриті площадки.
    - Матвіївка на якись час стала непередбачуваною в сенсі ігор. Але якщо грати без арти та малим двіжом то думаю проблем бути не повинно.
    - Миколаїв це місце прокатників і бійців типу "One man army" (команди ще є але їх одиниці). Питання командування збірною солянкою стало як ніколи. Мабуть на ці ролі треба ставити спеціально навчаних оргів, а не гравців. Це мій пройоб.
    - Як на мене гра зафейлілась, але це тільки додаткова мотивація зробити краще в наступний раз!
    - Частково гру врятували хлопці в полі хто намагався хоч якось рубитися. Частково лампове афтепаті та веселенький Архімед з 7.62

    Якщо я про щось забув, напишіть будь ласка. Буду намагатися виправляти.
    Последний раз редактировалось AQus; 22.07.2019 в 08:56.

Похожие темы

  1. Казарма команды 42 Commando Royal Marines T-company
    от -Boor- в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 290
    Последнее сообщение: 15.04.2013, 14:26
  2. Battlefield Bad Company 2
    от Dr_ANiMAL в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 13
    Последнее сообщение: 14.01.2011, 19:05
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама