Паша, дякую за гру
хоч ми перлися аж зі Львова і досить таки втомилися від дороги, гра нам сподобалася, особливо зайшла нічна фаза
було багато позитиву, але були і косяки, які потрібно однозначно виправляти
мої побажання:
- мирні мають бути схожі на мирних і справа тут не у зовнішньому вигляді, а у поведінці. тотальна відсутність самозбереження, розхлябаність у поведінці, тупі імбіцильні (без конкретної прив"язки до конкретних людей і переходу на особистості) відповіді на конкретні серйозні питання, просто нереально налагодити контакти з населенням. наступного разу я буду поводитися жорсткіше
- база не ігрова і умовно ігровий периметр з КПП
- шикування ісаф і талібану окремо, як на мене це цікавіше і додає своєї атмосферності, ніхто не знає кількості супротивника
- документи. моя пропозиція щоб усі при допуску фоткали і свої документи також
- завдання для беретів і марсоків по роботі з місцевим населенням. на цій грі, дякуючи Монголу, такі завдання були, але хочеться більшого. + щоб місцеві мирні також це розуміли і йшли на контакт коли до них звертаються, а не клеїли дурня.
- прохання до талібів, хоча б час від часу, коли за вами вибухають гранати пригинайтеся і дивіться чи ви в зоні ураження, відіграйте хоча б легке нелетальне поранення, а то ви як в радянських фільмах, в повний ріст і писок кірпічом.
П.С. менш важливі, для загалу, пропозиції і косяки озвучу вже в ЛС.