+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8

Тема: Добова гра «СУДНИЙ ДЕНЬ» Славута 16-17.05.2020

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Курсант
    Регистрация
    23.10.2015
    Адрес
    Нетішин
    Команда
    Заборонена зона
    Сообщений
    84

    Re: Добова гра «СУДНИЙ ДЕНЬ» Славута 16-17.05.2020

    Цитата Сообщение от GAladraNEC Посмотреть сообщение
    вопрос по доктарах и антидоте:
    1) если доктор с антидотом "нейтрализован", он скидывает антидот или нет?
    2) если доктор с антидотом "убит", он скидывает антидот или нет?
    3) если антидот "скидывается" - его можно подбирать?

    пЫ.сЫ. Что ж так невзлюбили Ворон?!))))
    неуважно читали правила (:

    - вбити лікаря не можна, можна лише нейтралізувати його на 10 хвилин. Отже при попаданні в лікаря він вважається нейтралізованим на 10 хвилин, але залишається на місці влучання і в мертвяк не йде.
    - 10 хвилин нейтралізації лікаря дається ворожій команді для того, щоб забрати вміст контейнера (антидот)
    - Через 10 хвилин лікар «оживає» і якщо в радіусі 30 метрів немає гравців його команди, то він вважається мертвим та прямує у мертвяк своєї команди. Якщо в радіусі 30 метрів є гравці його команди, то він приєднується до них та продовжує свою місію.

    Отже у ворожої команди є 10 хвилин щоб підібрати антидот. Далі або лікар приєднується до своєї команди або йде у мертвяк.
    А от тут дійсно ми далі не прописали. Отже лікар вже з мертвяка з охороною несе свій антидот на свою базу. Це вже додали в загальні правила.
    дякуємо за зауваження

  2. #2
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: Добова гра «СУДНИЙ ДЕНЬ» Славута 16-17.05.2020

    как раз то читал внимательно и Вы еще раз потвердили, то что я прочитал)))

    Цитата Сообщение от spikey Посмотреть сообщение
    якщо в радіусі 30 метрів немає гравців його команди, то він вважається мертвим та прямує у мертвяк своєї команди. Якщо в радіусі 30 метрів є гравці його команди, то він приєднується до них та продовжує свою місію.
    мертвяк (как я подозреваю) будет не очень уже далеко от базы, поэтому "ожившему" врачу несоставит труда с охраной занести антидот на базу... смысл за него сражаться - лишь экономия времени.
    Считаю, было бы целесообразнее, по истечению 10 минут после попадания в доктора, что бы он скидывал антидот на месте смерти (если в 30 метрах нету сокомандников). Добавит азарта

    ---------- Сообщение добавлено в 08:49 ---------- Предыдущее сообщение создано в 08:43 ----------

    и еще
    как я понимаю, у нас новая локация, можно на карте, пожалуйста, отметить мертвяки (раз уж они сразу известны) и выложить сюда
    спасибо
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  3. #3
    Курсант
    Регистрация
    23.10.2015
    Адрес
    Нетішин
    Команда
    Заборонена зона
    Сообщений
    84

    Re: Добова гра «СУДНИЙ ДЕНЬ» Славута 16-17.05.2020

    По антидоту і його скиданню після смерті лікаря пропозиція цікава, обговоримо ії і скоріш за все пропишемо в правила. Дякуємо

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама