+ Ответить в теме
Показано с 1 по 12 из 12

Тема: Альтернативнi пiдроздiли УПА. Нашi часи

  1. #1

    Альтернативнi пiдроздiли УПА. Нашi часи

    Искал, смотрел (может плохо искал).
    Вобсчем не нашел никого интересующегося УПА, а тема, скажу вам, очень интересная, имеет свою историю (не мение навороченную и героическую, чем у той же ИРА), кароче тематика УПА в страйке нераскрыта.

    ЗЫ
    ______________
    Не имею ничего против ИРА иже с нею, скажу больше, оч люблю тему эту, просто захотелось чего то патриотичного.

  2. #2
    Привет. Ты, вроде бы, не первый, кто поднимает подобный вопрос.
    Есть желание? Так организуй новое соответствующее направление, создай команду.
    Тему, думаю, лучше переименовать в что-то более понятное и благозвучное. Например: "Моделирование ОУН УПА".

  3. #3
    Вобсчем не нашел никого интересующегося УПА
    на мою аватару подивися. це реальне фото. і на сайт загляни

  4. #4
    Пагано шукав. Є тут люди, які цікавляться історією УПА. Зважаючи на те, що УПА для нас значить набагато більше ніж просто якісь військові підрозділи, ми дуже обережно ставимось до теми УПА в страйкболі.
    Наразі ситуація така. Форму пошити можна, друже Thorwald у нас взагалі реконструкцією УПА займається. Зброї нема. Тобто є, але коштує дуже багато і, при цьому, стріляє аж ніяк. Бігати у формі УПА з калашами, або бігати у невідомо чому і зватися "УПА" - ми не будемо і будемо роз'яснювати іншим, чому так не треба робити. Тому страйкбольна команда, моделююча УПА на даний час _неможлива_, але є нашою стратегічною метою. Наразі ми з однодумцями створюємо команду "Лісові Чорти", яка не моделює УПА, але є командою однодумців, яким не байдужа наша історія. Команда буде використовувати структуру бойових підрозділів УПА, тактику УПА та досвід й інші напрацювання повстанської армії, з метою з часом перейти до моделювання УПА у страйкболі.
    Так що, прошу всіх небайдужих приєднуватися. Наши критерії дуже прості:
    - поважне ставлення до своєї батьківщини та до історії визвольних змагань українців
    - честність, дисципліна, відповідальність і _суворе дотримання правил страйкболу_
    Контакти: я та Thorwald через приватні повідомлення.

    З.І. Тему топіку виправ, назва не відображає суті 8)

  5. #5
    Реконструкція УПА це чудова ідея, але є багато вад дл я її реалізації.

    Думаю реконструювати форму досить складно - треба замовляти на пошив. В м. Долина бачив хлопців в формі УПА, але їхати їх шукати і заміряти елементи уніформи, думаю, це нереально.

    Тому, якшо у когось є можливість дістати форму або її репліки - публікуйте, будемо домовлятись і шось вирішувати.

    Також цікавий і матеріальний аспект: замовити мр-40 це 600 у.є. У когось є пропозиції чим взагалі воювати?

    Якшо у когось є відповіді на мої питання - маякуйте, буду радий.

  6. #6
    Цитата Сообщение от Gelia
    Реконструкція УПА це чудова ідея, але є багато вад дл я її реалізації.

    Думаю реконструювати форму досить складно - треба замовляти на пошив. В м. Долина бачив хлопців в формі УПА, але їхати їх шукати і заміряти елементи уніформи, думаю, це нереально.

    Тому, якшо у когось є можливість дістати форму або її репліки - публікуйте, будемо домовлятись і шось вирішувати.

    Також цікавий і матеріальний аспект: замовити мр-40 це 600 у.є. У когось є пропозиції чим взагалі воювати?

    Якшо у когось є відповіді на мої питання - маякуйте, буду радий.
    ось почитай тут
    http://www.airsoft.com.ua/forum/viewtopic.php?t=8781

    і заглянь сюди
    http://www.povstanets.kiev.ua

    я займаюся реконструкцією(саме livinghistory) з кінця 2004року. є питання по РЕКОНСТРУКЦІЇ - відповім.
    щодо реконструкції УПА в страйкболі я вже думку висловлював неодноразово.
    повторю. на даному єтапі це нереально. принаймі я цим займатися не буду. чому:
    - немає антуражного противника(НКВС, вермахт, СС). у середовищі військо-історичної реконструкції це питання обговорювалося, але там все уперлося у відсутність зброї для радянських військ і захмарних цін для німців.
    - і другий момент я згадав. відсутність зброї. заміна на томпсони - нонсенс. бігати з сучасною зброєю - покемонство.

    можна відповісти, що у страйкболі сходяться такі армії, які ніколи в житті не билися між собою. але тут інший момент. спорядження 2СВ не найкраще з точки зору маскування і воювати з противником з сучасним спорядженням непрактично. мене з кокардами і пряжками видно здалеку.

  7. #7
    Сторінки історії альтернативної України.

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1183481628

  8. #8
    Читаю цей диспут і дивуюсь! Недавно купив МП 40 за 799гр. Якщо для когось-це дорого то вибачайте!
    Хлопці давайте об*єднаємо зусиля !
    Маю двох бійців, які мають бажання щось робити! Можем щось придумати!
    Р.С. Знаю одне, що бігати з сучасним автоматиком бажання не маю. Для тих кому це подобається пропоную піти в армію.

  9. #9
    Mar Kiz
    Guest
    Читаю цей диспут і дивуюсь!
    А чого дивуватись?Подивися на дату"диспуту"...

  10. #10
    Цитата Сообщение от Andrej Zhbadinskij
    Читаю цей диспут і дивуюсь!
    А чого дивуватись?Подивися на дату"диспуту"...
    Так дійсно не звернув увагу! А тема вмерла! Шкода!

  11. #11
    Цитата Сообщение от wilddog
    Так дійсно не звернув увагу! А тема вмерла! Шкода!
    ні тема не вмерла. тільки розвивається
    http://www.militarist.com.ua/includes/p ... m.php?f=52

    маю 9 козаків. 4 озброєні. заходь за посиланням там продовжимо розмову.

  12. #12
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Хотілось би запросити до обговорення усіх присутніх

    http://airsoft.com.ua/forum/viewtopic.php?t=16126
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Пiдроздiли УПА в страйкболi
    от Крига в разделе ВОСТОК
    Ответов: 46
    Последнее сообщение: 08.06.2011, 22:30
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама