+ Ответить в теме
Показано с 1 по 13 из 13

Тема: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

  1. #1
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Всім привіт. Вот покристувався даним виробом з середини зими. І все було добре, тільки вот він в мене почав влюватись і сильно знизилась кучність. ДУмаю або Хоп-хап або впала компресія на поршні. Але вот до кінця розібрати не можу. Вродіби все зняв і не можу знайти остані болтіки щоб добратись до гербокса. Може хтось розбирав дану версію, скиньте будьласка фото або інструкцію.

    П.С. В кого які проблеми є з даною версією?

  2. #2
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Не знаю, что ты там откручивал. Как и во всех МР5, в ней есть 3 основных винта, на которых держится корпус(один находтся в задней части, один возле стволика, один возле кнопки сьема магазина) Также надо снять резиновое кольцо рычажка регулировкой хоп-ап и вытолкнуть сам рычажок, кнопку сьема магазина. Еще прицельную планку(сначала большой винт, который держится на гайке, потом боковой), открутить тыльник рукояти и вытащив мотор, выкрутить 2 витна внутри.

    Вроде бы ничего не забыл...
    ничто так не портит цель, как попадание

  3. #3

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Джентльмены,извините что вклиниваюсь, а болты в задней части корпуса, там где мотор расположен ( в ручке за мотором) не выкручивали? Или в Джи-Джонговских МП5-х их там нет?

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Пробував, тільки відпустив мотор. Всерівно воно його зажимає. Це всетаки мабудь клей. Планую на вихідних на тренування не їхати а перебрати щераз попробувати.
    Доречі якщо це клей і я його зірву, що робити далі, чим клеяти?

  5. #5
    Модератор Аватар для Славик
    Регистрация
    19.01.2007
    Адрес
    Кривий Ріг
    Команда
    Барс
    Сообщений
    2,308
    Записей в дневнике
    4

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Спочатку я вирішив, що автомат із пластику. Тому і написав про клей.
    Але ось що хочу вточнити: пістолетна рукоять знята? Ті МР5, що не курц і базуються на 2 гірові, потребують ії зняття перед розборкою корпуса. Закріплена вона гвинтами під мотором.
    В тіх, що курц, вона знимається разом із гіром.

  6. #6
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Ручку зняти не можу. Відкрутив тільки нижню кришку. Може болти ха мотором, я там нічого не бачу толком

  7. #7
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Я ж тебе с самого начала сказал, что нужно мотор снять, а сама ручка держится на двух винтах, которые вкручены в гир. пока ты этот узел не снимешь, ниц не будет.
    ничто так не портит цель, как попадание

  8. #8
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Во-во та же проблема! неможу докопатись щоб зняти ручку. ... зверху немає болтиків!...гір спокойно можна витягнути нічого не мішає(ніяких болтиків) лише загвозтка що мотор ніяк з рукоятки вивільнити неможу...тому і гір нехоче витягуватись! може хтось фот може викинути???

    теж перший шарік плює! далі вроді норм! от тільки ше загобав перемикач режиму вогню..... СЕЙВ не тримає
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  9. #9
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    гг розібралась я)) оказується все просто.... просто клеми з моторчика треба було витягнути)) а я то думала шо вони припаяні намертво
    ну лан...добралась я до гіра.... смазки явно мало в китаї... треба перемазати....от тільки ше треба дістати смазки ....найблищим часом треба обзавестись)....
    - перший шар плює! - розкрутила позирила...оказалось резінка ХОПа ..нехіло ізувєчєна... в двох місцях тю-тю! - лопша оказалась! гг неповірите....наклала ізолєнту...заткнула назад! скрутила!
    - перемикач режиму вогню... на СЕЙВІ нетримав- розібрала...зібрала...нормально....через раз проскакує....а толком фіг знає шо там було от тільки питання:
    там з обох сторін повині бути для перемикача...така пласмасова штучка?... котра задіває всередині...якусь пластинку пластикову ...на стінці гіра котра совгається...туди-сюди (пока тільки практикуюсь тому всього незнаю як і шо називається )сорі якщо щось неправельно або кумедно назвала.


    ну а в общому результат:
    - перший шарік нормально вилітає поки шо...кілька разів стрельнула після збору- далі буде видно- всерівно треба резинку купувати хопа!
    - перемикач через раз але працює! може ще раз розібрати і зібрати гляді і вовсє работать начньот
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  10. #10

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Дамский подход порадовал Так держать! Походу скоро будет ещё один форумный механоид. Но--девушка!!!

  11. #11
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    А вини скоро в цьому ділі нас переженуть ). Якщо чесно я ще не дивився. На роботі завдань куча, покіщо цю процедуру переніс на суботу
    Є заминка з тим як зняти мотор. буду пробувати знімати клеми. Якщо чесно то якось страшно, боюсь порвати.

  12. #12
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    по ідеї ...в китайских АЕГах стандартні клеми.... тимпаче якщо від JG в мене такий самий...як твій!
    коли знімеш кришечку знизу рукоятки....на проводах по-краях є загнуті такі гачки чорні заізольовані....притримуючи моторчик...легенько потягни...знімається без проблем... і намісце ставляться так же....набагато зручніше ніж спайка)
    витягуєш мотор повністю(він там ЛОНГ) і все...спокійно знімай рукоятку...... раджу провода докінця невитягувати з рукоятки.... там є два отвори в середині в кожен з яких встромляється провід ...їх просто буде важко потім назад засунути...закінчення там як я казала зігнуті..тому трішки зісунувши рукоять... відкривається вільний доступ до ГІРа .....ось і все! практикуйся

    а на темат....шо боїшся розбирати:
    - Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Ковчег был сооружен любителем. Профессионалы построили "Титаник". УДАЧІ

    а да ...а саме головне.....вдалої зборки бо там деталей..... ого-го
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  13. #13

    Re: MP5 (M5 - S5 [JG]) Китай

    Ну не так прям чтоб ого-го Но елементарную внимательность никто не отменял.
    Пользуйтесь статьей что прикреплена в мастерской и будет вам счастье. ибо первый гирбокс разобраный(и собраный назад соответственно ) был подкреплен етой статьей.
    2-< BLes >- молодец так держать.
    -...
    -А Господь убийство простит?
    -заранее отпускаю тебе этот грех. Мочи его с радостью в сердце...(с)

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Поездка в Китай.
    от в разделе Что лучше?
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 30.08.2008, 15:49
  2. Фирменный китай
    от Дрон в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 32
    Последнее сообщение: 24.07.2008, 17:05
  3. m-5 Китай,нужен совет
    от zuckerman в разделе H&K
    Ответов: 13
    Последнее сообщение: 06.03.2008, 15:56
  4. Китай на NAM
    от Strank в разделе Что лучше?
    Ответов: 23
    Последнее сообщение: 21.07.2007, 22:54
  5. Китай в Милитаристе !!!
    от Vito в разделе Кропивницкий
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 02.06.2007, 11:53
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама