Закрытая тема
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 71

Тема: Відгуки

  1. #41
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    Дякую, от вирішив написати відгуки .. і мене понесло
    Вирішив вже закінчити почате ... 8)

  2. #42
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    (продовження)

    5. Прорив

    Шукати сільванських диверсантів вночі було безглуздо. На території всієї провінції огошено військовий стан, найближчі поселення евакуйовано в межах звичної процедури. Кордони закрито і підсилено гарнізонами регулярної армії. „Сині” просто-напросто будуть змушені прориватися через застави у Сільванію, це всього лиш питання часу. Так, звісно, бійці там не з простих, можуть місяць перебувати на ворожій території без відповідної провізії і засобів виживання, користуючись всім, що підвернеться під руку. Мушу визнати, в даній справі вони дадуть фору навіть хлопцям з відділу розвідки бюро. Нерідко на території Норманії виловлювали таких „засланців”, які подовгу проживали серед сільського населення. Ловили в моменти, коли ці „командос” припускалися помилки, часто з документами тощо. У мирний або відносно мирний час їх обмінювали на норманських в’язнів або віддавали за викуп. Таким чином Норманія сама здійснювала „природній” відбір сільванських елітних диверсантів. Що ж, тепер, за відповідних умов, їх чекає розстріл, у найкращому випадку –утримання в таких установах, про існування яких знають лише привілегійовані службовці бюро і мабуть одиниці у міністерстві оборони. Такі в’язниці-лабораторії з їхніми технологіями в області психології можуть перетворити людину на жабу, та так, що він сам буде у це свято вірити, або ж поставити його в ряди норманської армії. Такі часто з’являлися в саперних батальйонах і добровільно йшли по мінним полям, розміновуючи шлях. Довго вони не жили, якщо не підривалися на міні, то сходили з розуму через деякий час. Службовці завжди дивувалися з них, складаючи легенди про психів зі штрих-кодами на потилиці. Не дивувалися хіба у вищих кругах бюро СБ, роблячи відповідні висновки і вдосконалювавши свої методи. Така була плата Сільванії за тридцять три роки репресій, свого роду – імунітет на „інородні тіла” на території держави. У самій Дампі не знали про прогрес норманських вчених у цій галузі, адже все починалося з примітивного Інституту Прикладної Психології, утвореного у 1968 в провінційному Азурі і надії на який великих не покладали. Максимум, що могла заволодіти королівська служба безпеки – розвід-дані, які до того ж часто підкидалися...

    За цими роздумами я зібрався і прибув до бріфінг-залу. Поки сільванці на території Норманії – розслаблятися не доведеться. Міністерство вже веде розслідування і переговори з сільванською королівською службою. Та поки політики роблять свою роботу, ми, армія, будемо робити свою. Настанови прості – укріпити прикордонні стратегічні точки: залізно-дорожний вузол, нафтову вишку і прикордонне КПП гарумської провінції. Вихід на позиції – негайно.

    25.08.2007 9:30
    Вирушив у складі роти механізованої піхоти військ третього ударного полку дивізії імені Гечевари, дислокованого неподалік. Хлопці знають свою роботу, повз них і миша не просковзне. Якщо варто було укріпити стратегічно важливі точки, то ці бійці зі своєю вогневою потужністю – те що треба!

    10:00
    Розгружаємося на позиціях. Основні сили – на ЗД-вузол та вишку, одне відділення – на КПП для забезпечення контролю пересування транспорту. Сам інструктую роботу КПП, другий офіцер Фішка – контролює укріплення позицій на стратегічних точках. Починається звична процедура і рутинна робота: фейс-контроль, перевірка документів всіх проїзджаючих, перевірка багажу. Цивільні трапляються рідко, оскільки суміжні села виселено. Частіше – військовослужбовці-грибники. Перевіряємо кожний транспортний засіб. По обстановці ніщо не говорить про те, що на території вештається рота ворожих диверсантів.

    11:00
    Помічено рух колони військового вантажного транспорту. Зв’язуюся з командуванням, говорять, що у зоні не повинно бути пересування наших військ. Дивно. Колона зупиняється на першому шлагбаумі, спереду колони – вантажний хамер і на передньому сидінні – військовослужбовець. Підходжу ближче і командую бійцю перевірити кузов. Офіцер на сидінні пасажира демонтрує посвідчення СБ Норманії. Я готовий підійти і перевірити документи, та раптом !! ... лунають постірли! Солдат, що відкрив кузов автомобіля, падає на землю і зі всіх транспортних засобів висаджуються, як по команді, сільванські солдати. Я, миттєво зрозумівши, що сталося, кидаюся назад під потужним вогнем прикриття бійців на КПП. Лунають вибухи гранат! Крики! Хаос! Я відступаю на дальний шлагбаум! Назустріч вже рухається бойовим порядком мобільна група! Вибухи! Постріли! Затята бородьба за КПП, сільванці пробують прорватися, та малочисленна група, локалізована на КПП утримує їх з останніх сил. Чисельність ворога точно невідома, вони все продовжують і продовжують вистрибувати з кузовів вантажівок! Підтягнути наших, швидко і водночас неможливо. Краще залишити КПП і перегрупуватися. Я наказую відступити і зайняти позиції на барикадах за КПП.

    11:30
    Ми здали КПП. Ціною декількох десятків „синіх”. Наших полягло з півдюжини. Непогано для такого прориву. Біля КПП палають вантажівки, з нашого боку – відкриті порожні обстріляні легкові авто цивільних, які появилися так невчасно. Потрохи починаємо оговтуватися. Що трапилося? Чому ворог пробував прориватися напролом? Чому не дочекався ночі? Звідки у нього наш транспорт? Звідки норманські документи? Надто багато питань. Їх будуть вже вирішувати в центрі аналізу інформації бюро.

    Зараз – потрібно діяти! Сільванських бійців залишилося всього з десяток. Вони засіли у бункерах КПП і, схоже, відступати не збиралися. Та і відступати їм немає куди. Якщо зараз стрімко і злагоджено вдаримо, то відіб’ємо позицію без суттєвих втрат. Я наказую зачистити точку. Сам йду вперед. Одна група Ромео – на правий фланг, через лісосмугу, інша, з бійців Віктора – на лівий для фронтового штурму. Сам, з декількома бійцями Ромео, прикриваючись за палаючим транспортом, підтримую вогнем групу Віктора. Шальна куля! Нехай йому! Дзвін прошиваючих наскрізь обшивку вантажівки куль і ... різкий удар в плече! Я падаю на землю! Біль! Нестерпна біль і занімівша рука, я випускаю з рук зброю! Медик! Медик! ... Ніхто не спішить на допомогу! Медик! Чую ззаді: „медика офіцеру СБ!” Медик. Вже тихіше ... медик ... від болі втрачаю свідомість...

    12:00
    Я у госпіталі. Нашвидкоруч змонтований польовий шпиталь неподалік бойових дій. Проснувся від одного вдоху нашатирного оспирту. Кулю вийняли і нашпигували чудо-препаратами. Мені не сидиться на місці. Я забираю з собою ще групу і вирушаю на точку.

    До того часу там вже повністю відбили КПП. Офіцер Фішка знає свою роботу не гірше інших і вправно, майже ідеально відбив точку. Розподіляємо сили заново. Вдруге віддати КПП ніхто не збирається. Аналізуємо бій, рахуємо втрати.

    12:30
    Знову помічено рух транспорту. На цей раз ворог висаджується неподалік і круто огинає на лівий фланг зі сторони поля. Штурм сільванцями з цього боку – виключений, а от глибокий обхід лісосмугою в тил – реальний. Я надаю наказ групі Віктора розгорнути лівий фланг від вишки до КПП. Майк – зайняти правий фланг і передову позицію. Ромео – саме КПП. Докладую обстановку в штаб. Відповідь не заставила себе чекати: сільванська група зайняла укріп-район поблизу населеного пункту. У них – заручники, офіцери СБ Норманії. Справа набуває цікавого розвитку! Невже „сині” будуть торгувтися за своє життя? Отримую наказ: зачистити і відбити укріп-район, підійти незаміченими, щоб виграти для наших полонених і переговорщиків час, вдарити несподівано.

    Залишаю групу Ромео на КПП, щоб по команді підійшли до точки з півдня. Всіх решту забираю з собою і здійснюємо марш-бросок на північну сторону точки, де з-під самого лісу плануємо вдарити. По дорозі проводимо спостереження за позиціями ворога.

    13:00
    Вогонь!!! Групі Ромео – атакувати з півдня! Групі Майк – з лівого флангу, зі сходу. Решта, основна ударна група – прямо по напрямку, зачистити територію! Бій тривав двадцять хвилин. Оперативно, без суттєвих втрат ми зайняли точку, вчасно проникнувши через огорожу на територію і прикривши правий фланг вогнем, який в той час також під прикриттям димів, замкнув ворога і вичистив під нуль територію. Ще деякий час тривала перестрілка за вишку в центрі укріп-району, та винести її – було питанням часу.

    13:30
    На поле і прилеглий ліс повернулася тиша. Лиш гора трупів і важкий дим над укріп-районом свідчили про минулий бій. Проте, ніхто не радів. Залишилася малочисельна група „синіх”, замкнувшись у бункері в центрі з офіцерами СБ Норманії. На місце прибув переговорщик, але після короткого психоаналізу заявив: терористи неврівноважені, на переговори не йдуть, заручники, скоріш за все, вже мертві. Наказ – взірвати бункер.

    Після довгих спроб відкрити бункер, надаю наказ командиру групі Майк Тімуру взяти будь-якою ціною за п’ятнадцять хвилин! Виконання наказу не довелось довго чекати. Пролунав вибух гранати, вміло закинутої всередину...

    Ексертиза тіл пізніше не виявила серед бійців, захопивших бункер, вогнестрільних поранень. Всі офіцери СБ Норманії були живими на момент вибуху. Зрадники? Як таке може бути? Всі офіцери регулярно проходять психологічне обстеження. Тепер зрозуміло, чому вони не торгувалися, зрозуміло також, що ми маємо справу не з неврівноваженими противником, а із заплутаними політичними іграми. Невже черви корупції добралися до норманської демократії? Страшно подумати, що може приховуватися наверху і які можуть бути наслідки всіх цих подій. Тим не менше, незрозумілими залишаються запитання: чому ворог не дочекався ночі і під її покровом не намагався перетнути кордон? Чому зайняв укріп-район, завідомо знаючи, що йому там не протриматися?
    Запитання, запитання, запитання...

    (далі буде)

  3. #43
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438
    "...и тут Остапа понесло..." (с)
    видно дія морфію ше не пройшла
    в прозу
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  4. #44
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от Borat
    видно дія морфію ше не пройшла
    Хм, а я то думаю, що мене так плющить ...

    Завтра допишу свої мемуари ... і нарешті засну
    Чекайте четверту, фінальну частину. Також замовляйте ліцензійку в твердому перепльоті

    Я просто хотів висловити свої респекти, і мене понесло мальок. Спершу копіпастнув з вікна в блокнот, потім у ворд От зараз ще назву і епітет придумаю ..

    Скористившись моментом, хочу передати привіт всім, хто був на грі! Було класно з вами воювати! Дякую норманській стороні за чудове виконання наказів! Особлива подяку всім командирам груп! Особистій охороні, пристевленій до мене Сільванцям - за упорний супротив і чудову війну!

    З повагою.

  5. #45
    Шльома, да ты талант! Реально! ))

    Сразу заказываю себе экземплярчик книги с авторской подписью и посвящением!)

    Правда, про взятие вами резиденции - это уже авторское преувеличение, но за стиль повествования, закрученность сюжета и общую красоту повествования могу закрыть на это глаза.

    P.S. Не по теме достойных Пульцеровской премии мемуаров Шльомы, но по теме игры.
    Все-таки штурм/защиты злосчастной резиденции были просто суперскими! Спасибо доблестным защитникам, державшимся до конца, и отдельное спасибо - яростно атаковавшим нас норманцам. Славно мы с вами "потанцевали" в коридорах и комнатках "дворца"!!
    Шокировали, если не сказать - напугали, меня два момента штурма: первый, когда я увидела в прикрываемом мною окне голову нападавшего - в 1 метре от моего ствола, - и осознала, что нахожусь, в общем-то, на том же расстоянии для обстрела. Стрелять в лицо из 120-го, с расстояния в 1 метр посчитала смертоубийством и тупо сдала позицию. В общем-то, от вероятного взаимного искалеченья нас спасло только то, что баррикады на окошке позволяли стрелять на поражение под неимоверным углом, т.е. - выполнили свою функцию. Однако совать бОшку в окошко, за которым может быть враг - хм...
    И второй раз - еще хуже. Два окна с тыльной стороны здания мы баррикадировали почти намертво. И не для того, чтобы за этими баррикадами отсиживаться, а для того, чтобы никто не вздумал туда лезть. Потому что под окном изнутри пола не было - а была яма с наваленным в нее черт знает чем. Сигать через такое окошко внутрь - форменное самоубийство. К сожалению, меры предосторожности не помогли, в эти окна ломились изо всех сил - и в результате выломали. Надеюсь, норманский боец, сидевший, как на жердочке, на подоконнике одного из этих пресловутых окон, будучи не в состоянии ни вылезти назад, ни прыгнуть внутрь здания, - осознал, насколько опасной была его затея и поблагодарил все высшие силы, в которые верит, что не довели до беды.

    P.P.S. И еще раз всем спасибо: организаторам, соратникам и врагам!!
    Надеюсь, возникшие недоразумения вскоре решатся - и новый MilSim будет еще лучше.
    Согласитесь, мы все настолько любим и ценим игры в формате MilSim, что хотим, чтобы на них все было идеально. Оттого и ругаемся на форуме до хрипоты (вернее, до стершихся о клавиатуру пальцев ), борясь за соблюдение правил, обоснованность вердиктов, да и вообще
    Больному нужен уход врача. И чем дальше врач уйдет, тем лучше

  6. #46
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438
    Цитата Сообщение от Шльома [Real I.R.A.
    ]
    От зараз ще назву і епітет придумаю ..
    маєш наувазі епілог ?
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  7. #47
    Цитата Сообщение от Borat
    Цитата Сообщение от Шльома [Real I.R.A.
    ]
    От зараз ще назву і епітет придумаю ..
    маєш наувазі епілог ?
    або епіграф
    Больному нужен уход врача. И чем дальше врач уйдет, тем лучше

  8. #48
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от Рысь [Медведи
    ]або епіграф
    о! точно! епіграф!

  9. #49
    Оператор Аватар для COOLER
    Регистрация
    24.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    311
    Шльома після епіграфа не забудь Сильванським ветеранам ще й епітафію написати

  10. #50
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    Цитата Сообщение от COOLER
    Шльома після епіграфа не забудь Сильванським ветеранам ще й епітафію написати
    Бляха, стільки слві розумних! Може ви замість мене допишете?

  11. #51
    Цитата Сообщение от COOLER
    Шльома після епіграфа не забудь Сильванським ветеранам ще й епітафію написати
    Борода, эпитафию нам - только как 300 сильва... тьфу! спартанцам!! И исключительно - на памятнике работы З. Цорителли!
    Больному нужен уход врача. И чем дальше врач уйдет, тем лучше

  12. #52
    Оператор Аватар для COOLER
    Регистрация
    24.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    311
    Господин Зураб несомненно постарается создать чтото грандиозное, меня пугает другое, не прийдет ли в упадок экономика Сильвании после строительства памятника, или вы его сразу как троянского коня будете использовать для набегов на наши поля с кукурузой и картошкой в приграничной полосе?

  13. #53
    Гра була дійсно гарною.

    З суттєвих недоліків варто згадати лише:
    - незначну кількість учасників (особливо відчутну з боку Сильванії)
    - нестачу Мілсиму
    - незрозумілі накази "згори"

    Проте ці мінуси перекриваються:
    - високим рівнем організації
    - творчим підходом
    - цікавим сюжетом та захоплюючою атмосферою

    Товариші організатори, дякую Вам за вкладені у гру важку працю та, головне, ДУШУ!

    P.S. Вбивство президента і подальший розвиток подій були взагалі дуже цікавою несподіванкою.

    Хочу окремо подякувати та віддати шану офіцерам СБ Норманії!!! Молодці!

  14. #54
    Уверен, что единственной причиной нестачі МілСіму була недостатня кількість офіцерів СБ. Але це не мінус у бік організаторів - просто зараз сезон відпусток. В будь-якому разі - організатори викладалися як тіко могли, за що ім рєспект и велике-првелике СПАСИБІ!
    Якби було більше особістів, то можна було б і допити проводити, і перевірки аусвайсів, ну й усілякі репресивні міри

  15. #55
    Оператор
    Регистрация
    14.06.2007
    Адрес
    Одесса, 3я планета от Солнца ;-)
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    207
    Не осилил до конца все мемуары )))) Шлёма отсыпь чего курил ))))
    А вообще респект ))) Почитайте на нашем одесской сайте каменты к фоткам г-на Дарк Джокера к двум играм )))
    http://www.airsoft.od.ua/gallery/main.p ... emId=12077
    начинайте с первой и читайте все каменты )))
    http://www.airsoft.od.ua/gallery/main.p ... emId=16054

    Зы: Господа ОРГи когда будет следующая игра ?

  16. #56
    Впервый раз на большой игре. Понравилось очень. Теперь мой девиз: Consumor aliis inserviendo!
    Щас начну раздавать слонов.
    Спасибо Бороде и Эфиксу за ночлег.
    Спасибо организаторам за игру с интересным сюжетом. Ребята пытались сбалансировать игру как могли, но увы, сильванцев становилось всё меньше и меньше. В связи с этим оргам надо было не предлагать выбора первой погранзаставе - хотят они присоединиться к сильванцам или нет, а просто приказом перевести нас на их сторону. Тем более что они в этой миссии были атакующей стороной и им было тяжеловато. Но это моё личное мнение, и я больше чем уверен что бойцы Ромео не разделяют моего мнения.
    Полагаю что в меня начнут кидать помидоры, мол достаточно и одного предателя (Wolf - спасибо, внёс дополнительную изюминку в игру), но ненадо забывать, что нормания по своей сути являеться страной предателей, предавшей своего короля. Предвижу вопрос: "А как же я? Что я делаю в стране предателей?" Отвечаю честно: Я наёмник, воюю за сало и пиво!
    Офицерам СБ, респект, особенно Шльоме, если не ошибаюсь мне досталась честь быть твоим телохранителем. Это наверно самый неугомонный офицер. Вечно он идёт не туда куда я собираюсь ; постоянно лезет под пули, да ещё с такой скоростью, что телохранитель за ним не мог угнаться . Пришлось даже нарушать суббординацию, что бы находиться между ним и стволами врагов. Отдельный респект тебе за то проворство, с которым ты меня дессантировал в окно. Вот только телохранитель из меня получился хреновый по причине неполадок с приводом. А к тому моменту как я востановил его работоспособность и был готов рвать глотки за своего офицера СБ, нам поставили другую задачу .
    Рад, что сильванцам удалось выполнить одну из боевых задач. Говорят, в операции по захвату и уничтожению архива вы были просто неотразимы. Вот только не сожгли архив по-геройски в огромном костре, а использовали "тактический портативный костёр", и зжигали по одному листочку.
    Ещё не перечитал все разделы по этой игре, поэтому спрашиваю здесь: появились ли уточнённые данные - куда переводить деньги на лечение парню сломавшему ногу?
    Спасибо группе Ромео. Тримаран, я всегда с готовностью стану под твоё командование. Спасибо DSO - я с вами в огонь и в воду, а ели надо, то и в болото. Оборона - спасибо что посчитала моё лицо интилегентным , но даже оно кривиться от крепости того напитка который ты предлагала. Ург, тебя я тоже не забыл, на тебя в аммуниции глянешь - внатуре ург.
    Ещё раз РЕСПЕКТ организаторам за энтузиазм, без вас бы всего этого небыло бы!

    P.S. Больше всего понравилась ежевика - зачёт!

  17. #57
    Цитата Сообщение от BScorp
    Вот только не сожгли архив по-геройски в огромном костре, а использовали "тактический портативный костёр", и зжигали по одному листочку.
    Надо же, как одна удачная шутка лихо превратилась в умелую дезу ))
    И все поверили!
    Больному нужен уход врача. И чем дальше врач уйдет, тем лучше

  18. #58
    Тут вопрос стоит проще - архив сожгли, задачу выполнили. А то, что "пионера" не разводили - так это вопрос понтов. Королевская армия рассчитана на максимальную эффективность, а не на понты.

    Было бы проще архив уничтожить путем съедения - можете не сомневаться, личный состав бы получил необходимые распоряжения.

  19. #59
    Цитата Сообщение от Krondor [Медведи
    ]... архив уничтожить путем съедения...
    Господа, вас не кормят? Ваш король сущий падонаг! Товарищи сильванцы, переходите на сторону Нормании мы вас в обиду не дадим

  20. #60
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438
    [quote=Сталкер]
    Цитата Сообщение от "Krondor [Медведи
    ":ln8kjioa]... архив уничтожить путем съедения...
    Господа, вас не кормят? Ваш король сущий падонаг! Товарищи сильванцы, переходите на сторону Нормании мы вас в обиду не дадим [/quote:ln8kjioa]

    бідні сільванчегі...
    як то кажуть - війна війною, а їдло по розпорядку
    СБ Норманії радо сприйме всі звернення знедолених сільванців
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

Закрытая тема
Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе Операция «Обмен» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 58
    Последнее сообщение: 08.07.2017, 04:18
  3. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  4. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  5. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама