Закрытая тема
Страница 4 из 4 ПерваяПервая 1234
Показано с 61 по 71 из 71

Тема: Відгуки

  1. #61
    Эх, соотечественники вы наши бывшие, что вам сказать...

    Что сильванцы не доедают - это сущая правда. Но мы подумали - и решили: все, что мы не доедаем - можем посылать вам, в Норманию. В качестве гуманитарной помощи...

    Слава Сильвании! Слава королю!!
    Больному нужен уход врача. И чем дальше врач уйдет, тем лучше

  2. #62
    Оператор Аватар для Bravo
    Регистрация
    09.03.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance. Lviv, Ukraine.
    Сообщений
    2,318
    [quote=Сталкер]
    Цитата Сообщение от "Krondor [Медведи
    ":1m86xmhk]... архив уничтожить путем съедения...
    Господа, вас не кормят? Ваш король сущий падонаг! Товарищи сильванцы, переходите на сторону Нормании мы вас в обиду не дадим [/quote:1m86xmhk]
    Это у вас товарищи, а у нас леди и джентельмены !
    Даже голодными будем сражаться с гидрой социализма !
    8)

  3. #63
    Оператор Аватар для Volodymyr
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine
    Команда
    beskyd.center
    Сообщений
    1,879
    С полемикой в соответствующую тему.

  4. #64
    Оператор Аватар для IRISН
    Регистрация
    16.12.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Irish Legion
    Сообщений
    365
    Записей в дневнике
    2
    (продовження)

    6. Зрада

    Брифінг офіцерів СБ. Тема номер один – факт присутності норманських офіцерів серед сільванських рядів. Новина шокувала всіх, кому був дозволений доступ до такого роду інформації. Справа набула незвичного характеру і, відверто кажучи, бюро не володіє схемами дій у схожих ситуацій. Доводиться приймати нестандартні рішення, щоб сповільнити ажіотаж навколо скандалу. Серед таких дій – рішення про повне блокування даних на рівні бюро, інформація про зраду офіцерів Норманії не повинна потрапити у міністерство ... до певного часу. Важко уявити, які наслідки настануть, попади такі слухи в круги канцелярії президента. Бюро зараз в цілях самозбереження гальмуватиме розповсюдження інформації, можливо навіть надаючи фальшиві дані, а в момент оприлюднення реальних фактів, а цей момент настане безсумнівно, забезпечить звітами про результати власного розслідування. А розслідування це буде дуже непросте: комусь доведеться відповідати за скоєне, полетять голови і благо, якщо навіть після всього цього бюро, як організаційна структура не буде промите по всіх паралелях та вертикалях. Тут я, мушу признатися, ловлю себе на приємній думці, що всього лиш діючий агент національної безпеки та виконуючий обов’язки польового командира у зв’язку з оголошенням надзвичайного стану. Я не заздрю зараз всім високопосадовцям бюро, хоча і самому доведеться пасти жертвою допитів...

    Брифінг був перерваний, коли до зали зайшов комендант, передаючи рапорт. Новина шокувала всіх, хоча, здавалося, сьогодні здивувати комісію вже було важко: численна кількість бійців зі спеціального диверсійного батальйону дезертувала! В даний час відбуваються пошуки безвісти пропавших бійців. Рішення було прийнято негайно: заблокувати розповсюдження даної інформації, припинити мобілізацію основних військ для уникнення повторення ситуації до моменту завершення розслідування, підсилити прикордонні застави. Бюро могло врятувати тільки одне: сільванці, що ще залишилися на території провінції, а також група колишніх норманських солдат, що, найбільш імовірно, спробує примкнути до них, будуть далі йти напролом, намагаючись покинути територію Норманії. За таких умов, Норманія, знищивши зрадників і диверсантів, а пізніше провівши повне розслідування справи, зможе стабілізувати ситуацію. Інакше – ... ні, про інакше краще не думати ...

    Важко сказати, чому саме, але Норманію береже Бог. Ніхто не знає, чим керувалися „сині”, але вони таки пішли ва-банк...

    25.08.2007 17:00
    Ми з офіцером Фішкою прибули на західну прикордонну заставу. Наша задача – перевірити боєготовність гарнізону, віддати відповідні накази. Особливих надій на якісь заворушення не було і, виконавши свою місію, ми мусіли повернутися в штаб.

    Якщо війна і потріпала Норманію, то це абсолютно не стосується західної прикордонної зони. На захід від кордону простягаються болота і ліси, а тому Сільванія ніколи не розгортала наступу із даного напрямку. Життя тут, здавалося, завмерло... Прикордонна застава, що розтягнулася на півкілометра вздовж болота, більше нагадувала село аніж гарнізонний блокпост: рибалка, шашлики ... Торгівлі через дану точку не проводили, а тому прикордонники, виловлюючи окремих „торгашів”, легко знаходили застосування контрабандним товарам. Сільванська горілка і м’ясопродукти користувалися найбільшою популярністю, одяг і взуття – „пропускалися”, а дешева електроніка – поверталася назад на „батьківщину”. Такий стан речей задовільняв СБ повністю.

    Напривелике моє здивування, я застав прикордонників в повній бойовій готовності! І хоча, як мені було повідомлено, нещодавно було конфісковано партію алкоголю та сала, норманські бійці проводили час в момент мого прибуття, перебираючи і начищаючи зброю. Мабуть, звістка про надзвичайну ситуацію змусила зрозуміти всю серйозність конфлікту і відкинути зайві справи. Справжній патріотизм!

    Ми віддали настанови командирам груп про дії в разі входження в контакт із сільванськими дезертирами і ввели в курс справ, принаймні тих, які слід було знати.

    18:30
    Група бійців з норманськими і сільванськими розпізнавальними знаками вийшла на південну точку застави! Даний блокпост вважався найбільш неперспективним в плані атаки, тому ми не віддавали спеціальної уваги на його оборону. Даною перевагою розумно скористався ворог. Групу супроводжувало пару офіцерів СБ Норманії, які запропонували малочисленому гарнізону блокпосту перейти на бік Сільванії. Норманські прикордонники відмовилися від пропозиції та перш ніж почати бій, ворог стрімко відступив у напрямку основного блокпосту. Все це пролунало в ефірі, і мені нічого не довелося пояснювати командирам груп, які прослуховували даний канал. Висновки вони зробили самі, а ці висновки були справедливими: серед норманських офіцерів СБ є зрадники! Я помітив, як бійці почали коситися в мою сторону і зрозумів, що ситуація вийшла з-під контролю. Про благополучний відступ в штаб мови йти не могло, але і моє перебування на території застави стало, м’яко кажучи, безкорисним. Гарнізон, діючи вже самостійно, зайняв оборону.

    19:00
    У напрямку до блокпосту помічено рух - двоє чоловік. Підпустивши ближче, бійці розпізнали в них норманських офіцерів. Чітко відданий наказ – брати живими був виконаний незабаром. Полонені пропонували або перейти на бік Сільванії, або пропустити групу через кордон. В протилежному випадку вони чи їхні сподвижники в Азурі були готові оприлюднити скандальний пакет інформації з начебто компрометуючими фактами діяльності бюро і канцелярії на протязі останніх десяти років. Навіть, якби я міг вести з ними переговори, командири груп не довірилися б моєму рішенню, і цілком справедливо, не стали слухати їх. Удари в потилицю, які звалили з ніг непроханих гостей дали чітко зрозуміти: заставу не здадуть!

    19:30
    Частина бійців підійшло зі сходу, інша – в обхід із північної сторони через густі чагарники, пробуючи таким чином провсковзнути повз заставу і добратися до сільванської території. Я повернув до себе довіру, отримавши дозвіл на підтримку вогнем оборони застави. Відступати вже було нікуди: у нас в руках двоє офіцерів-зрадників, яких живими ніхто нікому не віддасть, група диверсантів та перебіжчиків, було очевидно, поляже тут разом з нами, а факти, про які нещодавно згадували полонені, а вони мабуть таки існують, будуть оприлюднені.

    20:00
    Основні сили противника розгромлено ціною великих втрат норманських солдат. Завдяки групі Ромео південної точки застави, ворог був атакований ззаду. Бійці-прикордонники розтягнулися по периметру, виловлюючи рештки атакуючої групи. Я віддавав наказ брати зрадників живими, проте це було неможливо. Одних жорстоко розстрілювали, караючи за зраду і тримаючи в серцях спогади про замах на президента, інші – підривали себе на гранаті, не здаючись в полон...

    20:30
    Я з малочисленою групою залишив блокпост і підійшов до дороги, де зав’язався бій із залишками груп Ромео і „синіми”. Я віддав накази повністю зачистити територію, проте ворог тримався до останнього. Один з наших, бойовий плавець, перепливаючи водоймище з берегу на берег, підтримував вогнем основні сили з найнесподіваніших для ворога сторін. Багато наших пали раненими, проте медиків чекати вже не доводилося. Довелося добивати стогнавших і благаючих про допомогу норманських солдат, щоб полегшити їхні муки.

    21:00
    Ворог укріпився в лісосмузі близь болота. Ми вирішили кинути всі мобільні сили, щоб поставити крапку у цій історії. Невелика група, перекинута на лівий фланг атаки, швидко розрідила під вогнем противника. Наші все стрімкіше перекидали групи людей із застави до дороги, та ворог не здавався. Кінець цьому був очевидний і логічний: жодного сільванця чи зрадника не залишиться в живих. От тільки яка ціна такої перемоги?

    Я спостерігаю, як наші бійці все ближче і ближче підходили до позицій ворога, залишивши мене позаду. Повністю використаний боєкомплект змусив мене зайняти позицію з тилу фронту і подеколи віддавати накази.

    ... Я навіть не зрозумів, що сталося, коли різкий удар в груди збив мене з ніг. Ні болю, ніяких інших чуттєвих ознак, тільки вологе тепло, що різко розповсюджується під сорочкою. Я пробую розстібнути її, та пальці перестали слухатися і злипла від крові матерія не піддається. Я відчуваю, як перестаю дихати, так, ніби ніколи і не вмів, у вухах з’явився шум і кожен удар серця голосно віддає в голові. В очах починає марніти, наче покриваючи пеленою повітря над гладкою поверхнею озера, а можливо це просто туман, що піднявся над теплою водою. Неподалік роздаються постріли автоматичної зброї і крики поранених, зрідка з лісу за озером видно спалахи, та звук все приглушується. Я повертаю голову і останнє, що бачу - червоне, побагровіле від заходу сонця небо, на фоні якого крізь туман чи пелену, що покриває мої очі, - силуети дерев, темні і нерухомі, засинають разом із полеглими на полі бою і цим днем і звуками пострілів ... щоб завтра знову бути свідками нескінченної історії, назва якій – війна...

    (присвячується всім полеглим норманським солдатам)

  5. #65
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438
    АПЛОДИСМЕНТИ
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  6. #66
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438
    хвилина мовчання по полеглих норманських солдатах
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  7. #67
    Шльома, респект! Просто немє слів, круто написав! Особливо останні абзаци - я чуть не "прослєзілся" коли ти "помирав"

    "Хроніки Норманії"

  8. #68
    Шльома [Real I.R.A.], дважды респект!!!
    Всем павшим боевым офицерам Нормании минуту молчания!
    Мое мнение: необходимо на границе воздвигнуть мемориал символизирующий мужество бойцов, офицеров и изнечтожающий низменность предательства....

  9. #69
    И повыше, повыше. Чтобы с территории Сильвании удобно было с гранатомета по ней целиться.

  10. #70
    Цитата Сообщение от Krondor [Медведи
    ]И повыше, повыше. Чтобы с территории Сильвании удобно было с гранатомета по ней целиться.
    Процветающий вандализм загнивающего монархизма

  11. #71
    Оператор Аватар для GidrAL
    Регистрация
    20.12.2006
    Адрес
    Kyiv, Ukraine.
    Команда
    US Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    246
    Цитата Сообщение от kasatka
    Я СЧИТАЮ, ОРГАНИЗАТОРАМ ДЕЙСВИТЕЛЬНО УДАЛОСЬ ПРИВРАТИТЬ ИГРУ В РЕАЛЬНОСТЬ!
    Всем огромное СПАСИБО за игру, организаторам низкий поклон.
    КТО НЕ БЫЛ НА ИГРЕ, ВАМ ЕСТЬ О ЧЕМ ЖЕЛЕТЬ
    Вот сижу и читаю ваши каменты...и просто жалею,что не поехал

Закрытая тема
Страница 4 из 4 ПерваяПервая 1234

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе Операция «Обмен» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 58
    Последнее сообщение: 08.07.2017, 04:18
  3. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  4. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  5. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама