Закрытая тема
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 24

Тема: 2.12.07 Старкон "Форт Фермос"

  1. #1
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    2.12.07 Старкон "Форт Фермос"

    Гра відбудеться на Форті Фермос.
    Збір біля кінотеатра о 10:00(можливі зміни).
    Сценарій пізніше.
    При собі мати 15 грн на піцерію
    Слава Богу, що я не маклауд!

  2. #2
    Наёмник
    Регистрация
    27.07.2007
    Адрес
    Проскуров
    Команда
    Наёмник
    Сообщений
    42
    ух побігаємо там! хех... та місцевість мені більш всього подобається а ще й зараз коли сніг випав вобше просто руль!
    Я понял почему криветки в упакофках такие скрюченные - их умертвляют ударом в живот )

  3. #3
    Курсант
    Регистрация
    18.09.2007
    Адрес
    Старокостянтинів, Хмельницька обл
    Команда
    Starkon Shooters
    Сообщений
    30
    А ось СОБСТВЄННО і сценарій гри....Читати обов'язково до кінця...





    Operation "Хтось наЯбнувся"

    Однажди над селом, з милозвучною назвою Теля Вів, пролітав воєнний гвинтокрил...
    У зв'язку з вчорашнім Дньом Рожжєння одного з пілотів, гвинтокрил втратив керованість і неблагополучно приземлився неподалік від села.
    Розпочалась осовбодітєльна операція "хтось наЯбнувся..."

    Сторони:
    1) Розлючені, п'яними пілотами-дебоширами, місцеві жителі села, з милозвучною назвою Теля Вів.
    2) Пілоти, розлючені страшним бодуном і місцевими жителями села, з милозвучною назвою Теля Вів.
    3) Зондер командос, яких вислали дати піздюлєй місцевим жителям села, з милозвучною назвою Теля Вів, а також продовжити вчорашній банкет на свіжому повітрі.

    МІСІЯ "Пізірьок"

    Одного похмурого грудневого дня місцеві жителі села, з милозвучною назвою Теля Вів(надалі сілюки) спостерігали у мирному небі за гвинтокрилом, який на повному ходу врізався у дерева. З нього повисипались купка п'яних пілотів, які відразу ж почали чіплятись до селюків. По розвєдоватєльним даним у селі, з милозвучною назвою Теля Вів, розташовувалась сікрєтна нелегальна лабораторія баби Параски, яка спеціалізувалась по виготовленню горючо-смазочних матеріалів(надалі самогон). Пілоти, пересилюючи страшний бодун, поперлись штурмом на лабораторію баби Параски і наштовхнулись на злобний супротив сілюків, самих небайдужих до стратегічних запасів баби Параски.

    Цілі розлючених, п'яними пілотами-дебоширами, місцеві жителів села, з милозвучною назвою Теля Вів.


    1) Дістатись місця падіння і дати піздюлєй пілотам.
    2) Спалить к єбєням залишки гвинтокрила.
    3) На закуску завернуть піздюліну зондер командос і гнать їх вилами до граніци села, з милозвучною назвою Теля Вів.


    Одного похмурого грудневого дня пілоти, знаходячись в коматозно-бодуновому стані, прєдварітєльно напоїв дистпетчера, вилетіли на заданіє по поіску продовження банкету. Знаходячись над селом,з милозвучною назвою Теля Вів, після фрази: "По половінкє - на дольше хватіт", раптово перед гвинтокрилом з'явилися дерева. З криками: "І чого-б це я тут розсівся?!" гвинтокрил удачно торпедував ялинку з сидячим під нею охуєвшим сілюком. Сілюк, образившись на вибиті зуби та заплямовану гідність побіг в село, з милозвучною назвою Теля Вів, щоб наябнічати на злих дядків у нєпонятних шльомах. Пілоти мгновєнно зорієнтувавшись на мєстності вирушили у напрямку штаб-квартіри баби Параски.

    Цілі пілотів, розлючених страшним бодуном і місцевими жителями села, з милозвучною назвою Теля Вів.

    1) Дістатись штаб-квартіри баби Параски.
    2) Пробитись через шалений опір розлючених сілюків.
    3) Безпрєпятственно здиміть самогон, опосля чого повернуться до гвинтокрила для поправки здоров'я.

    Одного похмурого грудневого дня зондер командос відсипались після "вчорашнього"... Раптом з рації "Бєрьозка-2" зазвучав ніжний голос вчорашнього іменінніка: "Рєбята, ми найшли шікарне мєсто для пікніка..."


    Цілі зондер командос, яких вислали дати піздюлєй місцевим жителям села, з милозвучною назвою Теля Вів, а також продовжити вчорашній банкет на свіжому повітрі.

    1) Навалять піздюлєй сілюкам.
    2) Зустрітися з пілотами.
    3) Безпрєпятственно здиміть самогон, опосля чого повернуться до гвинтокрила з пілотами для поправки здоров'я.

    Оживлєніє: 10 хвилин в мєстному отрєзвітелі.

    МІСІЯ "По піїсят"

    (якщо переможуть пілоти і зондер командос)

    Після удачно проведьоної операції по захвату двухнєвного стратегічного запасу самогону села, з милозвучною назвою Теля Вів, пілоти і зондер командос приступили до знищення "зеленого змія". В самий неподходящий момент, коли у баках гвинтокрила не залишилось запивону, командир зондер командос запропонував видвинутись на територію противника і взять штурмом продсклад у вигляді городу та холодильника голови сільради Степана Передерисраки.
    Завдяки якісній розвідоперації інформація про штурм дійшла до селюків, які негайно укріпили свої позиції навколо городу та холодильнику.

    Цілі зондер командос та пілотів:

    1) Рухаючись через село, та паралельно роздаючи пздюлєй селюкам, наблизитись до володінь Степана Передерисраки, та взяти штурмом город і холодильник.
    2) Цинічно і бєзнаказанно добратись до гелікоптера для проложенія банкета.

    Цілі селюків:
    1) Закріпитись на території маєтку Степана Передерисраки.
    2) Відбити напад п'яних пілотів та зондер командос.
    3) Предварітєльно навалявши піздюлєй, гнати загарбників вилами до граніци села, з милозвучною назвою Теля Вів.

    Оживлєніє: 10 хвилин в мєстному отрєзвітелі.

    МІСІЯ "Не получілось"
    (якщо переможуть мєстниє)

    Після невдалого штурму стратегічних складів баби Параски і ретельного вивчення нової розвідінформації пілотами і зондер командос було прийнято рішення про срімку атаку головного продскладу у вигляді городу та холодильника голови сільради Степана Передерисраки, де також можна було б поживтись цлющую настоянкою на бараках.

    Цілі зондер командос та пілотів:

    1) Рухаючись через село, та паралельно роздаючи пздюлєй селюкам, наблизитись до володінь Степана Передерисраки, та взяти штурмом город і холодильник.
    2) Цинічно і бєзнаказанно добратись до гелікоптера для проложенія банкета.

    Цілі селюків:
    1) Закріпитись на території маєтку Степана Передерисраки.
    2) Відбити напад п'яних пілотів та зондер командос.
    3) Предварітєльно навалявши піздюлєй, гнати загарбників вилами до граніци села, з милозвучною назвою Теля Вів.

    Оживлєніє: 10 хвилин в мєстному отрєзвітелі.

    МІСІЯ "А гдє дєвочкі?"

    (при будь-якому результаті попередньої місії)

    До обох сторін дійшла інформація, що на іншому боці села знайдено підозрілу сумку, в якій знаходиться якась прибацана дєвочка на ім'я Фрося-24. Судячи з розмірів сумки 24 - це вага або зріст. Незалежно від того, усім учасникам попередніх місій різко закортіло жіночого тепла з несамовитими пестощами та повної пазухи цицьок.

    Цілі для обох сторін:
    1) Захопить Фросю-24 і доставити її на місце початкової дислокації для полових ізлішеств.

    Оживлєніє: 10 хвилин в мєстному отрєзвітелі.

    Copyrights Reserved. Всі права захищені. Несанкціоноване копіювання та використання карається посмертною клізмою.
    Всі співпадіння з реальними подіями і особистостями - випадкові.

  4. #4
    Курсант
    Регистрация
    18.09.2007
    Адрес
    Старокостянтинів, Хмельницька обл
    Команда
    Starkon Shooters
    Сообщений
    30
    Контактні телефони:

    +38(097) 185-58-81 Віталій
    +38(097) 944-17-80 тоже Віталій

  5. #5
    Наёмник
    Регистрация
    27.07.2007
    Адрес
    Проскуров
    Команда
    Наёмник
    Сообщений
    42
    аа блін!! сценарій просто руль!!
    Я понял почему криветки в упакофках такие скрюченные - их умертвляют ударом в живот )

  6. #6
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6
    плачу...
    истерика

    И про бедную девушку Фросю не забыли.
    Правда ей как фсихда дасталась самая драматичная роль. Обещаю, что если первым до нее доберусь(как и в тот раз)-не дам на расправу грязным,немытым и небритым !
    Отдам в деДдом
    Может хоть там она обретет покой
    ничто так не портит цель, как попадание

  7. #7
    такі сцинарії треба багатомульйонними тиражами друкувати!

  8. #8
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6
    Сорри, не удержался и распечатал)

    2Freeman: приезжайте)
    ничто так не портит цель, как попадание

  9. #9
    я б із задоволенням... але зимові ігри не люблю

    ...а як потепліє!!! буде наша черга блудитися в лісі

    (035 цима вже є?)

  10. #10
    Новобранец
    Регистрация
    09.09.2007
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Selfemployed
    Сообщений
    24
    Молодці, гарненько закрутили
    Життєве кредо справжнього мужчини - боротись та перемагати.

  11. #11
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80
    ВАХ ВАХ ВАХ - ТАЛАНТ !!!!!!!!!!!!!!
    - Випадково не співавтор пана Подерев"янського ?
    - За сценарій ОСКАР мінімум . 100%
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  12. #12
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6
    2 Freeman: You are wellcome

    (035 цима вже є?)
    пока не предвидятся. График сместился

    Ваш темный треугольник никогда не забуду))
    ничто так не портит цель, как попадание

  13. #13
    Круто, офігенно! це буде класс--- Андрюха-----

  14. #14
    Курсант
    Регистрация
    18.09.2007
    Адрес
    Старокостянтинів, Хмельницька обл
    Команда
    Starkon Shooters
    Сообщений
    30
    2 ISA: Приезжайте в воскресенье, а то игнорируете уже не первую нашу игру...Вот мы как обидимся, да как приедем штурмовать Нетишин......

  15. #15
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80
    --...как обидимся, да как приедем штурмовать Нетишин....
    -- обижатся не стоит,а штурмовать ... милости просим,наши медведи -- на подьём тяжёлые , а на месте быстрее стволы расчехлят
    -- к моему наиглубочайшему сожалению ,явка будет низкой :я и Квер будем точно,двое под .что поделаеш - работа ,болячки и тд. и тп. .всё что пока могу сказать.до встречи
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  16. #16
    Курсант Аватар для kver
    Регистрация
    22.10.2007
    Адрес
    нетешин, хмельницкой обл
    Команда
    внекомандник пока
    Сообщений
    87
    текст сценария - бомба, постараемся на игре не растерять этого юморного настроения...
    Життя-це не тiльки буднi...

  17. #17
    Наёмник
    Регистрация
    27.07.2007
    Адрес
    Проскуров
    Команда
    Наёмник
    Сообщений
    42
    прикольно зіграли
    хоч незовсім по сценарію але було класно!
    особливо мені сподобалось обороняти будинок...
    ух.. викладуффайе ффотоффки чим скоріш а то подивитися хочеться )))))))
    Я понял почему криветки в упакофках такие скрюченные - их умертвляют ударом в живот )

  18. #18
    Наёмник
    Регистрация
    27.07.2007
    Адрес
    Проскуров
    Команда
    Наёмник
    Сообщений
    42
    ну.. ніяка гра не без макклаудіфф )))
    не по сценарію, нічого цей сценарій можна на іншу гру зробити тим паче що прийшла зима і настали холода ))))
    але в цілому то мені сподобалось особливо коли в самому початку обороняли будівлю.. вот незнаю чого але мені штурмувати і обороняти дуже подобається особливо будівлю... коридори... барікада яку я змайстрував ще з минулої гри... ех...
    Я понял почему криветки в упакофках такие скрюченные - их умертвляют ударом в живот )

  19. #19
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80
    -Всем спасибо за игру.Было приятно познакомиться с новыми людьми,и повидать старых знакомых.Погодка жалко подкачала,но зима однако за порогом.Маклауды-хм,лично я не особо замечал,но думаю можно списать на зимнюю экиперовку(броня)-болеть никому не охота.
    -До новых ввстеч
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  20. #20
    Разгильдяй 1-ой гильдии Аватар для Legioner
    Регистрация
    09.07.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Хе
    Сообщений
    108
    Cорри, тех кого достали мои выходки и мои шары, я хотел достать и убить больше))) 8)
    а вообще неплохо сыграли, беса погнали отменно)))
    Так патронов мало, поэтому встаньте покучней!

Закрытая тема
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Анонс игры Турнир фаертимов на кубок ДП "ХМЗ "ФЕД" . МГ "Форт 21"
    от Baldric в разделе ИГРЫ
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 17.12.2017, 19:59
  2. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 14.07.2013, 01:28
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама