+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 42

Тема: Правила відносно Фото чи Відео зйомок

  1. #1

    Правила відносно Фото чи Відео зйомок

    Запитання чи немає якихось правил якіб описували з якої дистанції, де можна а де ні знімати чи фотографувати.
    1. Наприклад якшо я знімаю йде наступ і тут я відхожу і нахожу гарно замаскованого гравця (снайпера) або групу (засада) і починаю знімати обхдити і тим викриваю позицію противника.
    2. Немає якихось розпізнавальних знаків якіб повині мати при собі (біла повзка на голові НЕ завжди помагає ), бути гарно замаскованим шоб невідволікати гравців від гри, бути мало замітним но можуть прийняти за гравця. Чи наоборот наприклад червоний жилет чи шось подібне шоб всі бачили і нестріляи а то можуть попасти в камеру чи фотоапарт, що є небажаним.

    Підскажіть будьласка як робите це Ви шоб я непробував методом втика.
    Вибачте якшо написав не туди, я незустрічав на форумі шоб це було описано.

  2. #2
    Може це чучуть по дитячому но булоб непогано як би були б описані, що повинен мати при собі фотограф , шоб не попереджуват ипротивники шо з нами 1 оперетор прохання не стріляти він відітий такто, дивіться обережно. Навіщо просити просто попередити на території 2- 3 оперетори знімають, а все решта кожен сам знає.

  3. #3
    Сам снимаю непосредственно "с передовой". Снимаю как полноценный игрок (с игровым оружием, как положено, при попадании - "смерть" игрока и с ним оператора, на поле не одеваю белую повязку и не остаюсь снимать), со всеми вытекающими, без каких-либо опознавательных знаков и предупреждений. На свой страх и риск. Скажу лишь, что видео выходит гораздо интересней, нежели съёмки сдали, игры с зумом и прочими маразмами Зрителям (не страйкболистам) интересней наблюдать картинку живых людей - лица, мимика, эмоции, приказы, маты, иногда паника, неразбериха - вобщем, картинка внутри игроков, чем невоодушевлённые силуэты.

    По поводу возможности повредить камеру - опыт игр даёт возможность снимать, не подставляясь под шары. В любом случае, даже если попадёт - сам знаю чем рискую. Но также понятно ради чего рискую

    Лично меня поднапрягают небоевые операторы, находящиеся на игровой территории в цивилке, с кучей ленточек и пр. Это не касается "стационарников", поскольку они, обычно, заранее располагаются на отведённом/выбранном месте и оттуда не шатаются туда-сюда.
    PVT Born
    1/6th IR, 198th IB, 23 ID "Americal"

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    02.10.2006
    Адрес
    Полтава
    Команда
    ВК Соняшник
    Сообщений
    111
    Основна форма одягу у оператора - це біла пов'язка, пончо червного із білим кольору, рожевих штанців та білих капців.

    Матеріал пончо треба вибирати синтетичним та водонепроникним. А також на пончо по нижньому контуру потрібно понашивати дзвіночків, щоб кожен знав "Обережно - йде оператор".
    У нічний час пончо зсередини обов'язково потрібно підсвічувати ліхтариком. А на голові замість білої пов'язки (всерівно вночі не видно) має бути віночок з мигаючих світлодіодів того ж вірного кольору - червоний з білим.
    А щоб полегшити фокусуванн6я камери у сутінки та вночі - обов'язково весь шлях перед собою на відстань до 50 метрів треба освітлювати китайським прожектром на 3 мільйони свічок.

    Відволікати гравців від гри не тільки можна але й необхідно. Найбільш антуражному гравцю потрібно кричати "Замрі", щоб мати можливість підійти впритул та познімати його з усіх ракурсів.
    Оператору, пересуваючись по лісі разом із групою, треба сворювати якомога більше шумових ефектів. Намагитися наступати капцями на кожну суху паличку, яка попадеться на шляху та гучно шмаркати носом...
    Підходячи до замаскованого снайпера, якщо є бажання зняти міжній вираз обличчя, можна поштрикати його загостреною паличкою.
    Також бажано мати з собою набір невеличких білих прапірців, для того щоб вивішувати їх біля кожної засад - це щоб випадково не забути про них, якщо виникне бажання познімати їх знову.

    При собі оператор повинен мати знеболююче, декілька бинтів та препарати що зупиняють кров з носа.
    Моделюємо мексиканський спецназ - команда "Тлауискальпантекутли".
    de rästia no pasarán

  5. #5
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Правила відносно Фото чи Відео зйомок

    Цитата Сообщение от Lushen
    ...
    1. Наприклад якшо я знімаю йде наступ і тут я відхожу і нахожу гарно замаскованого гравця (снайпера) або групу (засада) і починаю знімати обхдити і тим викриваю позицію противника.
    ...
    О-о-о... В десятку! Вічно із такім зтикаюсь... Надоїло вже ганяти відео/фото корів...
    Ще зачасту можна поспостерігати за операторами, вони камерою самі вказують на противника

    2coolish, палиш!
    https://tacticalgear.ua

  6. #6
    coolish ну коли зіграєм одну гру з вами я буду персонально знімати ВАС з паличкою, білими прапорцями ітд. Красиво вмирати будеш .
    Byrzyi - дякую за розуміння.

  7. #7
    Мастер Аватар для Comandante ZLO
    Регистрация
    27.05.2007
    Адрес
    SevastopolAirsoftTuning
    Команда
    Разработчиков
    Сообщений
    2,102
    Записей в дневнике
    4
    У нас в Крыму фотокоры находятся на игре по правилам страйкбола. Убили -мертвяки на выбор - оживление как у всех. Если правил игры страйкбольной не знает- такой фотокор неприветствуется
    Кто тебя сюда привел? Может повернуть назад? Выбирай!

  8. #8
    Komendante ZLO я звичайно вибачаюся но що вони там фотографують або знімають - ПРИРОДУ.

  9. #9
    Оператор
    Регистрация
    14.11.2003
    Адрес
    Киев, Троещина
    Команда
    Медведи
    Сообщений
    930
    А останній твій пост до чого? Або юморуєшь?

  10. #10
    Модератор Аватар для Sniper Pak
    Регистрация
    22.03.2004
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,763
    Записей в дневнике
    42
    Че то я наблюдаю какую то скрытую агрессию по отношению к фото-видео. А вы не думали, что во первых это игра всего навсего, не первая и не последняя, а что вы будете вспоминать лет через 1-5-10-20? Что детям покажете? Фото - "Вот папа играл в страйкбол - вот мы стоим на плацу, вот переодеваемся, вот нажрались с командой после игры.-Папа, а где страйкбол? -Э-э-э...."

    Притом перечисленные мною 3 пункта - обязательный контент 99% фотоальбомов, иногда правда еще что то плана - "это мы группой выходим-заходим на мертвяк". Тошнотина, как по мне...

    Действительно классных фото за историю страйка штук 20-30, в которых хоть понятно что это за такой страйкбол, видеосъемки все гавно. Оператора достойного еще небыло.

    В общем то все, задумайтесь, вам же приятнее будет посмотреть на себя.
    Аятолла рок-н-ролла.

  11. #11
    ниче, прийдет время когда у всех в подствольниках и на шлемах будут камеры

  12. #12
    Black PYJAMA user Аватар для Strank
    Регистрация
    17.12.2003
    Адрес
    Hero City Kyiv
    Команда
    SEAL TEAM III - TF33
    Сообщений
    2,038
    Записей в дневнике
    7
    Мне понравилось, что девченки-хиппи на 2-ом НАМе наснимали. А в ирге они учавствовали на общих основаниях и никаких проблем это не вызывало. Вот.

    Вобщем: +1 к Борну
    17% / 47˚

  13. #13
    Вобщем: +1 к Борну - На мою думку не думаю, що це вихід скоріше це тільки варіант. Велийкий мінус камера знімає тільки дії 1 гравця або його команди 4 -5 чоловік. А якшо грає 8 -15 команд то означає що він НЕ може зняти дії других команд: наступ, оборону, найкращі МОМЕНТИ гри таким способом НЕ знімеш. Но зато тільки ти будеш в центрі УВАГИ.

  14. #14
    Hind -> А останній твій пост до чого? Або юморуєшь?
    Я нічого такого не мав на увазі, просто хочу навчитись це робити професійно, щоб кого я знаяв потім гордились вот я так когось застрелив або во як мене штурмували.

    Timur - я їхню команду знімав на грі в 9.12.2007 в Золочеві там видно як вони штурмують, обходять, обороняються. НО скільки кульок получив, скільки раз народ лякав з потішка заходив.

  15. #15
    Black PYJAMA user Аватар для Strank
    Регистрация
    17.12.2003
    Адрес
    Hero City Kyiv
    Команда
    SEAL TEAM III - TF33
    Сообщений
    2,038
    Записей в дневнике
    7
    він НЕ може зняти дії других команд: наступ, оборону, найкращі МОМЕНТИ гри таким способом НЕ знімеш. Но зато тільки ти будеш в центрі УВАГИ.
    Ну и ладно. не снимет один - снимет другой. Классные моменты с ночной - вообще никто не снимет. Ну и что? Каждому на плече камеру вешать?

    ЗЫ: Что-то я пост Тимура только сейчас заметил
    17% / 47˚

  16. #16
    95%_Troll_Resist Аватар для ---_Buran
    Регистрация
    09.07.2004
    Адрес
    Краматорск, Донецкая область
    Команда
    Группа "Ы" TrollSquad/Антипафос
    Сообщений
    5,062
    А видео с "кроличьего" НАМа зачётным получилось
    Страйкбол—косплей для настоящих мужчин

  17. #17
    Оператор
    Регистрация
    14.11.2003
    Адрес
    Киев, Троещина
    Команда
    Медведи
    Сообщений
    930
    Цитата Сообщение от Lushen
    Hind -> А останній твій пост до чого? Або юморуєшь?
    Я нічого такого не мав на увазі, просто хочу навчитись це робити професійно, щоб кого я знаяв потім гордились вот я так когось застрелив або во як мене штурмували.

    Timur - я їхню команду знімав на грі в 9.12.2007 в Золочеві там видно як вони штурмують, обходять, обороняються. НО скільки кульок получив, скільки раз народ лякав з потішка заходив.
    А ось і вчись, або ти з першого разу бажаєш зняти шедевр? Подивись на ЮТЮБ зйомки часів війни, та пошукай ті, у яких у фокус попадає фото або кінооператор, тільки так вои передають усе напруження бою, емоцій та тіла бійця.

  18. #18
    Странник, так а где эти самые фотки?!

    Скажу так, себя на фото вообще практически никогда не нахожу. Тем более на видео. Вот и пишите про "снимаете себя любимого". Более того, если посмотреть то же видео с Нама от Кролей - находясь на базе ЮС я снимал везде. И мои сокомандники там только раза 3 может в камеру попадают. Опять-таки, про выводы.
    А также, как вы себе представляете оператора, который не будет мешать и в то же время снимать всех сблизи, успевать на всех фронтах при одновременных действиях. Такое разве что возможно при наличии нескольких операторов из БиБиСи на вертолётах с отличной аппаратурой. Мне говорили, жаль, что не заснял что происходило в деревне. Зато снял штурм базы ЮС. Потому уж где успел, куда пошёл - то и снял.
    А красота и драматичность - это постановки делать с камерами с разных направлений, а потом садимся за редакторы видео.
    Потому и мало видео хорошего.
    PVT Born
    1/6th IR, 198th IB, 23 ID "Americal"

  19. #19
    95%_Troll_Resist Аватар для ---_Buran
    Регистрация
    09.07.2004
    Адрес
    Краматорск, Донецкая область
    Команда
    Группа "Ы" TrollSquad/Антипафос
    Сообщений
    5,062
    +1 к Борну
    Пак наверно и не видел того видео иначе бы не говорил что нет ни одного нормального
    Есть что показать потомкам
    Страйкбол—косплей для настоящих мужчин

  20. #20
    Спасибо!
    PVT Born
    1/6th IR, 198th IB, 23 ID "Americal"

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Фото та відео
    от evil_sysadmin в разделе 2017
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.09.2017, 17:52
  2. Ответов: 6
    Последнее сообщение: 17.09.2009, 21:51
  3. Ответов: 6
    Последнее сообщение: 17.09.2009, 21:51
  4. ФОТО-ВІДЕО
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 02:15
  5. Фото і відео з гри.
    от COOLER в разделе Independence Day II
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 15.10.2007, 14:18
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама