+ Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 47

Тема: Пiдроздiли УПА в страйкболi

  1. #21
    Тобто буде репліка бійця УПА, а з озброжння АК чи будь який прототип АЕГ? І все це буде називатися боець УПА 21 сторіччя? Хм. Якщо так – то ІМХО пакімонство. Якщо хочете зробити новий підрозділ - розробляйте форму, а не дубок і на лацкан шеврон УПА. Прописуйте новий устав. Хто тепер буде ваш ідеологічний ворог оскільки фашиської Німеччини та СРСР не існує?
    نه شرقی نه قربی

  2. #22
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Hodja
    Перепрошую, но не має УПА початку 21 сторіччя!? Це буде виключно пакемонство. Оскільки УПА у 21 ст не вело жодних військових дій. Може спочатку пошукає більш повну інформацію? Ветерани УПА фізично ні як не можуть вести бойові дії. Да і проти кого зараз воювати УПА?
    Саме так, але тоді можна майже всіх, хто займається страйкболом, звинуватити в покемонстві, окрім реконструкторів - це окрема тема.

    Та ж коаліція ІРА - такої армії вже не існує, а в тому вигляді як ІРА відтворена у нас і не існувало. Але це ніяк не заважає існувати цій коаліції і мати багатьох прихильників з лав Українського страйкболу. Тому в мене виникла думка - чому я, українець, представник нації з великою, славною і героїчною історією не можу задовольнити свої патріотичні почуття та допомогти в цьому своїм однодумцям?

    Я нічого немаю проти відтворення загонів УПА пізнього періоду (50-60-х), але, наприклад, відсутність портативних радіостанцій? Відсутність розвантажувальних систем, камуфляжу? Сучасної оптики та зброї? І т.д.
    Всі ці фактори ставлять мене одразу у програшне становище у порівнянні з іншими командами.
    Щоб це виправити я і звернувся за порадою до спільноти.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  3. #23
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Hodja
    Тобто буде репліка бійця УПА, а з озброжння АК чи будь який прототип АЕГ? І все це буде називатися боець УПА 21 сторіччя? Хм. Якщо так – то ІМХО пакімонство. Якщо хочете зробити новий підрозділ - розробляйте форму, а не дубок і на лацкан шеврон УПА. Прописуйте новий устав. Хто тепер буде ваш ідеологічний ворог оскільки фашиської Німеччини та СРСР не існує?
    Це вже предметна розмова
    Саме це я і хочу обговорити тут.

    Як варіанти, я привів можливий розвиток подій. Це база. Тепер хочу максимально наблизити їх (варіанти) до реальної історії.

    Що до уставу, то як на мене устав УПА 40-х і зараз зберігає свою актальність (можливо облишимо ОУН(б), як радикальне крило. Тоді за основу можна брати ОУН(м) - наразі дуже демократично і цивілізовано, ці положення імпонують моїй точці зору на розвиток України та суспільства).

    Ідеологічний ворог? Погодьтесь - це дуже провокативние питання. Тому без персоналій і т.д.
    Якщо прийняти один з запропонованих мною варіантів за основу, то це можуть бути підрозділи СРСР, РФ та, можливо, радикальні ісламісти (як варіант розвитку негативного сценарію на півдні України).
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  4. #24
    Тобто Ви хочете оголосити війну ісламським угрупованням!? перепрошую, щодо СРСР та можливо РФ я ще можу погодитись. А до чого тут ісламськи угруповування? Вони існують на території України? Чи вони загрожують кордонам України?
    نه شرقی نه قربی

  5. #25
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Hodja
    Тобто Ви хочете оголосити війну ісламським угрупованням!? перепрошую, щодо СРСР та можливо РФ я ще можу погодитись. А до чого тут ісламськи угруповування? Вони існують на території України? Чи вони загрожують кордонам України?
    Добре
    В чистому вигляді припущення та моделювання альтернативи. Наголошую на цьому!

    В Україні до влади приходить більш патріотична (можливо навіть трохи націоналістична сила. Схід і південь потрохи пристають на позиції проукраїнських сил, баланс змінюється. ЧФ починає відчувати тиск, РФ змушують звільнити Крим. В свою чергу з боку Москви при підтримці місцевих радикалів починаються провокації проти татар задля дестабілізації ситуації та збереження впливу на Україну. Допомога від братів по вірі не змушує на себе чекати... Чим не сценарій? Ще раз наголошую на тому, що це лише модулювання ситуації, але...
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  6. #26
    Тоді скоріш не від РФ а з боку Туреччини, оскільки РФ ніколи не підтримуває кримських татар. Тоді у Вас виходить глобальний конфлікт. Польща згадала період Речі Посполітой. Вже польські війська розташувалися у Львові. Донецька область повністю відходить до протекторату РФ і проголошує донецьку автономію у складі РФ. За сприянням Туреччини кримські татари оглушують Кримський каганат…
    Мдя... Прошу врахувати що це фантазія!!!
    نه شرقی نه قربی

  7. #27
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Hodja
    Тоді скоріш не від РФ а з боку Туреччини, оскільки РФ ніколи не підтримуває кримських татар. Тоді у Вас виходить глобальний конфлікт...
    Жизнь, с#$а, сложная (С)

    Туреччина навряд чи підтримає у відкриту татар - вона входить до складу НАТО, хоча угруповання ісламських радикалів там зможуть знайти підтримку.

    Проте ми мабуть занадто відхилилися від теми - створення підрозділу УПА в страйкболі на основі альтернативного, але максимально наближенного до реалії ходу історії.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  8. #28
    Black PYJAMA user Аватар для Strank
    Регистрация
    17.12.2003
    Адрес
    Hero City Kyiv
    Команда
    SEAL TEAM III - TF33
    Сообщений
    2,038
    Записей в дневнике
    7
    Интерестный, ИМХО, вариант - использовать снаряженние США 80-90-хх "полученое по линии гуманитарной помощи" - US Woodland BDU, TLBV. Оружие - АК74 (74С, 74СУ, РПК-74). Патрон 5,56 как по мне не особо распространен в Украине, а АК-47 несколько устарел для "ХХ початку ХХІ ст."
    Все вышесказаное - мое скромное и субъективное мнение
    17% / 47˚

  9. #29
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    2Strannik [FR]

    Без сомнения интересный вариант. Могу сказать в защиту АК47 - он сейчас активно используется в Чечне - убойная сила + дальность выстрела напрочь перекрывают приемущества АК74. Ну и на военных складах от СССР этого добра осталось дай боже Поэтому очень вероятный вариант.
    Я бы, пожалуй, разделил таким образом: спец.подразделения в составе УПА (разведка, диверсионные группы и т.д.) используют более продвинутые и технологичные вооружение+экипировка "по линии гуманитарной помощи". Остальная часть использует то что остается от "гуманитарки" после спец.групп и то что может раздобыть/захватить/приобрести.
    Если проэцировать этот вариант на страйкбол, то можно условно разделить: молодые комманды, которые, как правило, испытывают финансовые сложности на начальном этапе. могут использовать "партизанский" тип экипировки и АК в качестве вооружения. Регулярные и сыгранные команды могут по своему усмотрению использовать "гуманитарные поставки". Но при этом необходимо четко определять требования к форме, вооружению и т.д и строго их придерживаться, что бы не было цирка.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  10. #30
    Цитата Сообщение от Крига
    можливо облишимо УПА(б), як радикальне крило. Тоді за основу можна брати УПА(м) - наразі дуже демократично і цивілізовано, ці положення імпонують моїй точці зору на розвиток України та суспільства)
    а можна докладніше про розподіл УПА-б і УПА-м? здається Ви добряче наплутали.

    взагалі щодо альтернативи. подивіться на загони чеченських бойовиків, змініть ісламіські елементи на українські і в результаті отримаєте те за чим питаєтеся. і багато видумувати не потрібно

  11. #31
    Друже Крига, дуже тішить, що тебе цікавить тема других визвольних змагать і УПА, як невід'ємної їх частини. Ось мої думки стосовно того, яким чином це можна використати в страйкболі:
    1. Реконструкція УПА в страйкболі неможлива. Ти правильно написав - обмеження у зброї, відсутність портативних засобів зв'язку, обмеження у тактичному спорядженні та одностроях.
    2. Підрозділ УПА з "альтернативної історії". Мені особисто не дуже подобається "якбитологія", тому я в сучасному підрозділі, із сучасною зброєю, із сучасним вирядом не сприймаю абревіатуру УПА. УПА була, зараз її нема і, на мою думку, нема чого чіплятися за будь-яку ціну до цієї назви. Хоча б з поваги до цієї армії.
    3. Якщо дуже кортить і кортить саме в страйкболі щось таке робити. Ну будь-ласка, ми так і зробили. Є команда, команда має абсолютно абстраговані однострої (не зовсім сучасні), сучасну зброю і спорядження. І моделює сучасну військову одиницю, що має чітке проукраїнське спрямування. Природньо, що історичний бекграунд для нас - усі визвольні змагання, і особливо останні, що відображується у емблемі нашої команди - стилізованому тризубу, у червно-чорному прапорці (якій, як вірно вказав Торвальд практично ніколи не використовувався в УПА, але сьогодні є символом визвольного руху тих часів), у використанні структури рою УПА, у назві команди на честь вишкільної школи УПА "Лісові Чорти". От і все. Але ніякого моделювання ніякої УПА. Тобто, для того, щоб любити свою історію, і собливо історію УПА, не обов'язково називати так свою команду
    4. Якщо хочеться робити саме УПА. Ну так, слава богу, набирає обертів проект WW2A (World War 2 Airsoft), він же РЕС (Реконструкція з елементами страйкболу). Декілька людей з нашої команди беруть в ньому участь. Там ми робимо рій УПА з Волині на 1943-44 роки. У нас є вже супротивник - німці, то ж є з ким на рівних "воювати". Ось прошу
    http://picasaweb.google.com.ua/druzhe.orest/20070922
    та
    http://picasaweb.google.com.ua/druzhe.orest/20071125

  12. #32
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Thorwald
    Цитата Сообщение от Крига
    можливо облишимо УПА(б), як радикальне крило. Тоді за основу можна брати УПА(м) - наразі дуже демократично і цивілізовано, ці положення імпонують моїй точці зору на розвиток України та суспільства)
    а можна докладніше про розподіл УПА-б і УПА-м? здається Ви добряче наплутали.

    взагалі щодо альтернативи. подивіться на загони чеченських бойовиків, змініть ісламіські елементи на українські і в результаті отримаєте те за чим питаєтеся. і багато видумувати не потрібно
    Так, дйсно наплутав. Звичайно я мав на увазі ОУН(б) та ОУН(м). Ті матеріали, які вдалося віднайти (головним чином в Інеті), як правило розбігаються між собою в оцінках та викладенню подій, хоча мабуть то природньо. А з того, що вдалося почерпнути, то ОУН(м) мені все таки ближче за своїми поглядами, ніж ОУН(б), хоча бандерівці, як я зрозумів, вели більш активну (дійову) боротьбу з окупантами.

    Відносно загонів чеченських бойовиків - я теж прийшов до цього висновку (приблизно).
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  13. #33
    Якщо збираєшся моделювати чеченське формування (ну не можу я назвати їх бойовиками ). Який саме тип формування обираєш. Війська РФ чи їх супротивників? Який період будеш моделювати? Чи будеш використовувати «арабських» найманців?
    نه شرقی نه قربی

  14. #34
    Цитата Сообщение от Hodja
    Якщо збираєшся моделювати чеченське формування (ну не можу я назвати їх бойовиками ). Який саме тип формування обираєш. Війська РФ чи їх супротивників? Який період будеш моделювати? Чи будеш використовувати «арабських» найманців?
    а хто казав про моделювання чеченських бойовиків?
    я навів приклад сучасних партизанських формувань як напрям для роздумів

  15. #35
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Малось на увазі, що формування чеченських збройних сил можна розглядати як найближчий приклад для моделювання загонів спротиву/повстанських армій на території східної Європи.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  16. #36

    Re: Пiдроздiли УПА в страйкболi

    Цитата Сообщение от Крига
    Є бажання створити альтернативний (більш точно - можливий за альтернативної історії) підрозділ УПА в страйкболі, але хочеться перед тим з'ясувати декілька питань:
    Дарую власний нарис з альтернативної історії
    http://maidanua.org/static/mai/1183564761.html

  17. #37
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095

    Re: Пiдроздiли УПА в страйкболi

    Дякую. Вже читали
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  18. #38
    Чак Норрис Аватар для Вереск
    Регистрация
    16.11.2003
    Адрес
    РФ
    Команда
    ALFA
    Сообщений
    1,005
    Записей в дневнике
    3

    Re:

    Цитата Сообщение от Chill
    ...
    4. Якщо хочеться робити саме УПА. Ну так, слава богу, набирає обертів проект WW2A (World War 2 Airsoft), він же РЕС (Реконструкція з елементами страйкболу). Декілька людей з нашої команди беруть в ньому участь. Там ми робимо рій УПА з Волині на 1943-44 роки. У нас є вже супротивник - німці, то ж є з ким на рівних "воювати". Ось прошу
    http://picasaweb.google.com.ua/druzhe.orest/20070922
    та
    http://picasaweb.google.com.ua/druzhe.orest/20071125
    +1
    Альтернативная история Украины? Жесть.
    Fac quod debes, fiat quod fiet.

  19. #39
    Оператор Аватар для Robert
    Регистрация
    28.09.2007
    Адрес
    Poltava, die Ukraine
    Команда
    6./PzGrenBtl 391 "Bulldogs"
    Сообщений
    909

    Re: Пiдроздiли УПА в страйкболi

    Читав...
    А що ж робити, якщо хочеться? Ну ось ми назвалися так, і що? З Thorwald'ом та Кригою трохи вже спілкувалися. Як приклад, деякі сучасні підрозділи різних армій світу мають дуже давні назви, змінюються лише букво-цифрові позначення, і що - солдати та офіцери несуть службу, "именная" назва частини лише додає гордості та потребує більш відповідального відношення до військової служби.
    Так чому б і не зробити альтернативні підрозділи з нашого "майбутнього" з повагою до героїв минулого???
    Пишите грамотно! Если не уважаете себя, то уважайте читателей!!!

  20. #40

    Re: Пiдроздiли УПА в страйкболi

    Я чет не понимаю зачем нужны подразделения УПА в страйкболе. Тут не играют во вторую мировую войну.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 11
    Последнее сообщение: 11.12.2007, 13:55
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама