+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 47

Тема: Пiдроздiли УПА в страйкболi

  1. #1
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095

    Пiдроздiли УПА в страйкболi

    Усім доброго дня

    Є бажання створити альтернативний (більш точно - можливий за альтернативної історії) підрозділ УПА в страйкболі, але хочеться перед тим з'ясувати декілька питань:

    1. Однострій, озброєння, структура.
    2. Обгрунтування по першому питанню. Можливо легенда, можливо альтернативна історія і т.п.
    3. Символіка та відзнаки

    Особливо прошу приєднуватися до теми Лісових Чортів. Подобається ваш підхід до цього питання та об'єм знань з історії УПА.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  2. #2
    1- ак-однозначно, додасться зброя агресора
    2- знову ж таки дубок, форма країн учасниць конфлікту
    3- синьо-жовті і червоно-чорні(хоч не дуже люблю їх використання, але на даний час це невід"ємна частина), тризуби.

    взагалі для того щоб більш предметно розмовляти, потрібно мати хоч якусь альтернативну історію. запропонуйте більш-менш обгрунтований конфлікт...

    а взагалі
    об'єм знань з історії УПА.
    в цій темі нідочого. тільки фантазія...

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    14.11.2003
    Адрес
    Киев, Троещина
    Команда
    Медведи
    Сообщений
    930
    Друзі, хоча я й не модератор, проте не обговорювати би вам ці питання у одній темі, а не у трьох? А бо зверніться до аднімістрації ворталу з пропозицією відкрити окрему гілку щодо реконструкції національних партизанських формувань.

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Дякую що відгукнулись

    Що до альтернативної історії.
    Один з можливих варіантів, так би мовити глобальний: З закінченням війни підрозділи УПА не припиняють боротьбу. В цей же час загострюється протистояння між СРСР та союзниками з Європи та Америки - в основному Англія, Франція, США, Канада, Австралія. В окупованих країнах східної Європи теж поширюється боротьба. Виникають та формуються повстанські загони, національні визвольні армії та групи спротиву. Насамперед це Польща, Чехія, Словакія, Угорщина, Єстонія, Литва, Латвія. СРСР стає важко боротися з рухом опору по всьому західному кордону і, як слід, підрозділи УПА не зазнають такого шаленого тиску як в "реальній історії". В свою чергу союзникам на руку утворення такого собі кордону, або території спротиву подальшому просуванню СРСР до Європи. Це в свою черегу виливається у підтримку повстанських армій та загонів зброєю, екіпіровкою і т.д. Далі можна припустити, що події на Україні розгортаються з перманентними успіхами для обох сторін. СРСР закріплюється на півдні, сході та частково у центрі. УПА контролює західні та частково центральні райони. Обидві сторони активно намагаються поширити свої зони впливу.
    З огляду на те, що останні боївки були знищені лише на початку 60-х, такий варіант не є неможливим, скоріше навпаки.

    Другий варіант, більш локальний: Східна Європа таки повністю окупована і СРСР та союзникам вдається дійти згоди, що до розподілу післявоєнної Європи (що практично і сталося в "реалі"). УПА, перебуваючи під постійним тиском з боку совєтів перетворюється на організацію, схожу до ІРА, з усіма наслідками такого виду спротиву.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  5. #5
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Hind
    Друзі, хоча я й не модератор, проте не обговорювати би вам ці питання у одній темі, а не у трьох? А бо зверніться до аднімістрації ворталу з пропозицією відкрити окрему гілку щодо реконструкції національних партизанських формувань.
    Нема питань, шановний Hind, можливо саме ця тема і спричинить виникнення такої гілки на форумі.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  6. #6
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9
    Помоєму обидві теми - однакові, можливо всетакі варто їх поєднати?
    А щодо адміністрації форуму - то вона неодмінно зверне увагу на це, якщо Ви її попросите.
    Особисто моя думка - покищо досить і теми, можливо пізніше і окрема гілка буде необхідністю, адже це наша історія
    https://tacticalgear.ua

  7. #7
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    > Помоєму обидві теми - однакові, можливо всетакі варто їх поєднати?

    Згодний, можливо трохи поспішив з організацією нової теми. Звідси питання до адміністрації форуму: чи можна обєднати ці дві теми в одну?
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  8. #8
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Доречі, питання відносно зброї: чи можливе використання набоїв одного калібру в зброї протилежних сторін, скажімо, наприклад, 7,62 НАТО в АК та 7,62 ОВД в H&K?
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  9. #9
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9
    Теми можна об`єднати, але не хотів би портити структуру, легше закрити

    Існує теорія, що при розробці слабоімпульсного-патрону наші врахували можливість використання зброї "умовного" супротивника (холодна війна бла-бла-бла...) із своїм боєприпасом, а навпаки - ні (5.45 проти 5.56)
    Також і "натягнули" нас, із Мінометами
    Десь задівали це питання. Думаю дорога веде до гілки "Реальних озброєнь"
    https://tacticalgear.ua

  10. #10
    якщо перший глобальний план(доречі саме на нього і розраховували):
    до вже усталених зразків самошитих строїв додадуться строї Британії та США. після 2СВ вони не підтримали УПА щоб не скомпрометувати себе і не порушити досить хиткий мир.
    зі зброєю те ж саме. окрім радянської зброї додається американська і британська

    а чим другий варіан відрізняється від реальної історії? чи там все ж передбачається конфлікт США та Британії і СРСР, але без вторгнення перших не територію СРСР?

  11. #11
    хоча, чесно кажучи, я не прихильник альтернативної історії.
    вирішив своїми роздумами допомогти Вам, др. Крига

  12. #12
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Дякую за допомогу, Thorwald

    Якщо брати перший варіант, то тоді є більш широкий простір для створення загонів УПА - зброя, однострій и т.д. При другому варіанті, на мою думку, це лише зброя та однострої на основі армії противника, себто СРСР (або щось близьке до РФ).
    Особово я схиляюсь саме до другого варіанту, хоча в трохи розгорнутому вигляді - зброя та однострій саме СРСР (наближено РФ), а елементи спорядження та, частково, озброєння - це країни НАТО (як більш просунуті та ефективні). Звідси і питання про сумісність набоїв. Наскільки реально використовувати в бойових діях той же H&K G3 (7,62мм) або MP5 (9мм) з набоями, захопленими у ворога, або переданими після розвалу ОВД повстанцям.
    Доречі, як продовження другого варіанту - після розвалу СРСР на Україні поширюється патріотичний рух. Але Москва не бажає втрачати свої позиції і намагається придушити цю хвилю, що призводить до реанімації УПА.


    > 3- синьо-жовті і червоно-чорні(хоч не дуже люблю їх використання, але на даний час це невід"ємна частина), тризуби.

    Якщо не секрет - чому? З ідейних міркувань?
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  13. #13
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    > Теми можна об`єднати, але не хотів би портити структуру, легше закрити

    Byrzyi - дякую за розуміння. тоді нехай спільнота вирішить яку саме гілку закрити, а я просто перенесу, у разі потреби, ключові пости в одну.

    > Існує теорія, що при розробці слабоімпульсного-патрону...

    Нам це теж розповідали ще на уроках по військовій підготовці. Але ще існують, якщо не помиляюсь, конструктивні розбіжності патрона (гільзи) в різних стандартах (НАТО та ОВД). Як що до цього?

    P.S. На жаль моїх знань у цьому напрямку недостатньо, тому й звертаюсь за допомогою до колег
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  14. #14
    Таке питання шановний, який саме період УПА ви збираєтесь моделювати. Тобто період під час другої світової війни чи до середини 50-х
    نه شرقی نه قربی

  15. #15
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Thorwald
    хоча, чесно кажучи, я не прихильник альтернативної історії.
    вирішив своїми роздумами допомогти Вам, др. Крига

    Я нормально ставлюся до реконструкції, проте у мене є свої вимоги до страйкболу - це реальна (або максимально наближена, наскільки це можливо) підготовка до екстремальних умов існування, отримання навичок виживання у важких умовах і т.д. Саме в сучасних умовах і в теперешньому часі. А цього нажаль, на мій погляд, не вистачає в реконструкціях.
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  16. #16
    Цитата Сообщение от Крига
    > 3- синьо-жовті і червоно-чорні(хоч не дуже люблю їх використання, але на даний час це невід"ємна частина), тризуби.

    Якщо не секрет - чому? З ідейних міркувань?
    тому що УПА воювала під синьо-жовтими прапорами. червоно-чорний це прапор ОУН-б, так би мовити політичний. хоча і відбулося змішання цих структур, але все ж. та і заїздили червоно-чорний прапор. куди не подивися "праворуч" одразу червоно-чорний.

  17. #17
    Цитата Сообщение от Крига

    Я нормально ставлюся до реконструкції, проте у мене є свої вимоги до страйкболу - це реальна (або максимально наближена, наскільки це можливо) підготовка до екстремальних умов існування, отримання навичок виживання у важких умовах і т.д. Саме в сучасних умовах і в теперешньому часі. А цього нажаль, на мій погляд, не вистачає в реконструкціях.
    хм...
    можливо Ви й праві. але якщо підійти з іншого боку. якщо є навички "виживання" у складніших умовах, з гіршим спорядженням, взуттям і т.д. то маючи сучасні, технологічніші зразки "виживати" буде значно легше

  18. #18
    Оператор
    Регистрация
    16.11.2007
    Адрес
    Україна, Херсон
    Команда
    Raiders, 1st MSOB
    Сообщений
    1,095
    Цитата Сообщение от Hodja
    Таке питання шановний, який саме період УПА ви збираєтесь моделювати. Тобто період під час другої світової війни чи до середини 50-х
    В цьому і є головна проблема. Я хотів би створити підрозділ, який діє наприкінці ХХ початку ХХІ ст. Тому без альтернативи не обійтись. Але я не хочу займатися покемонством і сприймати це лише як ігру, або імітацію. Це щось на межі стилю життя, патріотичних почуттів та придбання нових знань та навичок, яких так не вистачає звичайному чоловікові (мужчине) у звичайному житті. І компенсувати їх нема де - туризм, counter-strike та пейнтболл не пропонувати
    Танк приходить в місто з лісів і полів, він зберігає запах листя й свіжої трави.

  19. #19
    Перепрошую, но не має УПА початку 21 сторіччя!? Це буде виключно пакемонство. Оскільки УПА у 21 ст не вело жодних військових дій. Може спочатку пошукає більш повну інформацію? Ветерани УПА фізично ні як не можуть вести бойові дії. Да і проти кого зараз воювати УПА?
    نه شرقی نه قربی

  20. #20
    Цитата Сообщение от Hodja
    Перепрошую, но не має УПА початку 21 сторіччя!?
    Крига одразу запропонував альтернативну історію...

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 11
    Последнее сообщение: 11.12.2007, 13:55
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама