+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 29 из 29

Тема: "урбан" во Львове

  1. #21

    Re: "урбан" во Львове

    На выходных, разведали этот урбан. Находиться он если ехать по Тракту Гл. с Львова в районе 140ых номеров свернуть в лево. Три бетонные девятиетажки, кирпичный дом построенный полукругом и посередине маленькая пристройка. Все здания игровые, планировка квартирная. Интересная территория вокруг зданий. Сторожей и прочих доброжелателей не наблюдается . Короче стройка то что надо.

    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=ru&g ... iwloc=addr

  2. #22
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: "урбан" во Львове

    Всерівно мені здається треба знайти властиків або хотяби взнати чи часом не перевіряють будівлю. А то приставте ситуацію, що народ спокійно грає і тут їх побачив сторож/сусід/власник. Він звонить в міліцію що незрозумілі люди в формі з автоматами активно ведуть перестрілку. І тут появляються хлопчики по визову, які з переполоху можуть і підстрілити

  3. #23

    Re: "урбан" во Львове

    Цитата Сообщение от Diesel Draft
    незрозумілі люди в формі з автоматами активно ведуть перестрілку. І тут появляються хлопчики по визову, які з переполоху можуть і підстрілити
    по такому сценарию ты можешь и в лесу и даже дома попасть (вдруг соседи увидят! - и тебя застрелят доблестные оперативники)

  4. #24
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: "урбан" во Львове

    Я теж важаю краще знайти того хто відповідає за дані споруди. Як я розумію цей урбан не подалік від жилого масиву. Наслідки можуть бути різні. Планую поїхати туда завтра, можливо вдася про щось дізнатись. Також є ще один урбан в районі рясне митних терміналів, спробую також про нього дізнатись

  5. #25
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: "урбан" во Львове

    І так. Урбан на тракт глинянському повернути на ліво відразу після тцвинтара і дальше по бітонці. Будівлі 4 шт і одне як котельна. Оснвні споруди 4 шт розміщені пів колом. Навколо достатньо кущів трави і.т.д. Щось відалено нагадує тернопілський комбайновий, ну це так. Про урбан, як і кожен урбан достатньо травматичний. Без сходових перил, не закритими ліфтових шахт і.т.д. Найблищі житлові будинки достатньо далеко, сосідами тих будівль є тільки поодинокі городи. Місцеві пацани кажуть що за стройкою давно ні хто не дивиться років так 10. Також від тиг- же пацанів, кажуть тут інколи грають в пейнт. Один з мінусів це будинки квартирного типу, а топто в середині через весь будинок не пройдеш, доведеться обмежуватись маленькими сходовими клітками. В кого які будуть пропозиції?

  6. #26
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: "урбан" во Львове

    На рах друго урбану про якого писав вище. Завод Львівхімсільмаш підприємство просто величезне думаю біля 20гект. Там є все любий урбан до кольору до вибору. Сам завод виглядає так начепто після бомбардувальної атаки. Но біда в тому що його охороняє якась комерційна охорона, з якою мені не вдалось домовитись. А шкода завод краще не придумаєш.

  7. #27
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: "урбан" во Львове

    З приватною охороною не дмовишся, мертний номер. В мене сусід працював в них і казав що за один такий прокол виганяють без попередження та щей проблем наробити можуть. Вот тому вони і бояться. Якщо вже на то пішло можна шукати власників, але і ті захочуть щось заробити.


    П.С. Цікаво нашо наймати приватників, які коштують немало, якщо там нічого то і нема

  8. #28
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: "урбан" во Львове

    Ну яб не сказав що там нічого нема. Тудаб загнати грузовик і пару батраків, то з вітам можна вивести ..... Вобшем вдягнути і озброяти команду з виручиного хватить. Зараз такий час що гроші на землі "лежать". А з власниками, навіть не знаю. Думаю нато складно по часі затраченому. Взагалі можна сказати як "мрія ігрова" натрапити на запущений піонерський табір. Може хтось знає про такий

  9. #29
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: "урбан" во Львове

    За Шопками що дорога на Золочів є село Словіта там не подалік від дороги є закинутий колгосп. Споруди старі і на пів зруйновані все навкруги позаростало, вощем виглядає досить привабливо. Будівлі розміщині не лінійно а зигзагами, з можливість проводити гру як по периметру так і в середині. Рядом проходить магістраль но без жилих будинків

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.07.2013, 20:58
  2. "Последний довод" жесткий урбан!
    от Alt.S в разделе ДОНЕЦК
    Ответов: 33
    Последнее сообщение: 25.11.2012, 21:05
  3. "урбан" во Львове
    от nameless в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 28
    Последнее сообщение: 04.09.2008, 17:19
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама