+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 39

Тема: Операцiя "Invocate"

  1. #1
    Воевода Аватар для TVIx86
    Регистрация
    19.08.2011
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    Баламуты [ НеКСК ]
    Сообщений
    287

    Анонс гри: Операцiя "Invocate"

    Таліби напали на іспанське посольство в Кабулі: є поранені.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/bbc/talibi-napali-na-i...ye-552209.html

    У Кабулі стався напад на іспанське посольство, повідомив міністр закордонних справ Іспанії.

    Водночас таліби заявляють, що їхні бійці прорвалися всередину "іноземного гостьового будинку" в афганській столиці після того, як смертник підірвав замінований автомобіль зовні. Кількох постраждалих доставили до найближчої лікарні, і, за словами очевидців, перестрілка триває.

    Також у вівторок таліби вчинили напад на аеропорт міста Кандагар, в результаті якого загинули щонайменше 50 людей.

    Станом на 20:00 вівторка стало відомо, що группі озброєних повстанців вдалося цілком захопити приміщення посольства. Кількість захоплених заручників не відома, поранені доставлені до лікарні, а кількість загиблих при захопленні ще офційно не підтверджена.

    Міністерство іноземних справ Іспані оприлюднило офіційне звернення з приводу теракту. В ньому сьогоднішню трагедію було названо викликом силам безпеки Іспанії і всієї европейської спільноти, адже напад було завдано на території, що майже 50 років перебувала під патронатом однієї з найпрогресивніших сил Евросоюзу.

    вівторок, 21:30: перемовини з терористами тривають, але з джерел близьких до керівництва операції стало відомо, що відчутного прогресу у цьому напрямку досягнути не вдалося. Більшість аналітиків схиляються до думки, що у випадку якщо до вікенду ситуацію не буде направлено у русло дипломатичного взаєморозуміння, то все вирішить штурм у недільний ранок.

    Ми звернулися за коментарями з цього приводу до керівника одного з найдієвіших з підрозділів Іспанської армії, що довгий час був обличчам антитеристичного корпусу країни - Grupo de Operaciones Especiales "Caballero Legionario Maderal Oleaga", полковника Теодоро Славіка:
    К: - чи готові сили Вашого підрозділу до негайних дій по звільненню заручників та будівлі, шо майже 50 років була плацдармом поширення наших супільних цінностей у Афганістані?
    полк. Т.С.: - мої люди завжди готові до рішучих дій! Адже на даний момент до складу підрозділу входять професіонали своєї справи, які у сукупності становлять найсильнішу групу країни у протидії терористичній загрозі і зокрема штурмах захоплених об'єктів.
    К: - чи є якість перешкоди участі Ваших людей у цій операції?
    полк. Т.С.: - почнемо з того, шо я буду сподіватися на мирне вирішення цього конфлікту, ажде я вірю у можливості нашого дипломатичного корпусу і силу слова! Але наразі ми вже почали комплектувати склад групи, адже час для формування і підготовки підрозділу сильно обмежено (4-5 дні), крім того мої підлеглі задіяні у інших соціально-важливих проектах. Паралельно з цим ми вже почали підготовку до відправлення зброї та боєприпасів для операції - це важливе питання знаходиться під моїм безпосереднім контролем.
    К: - у такому випадку не стану займати Ваш дорогоцінний час, полковнику. Будемо сподіватися, що ваші хлопці встигнуть вчасно зібратися і зробити удар у відповідь. Як ви розумієте, шановні читачі, жодних шансів для терористів у посольстві наші лицарі честі залишати не збираються. Як не ділом, так словом, як не словом - так ділом. Майстерність понад усе!

    середа, 22:00: Згідно даним, що надходять вiд агентурної розвiдки та груп спостереженя вдалося з'ясувати що в складi групи яка захопила посольство не лише етнічні талiби, там помiченi найманцi з Европи i навiть Америки. Найманцi мають певный для їхнiх країн тип обличча, та носять воєнну форму. Все це може свідчити про те, що терористичній акт було ретельно сплановано. Разом з цим наші спостерігачі відмічають активну діяльність всередині будинку, терористи зводять барикади та фортифікації з підручних матеріалів. Інформації про наявність у злочинність вибухівки покищо немає.

    Наші аналітики не виключають можливість підтримки іспанських спецпризначенців силами антитерористичного корпусу Євросоюзу, ажде наразі, як нам стало відомо з конфіденційних джерел, йдуть перемовини щодо такої необхідності.

    Слідкуйте за новинами

    ---------- Сообщение добавлено в 21:53 ---------- Предыдущее сообщение создано в 17:08 ----------

    Орієнтовна вводна на гру:,
    Дата гри - 20.03.2016
    Час початку - 10:30
    Полігон: "Школа"
    Правила ФСУ + додатки КСК
    дві сторони - штурм/оборона (не будуть мінятися сторонами)

    сторна захисту: терористи угруповання Талібан - хлопці з альтернативним поняттям честі одягнені у якусь форму (мікси, повсякденне, спортивне + будь-які однострої окрім іспанських). Вони ховаються у будівлі і всіляко вказують на те, що вони не раді іспанцям на цій землі.
    сторона нападу: завзяті іспанські спецпризначенці, що ратують за відновлення честі свєї країни у конкретно взятому історичному епізоді.

    Напад має захопити будівлю і зробити щось хороше з матеріальними цінностями звідти та можливими заручниками. Із терористами потрібно зробити щось погане (краще кілька разів, але це залежить від того, на що вистачить здоров'я та наснаги)

    Деталлі вводної будуть уточнені

    Офіційно запрошуємо команду "Барс" взяти участь у грі на стороні нападу. Це запрощення стосується як команди вцілому так і кожного гравця без виключнь.
    Окрім цого будемо раді бачити усіх бажаючих без виключень. Реєстрація у темі із вказанням приблизної кількості бійців.
    Вільні стрільці під патронатом команд КСК та у їх складі

    Последний раз редактировалось TVIx86; 16.03.2016 в 22:26.
    Делай что дОлжно и будь что будет!

  2. #2
    Оператор Аватар для Nick_kr
    Регистрация
    15.09.2010
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    "The Forty Twa" Black Jocks
    Сообщений
    190

    Re: Операцiя "Invocate"

    планирую быть
    Последний раз редактировалось Nick_kr; 16.03.2016 в 18:33.
    «Nemo me impune lacessit»
    Сраженный пулей противник может неожиданно "воскреснуть" - для верности стреляйте дважды.

  3. #3
    Модератор Аватар для Славик
    Регистрация
    19.01.2007
    Адрес
    Кривий Ріг
    Команда
    Барс
    Сообщений
    2,308
    Записей в дневнике
    4

    Re: Операцiя "Invocate"

    Не можу не віддати належне викладеній канві цієї гри. Винахідливо, нічого не скажеш.

    Є, також деякі думки щодо невикладених деталей гри. Приміром, коли на КЦРЗ шістьох барсів штурмувало 18 тайфунів, то тайфуни програли 18-4. Команда Тайфун, безсумнівно, досвідчена і тренована, із чого ми бачимо, що прямий штурм без спецзасобів, виключно людською силою із легкою зброєю, навіть із трикратною перевагою у живій силі - не дає гарантій успіху. Тому мені хотілося б, щоб організатор залучив до подальшого планування гри мене, та й за наявності інших бажаючих, у якості консультантів.

    І, наприкінець, хочу просити перенести дату гри хоча б на тиждень. Для того, щоб вточнилися деталі сценарію, для того, щоб участники моєї команди, як і інших других, могли запланувати участь у цій грі, та підготуватися до неї.

  4. #4
    Воевода Аватар для TVIx86
    Регистрация
    19.08.2011
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    Баламуты [ НеКСК ]
    Сообщений
    287

    Re: Операцiя "Invocate"

    Дякую на доброму слові.

    Будь-які рекомендації і пропозиції приймаються. Будь-які спецзасоби можна використовувати заявивши в темі і на шикуванні перед грою.

    Про організацію. Я не хочу брати на себе роль "Організатор" через те, що планувати у теперішніх умовах гру неможливо. Я пропоную ідею проведення ускладненої тематичної недільної стрілянини. Звісно свої сценарні ідеї та деяку механіку гри я опишу та буду реалізовути на грі. Тому якщо будь-хто захоче додати щось до стенарної канви та механіки - буду тільки радий. Від допомоги по організації не відмовлюсь.

    Щодо переносу: 27.03 - Вибори. 03.04 - гра Варяга на відкритому повітрі, окрім того занадто довга буде шухляда... я не можу планувати на стільки наперед. Якщо народ не збереться, то будемо щось думати з тими, хто ВЖЕ ВІПРОСИВСЯ/ПІДМІНИВСЯ

    ---------- Сообщение добавлено в 12:56 ---------- Предыдущее сообщение создано в 12:53 ----------

    Шодо неможливості чи складності штурму: все залежить від бажання гравців і механіка самої гри. Неодноразово був свідком і навіть учасником штурмів без спецзасобів та у рівних силах, що завершилися успішно.
    Последний раз редактировалось TVIx86; 16.03.2016 в 20:42.
    Делай что дОлжно и будь что будет!

  5. #5
    Любите Родину Аватар для Veter-tayfun
    Регистрация
    12.07.2008
    Адрес
    Кривой Рог Украина
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    180

    Re: Операцiя "Invocate"

    Звраз всi цiкавить чи зможуть iспанцi на чолi з полковником Тодоро вiдстояти честь корони. Ми група журналiстiв знайшли единого хто вижив при штурмi Боксiв щоб роспитаты про iспанських вiйськовых.
    К: Правда що Вам довелося зiткнутися iз iспанськым спецназом?
    В:
    Цитата Сообщение от Виживший
    Так, то було давно, тодi полковник Теодоро був ще лейтенантом, ми намагались захопити будiвлю на Боксах, але марно, нас всих знищiли, одному лише менi пощястыло.
    К: Як ви оцiнююте шансы талiбiв i найманцiв
    В:
    Цитата Сообщение от Виживший
    Жодних шансшв, iспанська корона володiла тою будiвлею посольства протягом значного часу, також було оприлюднено що протягом 50 рокiв iспанськi iнтереси не змiняться. Тож жодных шансiв! Це кажу вам я, який брав участь у штурмi Боксiв, нас було 17 солдатiв, а iспанцiв леше семеро ,i вони нас усiх знищiли((((((( я пам*ятаю кожну хвилину того штурму, це просто жах,(((( перепрошую, менi стае погано вiд спогадiв.....
    К: Дякую Вам за вiдповiдi, на разi будемо очiкувати на новi новини.
    Последний раз редактировалось Veter-tayfun; 17.03.2016 в 15:25.

  6. #6
    Оператор Аватар для племянник
    Регистрация
    02.01.2013
    Адрес
    кривой рог
    Команда
    Баламуты
    Сообщений
    104

    Re: Анонс гри: Операцiя "Invocate"

    Предлагаю:
    пополнение боекомплекта только на "базах" и при помощи специально обученных подносчиков боеприпасов (обучение производится командиром, перед началом игры, в зависимости от количества игроков-один или два персонажа), ну и как обычно при выходе из строя.

  7. #7
    Любите Родину Аватар для Veter-tayfun
    Регистрация
    12.07.2008
    Адрес
    Кривой Рог Украина
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    180

    Re: Операцiя "Invocate"

    Напруження навколо посольства зростае, i ми знову звертаемося до останього вижившого у битвi за Бокси.
    К: Як Ви можете прокоментувати те, що командир спецназу намагаеться через депломатичний вплив перенести день штурму аж на тыждень
    В:
    Цитата Сообщение от Виживший
    Мабуть то вже не той Теодоро якого я знав. Колись давно як я вже казав вiн iз сво*м сержантом заступником Тiбальтом Семi розгромив нас на Боксах. Тодi йому не було потрiбно анi бiльш довгого часу для приготуваня, анi сторонiх консультацiй, честь Iсансько* Корони була для нього по пре все
    К: Ви завжди той бiй на Боксах згадуете з жахом на обличчi, але як Вам вдалося вижити.
    В:
    Цитата Сообщение от Виживший
    Менi просто пощястило, я був тяжко поранений, але не смертельно, мабуть кулеметником з даху, потiм декiлькома вибухами мене закидало рiзным мотлохом. Потiм тиша. Абсолютна тиша яку не можливо було пережити, хвилини тягнулись як роки. а вночi за мною прийшла пошукова група, воны мене знайшли по GPS маячку на сорядженi i витягли з того пекла.((( Перепрошую менi стае знову погано вiд спогадiв((((
    К: Дякую Вам знову. Ми група журналicтiв будемо й налалi висвiтлювати перебiг подiй навколо посольства.
    Последний раз редактировалось Veter-tayfun; 17.03.2016 в 15:36.

  8. #8
    Добрый кот Аватар для Базилио
    Регистрация
    24.03.2009
    Адрес
    Кривбас Україна
    Команда
    Storch
    Сообщений
    419
    Записей в дневнике
    1

    Re: Операцiя "Invocate"

    Мда, адже погода не радуе у неділю +2 дощ зі снігом, хмарно.
    Последний раз редактировалось Базилио; 17.03.2016 в 17:36.
    За гроші не купити тільки час, він всіх нас методично поділив...

  9. #9
    Новобранец
    Регистрация
    26.04.2012
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    "SPANISH PARATROOPERS"
    Сообщений
    5

    Re: Операцiя "Invocate"

    Генеральной штаб пiдняв по тривозi всi сили швидкого реагуваня держави, до яких належимо i ми, iспанськi парашутисти. Але вiдмова полковника Теодоро вивести на стежку вiйни свою потужну команту, була як грiм серед ясного неба. Частина офiцерiв штабу просто втратила свiдомiсть. Без найсильнiших у штурмах фортуна буде на боцi найманцiв.
    У вiйськових навчальних закладах держави навчають майбутнiх офiцерiв на прикладi подвига лейтенанта Теодоро та його загону.
    Нашi парашутисти деморалiзованi, держава отримала ляпаса.
    Последний раз редактировалось Шпильман; 17.03.2016 в 17:53.

  10. #10
    Любите Родину Аватар для Veter-tayfun
    Регистрация
    12.07.2008
    Адрес
    Кривой Рог Украина
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    180

    Re: Операцiя "Invocate"

    Нашiй групi журналiстiв вдалося розшукати керiвника фанклубу Iм.Теодоро, зараз зним веде розмову наш кореспондент.

    К: Ви як керiвник фанклубу Iм.Теодоро як можете прокоментувати зовсiм не блискавичне реагування полковника на захопленя посольства, адже коли вiн був лейтенатном, вiн митьево зреагував на чолi команди та покарав поганих хлопцiв.
    Цитата Сообщение от Керiвник фан клубу
    Ви частково самi вiдповiли на питання, тодi вiн був лейтенантом, зараз полковник, тодi вiн був молодий i гарячiй, зараз виважений та досвiдчений..
    К: Яка Ваша думка стосовно подальших подiй
    Цитата Сообщение от Керiвник фан клубу
    Полковник Теодоро та його загiн являються елiтою наших збройних сил, здосвiдом та вишколом який вони мають не зрiвниться нiхто. Я певен що Теодоро вже розробив чiткый план дiй, внього завжди були i будуть не викритi козирi.
    Цитата Сообщение от Керiвник фан клубу
    I ще хочу зауважити, що вы журналiсти так i вилазите зi шкури щоб когось зплюндрувати. Але ми прихильники i фанати нашого нацiонального героя, завжди будемо любити його i поважати, бо не хто не зробив бшльшого для де Iспансько* Корони нiж вiн
    Последний раз редактировалось Veter-tayfun; 17.03.2016 в 21:26.

  11. #11
    Воевода Аватар для TVIx86
    Регистрация
    19.08.2011
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    Баламуты [ НеКСК ]
    Сообщений
    287

    Re: Операцiя "Invocate"

    Команда "Баламути" запрошує команду "Барс" (у будь-якому кількісному складі) взяти участь у грі на стороні нападу!
    Делай что дОлжно и будь что будет!

  12. #12
    укроп Аватар для yustas
    Регистрация
    23.02.2007
    Адрес
    Кривой Рог, Украина
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    911
    Записей в дневнике
    2

    Re: Операцiя "Invocate"

    Команда Тайфун також буде рада бачити всіх разом і особтсто кожного з команди Барс.
    Любов-родинi,
    Життя-Батькiвщинi,
    Честь-нiкому.

  13. #13
    Добрый кот Аватар для Базилио
    Регистрация
    24.03.2009
    Адрес
    Кривбас Україна
    Команда
    Storch
    Сообщений
    419
    Записей в дневнике
    1

    Re: Операцiя "Invocate"

    Команда Storch приєднуєтся до гри і також рада буде усіх бачити на цій грі, особливо команду Барс в усьому складі.
    За гроші не купити тільки час, він всіх нас методично поділив...

  14. #14
    Курсант Аватар для Anka
    Регистрация
    17.04.2012
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    n/a
    Сообщений
    68

    Re: Операцiя "Invocate"

    Мені подобається задумка такого собі єднання криворізького страйку
    Якщо не заперечуєте - візьму участь у якості фотокора. Буду рада бачити команду Барс та всіх інших на грі.

  15. #15
    свободу не остановить!!! Аватар для vovilache
    Регистрация
    28.02.2012
    Адрес
    кривой рог
    Команда
    партиZаны
    Сообщений
    32

    Re: Анонс гри: Операцiя "Invocate"

    Команда(ті хто вцілів) Партизанів прийме з великою радістю участь у грі, буде вдячна Іспанцям(Барсам), за відіграш сюжетної смуги.
    чем больше узнаю людей,тем глубже ухожу в леса

  16. #16
    Оператор Аватар для племянник
    Регистрация
    02.01.2013
    Адрес
    кривой рог
    Команда
    Баламуты
    Сообщений
    104

    Re: Анонс гри: Операцiя "Invocate"

    Буду! +один внеком

  17. #17
    Модератор Аватар для Славик
    Регистрация
    19.01.2007
    Адрес
    Кривий Ріг
    Команда
    Барс
    Сообщений
    2,308
    Записей в дневнике
    4

    Re: Операцiя "Invocate"

    Я в будь-якому разі планував відвідати гру.
    Постараюся, звісно витягти найбільшої кількості барсів.

  18. #18
    Воевода Аватар для TVIx86
    Регистрация
    19.08.2011
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    Баламуты [ НеКСК ]
    Сообщений
    287

    Re: Операцiя "Invocate"

    Еммм... пані та панове, я звісно радий буду вас всіх бачити, але якщо я дізнаюся про кількість гравців на шикуванні, то і гра буде плануватися експромтом. Ніяких таємніх вантажів, листів, мінування, тактичних задумок не буде.
    Делай что дОлжно и будь что будет!

  19. #19
    Курсант Аватар для Стеф
    Регистрация
    23.01.2013
    Адрес
    Кривой Рог
    Команда
    Панцирь
    Сообщений
    44

    Re: Анонс гри: Операцiя "Invocate"

    команда ПАНЦИРЬ +4

  20. #20
    укроп Аватар для yustas
    Регистрация
    23.02.2007
    Адрес
    Кривой Рог, Украина
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    911
    Записей в дневнике
    2

    Re: Операцiя "Invocate"

    6-8
    Любов-родинi,
    Життя-Батькiвщинi,
    Честь-нiкому.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 33
    Последнее сообщение: 13.05.2015, 23:25
  2. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 25.05.2012, 21:28
  3. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.09.2011, 20:48
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  5. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама