+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 70

Тема: S.T.A.L.K.E.R. SHADOW OF TERNOPIL на 13.04.2008

  1. #1

    S.T.A.L.K.E.R. SHADOW OF TERNOPIL на 13.04.2008

    [attachment=0:2lxwdgbm]SHADOW OF TERNOPIL.jpg[/attachment:2lxwdgbm]
    Приблизний скелет гри:
    -дві території :
    1. МІСТО(неігрове), в якому є БАР, в якому є Бармен, який і буде керувати грою. МІСТО має 2 входи центральний і чорний.
    2. ЗОНА – ігровий сектор, в якому все буде колотитись...
    -стартовий внесок буде напочатку гри обмінюватись на 4 талони, кожен з яких означає життя.
    -в грі будуть грошові одиниці
    - артефакти, мінімум 3-х видів складності, які будуть розкидані по ЗОНІ, які необхідно буде шукати, носити, забирати, віддавати, продавати...
    - спеціальне спорядження, без якого неможливо винести складні артефакти, яке буде продаватись в Барі.
    - ЗОНА буде поділена на 3 сектора – А, В, С, до кожного буде своя карточка. Карточки можна буде купити в Бармена .
    Гра буде в два етапи 11:00 до 17:00. Мета гри – знайти МОНОЛІТ.1-й етап 11:00 – 14:30 – мета заробити гроші, для того щоб купити якомога більше карточок, кожна куплена карточка покаже вам який сектор виключити з пошуку, і найголовніше –четверта карточка, на якій буде вказане точне місцезнаходження МОНОЛІТУ.
    Перерва – з 14:30 до 15:30 - в ЗОНІ буде Радіаційний Викид, під час якого всі повинні знаходитись в МІСТІ.
    2-й етап 15:30 до 16:00 – вихід на МОНОЛІТ, в 16:00 - салют і до 17: 00 утримання точки.
    Переможець – команда, яка знайде МОНОЛІТ і протримається до 17:00.
    Респаун – тільки на території МІСТА...Команда, яка перша знайде МОНОЛІТ(запустить салют) отримає по додатковому життю і можливість використовувати свої оживлення на місці.
    ІГРОВІ СТОРОНИ:

    1. БАНДИТИ - група, яка контролює чорний вхід, крім того може здійснювати розбійницькі напади на території ЗОНИ, ворогує з Свободою. Артефакти збирає і забирає. Мертвяк на території МІСТА – 5 хв, к-сть оживлень необмежена(для 1-го етапу гри). Колір пов‘язки -червоний. (Попередньо - команда Каскад)

    2.СВОБОДА - група, яка контролює центральний вхід. Лояльно ставиться до сталкерів, допомагає їм, забезпечує безпечний прохід на територію МІСТА конвоєм з будь-якої точки ЗОНИ. Працює під 20% від виручки за добуті артефакти. Не збирає артефакти на території ЗОНИ, але може забирати „трофейні”. Мертвяк на території МІСТА – 5 хв, к-сть оживлень необмежена(для 1-го етапу гри). Колір пов‘язки - зелений. (Команда Чебурашки).

    3. НЕЙТРАЛЬНІ СТАЛКЕРИ – решта команд-учасників. Мертвяк на території МІСТА – 5 хв, к-сть оживлень обмежена - 5раз. Без пов‘язок.

    АРТЕФАКТИ:
    1. Шар – повітряні кулі, різних кольорів.
    2. Хлопушка – пітарда, яку треба підпалити, почекати доки згорить, і взяти з неї диск, який залишиться. Диск радіаційний, його можна переносити тільки в гумових рукавицях, які будуть продаватись в БАРІ.
    3. Жива вода – банка з водою…

    СПЕЦЗАСОБИ:
    Гумові рукавиці, скотч…

    СПЕЦУМОВИ:
    При попаданні кульки будь-який гравець відразу залишає на місці артефакти і спецзасоби, одягає білу пов‘язку і рухається в МІСТО. Обов‘язково заходить в БАР, де і «оживає».

    Стартовий внесок на гру складає 10 грн. з особи.
    Дана гра задумана як своєрідні змагання страйкбольних команд, тому ще раз наголошую, що позакомандники та люди, які не грали в страйкбол або пробували 1-2 рази (так звані прокатчики), до гри допущені не будуть. Прохання до людей, які мають певний досвід в страйкболі, але не в команді домовлятись з командирами, які зареєструються на гру, особисто.

    Група, яка виконає основну задачу, тобто знайде і відстоїть до вказаного часу контрольну точку – МОНОЛІТ, буде нагороджена цінним призом.
    Є ще багато деталей, які будуть оголошені на грі.
    Цифрова обробка :
    Картка сектора - 200руб.
    Життя - 100руб.
    Артефакти: Шар -20, Хлопушка - 40, Жива вода - 100.
    Кожна команда починає гру без грошей!
    На другу половину гри Бандити і Свобода отримують по 1 життю, але можуть використовувати свої "чесно зароблені" з першої фази гри.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  2. #2
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Нарешті С.Т.А.Л.К.Е.Р. добрався до Тернополя
    Питання:
    Чи будуть обмеження як у київському на бункера(тільки механи), на кількість боєзапасу і дозарядку під час бою на території Зони. Нехотілось би, бо наскільки я знаю - в нас ще мало в кого є багато механ (в свій час прикупив собі 2 бо планував на київський поїхати, але і 2 механи то досить мало )
    "Команда" - я так розумію кожна команда грає за себе? Що буде з вільними Сталкерами? Вони можуть об"єднуватись в групи? Якщо так, то напевно варто обмежити кількість вільних Сталкерів в одній групі.
    Чи будуть "аномалії"?
    Артефакти при смерті гравця залишаються на місці "убієнія"?
    Недумаю що ідея з оживленням на місці Моноліта дуже хороша. Буде бардак страшний, тим більше якщо оживлення моментальне.
    Яка планується вартість оживляючих листочків (стартових)
    Поки все що спало на думку
    ЗІ:Ще згадав - чи будуть "жителі зони"? Тобто всякі тварючки і монстріки?

  3. #3

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    - Обмежень по дозарядці не буде
    - Кожна команда грає за себе, це будуть своєрідні змагання команд, внекомандників не буде, внекомандникам я би порадив примкнути до команд, домовлятись з командирами, які і будуть відповідати за їхні дії.
    - аномалій не буде, але не кожен артефакт візьмеш і донесеш голими руками
    - артефакти залишаються на місці "убієнія"
    - оживлення на місці обговороим, але прикинь, що ця команда фактично буде оборонятись проти всіх, і кожен гравець буде пам"ятати скільки в нього залишилось талонів, скільки попадань він витримає, ну і надіємось на чесність так як завжди...
    - к-сть 3-5, ще не вирішили...
    - монстрів не буде.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  4. #4

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Пропозиція.
    - в Сталкері були угрупування:
    * Бандити
    * Військові
    * Військові сталкери
    * "Воля" (рос. - Свобода)
    * "Долг"
    * Зомбі-сталкери
    * "Моноліт"
    * Найманці
    * Науковці
    * "О-свідомість"
    * Сталкери-одинаки
    1 і 2 воювали протів всіх сталкерів, я пропоную внекомандників які не попадуть до команд зібрати в команду Військові бо вони по сюжету гри захищали ЗОНУ від Сталкерів. Військові - які будуть конвоєм ходити по Зоні і по можливості вбивати Сталкерів. Щоб команда була командою зіграних людей (я не заперечую якщо хтось хоче пограти в команді щоб небуло конфузу з принятям в команду на час гри), наявність команди Військових прото додасть азарту грі.
    - Оживлення на місці за допомогою талончиків БРЕД, на той гра щоб вбивати і вмирати.
    Булоб непогано якщоб на цю гру приїхали Львівяни більше народу буде.

  5. #5
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    * Зомбі-сталкери - Залюбки виступив за цих чудових хлопців
    Носити, купляти нічого не треба ,викид тобто радіація пофігу ,супер якщо буду участвувати то тіко за них!

  6. #6

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]* Зомбі-сталкери - Залюбки виступив за цих чудових хлопців
    Носити, купляти нічого не треба ,викид тобто радіація пофігу ,супер якщо буду участвувати то тіко за них!
    Та ні, не получиться...таких "Зомбі", які просто хочуть приїхати постріляти і решта умов "пофігу" - в грі не буде.
    Ти давай, попробуй, як казав класик "...зроби гру розумом, рухом, думкою"
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  7. #7
    Оператор
    Регистрация
    30.09.2004
    Адрес
    Киев
    Команда
    Gruppe Norge
    Сообщений
    868

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Уже не первый раз задаюсь вопросом, зачем делать игры с громким названием, очень мало соответствующие оригиналу, если уже два раза проходила и третий раз пройдет на первомайские праздники ролевая-страйкбольная игра СТАЛКЕР Риал Плеер при поддержке разработчиков оригинальной компьютерной игры?

  8. #8

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    "Громкое название" - це для людей, які грають в компютерні ігри, але є ще й ті, які добре грають в страйк, але далекі від компютера.
    Те, що не буде всіх персонажів, так причина проста - народу не вистачить.
    Ми проведем невелику регіональну гру і людей, які проникнуться сюжетом "оригіналу" стане більше, а дехто можливо захоче "продолжения банкету" і цих людей ти зможеш зустріти "на первомайские праздники" в себе на грі.

    Р.S. Тільки в мене в команді за січень двоє обновили "железо" щоб зіграти компютерну гру
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  9. #9

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    імхо - в оригінальній комп. грі, та києвському сталкері весь кайф не в командах, а в одиночних гравцях...

    думаю, що було б цікаво спробувати самому побродити, постріляти, і подумати головою, не надіючись на рішення командира

    не знаю, як це прикрутити до реальної ситуації, народу явно буде забагато, щоб кожен зміг бродити вільно... хоча половину з гравців можна таки об"єднати в угрупування (долг, свобода), а решту би спробували себе в ролі сталкерів

  10. #10

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    ...ой, Сергій, та не зміст в відтворенні комп. гри

    просто сама суть сталкера - це одинак, і якщо вже називати гру так, то не робити чергову командну гру, а спробувати саме для одиночок щось. бо командних ігр й так багато 8)

    повторюю - говорю суто своє імхо, й нікому нічого ненав"язуючи. просто самому цікаво пограти, та і на решту подивитися без прикритого тилу, і плеча товариша поруч

  11. #11
    Курсант
    Регистрация
    29.11.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    79

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Для поклонников "жизнненых"сценариев,коим сам являюсь,хочу сказать-СТАЛКЕР-то такой в реальном мире существует.Я где-то читал,кажется в ЮАР,на побережье постоянно идет война между авантюристами-искателями алмазов и военными патрулями,призванными эту-самую контрабанду не допустить.Чем не СТАЛКЕР?Не хочу росписываться за всю команду,но мне идея понравилась.Если пригласят-обязательно приеду(или прийду)
    если даже мы не правы,мы команда

  12. #12

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Цитата Сообщение от freeman.venom
    імхо - в оригінальній комп. грі, та києвському сталкері весь кайф не в командах, а в одиночних гравцях...
    Ну, це, як ти кажеш, імхо. Прикинь, скільки ти протянеш на трьох життях в комп.грі, і скільки якщо біля тебе будуть 5 колєгів з команди. В страйку буде те ж - якщо тебе зустрінуть в лісі одного, навіть "порожняком", я думаю пристрілять, щоб не путався під ногами, а коли ти будеш в групі - логічно було б розійтися мирно.
    Цитата Сообщение от freeman.venom
    думаю, що було б цікаво спробувати самому побродити, постріляти, і подумати головою, не надіючись на рішення командира
    Це бунт, солдат
    Цитата Сообщение от freeman.venom
    не знаю, як це прикрутити до реальної ситуації, народу явно буде забагато, щоб кожен зміг бродити вільно... хоча половину з гравців можна таки об"єднати в угрупування (долг, свобода), а решту би спробували себе в ролі сталкерів
    Не знаєш... бачиш, я б теж хотів... хотів...хотів..........................і щоб був мир
    Кожен може бродити вільно, хочеш відійди від команди і броди, але має бути порядок, організатори знають, що ти в команді Веном, в тебе є командир, і він відповідає за ваші дії. Це робиться для того, щоб було менше "мирних жителів" з всіма можливими наслідками
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  13. #13
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    По темі:
    Я всетаки просив би якось або усунути можливість моментального респу на останній міссії, або якось більш конкретно описати як це має відбуватися. І будьласка нетреба про чесність - є приклади...
    Просто буде бардак.
    - Я тебе бля вбив, виходь!
    - а в мене бля ше 20 життів. 10 раз ранєн, адін раз убіт.

    Буде бардак і лишні крики. Пропоную цей "момент" виключити з сценарію.

  14. #14
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]По темі:
    Перечитавши декілька раз сценарій я зловив себе на думці, таке враження що це не страйкбольна гра а гра в монополію, найти, продати, купити ...
    Леш витри і це це модно
    Вік, ти напевно забув шо таке Сталкер
    В Київському Сталкері навіть патрони тре купляти за ігрові гроші, не то шо якісь підказки

    Ще одне прохання - вступний внесок робити для всіх однаковий і видавати однакову кількість респів, а не в кого гаманець більший той модніший. Або респи продавати за ігрові гроші (зароблені бонуси)

  15. #15

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Цитата Сообщение от fred.venom
    Ще одне прохання - вступний внесок робити для всіх однаковий і видавати однакову кількість респів, а не в кого гаманець більший той модніший. Або респи продавати за ігрові гроші (зароблені бонуси)
    Все так і буде, якщо життя закінчаться і нема ігрових грошей, залишається тільки відпочинок в МІСТІ, надіючись на ігрову виручку команди, або на фантазію Бармена , який зможе по ходу гри придумати додаткові квести, щоб люди грали...
    я не боюсь врага, чьи латы сверкают

  16. #16

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Я хочу прийняти участь у грі
    В мене немає ні спорядження, ні зброї, ніколи не займався страйкболом.

    ...вырезано модератором...

    Сценарій Сталкер - це супер, особливо вільні сталкери.


    Vitaliy-81@ukr.net


    Тема создана для обсуждения конкретной игры. Все вопросы, прямо игры не касающиеся-в другие темы.

  17. #17
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    ...потерто модератором...

    Я предупреждал.
    Все разборки-либо в личке(на то она и личка,чтобы ее ЛИЧНО читали), либо во флудильне.
    Взаимные обиды, фильтры, прокаты и игноры-не в теме игры. Команда организатор имеет право сама решать, с кем и как она хочет играть. Это ВСЕХ касается.
    Тема об игре-пишем об игре, нечего написать конструктивного-читаем молча, нет желания участвовать в игре-не читаем(и не пишем).

  18. #18
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Цитата Сообщение от fred.venom
    По темі:
    Я всетаки просив би якось або усунути можливість моментального респу на останній міссії, або якось більш конкретно описати як це має відбуватися. І будьласка нетреба про чесність - є приклади...
    Просто буде бардак.
    - Я тебе вбив, виходь!
    - а в мене ше 20 життів. 10 раз ранєн, адін раз убіт.

    Буде бардак і лишні крики. Пропоную цей "момент" виключити з сценарію.
    Хотів би всетаки почути відповідь на це питання.
    Те що я почув від Вови на рахунок цієї місії - ніяк не вирішує цього питання.
    Як варіант - можна підбігти до Моноліта (бажано шоб він був хочаби метрів за 5-10 від місця ведення АБД, і з"їсти оживляючу бумажку
    Коли вже нема шо їсти - Game Over
    Дякую

  19. #19

    Re: S.T.A.L.K.E.R.

    Цитата Сообщение от fred.venom
    Як варіант - можна підбігти до Моноліта (бажано шоб він був хочаби метрів за 5-10 від місця ведення АБД, і з"їсти оживляючу бумажку
    Коли вже нема шо їсти - Game Over
    Дякую
    Так і зробимо, принято.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  20. #20

    Реєстрація на S.T.A.L.K.E.R. SHADOW OF TERNOPIL

    1. Чебурашки
    2. 8-10 чеб.
    3. тел. 80973475888.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Кроссовки Hi-Tec Silver Shadow 2
    от Саня_Шустрый в разделе Обувь
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 08.05.2015, 19:25
  2. Steyr AUG с Shadow Kit: ФОТОобзор с комментариями
    от KaMaToZ в разделе Кастом, обвес
    Ответов: 26
    Последнее сообщение: 26.11.2008, 15:08
  3. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  4. Shadow users
    от Sniper Pak в разделе Загальний
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 08.05.2007, 09:24
  5. Shadow Wolves
    от Торнадо в разделе Загальний
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 25.04.2007, 00:20
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама