+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 22 из 22

Тема: STAR VS TM (m4a1)

  1. #21

    Re: STAR VS TM (m4a1)

    Цитата Сообщение от o33ik Посмотреть сообщение
    некропостінг)

    хто знає, на бадік STAR встане Madbull RIS II? Або іншими словами, різьба така сама як у TM, СА, і подібним до них приводам? ну і в середині це ж звичайний AEG, без своїх приколів?
    є можливість взяти(хочу чисто із за кольтовських маркувань), але не знаю чи стане там без напілінга моє нутро(СА гірбокс, камера провін...) і RIS.

    буду дуже вдячний за відповідь
    По поводу базовых "потрохов", камера хоп-ап интегрирована с гирбоксом и соответственно без вскрытия ее не вытянуть. Пин (который возле спускового крючка) толще чем у остальных производителей, быстросъемная пружина. По поводу замены на СА ничего не скажу. Себе поставил стены Dream army и камеру от этого же производителя, проблема была только с расширением отверстия под пин, в остальном стал нормально.

    По поводу RIS, устанавливал такое цевье (увы продавец не смог дать информации о производителе цевья, да и я сам ничего не нашел). При установке воспользовался двумя шайбами на внешний ствол, поскольку "гайка" его не дожимала. На выходных смогу проверить совместимость с цевьем от СА + несколько фотографий.
    https://pp.vk.me/c636324/v636324216/...aKl-AmhrE8.jpg
    https://pp.vk.me/c636324/v636324216/...sQ-37v31Ro.jpg
    https://pp.vk.me/c636324/v636324216/...38BFG1iEVk.jpg
    https://pp.vk.me/c636826/v636826216/...JxM7spbnV0.jpg

  2. #22
    B B Аватар для Semenovich
    Регистрация
    13.11.2013
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    3rd Battalion 1st Marines, Kilo Co.
    Сообщений
    109
    Записей в дневнике
    2

    Re: STAR VS TM (m4a1)

    дякую за відповідь.

    я вже купив собі таку М4. проблем з RIS особливих не виникло, різьба така як і в СА. Єдине що, дійсно треба щось підставити між стволом і гайкою(або залишити ствол СА).

    СА гірбокс(та і інші класчні 2 бокси) не встає в баді СТАР, через дещо особливу геометрію задньої частини баді(там просто кусок гірбокса впирається в баді).
    на фото нижче бокс від STAR, те місце звідки виходить проводка по суті і вже впирається в баді, а в СА там ще кусок стінки є, через який гірбокс не встане в баді.

    Порівняння гірбоксів





    А вот виникла проблема в мене з трубою прикладу. Вивести туди проводку можна, але сама труба прикладу ззаді не має отвору для вставки акумулятора, думав просто обрізати її, але ще й проблема в тому, що труба всередині звужується, і 11.1 акум туда попросту не влізе(до половини пролазить, а далі труба вже настільки вузька що не лізе). Якось обрізати і обточувати цю трубу не хочу, 7.4 або нунчаки не вирішення(хочу саме звичайний приклад, не крейнсток), тому питання: де можна знайти/купити трубу прикладу(що так само вкручується в баді), в яку можна запхати проводку з акумулятором? має лізти акум 15х20мм, довжина зараз не важлива.
    Труба G&P(та що стоїть в мене на CA приводі), має цю різьбу, але вона коротша, по діаметру десь на 0.5-1мм вужча(на око, штангенциркулем ще не виміряв), вона вроді як вкручується, але болтається трішки і не має проточки під фіксатор(деталь що стоїть між болтом на трубі і самим баді, вона по суті фіксує трубу по осі).
    Діаметр різьби СТАР труби десь приблизно 2.95см, міряв поки що лінійкою. Пізніше постараюсь таки виміряти нормально штангенциркулем

    Нижче фото STAR труби і баді куда вона вкручується






    порівняня труб STAR I G&P



    Последний раз редактировалось Semenovich; 26.01.2017 в 15:45.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. STAR M4
    от Semenovich в разделе AEG винтовки
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 20.01.2017, 19:37
  2. FN-FNC от STAR
    от Аркан в разделе AUG, FN & SIG
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 31.01.2007, 13:49
  3. STAR анонсировала Enfield L85
    от Vince в разделе Что лучше?
    Ответов: 11
    Последнее сообщение: 15.03.2006, 16:13
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама