Закрытая тема
Показано с 1 по 16 из 16

Тема: Форма флектарн або Вудланд

  1. #1
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Форма флектарн або Вудланд

    Сьогодні нарешті найшов нормальну форму пограничного зразка і нормальну тканину німецьку двох видів Грета і Ріп-Стоп ціна костюма (штани і китель) з тканини Грета-140грн., Ріп-Стоп-170грн. , договорився за пошиття нашій команді постійної форми з нашої сторони вже беруть 5 чоловік, хто ще має бажання із другої половини нашого контінгента звернутись до понеділка. В понеділок я роблю остаточний заказ ну і знімання розмірів зі всіх хто бере собі форму, зразок форми тої що берем в мене є можу продемонструвати.

  2. #2

    Re: Форма флектарн

    Відразу напишу свої зауваження до форми, яку дивився:
    1) Розкраска занадто яскрава (але оскільки тканину берем Ріп-Стоп, то цей фактор не є суттєвим);
    2) Окантовка штанів - зайва;
    3) знизу штани треба завужувати - під бєрци;
    4) потрібне підсилення на колінах (штани) і ліктях (куртки), можливо зі вставками із поролону;
    5) в куртках на плечі треба нашивати плотну тканину або шкіру (щоб ця ділянка не протиралась ременями від стволів\розгрузок\рюкзаків)

    Все решта - влаштовує

  3. #3
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Форма флектарн

    Цитата Сообщение от СМЕРТНИК
    Відразу напишу свої зауваження до форми, яку дивився:
    1) Розкраска занадто яскрава (але оскільки тканину берем Ріп-Стоп, то цей фактор не є суттєвим);
    вже цікаво
    2) Окантовка штанів - зайва;
    3) знизу штани треба завужувати - під бєрци;
    оце правильно!
    4) потрібне підсилення на колінах (штани) і ліктях (куртки), можливо зі вставками із поролону;
    просто бажано додаткову матерію і все. Та наколінники і налокотники рулять!
    5) в куртках на плечі треба нашивати плотну тканину або шкіру (щоб ця ділянка не протиралась ременями від стволів\розгрузок\рюкзаків)
    Все решта - влаштовує
    Що ж, вже не терпиться вас гарних у новй формі побачити та з вами зіграти
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  4. #4

    Re: Форма флектарн

    Цитата Сообщение от СМЕРТНИК
    Відразу напишу свої зауваження до форми, яку дивився:
    5) в куртках на плечі треба нашивати плотну тканину або шкіру (щоб ця ділянка не протиралась ременями від стволів\розгрузок\рюкзаків)
    ИМХО коліна і локті зносяться бистріше ніж на плечах тканина

  5. #5
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Форма флектарн

    Ну все так сказать учтено вже 10 чол. назбирали і в понеділок я йду домовлятись і якщо все буде добре зразу і мірятись прийдем 8)
    Да і забігаю на перед, розкажу де цей цех він розташований по вулиці Лесі Українки ну фактично просто заходити туди з дворої сторони ну шоб не поясняти де, то скажу шо за магазином "Спрайт" і шоб ви там не шукали пів часа то пропоную зустрітись біля Спрайта

  6. #6
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Форма флектарн

    І нарахунок наших нашивок з емблемою нашої команди я теж говорив вони роблять таке, просто треба дати їм малюнок готовий з нашою емблемою ну це я вже говорив з Пашою то він надіюсь зробить до понеділка і якщо що я дам їм малюнок і вони зразу нам на форму нашиють
    Тіпа будем модними

  7. #7
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Сьодні йду говорити за форму і по обюдном желанію большинства єслі все буде нормально то підійти на примірку десь на 5ту годину, як я казав цей цех розташований по вул. Лесі Українки шоб не блудити то місце зустрічі біля магазину "Спрайт" думаю всі знають. Сьогодні думаю всіх попередити і розказати проможливі зміни

  8. #8

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    А ніхто не тримав в руках http://www.sturm.com.ua/product/3436 ???
    Вроді і ціна нормальна і зроблено "по образу и подобию" цікаво яка якість і, якщо є, то які мінуси перед тою, що шиють в Луцьку.

  9. #9
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Не тримав і не хочу бо думаю тканина всерівно гірша і дороща буде а пошив у всіх приблизний а відрізняється тікі як саме і чим шиють і шо в неї вставляють по фото бачу що нічого тоєсть відстій на мою думку (бо вже переходив по фірмах є такі фірми шо за вставки,тобто і захисні елементи, хбешкі підкладки і манжетні усилювачі беруть як за ускладнючий елемент а інші більш спеціалізовані їх роблять стандартними комплектаціями)

  10. #10

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Крім того, на Штурмі часто виникають нюанси з формою. В основному вони форму беруть під замовлення львівських товстопузиків, а що лишається - продають. І підібрати розмір на мене чи Деніма практично неможливо....
    ІМХО Пошив під замовлення - самий оптимальний варіант.

  11. #11

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Форма вибрана і затверджена + нашивка. Будуть всі мірки, тоді буде відомо сроки пошивки. Загалом все поки всіх влаштовує.

  12. #12
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Сьогодні все остаточно обговорено і більшість людей помірялись, завтра я уточнюю список і відправляєм на пошив, завтра при остаточному списку (і покажу сам список щоб небуло нічого нерозясненого)скажуть ціну на форму, звісно поговорити про форму (тобто яка саме ціна буде на костюм, кожному особисто в тому плані хто більший і вищий тому більше матеріалу, хто менший звісно тому менше), і за емблеми теж уточню бо кінцеву версію сьогодні дав на пошиття.

  13. #13

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    А кінцеву версію емблеми в студію?
    Бо я не впевнений, що та яку я бачив - кінцева...

  14. #14
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Ну вот ніби норм

  15. #15

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Самий нормальний з остаточних варіантів! Будем модні по Луцьку бродити

  16. #16
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Форма флектарн або Вудланд

    Так форму обмили.
    Тема Закрита.

Закрытая тема

Похожие темы

  1. Ответов: 23
    Последнее сообщение: 14.10.2014, 15:38
  2. Ответов: 14
    Последнее сообщение: 07.04.2011, 07:27
  3. Осколочный Флектарн
    от -< BLes >- в разделе Разгрузки, броня
    Ответов: 22
    Последнее сообщение: 29.03.2011, 16:35
  4. Дидж.вудланд
    от Comandante ZLO в разделе Униформа
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 08.04.2008, 13:45
  5. Флектарн команды.
    от Makc в разделе НОВИЧКАМ
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 04.01.2005, 09:46
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама