+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 36

Тема: Магазин

  1. #1
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Магазин

    Нарешті у нас з'явився магазин(ну не зовсім магазин, а відділ) де продають страйкбольні девайси!!!
    Ростемо на очах. до нас прийшла цивілізація

  2. #2

    Re: Магазин

    де-де-де-де-де-де?
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  3. #3

    Re: Магазин

    Докладніше будьласка де, шо, по чом.

  4. #4
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: Магазин

    ого, а де таке у нас?!
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  5. #5
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: Магазин

    де це таке відкрилось?? 0_о калісь, адресок явки давай

  6. #6
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Магазин

    Зранку розкажу, з мобiльного неудобно набирати текст

  7. #7

    Re: Магазин

    блін, Вітя... воно получається як в тому анекдоті:
    Рядовий до прапора:
    - Товариш прапорщик, а знаєте як зацікавити ідіота?
    - Ні, не знаю!
    - Завтра роскажу!
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  8. #8
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Магазин

    Ну пробачте, пробачте, ну немає в мене нета вдома(крім мобільного телефона, а з нього не те що відписувати, а і читати погано).
    Почнемо спочатку і по порядку. Відділ знаходиться у торгівельному центрі "Моріон" (колишня баня на продуктовому базарі), на другому поверсі.
    Власника звати Міша, торгує разом із сином.
    З вибора приводів в наявності було на вчора АК47, АКСУ, М4А1, AUG, під замовлення обіцяв привозити любе.
    З цінами питання цікаве, на те що стоїть на вітрині ціна прямо треба сказати "дуже і дуже". Хоча знову ж таки з його слів для команд "торг уместен".
    По всьому другому: вісить пара підсумків, рюкзаків, ботінок(за немалі гроші), майкі, кепкі і т.д. на ціни особливо не дивився бо воно мене не цікавить.
    От такі то справи.

  9. #9

    Re: Магазин

    Пацани знаю я цього типа!
    Це той що я розказував биля мене живе!(Привиз пару АЕГ-ив и тулить за бешени бабки людям, яки не розбираються так для забави)
    От так то 8)

  10. #10
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Магазин

    Ну привіз він і добре, нехай людина заробляє собі гроші на здоров'я. Питання не втому скільки він на цьому заробляє, а в тому що для того щоб потивитись і потрогати привода не треба волочитись у Львів (де до тебе як покупця потенційного нікому не має діла, ти там сам по собі) чи у Київ, де ситуація впринципі схожа - тулять те що дороще.Можливо сама суть гри зацікавить людей і буде в Рівному не одна команда, а декілька. І як не є він перший хто почав ними торгувати (не беручи до уваги Метро).Я наприклад вчора вперше взяв врукі АКСУ, і він мені сподобався, а ціна - захочеш найдеш дешевше, захочеш будеш торгуватися( у нас немає магазинів, у нас все один великій базар).
    І не будуть люди їхати у Київ в Мілітарист і дивитись на ті вітрини з відкритим ротом і круглими очима, по собі знаю.
    СПРОС РОЖДАЕТ ПРЕДЛОЖЕНИЕ. Не буде попиту грошей не заробить. Отак то.

  11. #11

    Re: Магазин

    Rex, дякую за інформацію!
    треба буде сьодні заскочити, глянути шо там є)
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  12. #12
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Магазин

    завжди радий допомогти

  13. #13

    Re: Магазин

    Цитата Сообщение от Rex
    Ну привіз він і добре, нехай людина заробляє собі гроші на здоров'я. Питання не втому скільки він на цьому заробляє, а в тому що для того щоб потивитись і потрогати привода не треба волочитись у Львів (де до тебе як покупця потенційного нікому не має діла, ти там сам по собі) чи у Київ, де ситуація впринципі схожа - тулять те що дороще.Можливо сама суть гри зацікавить людей і буде в Рівному не одна команда, а декілька. І як не є він перший хто почав ними торгувати (не беручи до уваги Метро).Я наприклад вчора вперше взяв врукі АКСУ, і він мені сподобався, а ціна - захочеш найдеш дешевше, захочеш будеш торгуватися( у нас немає магазинів, у нас все один великій базар).
    І не будуть люди їхати у Київ в Мілітарист і дивитись на ті вітрини з відкритим ротом і круглими очима, по собі знаю.
    СПРОС РОЖДАЕТ ПРЕДЛОЖЕНИЕ. Не буде попиту грошей не заробить. Отак то.
    Згоден на 100%!
    Я ничого поганого и не написав!Просто наскильки чув цини дуже завишени!
    А про потримати в руках и про нови команди це ти добре сказав!

  14. #14

    Re: Магазин

    Пасібо за інфу Rex, сьогодні зайду гляну шото там мутиться, мене більше кулі цікавлять, ато трохи незручно зі Львова весь час брати.

  15. #15
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Магазин

    Слава Богу, страйкбол розвивається а разом із цим відкриваються різні точки торгівлею аксесуарами. Ну нам з Радіка як 100 км. до Рівного так І до Львова. ОН я вже теж і в себе в Тернополі знайшов магазинчик із страйкбольною атрибутикою. ПОЛІГОН називається, хоча там і дорожче нідж у ШТУРМІ. ОКрім того ще є точка в Хмельницькому (я там часто буваю), то там ціни майже як в штурмі кажуть, а на деякі товари навіть нижчі. Чи правда не знаю.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  16. #16
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Магазин

    Значить були мої бійці у цьому магазині...
    Асортимент мінімальний і взагалі не дуже. Пару розгрузок таких собі, форма там різна. З АЕГів тільки три вида було (М16, АКСУ, АУГ). Все китай. Ціна набагато більші чим у Мілітарісті. Продавці поки не компетентні у своєму товарі (назв і виробників навіть незнають ). З шарів є 0,2 і 0,3 , але малими пачками.
    Та казали, що товар буде ще надходити.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  17. #17
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: Магазин

    Привіт сусіди
    Дещо про ваш магазин .Михайла мы знаємо більше року це точно(в Нетішині регулярно на базарі комки продає),мо й більше.Дивуюсь чого це він сам до сих пір не відписався.Мабуть не знає де .Міша зараз ліпить конракти з Штурмом і з Мілітаристом, а може вже зробив - я хз.Теоритично, мають бути ті самі ціни, що й в вище згаданих магазинах .Міша знається на комках, в девайсах - поки що нажаль не дуже.Робіть йому замовлення(кому треба), бажано й сказати код товару.Доречі - має організувати нові команди в Рівному.Одну то точно(з своїх знайомих).Його моб. т. 8-097-46-32-178.На рахунок цін -це складне питання . Але вирішується .

    Приблизно 4-та частина нашої команди (окрім "Дубка") одягнулася в нього - дпм і флектарн, знову ж таки по різним цінам .
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  18. #18

    Re: Магазин

    Якщо чесно особисто я купую все в милитаристе (заказ)!
    Не скаржуся все ок и цини класни!

  19. #19

    Re: Магазин

    Цитата Сообщение от -=ISA=-
    Теоритично, мають бути ті самі ціни, що й в вище згаданих магазинах
    ну то це тільки теоретично, бо на даний момент ціна на аеги відрізняється на +50% від вартості в Мілітаристі

    Цитата Сообщение от -=ISA=-
    Робіть йому замовлення(кому треба), бажано й сказати код товару.
    а чому тоді на запитання чи "ваш поставщік Штурм" він почав якось дивно морозитися?
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  20. #20
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Магазин

    Можливо від природної скромності.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Подсумок под магазин СВД!
    от LIMBO в разделе Помогите!
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 04.06.2014, 22:46
  2. Базар - магазин
    от TRIAX в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" - "FIGHTING FOR TOMORROW"
    Ответов: 18
    Последнее сообщение: 27.09.2012, 11:51
  3. магазин
    от Zloi-Vasil в разделе Мастерская
    Ответов: 30
    Последнее сообщение: 10.08.2012, 09:23
  4. Магазин на игре
    от Snooper в разделе Тропа на Эдельвилль
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 15.07.2009, 21:26
  5. Магазин
    от Vinni-Pux в разделе НОВИЧКАМ
    Ответов: 19
    Последнее сообщение: 26.07.2005, 19:12
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама