+ Ответить в теме
Показано с 1 по 18 из 18

Тема: Хто ми "по ту сторону"...

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Хто ми "по ту сторону"...

    Панове! Пропоную в цій темі взанти одне одного детальніше. Хто ми є "по ту сторону" від страйкболу? Навіть хто новий буде сюди з рівненського регіону вписуватись і то буде корисно знати "наших" .
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Звати мене Руслан. В страйку нік (як ви здогадались) ТАІР. Працюю в Тернополі в "Трансбанку". Живу на квартирі яку знімаю. Сам з Радивилова.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  3. #3

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Ну раз командир тут то і я писану
    Звати мене Рома.
    В неті Romas.
    В Страйку Фурік.
    Живу в Рівному, Студент, вкалую в охрані.
    Живу то там то тут в основному в Рівному

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Ім'я моє - Тарас
    нік Хамул, а в страйку називають: Тарас, Цьопік. або ідиблясюда ну ше рідко таваріщ камрад
    Рівнянин, навчаюсь в інституті, цікавлюсь зброєю, війнами і всім шо з ними звязане.
    Ненавиджу пендосів, навіть пояснити відразу не зможу, занадто багато всього.
    Знаю, що АК краще за м16\м4 і інші витвори пальнутих пендосських інженерів
    Ну і....все)))
    ЗІ. цікавлюсь ВДВ і СпН

  5. #5

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Цитата Сообщение от Hamul
    Ім'я моє - Тарас
    нік Хамул, а в страйку називають: Тарас, Цьопік. або ідиблясюда ну ше рідко таваріщ камрад
    Рівнянин, навчаюсь в інституті, цікавлюсь зброєю, війнами і всім шо з ними звязане.
    Ненавиджу пендосів, навіть пояснити відразу не зможу, занадто багато всього.
    Знаю, що АК краще за м16\м4 і інші витвори пальнутих пендосських інженерів
    Ну і....все)))
    ЗІ. цікавлюсь ВДВ і СпН

    Тарік зачьот!!!!
    Ник SouL(на аірсофте),Defender(на мІлітарісті)! Не питайте чому так вийшло!))
    Ім*я Саня, звуть Маліна(фамілія вкусна )!Або ще як Тарас написав "ти ... ... ... СЮДА БИСТРО!!!!" (Тарас пробач за плагіат)!
    Вчусь в універе на 3 курсі!Строитель!!!
    Граю в страйк біля 2 місяців!Цікавлюсь авто та МОТО технікою!Короче мопедіст я (поки, колись сиану мотоциклістом )
    Я Рекрут!Надіюсь в скорому майбутньому вступити до славетноі команди Legion 10!!!(це не подхолишаш)!
    Ну напевне все надіюсь скоро познайомимся реально, а не віртуально!
    До зустрічі!

  6. #6
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Тепер і я зважився представитись народу.
    Ім'я - Віталій
    Всім відомий під ніком Wootang
    Жив, живу і надіюсь буду жити в м.Рівному
    Працюю інженером по обслуговуванні комп'ютерної і банківської техніки.
    Цікавлюсь історією Другої світової війни, також сучасним озброєнням, технікою і тактикою.
    З самого початку створення і до тепер є командиром рівненської страйкбольної команди Legion 10. (як казав замком: "Поки не уб'ють або поки не знайдуть кращого!")
    Стараюсь всіма можливими засобами розвивати страйкбол у нашому регіоні.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  7. #7
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    всем привет
    звать Димка (собствено так и называют, но поначалу путали с моим боевым товарищем Вадимом (Fargus) )
    почему такой ник вопервых, это единствиный ник который зарегал сайт
    вовторых, просто так
    втретих, GAladraNEC - прочитайте только большие буквы, ггг..
    живу в Ровно
    учусь на втором курсе Ровенского Института Киевского Университета Права им. Корецького (вобщем будуйщий юрист)
    помимо страйкбола занимаюсь регби (уже 6 или 7 лет), люблю оружие и всё что с ним связано, люблю подурачится и поекстрималить 8) (такая натура)
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  8. #8
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Крисна тема.
    Привіт.
    Приємно познайомитись.
    Зовуть мене Сергій.Нік Isa в мене тей самий всюди.
    Живу в Нетішині в малосімейному гуртожитку.
    Працюю на Хмельницькій атомній ел.станції, в зв"язку.
    Пролетарій.
    Одружений.
    Характер буває різний,взагалом спокійний.
    Не арієць ,але пиво люблю.
    В Страйку з 15.04.2006
    В Страйку віддаю перевагу направленню Бундесвера.Америкосів не люблю взагалі.Лінія СНГ трохи набридла (имхо).
    Також не проти в вільний час примінити навики Страйкбола в C.S.1.6
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  9. #9
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Дааааа... дивлюсь як ви всі про себе понаписували, і "ховаюсь" від сорому, що сам створив тему і толком про себе нічого не розповів ... Ну все всерівно не розповім, але дещо "розкрию". Отже архіви КГБ і ЦРУ (моссад не чіпаємо)
    Таір (в миру Руслан)
    25 років. Родився 7 січня, якраз на Різдво Христове.
    Вчився в Хмельницькому Нац.універі (колишній ТУП).
    Живу ось уже 2 роки в Тернополі. Знімаю квартиру. 3 кімнати. одна моя, а в дві інші заселив дівчат. В загальному в моєму "гаремі" 4 дівчини. Але відносини з ними сугубо "ділові"
    Працюю в "Трансбанку". Займаюсь кредитами (усіма видами). Переманюють інші банки, але поки відбиваюсь.
    Займався колись боксом, футболом, баскетболом. Зараз люблю все це пограти але чогось не має з ким і не має коли. Дуже люблю історію, геграфію, військову тематику (пів родини військових) .
    Перміняв купу професій (був і охоронцем, і держлужбовцем, і продацем, і на радіо працював, і навіть в аптеці...8 днів), адже жити якось треба.

    Ніби все, що можна "виплеснути" на загал! Я гадаю, що це вже краще ніж мій перший пост...
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #10

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Антон в страйку Тоша. На даний момент живу і працюю у Львові. Менеджер-консультант-технолог в одній промислово-виробничій фірмі. Також адмініструю Радивилівський веб сайт http://www.radyvyliv.net захоплююся журналістикою, тому не дивуйтеся якщо раптом прочитаєте у пресі про війни Рівненських страйкболістів

  11. #11
    Новобранец
    Регистрация
    19.04.2008
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    14

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Я руйнівник, я смертельна машина,
    А у житті я звичайний хлопчина....

    Якщо серйозно паралельно з страйком я ще займаюсь музикою, граю на барабанах. Працюю в будівельному магазині продавцем. Навчаюсь в Європейському університеті славного міста Рівне, на менеджера.
    Коли виросту стану пожежною машиною! Віу!ВІУ!Віу!

  12. #12

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Звати мене Богдан
    Нік - Sakup
    Народився/виріс/проживаю в славномі місті-герої Радивилові, /з 1940 по 1991 Червоноармійськ/.
    За фахом інженер-системотехнік, працюю помічником нотаріуса.
    15 років займався хореографією, маю середню музичну освіту.

  13. #13
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    м. Рівне
    Команда
    Legion X Gemina
    Сообщений
    25

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    ПрЮвет всім звать мене не треба , сам приходжу . а Серьозно Вадім ( FARGUS ) .
    В страйку з 2008 р. в команді 10 Легіоні м. Ріного , чим і радий . Працюю в КП " Рівнеелектроавтотранс" ( Тролейбусном депо ) зварювальником .
    ЯК казав Дімон на початку отзивались в двох на Дімон і Вадя ( притом що нас путали ))))
    Слава — те, що про вас говорять; репутація — те, що про вас думають.

  14. #14
    Новобранец
    Регистрация
    21.03.2009
    Адрес
    Нетішин
    Команда
    A.T.O.M ("Запретная Зона")
    Сообщений
    26

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Привіт всім!
    ім"я моє ніяк не зв"язане з позивним!!! ))
    звуть мене - Паша (Павло, Павлуша, Пашенька, Пашечка, Сонечко, Котик і т.д. )
    позивний - Пашок =))
    нещодавно закінчив заочне відділення НУВГП за спеціальністю Автоматизоване Управління Технологічними Процесами, ступінь бУХалавр )
    народився 11 лютого (три дні не дотягнув, щоб Валіком назвали )) ) 88 року, минулого тисячоліття в мальовничому і на той час мацюпусінькому місті Нетішині, Хмельницької обл. (це там де такі дві бочечки стоять з ядерним паливом під прізвиськом "ХАЕС" ) )
    займався плаванням, волейболом, рукопашним боєм, боксом, паркуром, і ще багато чим ))
    працюю з 16 років першим моїм заробітком то було спільне з братом ДіДжейство в колись самому крутому генделику нашого міста - "Корал" )
    згодом будучи на 2-му курсі ліцею, за фахом економіста працював там само ж де і навчався - звукооператором, на четвернину ставки , по закінченню вступив до унівєру, і після 1-го курсу втік на заочне і влаштувався працювати продавцем автозапчастин (хоч сам в них дубовий ), потім пішов по тому що ближче до душі - ремонтом мобільних телефонів в досить непоганому сервіс-центрі в нашому місті, але згодом набридло і там... і мене всетаки упросили, на колінах умоляючи (Brig тіки ж не спали мене, шо це було не так ) прийти працювати в доблєсний "Інтерлінк" - телекомунікаційна компанія. =) де з успіхом працюю вже третій рік, за фахом "лінійний-майстер" (відкрию секрет, в нас тут всі "лінійні-майстри" )
    в Страйк-боллі з 2008 року, схиляюсь до форми - бундесвера, зі зброї подобається багацько чого, важко визначитись конктрено.
    займаюсь в театр-студії "Маски", входжу до Нетішинського Козацького Полку Міжнародного Союзу Козаків, в чині "Козак" (рядовий).
    Багато хто мене знає, я веселий і компанійський парубок! )) завжди підтримаю компанію!
    п.с.: хто пам"ятає "епізод 2, сектор 7", під час викиду літав привид з гіторою поміж лагерями - то було Я
    упс.... оце настрочив....

  15. #15

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Привіт всім)
    Звати мене Славік.граю тільки перший сезон в команді Legio X Gemina.В страйку кличуть по-різному.нік Profesor(довга історія чого ...)
    навчаюсь на 4-му курсі РДГУ на фізико-технологічному ф-ті.
    форма флектарн(хоча її майже ніхто не бачить під маскхалатом).в команді працюю в снайперській двійці з Фаргусом.
    подобається G-36 серія.зараз юзаю спрінг M40A1
    отак от)
    ...в засаде пукать нельзя,услышат враги погибнут друзья

  16. #16

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Ну раз уж я к вам приезжаю в гости, то и сам отпишусь наверное )

    Зовут Илья, в миру Хелыч, в страйке и в нете XeLLa.
    Родился 14.02.1983 во Львове, живу тут до сих пор ( Жил в Канаде 3 года, в Германии 2 ) Вернулся, патриот чтоль ) Объездил пол мира.
    2 высших (Прикладной математик, риелтер ( промышленные предприятия )), по проффесии и дня не проработал. )
    С детства занимался спортом: Бальные танцы, самБо, велоспорт (проффесионально). Ушёл со спорта из-за травмы. ( Начал пить, курить, страйкболлом заниматься )))
    Работаю с 16, ( подрабатывал у родственников в ювелирной мастерской за компом бумажки делал всякие ) Потом работал в театре ). У радителей в автомастерской. Далее 7 лет в разных комп фирамах... Сейчас работаю на гуртовне, продаю посуду для гостиниц и ресторанов.
    Партийный ( Регионал )
    Страйкболист ( ГЮРЗА )
    Не женат, детей вроде нет )
    Не судим
    Люблю онлайн игры до безумия )

    Ну вроде бы и всё )
    BOS Forever!

  17. #17

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Зиг Хайлюшки=)

    Зовут меня вечером хам и сволочь, утром обычно солнышко и зайка, а днём Виктор Сергеевич =)))
    В нете обычно фигурирую как Scooby_Doo
    В страйке позывной Inquisitor
    Рост: 183
    Вес: 70
    Волосы: Тёмные
    Глаза: Светло-карие
    Родился в городе Надворная Ивано-Франковской области в далёком 1981м году.
    Живу и работаю в славэтному мисти Лева =)
    По образованию художник-дизайнер, но очень давно не работаю по специальности.
    Разведён, киндеров к сожелению нету.
    По жизни полнейший разгельдяй, если не сказать хуже, и анархист.
    В страйке три года в команде Енотов.
    Увлечения, да их у меня много, начиная от простого колупания в носу =))) до вылазок на закрытые обьекты, в общем экстрим, сталкерство, диггерство и прочее =)
    Люблю пиво, и хорошую но тихую компанию.
    Привлекался, но ниразу несудим =)
    Вопчем вроди неплохой парень (хто жыш похвалит акромя себя самого)
    Сожги еретика, убей мутанта, преследуй нечисть!

  18. #18
    Новобранец
    Регистрация
    03.02.2010
    Адрес
    Радивилів, Рівненська обл.
    Сообщений
    9

    Re: Хто ми "по ту сторону"...

    Привіт!
    І так, зовіть мене Iren, а як що офіційно, то Ірина Віткорівна Ладюк (але краще не офіційно)
    не блондинка
    очі кольору хакі
    з остальним все теж в нормі

    В даний час живу в Радіку (славне місто Радивилів)
    Були колись "дивні" романтичні часи і я стала студенткою в місті Рівне, а через декілька років стала цинічним економістом- фінансистом (фє) Після чого мужньо відпрацювала, 3 з копійками років в Управлянні пенсійного фонду, спробувала різні посади в різних відділах, як кажуть "пройшла Крим, Рим і мідні труби")))))
    В даний, час сама собі хозяйка!!
    Рік назад оцінила що я люблю в житті і знайшла собі заняття.
    Зараз працюю у сфері туризму (Туристичне агенство "Крила"), організовую та проводжу вечірки (як в нас кажуть "тамада", страшно не люблю цього слова),
    а ще займаюсь страхуванням, автострахуванням (СК Універсальна)...а ще танцями...і т.д. і т.п.
    Улюблені заняття це - подорожі, спілкування, а ще люблю щость потворити (коли є натнення)
    Улюбленна іграшка це - G36C (деколи не можу без неї спокійно заснути, кладу поряд )
    Улюблений напій це - коньяк ( особливо з друзями після хорошої гри )
    Стиль життя - "позитив в мене в крові, і я готова ним ділитись!"

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.09.2011, 20:48
  2. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама