+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 30

Тема: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Ось сценарій гри на відкриття "Радивилівського страйкбольного сезону", який проводить команда Ш.Т.У.Г.. Маю надію і віру в те, що це війде в традицію і гостей в нас буде більше. А поки вибачаюсь, лише одна запрошена команда це "10 легіон". Хоча я в жодному разі не буду перечити якщо ще хтось виявить бажання бути на грі.

    Дата проведення (субота) 3.05.2008 року. м.Радивилів (500 метрів від міста, Немирівський ліс).
    Ось, прошу, ознайомлюйтесь!

    СЦЕНАРІЙ ГРИ – ”Операція Уран”
    Останнім часом світова спільнота є дуже занепокоєною ядерною програмою Ірану, яка набирає обертів і жодні санкції ні збоку ООН, ні з боку МАГАТЕ не діють на ісламський уряд. Жодні із дипломатичних заходів не дають результатів, оскільки ніяких прямих фактів наявності зброї масового знищення не має! Лише одні здогадки і підозри. Саме цим і оперує Іран, говорячи, що це все наклепи світового „поліцейського”, США, який хоче заграбастати іранську нафту, а також принизити гідність усього мусульманського світу. Такі заяви ніяк не дають можливості США та її союзникам до прямих дій проти цієї мусульманської країни...
    Міноборони США разом із ЦРУ, з дозволу Президента країни і секретаря держбезпеки, вирішують вислати на територію Ірану спец загін американських „зелених беретів”, для збору інформації та фактів, що дозволять викрити усю брехню ісламського уряду про їх випробування в області ядерної енергетики і повернути світову спільноту у свій бік. Бік, виправдання силових дій проти Ірану.
    У повній секретності група „10 легіон” з бригади „зелених беретів” США розпочинає операцію під кодовою назвою „Операція Уран”, на території Ірану у пошуках секретної бази „Сааді Хафіз”, яка зберігає усі ядерні таємниці своєї країни.

    1-ша місія.
    „Зелені берети” США (10 легіон):
    - „зелені берети” („ЗБ”) армії США, висаджуються на території Ірану. Їх завдання: знайти базу де зберігаються усі результати тестів які збирають іранські науковці, при можливості атакувати її і захопити результати випробувань.
    - Базу довкола охороняють 2 блок пости, окрім того на самій базі є солдати спец підрозділу КСІР.
    - Результати тестів являють собою пакунок з папером. Але пакунків може бути кілька, тому потрібно знайти на території бази ПРАВИЛЬНИЙ (при певній логіці це можливо на 100%). З бази можна винести лише один пакунок із документами. Якщо пакунок не правильний, то доведеться повертатись для ще однієї атаки бази.
    Корпус Стражів Ісламської Революції („КСІР”) (Ш.Т.У.Г.):
    - Не дозволити ворогам зайти на територію бази і забрати пакунок із важливими документами!
    - Якщо ворог буде відступати його в жодному разі не можна переслідувати! Всьому особовому складу залишатись на базі! Навіть якщо боєць після мертв’ятника, його першочергове завдання добратись до бази, а не „розпилюватись” по лісі!
    Умови місії:
    А) Мертв’ятник для обох сторін – 10 хв. Вихід з мертв’ятника одразу дозволяє вступати бійцю в бій! Ворожий солдат не має права підходити до чужого мертв’ятника ближче ніж на 25 метрів у радіусі від центру мертвя’тника!
    Б) Час виконання місії „ЗБ” по знаходженні бази та захопленню документів – 1 година 30 хвилин!
    В) Якщо час вийшов, а база не захоплена, „Зелені берети” йдуть в точку „А” (що являється їх мертв’ятником) згідно карти, якщо ж документи захоплено раніше до відведеного часу то бійці теж переміщуються в точку „А” і займають оборону.

    2-га місія
    „Зелені берети” США (10 легіон):
    - По закінченню 1 години 30 хвилин які були відведені на виконання місії а також згідно пункту В) в першій місії, американський командир (10 легіон) відкриває отриманий конверт-шифрограму із завданням на 2 місію. Конверт-шифрограма відкривається ЛИШЕ НА ТОЧЦІ „А” І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВІДВЕДЕНОГО ЧАСУ НА 1 МІСІЮ!!!
    Корпус Стражів Ісламської Революції („КСІР”) (Ш.Т.У.Г.)
    - Завдання отримаються усно від командира команди! Лише по закінченню часу на 1 місію.
    Умови 2-ї місії:
    ВСІ УМОВИ для „ЗБ” викладенні будуть в конверті. Команда охорони бази КСІР отримує умови 2-ї місії усно від командира.

    3-тя місія
    „Зелені берети” США (10 легіон):
    Всі умови і завдання місії команда отримає від інформатора (він появиться на стикові 2 та 3 місій).
    Корпус Стражів Ісламської Революції („КСІР”) (Ш.Т.У.Г.)
    Всі умови і завдання 3-ї місії команда отримає від секретної шифрограми (у вигляді конверта).

    4-та місія

    Не зважаючи на результати перших 3-ох місій, „зеленим беретам” все рівно потрібно евакуюватись! Командування США приймає рішення з авіаносця „Адмірал Німіц”, що знаходиться в Перській затоці, вислати гелікоптер щоб забрати своїх солдатів. Точкою евакуації вибирається база „Сааді Хафіз”. Після того як бійців буде евакуйовано (на що звісно надіється командування), по базі „пройдуться” 2 літаки F-117 з ракетами на борту...
    Іранське командування терміново перекинуло в район бази штурмовий батальйон Ш.Т.У.Г. з самої гвардії духовного лідера Ірану Алі Хаменеї і взвод іранської морської піхоти, що б знищити або захопити диверсантів.

    УМОВИ:
    Загальні:
    - „Зеленим беретам” зайняти оборону на базі і протриматись відведений час до евакуації. Оборону можна займати лише на території бази! За територією не можна.
    - База вважається захопленою іранцями, якщо на базі залишився живим лише 1 боєць „ЗБ”!
    - Оскільки бійців буде не багато, але створити ефект масовості іранських сил, вирішено зробити мертв’ятники різними: американці – 10 хв; іранці - 5 хв.
    - Мертв’ятник американців точка ”А”, іранців точка „В” (все згідно наданих карт).
    - „Зелені берети” після мертв’ятника можуть вступати в бій лише на території бази.
    - Іранці не мають права стріляти в американців якщо, ті повертаючись з мертв’ятника йдуть на базу!
    - Час місії – 1 година 20 хвилин.

    Тільки сильно не критикуйте мене, а то в мене фобія розвинеться і я замкнусь в собі .
    П.С. В сценарії можливі деякі коректування!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    а можна замість пендосів САС всунути?

  3. #3
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Пропоную збільшити час перебвання у мертв'ятнику мінімум до 15 хв у першому епізоді.
    В останньому нехай буде не 2, а 1 боєць (база вважється захопленою іранцями), що має залишитись. Бо з десяти людей 2 людини=20%. А це суттєво!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  4. #4
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.
    Hamul 2008-04-16 15:01
    а можна замість пендосів САС всунути?
    Відповідь негативна !

    Цитата Сообщение от Wootang
    Wootang 2008-04-16 15:06
    Пропоную збільшити час перебвання у мертв'ятнику мінімум до 15 хв у першому епізоді.
    В останньому нехай буде не 2, а 1 боєць (база вважється захопленою іранцями), що має залишитись. Бо з десяти людей 2 людини=20%. А це суттєво!
    З другим пунктом погоджуюсь, буде 1 а не 2 бійці. Перший ні. 10 хв хай так і буде, оскільки мертв"ятники від бази будуть на відстані не меншій ніж 100 метрів.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  5. #5
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Гра буде приблизно на 4-4,5 годин.
    Оскільки жодних бідівель в лісі не має, то вирішено базу трішки "побудувати" (цемент і цегла тут ні до чого ). Знайшли цікаве вирішення, адже база є база а не стовби дерев! Гадаю, що це все таки сподобається всім учасникам (ну більше Кулібін ні до чого не додумався!).
    Потрібно ще буде визначитись коли приїде рівненська команда, і все зробити, щоб вони встигли на маршрутку або електричку до Рівного. Над цим, ще треба подумати.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  6. #6

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    І навіть один боєць може вміло протистояти переважаючим силам супротивника, і оскількі цей факт неодноразово підтверджувався в боях, то база не може рахуватись захопленою покі її обороняє хоч один ствол!

  7. #7

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    А про пакети хотілось, би знати детальніше.

  8. #8
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Jurgen
    І навіть один боєць може вміло протистояти переважаючим силам супротивника, і оскількі цей факт неодноразово підтверджувався в боях, то база не може рахуватись захопленою покі її обороняє хоч один ствол!
    Вірю і спорити навіть не буду! Але 1 боєць на території бази вже важається захопленим! Надіюсь, що цю тему ми вже не будемо піднімати. Було 2 бійця спочатку, прислухався до зауважень і зробили 1 боєць. на 0 переходити не будемо!

    Цитата Сообщение от Jurgen
    А про пакети хотілось, би знати детальніше.
    Пакети (у вигляді запакованих скотчем поліетеленових пакетів), а їх буде кілька (4-5), які будуть в різних місцях бази по-одному лежати, але на виду, ховати їх ніхто не буде! В кожному пакеті, буде мукулатура, але лише в одному, ця "мукулатура" буде правильною. Те, що пакет "правильний" дозволить зрозуміти ваш розум і простенька логіка. 8)
    Ви самі потім все зрозумієте! Чесно! Я у вас вірю .
    Але не забуваєм пакунок з бази можна винести лише по-одному, а дивитись пакунки можна і на самій базі.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #9
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    н хочу за пендосів воювати((((( краще за САС чи ГІГН, ну чи хоч якийь КСК чи ГСГ.

  10. #10

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Видчуваю буде крутО!!!

  11. #11

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Tair
    ...точку „А” (що являється їх мертв’ятником) ...
    можливо не варто об’єднувати ігрову позицію з мертвятником?

    і ще по першій місії: а якщо конверт буде захоплено на протязі перших 30-хв, то що, обидві команди будуть втикати цілу годину? (бо ЗБ неможна відкривати конверт на протязі 1 год 30 хв, а КСІР неможна переслідувати ворога)

    Цитата Сообщение от Tair
    Всі умови і завдання місії команда отримає від інформатора (він появиться на стикові 2 та 3 місій).
    шпійон! це круто!

    Цитата Сообщение от Tair
    - База вважається захопленою іранцями, якщо на базі залишився живим лише 1 боєць „ЗБ”!
    Руслан, про це вже говорилося, але все одно: ну звідки ти будеш знати що в живих залишився рівно один бієць? (ну якщо база не буде розміром 3х3 метра)
    я вважаю, що база буде рахуватися захопленою, якщо будуть убиті всі бійці ЗБ! (напр, був випадок, що я на тренуванні успішно САМ ОДИН захистив будинок від 4 атакуючих, так що перефразовуючи відому приказку "і один на базі воїн")

    Цитата Сообщение от Tair
    - Оскільки бійців буде не багато, але створити ефект масовості іранських сил, вирішено зробити мертв’ятники різними: американці – 10 хв; іранці - 5 хв.


    Цитата Сообщение от Tair
    - „Зелені берети” після мертв’ятника можуть вступати в бій лише на території бази.
    - Іранці не мають права стріляти в американців якщо, ті повертаючись з мертв’ятника йдуть на базу!
    тобто я, повертаючись з мертвятника, буду проходити через ряди атакуючого КСІРа?

    Цитата Сообщение от Tair
    Тільки сильно не критикуйте мене, а то в мене фобія розвинеться і я замкнусь в собі .
    П.С. В сценарії можливі деякі коректування!
    еее... навіщо відразу фобія? просто давай спільними зусиллями зробимо хороший сценарій, оскільки є певні нюанси, але в загальному - сценарій виглядає цікавим й інтригуючим

    Цитата Сообщение от Tair
    Гадаю, що це все таки сподобається всім учасникам (ну більше Кулібін ні до чого не додумався!).
    надіюсь це не маскувальна сітка, натянута між дерев?
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  12. #12
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Fenixter
    можливо не варто об’єднувати ігрову позицію з мертвятником?

    і ще по першій місії: а якщо конверт буде захоплено на протязі перших 30-хв, то що, обидві команди будуть втикати цілу годину? (бо ЗБ неможна відкривати конверт на протязі 1 год 30 хв, а КСІР неможна переслідувати ворога)
    Мертв"ятник і буде позначений точкою "А". Це ігрова позиція "ЗБ".
    Не можна перслідувати відступаючого. Але ніде не вказано, що не можна не переслідувати американців із пакетом, який є дуже важливим! Окрім того пималось в сценарії - "...і замають оборону!"(все робиться, щоб було як в житті, а то всі все знають, кожне завдання і послідовність дій. А тут є певна справжня симуляція й імпровізація яка не відступає за межі сценарію). 8)

    Цитата Сообщение от Fenixter
    Руслан, про це вже говорилося, але все одно: ну звідки ти будеш знати що в живих залишився рівно один бієць? (ну якщо база не буде розміром 3х3 метра)
    я вважаю, що база буде рахуватися захопленою, якщо будуть убиті всі бійці ЗБ! (напр, був випадок, що я на тренуванні успішно САМ ОДИН захистив будинок від 4 атакуючих, так що перефразовуючи відому приказку "і один на базі воїн")
    Про це вже писалось вище. База буде десь 10 х 10 метрів, дуже на це сподіваюсь, що получиться. Те як ми будем знати, що лише один на базі, то це і з вашої сторони теж потрібна буде чесність того, що залишився один. І давайте не будем дискутувати, а якщо, а якщо, а якщо. Тому ДУЖЕ ПРОШУ ЗАКРИТИ ЦЕ ОБГОВОРЕННЯ!
    Цитата Сообщение от Fenixter
    тобто я, повертаючись з мертвятника, буду проходити через ряди атакуючого КСІРа?
    Тебе це бентежить? То обходь там де ісламісти не наступають. Нічого не розумію, в тебе ж всерівно ніхто не стрілятиме, поки ти не вступиш на територію бази.

    Цитата Сообщение от Fenixter
    надіюсь це не маскувальна сітка, натянута між дерев?
    Надія вмирає, останньою!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #13
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Шановні, давайте дійсно будем тримати дискусію у конструктивному напрямку. Наш колега із ШТУГа виклав сценарій гри більш для того, щоб ми всі могли попередньо ознайомитись. Різні малі деталі обговоримо по місцю і всім стане все зрозуміло. Якщо хоче хтось щось запропонувати - прошу. Тільки дійсно проявіть свій розум, а не емоції!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  14. #14
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    10 легіон, прошу щоб ви сказали, коли ВАМ буде зручно приїхати до нас в Радивилів? На котру годину? Щоб ми зі своєї сторони все нормально розрахували і відповідно зробили ігрову територію, справді ігровою. Щоб просто потім не було затримок.
    Оскільки дорога дальня (100 км), то ми підлаштовуємось під вас. Чекаю відповіді на питання про час вашого прибуття 3 травня у суботу до нас. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  15. #15

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Tair
    10 легіон, прошу щоб ви сказали, коли ВАМ буде зручно приїхати до нас в Радивилів? На котру годину? Щоб ми зі своєї сторони все нормально розрахували і відповідно зробили ігрову територію, справді ігровою. Щоб просто потім не було затримок.
    Оскільки дорога дальня (100 км), то ми підлаштовуємось під вас. Чекаю відповіді на питання про час вашого прибуття 3 травня у суботу до нас. 8)
    а ви підкажіть чим до вас можна дібратися: антобус, маршрутка, поїзд..
    бажано знати час в дорозі, періодичність з якою ходить транспортний засіб і вартість дороги
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  16. #16
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Fenixter
    а ви підкажіть чим до вас можна дібратися: антобус, маршрутка, поїзд..
    бажано знати час в дорозі, періодичність з якою ходить транспортний засіб і вартість дороги
    Вартість дороги маршруткою 15 грн. Електричкою - десь 6-8, а якщо покласова червона калина то 12-15грн. (якщо я не помиляюсь). І маршрутки і електрички прямі, тобто без пересадок. Періодичність "ходьби" маршруток десь раз в 1-1,5 години, назви: Рівне-Радивилів, Рівне-Підзамче, Рівне-Золочів (великий такий ЛАЗік возить). Електрички коли і з якою періодичністью ходять я нажаль не знаю, ну десь в день 4-5 разів. Подзвоніть на ж/д взнайте, якщо є така можливість.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  17. #17
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    сценарий не плохой, даже нравится, независимо кого я буду играть. а вот нащот базы....... ну, на месте посмотрим, что да как
    и я немного не могу понять с точкой А и мертвятником, который находится на точке А???? "потерялася я..."

    я б попросил бы, если будет возможность снабдить каждого из играющих картой местности (лично мне было б спокоиней на душе 8) ) и мне кажется, это будет не лишние
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  18. #18
    Новобранец
    Регистрация
    19.04.2008
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    14

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Остання маршрутка з Радіка іде десь в 20:00 плюс мінус пару хвилин. Періодичнісь не раз на півтори години, а два рази на годину півтори
    Коли виросту стану пожежною машиною! Віу!ВІУ!Віу!

  19. #19
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    В перших днях тижня з'ясую, як ми будемо добиратись. Відразу повідомлю вас. Орієнтуйтесь на 10-11 годину.
    Якщо є питання - телефонуйте.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  20. #20
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Wootang
    В перших днях тижня з'ясую, як ми будемо добиратись. Відразу повідомлю вас. Орієнтуйтесь на 10-11 годину.
    Якщо є питання - телефонуйте.
    Зрозуміло! Значить на цю годину і будем дійсно орієнтуватись! Зараз думаємо як і звідки краще підійти до "точки висадки"... треба ще подумати де залишимо вашу машину (варіанти є) адже в лісі її без нагляду не залишимо. Є ще декілька ньюансів але то все вирішимо.
    Скажу одне, що треба буде ще пройти десь з 2 км. якщо зможу, то домовлюсь за буса, що б хоча вас доставив, а назад то ми вже пішкарусом. Щось придумаємо.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 38
    Последнее сообщение: 03.05.2019, 10:56
  2. Ответов: 23
    Последнее сообщение: 02.11.2018, 14:41
  3. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 17.09.2018, 13:51
  4. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 14.09.2018, 10:50
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 08.08.2015, 23:07
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама