+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 30 из 30

Тема: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

  1. #21
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Tair
    Цитата Сообщение от Wootang
    В перших днях тижня з'ясую, як ми будемо добиратись. Відразу повідомлю вас. Орієнтуйтесь на 10-11 годину.
    Якщо є питання - телефонуйте.
    Зрозуміло! Значить на цю годину і будем дійсно орієнтуватись! Зараз думаємо як і звідки краще підійти до "точки висадки"... треба ще подумати де залишимо вашу машину (варіанти є) адже в лісі її без нагляду не залишимо. Є ще декілька ньюансів але то все вирішимо.
    Скажу одне, що треба буде ще пройти десь з 2 км. якщо зможу, то домовлюсь за буса, що б хоча вас доставив, а назад то ми вже пішкарусом. Щось придумаємо.
    Ну я думаю, шо ми добіжимо, як буде треба, пару кілометрів

  2. #22

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    добрався додоми нарешті)

    хочу ще раз подякувати ШТУГу за гру!
    все було просто супер!

    удачі вам і процвітання!
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  3. #23

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Fenixter
    добрався додоми нарешті)

    хочу ще раз подякувати ШТУГу за гру!
    все було просто супер!

    удачі вам і процвітання!

    +1
    приеднуюсь до побажань!
    Дякую за гру!!!!

  4. #24
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Игра была неплохая. Спосибо Ш.Т.У.Г.у за организованую игру
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  5. #25
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    вельми дякую за все. І за задумку, і за виконання і за "аллах акбар" І окреме дякую за вечерю приїхав додому і вже не їв нічого, такий ситий був Загалом, Величзне дякую!!!

  6. #26
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Дуже тішить те, що вам сподобалось! Бо нам теж! Звісно якісь "нєдочоти" були але де їх не буває (будем виправлятись) ? Що приємно - жодного маклауда! Всі по-чесному виходили! Нарешті може хоч тут "воду в ступі не будемо місити" про маклаудство! За це вам велике дякую!
    Вдячність вам за показову атаку нашої бази в 2 місії і класну оборону в четвертій.... Але документи залишились при нас і + Тель-Авів і база НАТО в Греції горять "праведним вогнем всесильного аллаха!"
    Ми побачили свої мінуси в організації і тактиці, завдяки вам, і побачили до чого нам треба "йти", щоб гідно конкурувати в стайку з такими командами як ваша! За це теж дякую. Будем над цим всім працювати.
    Особиста подяка вашому командиру за те, що вказав, на мої тактичні помилки в атаці і обороні, а головне підказав як їх вирішити і не тільки їх. 8)
    А головна подяка ВСІМ ВАМ за те, що приїхали! Справді без цього всього не було б нашого маленького відкриття страйк-сезону в нашому Радивилові!
    Урааааааааааааааааааааааааааааааааа товаріщііііііііііііііііііі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  7. #27

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    То добре шо всім сподобалось.
    Сподіваюсь ми зможем, рано чи пізно, достойно вам протистояти.

  8. #28
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Від мене особисто та від команди ВЕЛИКА ВАМ ПОДЯКА!
    Хлопці (і дівчата ) зі Ш.Т.У.Г.а, ви дійсно постарались та організували нам всім свято! З великим задоволенням (да і хвилюванням) їхали до вас на гру і з не меньшим потоком емоцій повертались назад.
    Особисто я вже давно хотів всіх вас побачити, познайомитись. І жодні фактори в суботу цьому не змогли завадити. Звичайно хотілось побачити весь Ш.Т.У.Г. та в майбутньому це буде
    Приємно було відчути організованість і продуманість проведення всього міроприємства. Це як зустріч, місце розташування, так і сам сценарій гри та підготовлена місцевість. Молодці! Так тримати! Ви дали гарний початок!
    Руслан, тепер і тобі пару слів. Знаю, на твої плечи лягло найбільше клопотів. Та, згадуючи суботу, констатую: все провів на "відмінно"!
    А ще я дякую команді..... "Десятий легіон" Я як ніколи був задоволений вами.
    Гра дійсно вдалась на славу!

    деякі фото http://legion10.io.com.ua/album115629

    усьо... (занавес)
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  9. #29

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Sakup
    То добре шо всім сподобалось.
    Сподіваюсь ми зможем, рано чи пізно, достойно вам протистояти.
    протистояти то таке, а от достойно діяти разом з нами проти сусудніх областей - мусите обовязково!
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  10. #30
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: "Операція УРАН". "10 легіон" vs Ш.Т.У.Г.

    Цитата Сообщение от Fenixter
    протистояти то таке, а от достойно діяти разом з нами проти сусудніх областей - мусите обовязково!
    Це вірно! До цього будемо і стремитись! Ми бачили як ви "працювали" так будем намагатись брати у вас найкраще, додавати своє, поєднуватись з вами і тоді зробимо справжню рівненську страйкбольну коаліцію.

    Цитата Сообщение от Wootang
    Від мене особисто та від команди ВЕЛИКА ВАМ ПОДЯКА!
    Хлопці (і дівчата ) зі Ш.Т.У.Г.а, ви дійсно постарались та організували нам всім свято! З великим задоволенням (да і хвилюванням) їхали до вас на гру і з не меньшим потоком емоцій повертались назад.
    Особисто я вже давно хотів всіх вас побачити, познайомитись. І жодні фактори в суботу цьому не змогли завадити. Звичайно хотілось побачити весь Ш.Т.У.Г. та в майбутньому це буде
    Приємно було відчути організованість і продуманість проведення всього міроприємства. Це як зустріч, місце розташування, так і сам сценарій гри та підготовлена місцевість. Молодці! Так тримати! Ви дали гарний початок!
    Руслан, тепер і тобі пару слів. Знаю, на твої плечи лягло найбільше клопотів. Та, згадуючи суботу, констатую: все провів на "відмінно"!
    Дякую за теплі слова, вона додають мені особисто і команді наснаги і запалу діяти далі і вчитись бути командою а не "стадом сайгаків". Початок закладений завдяки вам! Дякую!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 38
    Последнее сообщение: 03.05.2019, 10:56
  2. Ответов: 23
    Последнее сообщение: 02.11.2018, 14:41
  3. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 17.09.2018, 13:51
  4. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 14.09.2018, 10:50
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 08.08.2015, 23:07
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама