+ Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 51

Тема: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

  1. #21
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Отже радивилівська команда Ш.Т.У.Г. буде добиратись до Луцка маршруткою, яка з Радивилова виїжає о 7:00. В Луцку вона має бути за години 2 на автовокзалі. Інша маршрутка йде о12:20 на такий час вона відповідно відпадає.
    Єдине буде прохання до Луцких страйкерів (особисто моє як командира, оскільки я відповідаю і за доставку на полігон і за відправлення назад) взнати, коли є маршрутки назад в Радивилів? Щоб ми не залишились потім кукувати на вокзалі чудового міста Луцк!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #22
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Я постараюсь сьогодні або завтра вранці взнати на рахунок вашої маршрутки додому, якщо провтикаємо - тоді розберемо Вас по домівках

  3. #23
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от Chap
    Chap 2008-06-03 14:35
    Я постараюсь сьогодні або завтра вранці взнати на рахунок вашої маршрутки додому, якщо провтикаємо - тоді розберемо Вас по домівках
    Ооооо... я чесно здивований такою відповідью, навіть якщо вона в жарт . Приємно здивований!
    Думаю, що не провтикаємо. В нас просто команда з Радивилова але третина в Радіку не живе. Я в Тернополі, мій зам. в Рівному, старшина в Львові...у всіх робота.
    Ну все таки будем надіятись, що автобус не прогавимо. А ніт о доведеться справді на вокзалі "кимарити" до наступних маршрутів.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #24
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Значить так з Рівненськими колегами все зрозуміло в плані прибуття на полігон. Прошу команду "Ш.Т.У.Г." та "Зубр" зв`язатись для уточнення імен або ніків бійців які потребують доставки їх персон на полігон - щом ми заздалегідь розписали бійців по автомобілях і не втрачали зайвого часу... Я в свою чергу підготую список і віддам водієві кожної автівки...

    ася 163051293

  5. #25
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Перш за все хочу подякувати тим людям, які разом зі мною виїхали в неділю для підготовки полігону. Разом ми зробили майбутнє місце гри більш безпечнішим і, відповідно, цікавішим.
    Пару слів про сам полігон. З часу останньої гри місцевість трішки змінилась. Відразу помітно збільшення кількості (густоти) трави, кущів і дерев. Озеленення завдяки опадам збільшилось так, що деякі місця важко було впізнати навіть з близької відстані. В двохповерховому будинку тепер відсутні сходи на другий поверх!
    Обійшовши майже всю терторію майбутньої гри хочу вам всім ще раз нагадати: БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Хоча ми постарались позначити всі небезпечні дірки, люки і т.п. гілками, стрічками, але всерівно могли залишитись місця, які ми банально не знайшли! Полігон вражає своєю кількостю бункерів, розвалів, траншй і відкритих люків. Тому дивіться куди ступаєте!
    Цитата Сообщение от Tair
    ... взнати, коли є маршрутки назад в Радивилів? Щоб ми не залишились потім кукувати на вокзалі чудового міста Луцк!
    Як варіант, поїдете до Рівного, а далі на Радивилів. Просто треба дізнатись розклад маршрукот до Радіка. Ось http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-find?F...E2%E8%EB%B3%E2 Знаю, що буде важко і з пересадками. Але "сталь закаляється у вогні"(с)
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  6. #26
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    В двохповерховому будинку тепер відсутні сходи на другий поверх!
    Всмислі? це ж ключова точка основної бази.
    І вона була на підмурованих стінках. Цілий прьольот рухнув?
    Що ж шкода!! Але я дуже радий що воно не впало разом з кимось

  7. #27
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Почитавши, що там на полігоні робиться, жахнувся! Та це ж справжня війна, тут не "юіганина по паркету" 8) . Такщо тепер кожний крок треба виважувати, щоб все пройшло без травм. Будемо мати надію, що так воно і буде і жодний боєць не постраждає. 8) А те, що "еусочки" урбані то теж додає + до гри. Взагалі все майже в плюсах, окрім наших командних поїздок.... Дякую Wootang і Chap, що шукаєте можливостей як нас "доставити" і як випровадити, щоб усі потрапили додому .
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #28
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Значить так...
    Є ще відкриті питання по доставці бійців на полігон.
    На сьогодні відомо
    1 Штуг - 9 чоловік
    2 10 легіон - 5 чоловік

    Питання до "Зубрів" скільки чоловік без транспорту!!!
    Чому так гостро ставлю запитання - треба замовляти транспорт вже!!!, а досі не зрозуміло точно скількі бійців потребують доставки вцілому... А це паневе і фінансове питання також, чи потрібно "ікарус" чи досить буде "таксі" тому активніше вирішуйте кількість і дайье знати... з нашої сторони буде 5 автівок точно...а це 25 місць...

  9. #29
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    З кількістю необхідних для транспортування людей питання правильне. Підтверджую, що саме нас 14 людей необхідно забезпечити транспортом! За Зубрів не скаж Але можу допомогти телефоном Паши (хто не в курсі ): 80673326639.
    Ще...
    Оголошую орієнтовний графік проведення гри :

    9:00 - збір біля ТЦ "Там-там"

    10:00-11:00 - прибуття на полігон і підготовка до гри

    11:15-11:30 - шикування та інструктаж

    11:30-17:50 - гра

    18:00-19:00 - вечеря і підготовка до відїзду

    Графік є орієнтовний! Тому по часу може бути зміщення як у більшу, так і у меньшу сторону (раніше зберемось+раніше доїдемо до полігону=раніше розпочнемо грати )
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  10. #30
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Ой-йо-йой! Так ми точно не потрапимо додому!!! Якщо, до Рівного то ще доберемось, то в з Рівного ми нікуди не потрапимо! Наскільки мені відомо остання маршрутка їде з Рівного на радивилів десь в 19:20 -19:45. Треба ВЖЕ щось корегувати, щоб потім ми не були в патовій ситуації яка нам аж ніяк не на руку. Треба переглядати графік чи що там потрібно переглянути, щоб ми встигли. Я розумію, що треба під нас підлаштовувати гру, дуже вибачаюсь за це, але по-інакшому ми додому не потрапимо!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  11. #31
    Новобранец
    Регистрация
    19.04.2008
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    14

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Є ще такий варіант:

    Можна з ж/д вокзалу їхати електричкою Рівне - Шепетівка, вона іде вдесь в 20:45. Вийти в Здолбунові і сісти на Здолбунів - Красне в 21:15. І в 23:30 ми в Радіку. Ще десь біля 01:00 іде електричка на Львів з Рівного.
    Коли виросту стану пожежною машиною! Віу!ВІУ!Віу!

  12. #32
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от Punk not dead
    Punk not dead 2008-06-06 14:26
    Є ще такий варіант:

    Можна з ж/д вокзалу їхати електричкою Рівне - Шепетівка, вона іде вдесь в 20:45. Вийти в Здолбунові і сісти на Здолбунів - Красне в 21:15. І в 23:30 ми в Радіку. Ще десь біля 01:00 іде електричка на Львів з Рівного.
    Цей варіант ми і справді залишаємо на самий останній варіант. Але будем надіятись, що все получиться як найкраще.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #33
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    усім привіт дякую за грую і надіюсь не останню ну звісно фотки в студію

  14. #34
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Дякую всім, хто прийняв участь в грі та допомагав в організації!
    В цій темі залишайте свої спогади, пропозиції та побажання. Пізніше дам ссилку на фото, а також більше напишу.

    Добавлено
    Ось деякі фотоhttp://legion10.io.ua/album126298
    А взагалі гра вийшла як на мене не погано. Звичайно всім забезпечити драйву не могли, та інтерес грати у людей був.
    Особиста моя подяка ШТУГу за гарну взаємодію і читке виконання поставлених задач.
    Всі обоговрення і зауваження після гри взято до уваги.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  15. #35

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    І я дякую організаторам за гру. Було цікаво.

  16. #36

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Велике дякую всім хто приймав участь у цій баталії!Мені дуже сподобалось!Все було просто клас!!!
    Ще дякую організаторам!За їх труд і за те що ця гра відбулася і досить непогано!Все було класно!
    І дякую всій команді 10 Легіон за співпрацю!І за саму гру!



    ВСІМ ВЕЛИЧЕЗНИЙ СПС!!!!!!!!!!
    Думаю ще не раз будемо воювати разом!!

  17. #37
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Всем спосибо... учасникам ГРУ за надёжного сокомандника, а Терористам за хорошего соперника!!!! Было очень интересно


    Жду ищо совмесных игр!
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  18. #38
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Від імені всього Ш.Т.У.Г.а дякуємо за запрошення і доставку нас на полігон і "вивіз" з нього .
    Тепер не буду банальним і напишу трішки більше ніж 2-3 речення. НІ я не письменник, просто хочеться, щоб знали всі в контексті, що я хочу цим постом сказати. А саме:
    1-Місії вдались на славу! в 1-й стрілянув лише 3-4 чергами за 2 години і то був вбитий. Але саме такою мені ця місія і сподобалась. Я був би тільки радий тому, щоб вона тривала на годинку довше.
    2- Друга місія сподобалась менше, через особисті причини. 2 рази був вбитий по такій глупості, що аж соромно зізнатись . А те, що нас не атакували на нашій позиції, то не біда. Ми чим могли допомагали (розділившись на групи) "розвідці" яка охороняла четверту пускову шахту.
    3- Стосовно 3-ї місії...це супер-мега-реал- вар паті получилось. Мене зрозуміють лише мої бійці про, що я веду мову. Особливо група Альфа 2 і окремо Фурік. Це не передати словами. Але такого шаленного ДРАЙВУ і АДРЕНАЛІНУ не відчував на іграх місяці два - три!
    4- Наша команда зрозуміла, що нам потрібні в терміновому порядку розгрузки і рації. А моєму автоматові ремонт. Знов клинив як на "операція УРАН". Було приємно відчути себе і як однією із частин великої групи ГРУ 201 "Восток". Антуражність була, щоб не казали критики. НУ але на товони і критики, щоб критикувати
    5- Полігон класний, але з деякими великими мінусами. НУ але то таке. На війні територію бойових дій не вибирають. Нам головне досвід і наука.
    ДЯкую чорним орлам і зубрам за організованість і влучність, з вами і справді цікаво воювати. 10 легіону і розвідці (чи то б пак партизанам) за спільні дії проти ворога. Все було чудово! МІнуси звісно були, але скажіть де їх і на якій грі не буває????
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #39
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Всім привіт!
    Нарешті і я добрався до інету і хочу вставити свої 5 копійок...
    По-перше хочу подякувати за гру всім учасникам баталії...
    1. Подяка 10 ЛЕГІОНОВІ та Партизанам - за активність та організацію гри
    2. ШТУГ - за те що незважаючи на всі незручності приїзду і відїзду ви всерівно були у нас
    3. Зубрам - за взаємодію у тяжких військових діях
    Як на мою думку все вдалось!!! - а це головне!!!
    Хочу сказати, що ця гра від місії до місії йшла набираючи темп, тому на мою думку цікаво було усім - і тим що люблять скритні дії і тим що полюбляють постріляти... Особисто для мене день пройшов як одна година і по правді кажучи незважаючи на втому, я хотів ще побігати, тому пропоную не зупинятись і так само активно писати сценарій наступної баталії...
    Одним словом все чудово!!!

  20. #40

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    День добрий усім.Розкажу і я шо відчував і як сприймав цей бій, місія перша нормальок рванулись вперед усьо чотко сняли мене першого, піпець руки в ноги і в мертвятник, потім очікування і повернення до своїх (величезна подяка 10 легіону за балончик з отравою проти комарів якщо б не він загнувся б від знекровлення), далі трохи черг по забрівшому в наше розташування ворогу і все кінець. Місія друга знову усьо чотко марш брасок заняли позицію очікування 15 хвилин, 30 хвилин, час глуш піпєц тільки здалеку долинали взриви та вистріли (почала давити жаба що десь там народ воює ,а я тут комарів розвлікаю ) тварини уже перестали нас боятись миші, вужі, і інша гадость уже почала сприймати нас за своїх. Вкінці місії команда в перед пішли на допомогу всіх положили ну хоч крапаль повоювали. І на сам кінець місія третя як на мене сама офігенна і реалізм повний чесно кажучи відчував себе як в камбоджії піпєц нема слів Ш.Т.У.Г працював як на тренуванні все чотко хоть і з попандосами одразу спамятались не зряпроведенні тренування ну короче маладци. Ну і остання баталія в якій я приймав участь з командиром то просто нема слів то шото, то було як книжка пише все чотко і зважено та продумано дививсяб з боку то сам певноб прозрівби да да і ще раз да реально адреналін шок ну короче неможу описати словами, хвала і честь всім хто приймав участь маладци

+ Ответить в теме
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. м.Луцьк допоможіть
    от kuzma в разделе Плохие продавцы
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 10.02.2012, 18:02
  2. Ответов: 14
    Последнее сообщение: 17.11.2008, 22:00
  3. Рівне vs Луцьк
    от Fenixter в разделе Луцк
    Ответов: 36
    Последнее сообщение: 16.04.2008, 11:15
  4. м. Луцьк??
    от SeekerHT в разделе НОВИЧКАМ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 22.12.2007, 11:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама