+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 41 по 51 из 51

Тема: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

  1. #41
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Привіт всім!
    Хотів би висловити подяку всім учасникам гри та організаторам.
    Так як це була наша перша ВЕЛИКА гра, то враження дуже чудові, хоч і був деякий конфлікт особисто в мене з гравцем з Луцька, але на мою думку то більше було від не знання правил ніж від якихось особистих якостей.
    Думаю на наступну гру ми приїдем в більшому складі і з назвою команди .
    Ще раз ДЯКУЮ особисто від себе та паризан (чи розвідників кому як подобається)!!!

  2. #42
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    От я і про, що говорив! Фурік мене зрозумів правильно (на форумі в нього нікнейм ROMAS). 3-тя місія це було супер!
    Напишу трішки по емоціному, ніби як стороння сторона з книжки:
    ".... йшов четвертий час бойових дій спецназу ГРУ проти терористів. Було отримано шифрограму, про евакуацію ворога! Командир ГРУ Wootang дав наказ командиру "партизан" Рустаму атакувати площадку евакуації з півночі, 10 легіон пішов з півдня, прикордонники Ш.Т.У.Г. отримали наказа наступати з заходу...
    ..."погранци" ввійшли в справжній камбоджійській ліс (і то там напевне таког оне має). Продвигались розумно без чужих "ненав"яжчевих" коментарів, як треба діяти, і все у Ш.Т.У.Г.а получилось. Вийшовши з лісу було отримано наказ Wootangа, не дозволити терористам, вертаючимся після респауну, вступати в бій на основній площадці евакуації...було залишино для цього снайпера + 2 бійця....
    група Альфа 2 з командиром прикордонників Ш.Т.У.Г. робила обхідний маневр, і напоролась на засаду в величезній траві. Бій тривав хвилин 15. Закидували одні одного і гранатами і просто словами -"Граната!" . Довелось знов розділити групу, і робити обхідний маневр по кропиві. Вже ні командир ні Фурік не зважали на кропиву, а чесно повзли по ній, в обхід ворога...." Нажаль те, що ми чудили там в тому лісі, не зможу описати словами. Але це було нечто! Емоції переповняють страшно! 8) Що можу сказати про свою команду, це те, що всі молодці. РОзтягнулись ми страшно але йшли по всьому фронту з північно-західної сторони. При наявності рацій могли б зробити і більше. Дякую, особисто Wootangу за координації нашого місцеположення. Ця 3-тя місія залишиться в пам"яті назавжди. Такого ЕКШЕНА в мене не було! А такого ДРАЙВУ місяців 2-3 назад відчував. Скажу, не заради "красного слівця", що ворог воював розумно і грамотно. Проти такого воювати честь
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  3. #43

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Ну тоді пропозиція вже якось починати нам усім спільну розробку нової спільної гри (дату як, хто,де, скікі і на скікі,пропозиції) ну і більш екшенової мені як і всім хз може не всім сподобалась 3-я гра, бо просто тра ще якихось людей залучити до цього по пинципу всі трохи полігон бачили що він розрахований на більшу кількість людей і він доречі тянеться набагато дальше в плані траншей окопів і різної хні яку побачив ще коли заблудився на грі коли грали перший раз тікі з Ровно щоб може ще якісь сусіди приїхали хоч щоб 80 чол. А кстаті скікі нас було цього разу вроде 50?
    P.S.Гг засада це було весело да і це Денім сор шо не змого профіля

  4. #44
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Послевкусіє:
    - після гри до 9-ї години як под ЛСД, так здоровя накачало, після ноги не ходять, голова не думає і страшно болить!!
    - до сьогодні настрій суперовий не дивлячись на повний піпец на роботі :P
    По грі найбільше сподобалась 3 місія. 2-га чисто по стратегічній частині і куражу - навколо джунглі, товарісчі чорт зна де, навколо гукі
    По 3-й грі пропозиція все-таки незначна, але:
    - ВІП на то і ВІП щоб з ним нянчитись, це значить його треба водити за ручку по джунглям старатися уникати сутичок, но не відвежуватись в засаді, а якщо починається жара, то це дійсно жара, ВІП з 2 охоронцями уходить никається і т.д., а потім перегруповуються з тими хто вертається з мертвятніка і так поки ВІПа не вбють, або він дійсно не виживе тих 3-5год. Тобто постійна динаміка, постіййні вимоги разведки від гуків, і постійна коспірація від спецназа.

    Найпростіший сценарій з х/ф "Хижак" - тобто прийшли в невеличкий лагерь вирізали всіх, забрали ВІПа і ведуть його 3 години (головне не стояти) до хелікоптера. Головне що сутички будуть постійно :P :P

  5. #45
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от SeekerHT
    Послевкусіє:
    - після гри до 9-ї години як под ЛСД, так здоровя накачало, після ноги не ходять, голова не думає і страшно болить!!
    - до сьогодні настрій суперовий не дивлячись на повний піпец на роботі :P
    По грі найбільше сподобалась 3 місія. 2-га чисто по стратегічній частині і куражу - навколо джунглі, товарісчі чорт зна де, навколо гукі
    По 3-й грі пропозиція все-таки незначна, але:
    - ВІП на то і ВІП щоб з ним нянчитись, це значить його треба водити за ручку по джунглям старатися уникати сутичок, но не відвежуватись в засаді, а якщо починається жара, то це дійсно жара, ВІП з 2 охоронцями уходить никається і т.д., а потім перегруповуються з тими хто вертається з мертвятніка і так поки ВІПа не вбють, або він дійсно не виживе тих 3-5год. Тобто постійна динаміка, постіййні вимоги разведки від гуків, і постійна коспірація від спецназа.

    Найпростіший сценарій з х/ф "Хижак" - тобто прийшли в невеличкий лагерь вирізали всіх, забрали ВІПа і ведуть його 3 години (головне не стояти) до хелікоптера. Головне що сутички будуть постійно :P :P
    непогана пропозиція нарахунок ВІП.... вмене була ідея такого, але я її не зачіпав, бо як каже РІКО: "ЗАчем выдумывать велосипед дважды?"

    потрібно буде спільною працею розробити новий сценарій.... Отже відкривається конкурс талантів "Напиши війну своїм олівцем, чи ручкою(кому шо)" пізніше, я так думаю, Вутанг зробить спеціальну тему на форумі для цього (а може нах надо) просто пишіть!!!!
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  6. #46
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Хммм... ну то що як кажете щоб нічого знову не ізобрітати то просто цей сценарій відкорегувати більш грамотно і на цей раз буде веселіше тому що ми вже грали і більш менш будем знати що і куда тобто остається опреділитись коли і хто

  7. #47
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от DEHIM
    Хммм... ну то що як кажете щоб нічого знову не ізобрітати то просто цей сценарій відкорегувати більш грамотно і на цей раз буде веселіше тому що ми вже грали і більш менш будем знати що і куда тобто остається опреділитись коли і хто
    Думаю Легіон і ШТУГ не захочуть третій раз грати цей сценарій
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  8. #48
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от Wootang
    Думаю Легіон і ШТУГ не захочуть третій раз грати цей сценарій
    Абсолютно вірно! Та не вже в нас перевелись "УМИ", щоб не зробити новий цікавий сценарій??? Дайте час і за тиждень у нас в розпорядженні буде новий цікавий сценарій і цікаві нетипічні місії. 8)
    А те, що полігон вже взнали то це однозначно, що позитивний момент. Але в мене ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання до "10 легіону", знайти полігон біля Рівного. Зазначу чому, до Рівного добиратись добре, як Луцку, так і Радивилову, Бродам, Нетішину, Тернополю.
    Якщо вас не влаштовує рівне, то "мілості просім" в наш Радік! Тут взагалі всі в однаковій ситуації. Луцк -110км., Рівне 100 км, Тернопіль-95км. Львів-110 км, Броди-7 км. Полігони в нас є!!! 8) Одним словом, я так гадаю, що це вже інша тема ...
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #49
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Трішки ЗМІ написали про нашу гру:
    http://radyvyliv.net/news/134-operacija-s-28.html
    http://www.ogo.ua/hot_news/21377/
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  10. #50
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Стаття по грі від ШТУГа http://airsoft.radyvyliv.net/stat_4.htm
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  11. #51
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    До речі панове, про цю гру буде ще написано десь в Луцькій газеті. Це все постарався наш командний міністр пропаганди (місцевий Гебельс ТОША), в нього там свої "канали/люки/каналізації/урни" . Якщо будесь якась конкретика, де і і в які газеті, то дам знати, а ви нам парочку примірників прикупіть. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Похожие темы

  1. м.Луцьк допоможіть
    от kuzma в разделе Плохие продавцы
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 10.02.2012, 18:02
  2. Ответов: 14
    Последнее сообщение: 17.11.2008, 22:00
  3. Рівне vs Луцьк
    от Fenixter в разделе Луцк
    Ответов: 36
    Последнее сообщение: 16.04.2008, 11:15
  4. м. Луцьк??
    от SeekerHT в разделе НОВИЧКАМ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 22.12.2007, 11:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама