+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 51

Тема: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

  1. #1
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Ех, буде важко, але розпочати треба...
    Всім доброго дня!
    Що ж, в моїй практиці такого не було, але я постараюсь (з вашою усіх допомогою) організувати цю гру. Розпочну по порядку.
    Вступна інфа. Після останньої гри з волинськими колегами по страйкболу виникла ідея організувати більш маштабнішу гру з гарним сценарієм, більшою кількістю учасників (десь на 40-50 страйкерів) і кращою підготовкою полігону. Саме зараз я хочу запропонувати нам всім постаратись провести це маленьке свято.
    Підготовка. Як ви всі вже знаєте, нічого саме по собі не відбувається. Особисто я готовий виступити головним органзатором. Та допомозі буду радий. Ось короткий список необхідних для вирішення питань:
    визначення дати (як на мене 08.06.2008 саме раз);
    розробка сценрію (за попередньою домовленістю з командиром ШТУГа ми це вирішимо);
    підготовка полігону (думаю потрібно зібрати людей, що добровільно захочуть виїхати перед грою. Було б добре, щоб в цій групі був хтось з луцьких учасників!).
    Можливо ще щось... Буду доповнювати по ходу.
    Підводячи підсумок по всьому сказаному вище, мені потрібно знати:
    1) Телефони людей з Луцька, що мають бажання посприяти в організації.
    2) Ваші думки щодо дати, сценарію (любі ідеї залишайте тут).
    3) Загін добровольців, що поїдуть зі мною на підготовку полігона - "стройбат" (також відписуйтесь тут)
    4) Учасники, які б хотіли бути присутні на грі (формат заявки як завжди: місто, команда, кількість, комуфло, контактний телефон).
    5) Не меньш важливо, хто як буде добратись до полігона (своє авто чи лише до Луцька автобусом/потягом/літаком).
    Часу не так багато! Тому активно підключаємось до обговорення!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  2. #2
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Ідея чудова організувати звісно треба так щеб визначитись що саме організовувати ну шо саме з нашої строни робити і т.п.
    P.S. В нашої команди канешно активність впала з того разу коли з вами грали як кажуть свята, проблеми і лінь

  3. #3
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от DEHIM
    Ідея чудова організувати звісно треба так щеб визначитись що саме організовувати ну шо саме з нашої строни робити і т.п.
    Визначити кількість охочих зіграти, допомогти з роботами на полігоні. Це як мінімум.
    Цитата Сообщение от DEHIM
    P.S. В нашої команди канешно активність впала з того разу коли з вами грали як кажуть свята, проблеми і лінь
    Як я вже не раз казав - головне, щоб було бажання! Ті, хто дійсно захоче, той може навіть сам прийняти участь в грі.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Ну в стойбат я +1
    + попитаюсь заагітувати частину наших.
    Думаю від Андрюхи дехто буде.

  5. #5
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Чудово!
    Думаю від нас одна машиа людей буде і від вас. До кінця тижня набираємо людей і в суботу чи неділю їдемо на полігон. Бажано набрати засоби праці: лопати, сокири. Можливо хтось може вз'яти мішки і мотузку (чим більше - тим краще )
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  6. #6
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Доброго дня панове. Ш.Т,У.Г допомогти готовий. Єдине, що може бути перепоною для допомоги в організації, так це те, що нам далеко їхати (110км. і пряма маршрутка ходе як ростуть банани в пустелі ). Хоча зі своїми свісно я переговорю може волонтери і будуть. 8)
    З іншої сторони спираючись на слова командира "10 легіон" можу допомогти всім у плані місій, завдань, сценарію. Якщо 8.06.2008 р. остаточна дата то давайте, тоді на неї і орієнтуватись (щоб і мої знали коли то все і як буде).
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  7. #7

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    8 червня не за горами. Треба готуватися як із організацією так і тренуватися. Мене турбує як при мішаних командах бійці будуть взаємодіяти між собою ? У кожній окремій команді боєць знає свою роль, а при спільних діях із іншою командою , можливі проблеми ..

  8. #8
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от SKYNET
    8 червня не за горами. Треба готуватися як із організацією так і тренуватися. Мене турбує як при мішаних командах бійці будуть взаємодіяти між собою ? У кожній окремій команді боєць знає свою роль, а при спільних діях із іншою командою , можливі проблеми ..
    давайте вирішувати проблеми по мірі їх поступання (с)
    А взагалі ми з вами ше потренуємось і притремось другдо друга

  9. #9
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Шановні, ви відхиляєтесь від теми! Обговорювати спільні тренування можна і не тут!
    Цитата Сообщение от SKYNET
    8 червня не за горами. Треба готуватися як із організацією так і тренуватися.
    Саме 08.06.08 було взято як ОРІЄНТОВНА дата! Це не факт, що саме цього дня буде гра. Звісно якщо встигнемо - проведемо 8-го. Та якщо ні - то датою проведення буде наступна неділя 15.06.2008р.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  10. #10
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Так як часу не багато, то...
    На цих вихідних (31.05-01.06) треба проїхати на полігон для підготовки його до майбутньої гри. З Рівного їдемо машиною. Думаю 5 людей буде.
    А от щось з Луцька добровольців не чути Хто з нами поїде - відпишиться!
    Також, хто поїде... Нагадую! Візьміть з собою лопати, сокири, мотузку. Було б добре мішків набрати!
    День поїздки - субота чи неділя - визначимо ближче вихідних.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  11. #11
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Єххх єслі це робити так сказать окопи бліндажи і т. п. рити то народу треба багато а єслі буде мало то там це буде довгенько і затянеться смислу мало буде. Все що скажу нам би хоч би зібратись всім до купи і так пограти як того разу тікі чітко визначити територію для гри виходячи з кількості людей які будуть приймати участь у міроприємстві ну щоб як того разу по пів години від бази до бази не бігати.
    P. S. Того разу сподобалось і так бо я любітель більше побігати на природі і попідкрадатись чим стріляти але того разу драйву було мало в тому плані що і місцевість не досить дослідили повністю ну троха блудили, то я був би за щоб більше визначеності тобто територію зменшити ну і ще щось додумати.

  12. #12
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Особисто я за те, щоб виїхати на полігон в неділю!
    Цитата Сообщение от DEHIM
    Єххх єслі це робити так сказать окопи бліндажи і т. п. рити то народу треба багато а єслі буде мало то там це буде довгенько і затянеться смислу мало буде...
    Ви не думайте, що ми там розгорнемо МЕГАБУДВНИЦТВО Зовсім ні! Мета виїзду на полігон насупна:
    розчистити бункер і будинок від сторонніх предметів під ногами (щоб було зручно ними бігати, пересуватись);
    розчистит і підготувати вже готові, але зарослі окопи;
    позначити ями, в які можна провалитись гіллям, стрічками, мотузками;
    і саме головне - обійти територію, прив'язати полігон до майбутнього сценарію гри!
    От і все!
    Цитата Сообщение от DEHIM
    ...то я був би за щоб більше визначеності тобто територію зменшити ну і ще щось додумати.
    Особисто я не є прибічником обмеження території у страйкболі! Це ж не пейнтбол. Правильніше сказати - визначення території, де будуть відбуватись основні ігрові моменти! А люди хай собі думають де їм ходити, лазити і кудою робити обхід
    П.С. Так, то в неділю орієнтуємось бути у вас. Приїдемо зранку і до обіду вже все закінчемо.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  13. #13
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Таке питання. Оскільки як мені відомо кількість бійців буде все ж як не як але значною (30-40 чоловік), чи буде необхідність у розпізнавальних смужках? Чи можна буде на грі, щоб був задіяний ігровий медик? По яким правилам буде проводитись гра (я веду мову про тюни і про те яка швидкість у луцких кулеметів)? Коли початок гри, бо ми ще не знаємо як добратись до луцка. Є кілька варіантів і зараз шукаєм, найбільш оптимальний.
    Якщо є варіант на електричку до луцка з рівного то можемо і його задіяти. Я розумію, що доставка команди на "поле битви" це проблеми самої команди, але ми не хочемо запізнитись, а в маршруткі з усім нашим спорядженням то все місце займемо. Тому якщо у когось є інфа як можна до Луцка добратись з рівного хочаб або Дубна, то буду від імені команди вдячний.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  14. #14
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от Tair
    Таке питання. Оскільки як мені відомо кількість бійців буде все ж як не як але значною (30-40 чоловік), чи буде необхідність у розпізнавальних смужках? Чи можна буде на грі, щоб був задіяний ігровий медик? По яким правилам буде проводитись гра (я веду мову про тюни і про те яка швидкість у луцких кулеметів)? Коли початок гри, бо ми ще не знаємо як добратись до луцка. Є кілька варіантів і зараз шукаєм, найбільш оптимальний.
    Якщо є варіант на електричку до луцка з рівного то можемо і його задіяти. Я розумію, що доставка команди на "поле битви" це проблеми самої команди, але ми не хочемо запізнитись, а в маршруткі з усім нашим спорядженням то все місце займемо. Тому якщо у когось є інфа як можна до Луцка добратись з рівного хочаб або Дубна, то буду від імені команди вдячний.
    Так, дійсно. Над розпізнавальними знаками подумаємо... Щоб не було досить затратно, думаю використаємо стрічки різних кольорів, намотаних на руку.
    Ні, медиків використовувати не будем! Ще нам рано використовувати MilSim елементи
    Гра буде проводитись по правилам Федерації Страйкболу http://airsoft.com.ua/rules. Тому наявність білої пов'язко ОБОВ'ЯЗКОВЕ (відповідальність за командирами команда. Будем перевіряти у кожного перед почтком гри). Також на рахунок не дозволених тюнів і маклаудів. Хлопці (і можливо дівчата ), гра буде закритою і грати будем як би зі "своїми". Наша команда з усіма вже зустрічалась і поки все було добре. Грати у майбутньому будем ще і не раз! Тому будьте адекватні і відповідаьні. Всі ж ми друзі і я бажаю, щоб так залишилось у майбутньому!
    На рахунок як добратись до Луцька з Рівного... Ось розклад маршруток http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-find?t...fc%ea&c=15&d=0 Про електричку поки незнаю. Та краще добиратись до автовокзала, бо місцем зустрічи мабуть будеяк і минулого разу торговий комплекс "ТАМ-ТАМ". Він знаходиться в 5 хв пішки від автовокзалу.
    П.С. В найближчий час викладу сценарій. Він вже майже готовий.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  15. #15
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Ну добиратися до полігону трохи проблематично. Частина пехоти забирається автотранспортом.
    Іншу потрібно маршруткою.
    Щодо зменшення травматизму, через марафет, повністю згоден з Wootang-ом.
    Ну якщо буду то зразу з М4, полазити, спробувати. Бо минулого разу через грип другу половину гри взагалі як зомбі ходив.

    Нажаль поки допомогти з організацією просто неможу. Завал на роботі і погіршення стосунків з дівчиною

  16. #16
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Реєстрація і інформація по грі http://airsoft.com.ua/forum/viewtopi...243396#p243396

    Можливо якщо буде необхідність у великої кількості людей добратись з Луцька, то попробуємо організувати бус. Звичайно все вашим коштом Також думайте про те, що води, їжа і решта - все самозабезпечення!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  17. #17

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    по сценарію:
    шо, легіон за маскалєй буде?
    а ваще попахує плагіатом з сценарію гри в Радивилові
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  18. #18
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    НУ вибачте мене коли, Тарасу неподобалось шо він за ПЕНДОСІВ він мовчав і епер твоя черга терпіти)))))))))))
    А на рахунок плагіату, навіщо двічі вигадувати велосипед? І взагалі немає сценарію котрий би не був схожий на якусь гру, що вже проводилась раніше! Багато людей через це гублять ігри, бо намагаються їх зробити неповторними та заплутаними, що не приводить до потрібних результатів. Я особисто декілька разів був тому свідком
    Чим простіше ти краще (с)
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  19. #19
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Панове! Якщо вже сам письменник першої гри "операція УРАН" нічого проти не має, проти так би мовити "плагіату" то тим більше не має чого "буянити"! Плагіат свідчить, що відповідно перша гра сподобалась, а це вже не може мене не тішити! Маленьки косметичні окраски в завданнях, додають все ж певного "новшества", а значить і все трохи але все ж буде по-іншому!
    Тому впевнений, що обговорення про схожість з "операцією УРАН", яку провела радивилівська команда Ш.Т.У.Г. , можемо сміло закривати. 8)
    Краще сконцентруємось на нагальних і справді важливих питаннях.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  20. #20
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: Підготовка гри на полігоні ПВО (Луцьк)

    Цитата Сообщение от Fenixter
    по сценарію:
    шо, легіон за маскалєй буде?
    а ваще попахує плагіатом з сценарію гри в Радивилові
    не нравится не инрай
    я в стройбат!!!! буду со своей лопаткой
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. м.Луцьк допоможіть
    от kuzma в разделе Плохие продавцы
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 10.02.2012, 18:02
  2. Ответов: 14
    Последнее сообщение: 17.11.2008, 22:00
  3. Рівне vs Луцьк
    от Fenixter в разделе Луцк
    Ответов: 36
    Последнее сообщение: 16.04.2008, 11:15
  4. м. Луцьк??
    от SeekerHT в разделе НОВИЧКАМ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 22.12.2007, 11:17
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама