Закрытая тема
Показано с 1 по 11 из 11

Тема: полігон ПВО-2

  1. #1
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    полігон ПВО-2

    Привіт.
    Сьогодні знайшли ще один полігон ПВО-2...
    Перші враження просто супер, але почну по порядку з порівнянням полігону ПВО-1
    Площа полігону досить велика, але на мій погляд меньша від розмірів полігону ПВО-1. Полігон умовно можна поділити на декілька частин - є і урбан (купа бідівель), є ліс (з окопами, дотами, та вишками). Весь полігон по периметру - колючка... Одним словом на мій погляд кращий з усього що було до цього...
    Тому попередньо приняли рішення привести його до порядку і влаштувати знову гру...
    Постараємось викласти фото того що побачили...

  2. #2
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: полігон ПВО-2

    Досить цікаво. З нетерпінням жду фото і більш детальнішого опису. Також було б добре зробити хоча б просту схему.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  3. #3
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: полігон ПВО-2

    Як зказав Chap поліон доволі цікавий своїм поєднанням урбан+ліс ну мені сподобався думаю ви також будете у захваті. Залишається зайнятись розміткою та всім іншим ну сценарій думаю вже так більш менш ясний типу VIP,взяття міста або просто "взяття флага". Тепер треба визначатись з датою і щоб Ви опитали своїх колег на коли хто скікі і як в кого виходить ну всі спиятливі умови для чергової обласної гри. ГГ ну шоб шото мега веселе получилось

  4. #4
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    Re: полігон ПВО-2

    Пару фото полігону №2, дякую Деніму за допомогу...
    http://blackeagles.io.ua/album130802_1

  5. #5
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: полігон ПВО-2

    Полігон просто ультра-суперовий! На такий полігон, можна такі ігри робити "бомбові". Молодці панове з Луцька, на місці не сидите! Будем орієнтуватись знову в гості, на цей полігон. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  6. #6
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: полігон ПВО-2

    Фортовий Луцьк по... полігонам
    Думаю треба:
    1. Дізнатись, чи не буде проблем по проведенню ігор/тренувань на даному полігоні (чи є власник?).
    2. Дати йому оригінальну назву (а то як на мене ПВО-2 не те).
    3. Зробити смему або карту (це важлива проведена робота на місці майбутньої гри).
    Що ж, ще раз вітаю! Нехай дане місце принесе вам море незабутніх вражень і ріки адреналіну
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  7. #7
    Новобранец
    Регистрация
    19.04.2008
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    14

    Re: полігон ПВО-2

    полігон дійсно класний, може випаде нагода постріляти там
    Коли виросту стану пожежною машиною! Віу!ВІУ!Віу!

  8. #8
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: полігон ПВО-2

    Ну так як кажуть йомайо от і вам показали його шоб разом і зіграти, кажіть мабуть дату коли будем отримувати море незабутніх вражень і ріки адреналіну.
    Полігон доречі як замітили значно цікавіший і що головне набагато блище від міста. А на рахунок того чий то там максимум сторож якому в худшому випадку "миколайчика" дати, карту зробим на цих вихідних, але кунечно там зданій бабуя троха прийдеться полазити но територія буде нормально визначена там вона огорожена колючкою, а назву придумати..... хз може "ЗЮ"
    Ю АРЕ ВЕЛКОМ!!!

  9. #9
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: полігон ПВО-2

    Цитата Сообщение от DEHIM
    Ну так як кажуть йомайо от і вам показали його шоб разом і зіграти, кажіть мабуть дату коли будем отримувати море незабутніх вражень і ріки адреналіну.
    Як на мене, цікаво провести гру з сценарієм. Просто постріляти можемо вже і в Рівному (дякувати людей вистачає).
    Цитата Сообщение от DEHIM
    Полігон доречі як замітили значно цікавіший і що головне набагато блище від міста. А на рахунок того чий то там максимум сторож якому в худшому випадку "миколайчика" дати, карту зробим на цих вихідних, але кунечно там зданій бабуя троха прийдеться полазити но територія буде нормально визначена там вона огорожена колючкою, а назву придумати..... хз може "ЗЮ"
    Ю АРЕ ВЕЛКОМ!!!
    Щось не чути звіту про зроблену роботу на полігоні Хлопці, це ж перший крок до гри. Все у ваших руках!
    Підключайте свою страйкбольну громадскість в допомогу.
    Не люблю, коли "...територія буде нормально визначена там вона огорожена колючкою". Мені нагадує це пейнтбол!
    А назвою особисто я взяв би № військової частини (чи що там було) або історичну назву цього місця (може якесь село там поряд чи річка і т.д.).
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  10. #10

    Re: полігон ПВО-2

    певно 740(або741) окремий батальон зв"язку ,а село Гаразджа

  11. #11
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: полігон ПВО-2

    Кхе а хто каже що просто постриляти зі синарієм КУНЕЧНО :P !!!

Закрытая тема

Похожие темы

  1. Треніровки, Ігри м. Стрий (полігон Аль - Джахра)
    от STALKER (Andriy) в разделе Дрогобич
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 22.05.2019, 10:50
  2. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 21.08.2017, 07:00
  3. Тренування Яворів страйкбольний полігон КАТАНГА
    от сава-гена в разделе ЗАГАЛЬНИЙ
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 17.08.2017, 20:07
  4. Старий полігон 2-ге дихання
    от SeekerHT в разделе Луцк
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 10.06.2011, 21:52
  5. Новий полігон ПВО
    от SeekerHT в разделе Луцк
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 17.03.2008, 10:34
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама