+ Ответить в теме
Показано с 1 по 11 из 11

Тема: Регіональні страйкбольні новини

  1. #1
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Регіональні страйкбольні новини

    Думаю для ознайомлення страйкбольної громади буде актуальна дана тема. Викладуємо всі цікаві новини, пов'язані із розвитком страйкболу на Рівненщині.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  2. #2
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Отже, розпочну я...
    Як ви всі самі знаєте, страйкбол набув стрімкого розвитку в Рівному. Майже кожного тижня дізнаємось про нових гравців чи бажаючих вступити у команду. Це позитивне явище. Негатвним у цьому всьому є те, що якість і адекватність гравців бажає кращого. Ніхто не виявляє бажання організовувати команду і на більш вищому рівні (чим як зараз - банальні пострєлушкі) займатись страйкболом. Тому досі в Рівному лише одна організована команда Довго нам ще чекати колег і партнерів для ігор...
    Наступною новинаою є те, що на останній грі (якщо її так можна назвати) особисто я їздив на новий полігон. Він знаходиться майже за 20 км від Рівного біля с. Шубків. Невеликий урбан+ліс. Територію всю не бачив, але вважаю місце перспективним для проведення регіональних міжкомандних ігор. Треба ще буде поїхати і все уважно розвідати.
    На гру їздив з "німцем" і його компашкою (хто знає - той зрозуміє). Враження після гри - нижче середнього (задоволення мені такі "стрілялки" вже не приносять)
    Також, щоб ви були у курсі справ по розвитку страйку подаю деякі ссилки:
    http://pobho.com.ua/forum/viewtopic....er=asc&start=0
    http://strikeball-rv.ucoz.ua/load/

    На скільки я в курсі, цих хлопців зібрала гра CoD4, а тепер вони вирішили "спробувати" страйкбол.

    Що ж, підсумовуючи поданий матеріал, хочу сказати наступне: надіюсь з часом новим страйкболстам набридне банальне "мачілово" і вони захочуть більш цікавіших і якісніших ігор. А це стимулюватиме їх перерости на більш вищий рівень розвитку. Ну і добре було б, щоб люди нас не боялись і не наговарювали за нашими спинами всяку фігню (слухи до мене вже дійшли), а хоча б познайомились з нами!
    З найкращими побажаннями, Wootang
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  3. #3
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Всім привіт! Тема буде дуже корисною для нашого великого села.
    Цитата Сообщение от Wootang
    Наступною новинаою є те, що на останній грі (якщо її так можна назвати) особисто я їздив на новий полігон. Він знаходиться майже за 20 км від Рівного біля с. Шубків. Невеликий урбан+ліс. Територію всю не бачив, але вважаю місце перспективним для проведення регіональних міжкомандних ігор.
    .
    На рахунок написаного вище(це моя особиста думка) - нічого хорошого там немає, народу там шариться багато з дітьми і т.д. а їдуть туди з однією метою "покушать" водочкі, і ризик заліпити шаром в гоко якому не будь оленю великій, а шкандаль потім буде великий.

    Цитата Сообщение от Wootang
    Що ж, підсумовуючи поданий матеріал, хочу сказати наступне: надіюсь з часом новим страйкболстам набридне банальне "мачілово" і вони захочуть більш цікавіших і якісніших ігор. А це стимулюватиме їх перерости на більш вищий рівень розвитку. Ну і добре було б, щоб люди нас не боялись і не наговарювали за нашими спинами всяку фігню (слухи до мене вже дійшли), а хоча б познайомились з нами!
    Поговорити у нас люблять всі хто більше хто меньше, а поговорити за спиною то хлібом можна не кормити аби було про що.
    Це добре що є такі люди котрі можуть собі дозволити купувати стволи і здавати їх на прокат, та частина людей яке не знає що воно таке і з чим його їдять зможуть спробувати, а потім вибирати що їм робити далі. А ось потім якимось чином розказати їм про те що є щось більше і краще
    Цитата Сообщение от Wootang
    (чим як зараз - банальні пострєлушкі)
    - це треба ззробити. Як - не знаю, але точно знаю що треба.

  4. #4
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Цитата Сообщение от Wootang
    Що ж, підсумовуючи поданий матеріал, хочу сказати наступне: надіюсь з часом новим страйкболстам набридне банальне "мачілово" і вони захочуть більш цікавіших і якісніших ігор. А це стимулюватиме їх перерости на більш вищий рівень розвитку.
    Ось тут я згоден на всі 100 %. Війна це як би напевне "цікаво" не звучало є "річ в якій постояно думають" (мої філософські трактати, зрозумілі видно лиш мені Вибачайте!). Поясню як це переноситься до страйкболу і страйкерам які цим "загружаються". Якщо всі хочуть драйву і стрілянини, а не "...нудні переміщення і пошуки, коли не макє навіть можливості настрілятись...", то давайте зробимо гру гру таку: завдання активні і забиті місіями на "мочілово", але мертв"ятник зробимо на 1 годину часу! От вам і війна і, що головне РЕАЛІЗМ! Адже як відомо на війні з пораненням в черепушку снарядом солдати не воюють, а в "цинку" і гов хоум (як би це прикро не звучало). Тому давайте стріляючі елементи війни перемішувати із ТАКТИЧНОЮ війною.
    З іншої сторони, якщо зробити респаун на ту ж 1 годину, то рівень "гірських шотландців" збільшиться в геометричній прогресії. А тоді вже не буде драйву ні кому від маклаудів, а біганина туди-сюди з мертв"ятника, то це вибачайте - "по-дитячому в стрілялки". Тому все таки давайте панове (як рівненський регіон так і сусіди) сприймати страйкбол як наближене до реальних бойових дій, а не до спортивного пейнтболу (якому теж хвала хвала, за те, що готує майбутніх кадрів для страйку ).
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  5. #5
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Спираючись на цитату -
    Цитата Сообщение от Wootang
    Wootang 2008-06-20 09:28
    Думаю для ознайомлення страйкбольної громади буде актуальна дана тема. Викладуємо всі цікаві новини, пов'язані із розвитком страйкболу на Рівненщині.
    прошу не вважати це флуд.

    Отже в команді з м.Радивилова Ш.Т.У.Г. відбулись зміни в кількості і якості особовиго складу. Тепер кількість бійців складає 9 чоловік. Поступово, вже вся команда переходить на повний однострій у формі, відповідно до моделювання прикордонної служби України. Окрім того команда вже обзавелась раціями, в нас їх вже 6 штук... 3 рації будуть на підході, ще через деякий час.
    Отже страйк в Радивилові як і сама команда Ш.Т.У.Г. динамічно розвивається. Дякую за увагу. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  6. #6
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    29.11.09р. відбулась історична для нашого регіонального страйкболу подія - зустріч комадного складу Рівненських команд. Обговорювались важливі питання, були прийняті певні рішення. Ознайомитись з підготовкою цієї події, а також результатом можна тут http://airsoft.rovno.ua/forum/27-433-1.
    П.С. Результати відпишу по мірі того, як буду мати вільний час.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  7. #7

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Думаю ни для кого не секрет новый закон о запрете камуфляжа. Если вам не безразлично и вы хотите что-то сделать здесь есть совет.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  8. #8
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Цитата Сообщение от DrumBumBum
    Думаю ни для кого не секрет новый закон о запрете камуфляжа. Если вам не безразлично и вы хотите что-то сделать здесь есть совет.
    Таке треба колективно напевно зробити всім, чи то командам, чи то окремим бійцям.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #9

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Анатолій Гриценко в ефірі Радіо Свобода.
    Рибалки, мисливці, охоронці та інші шанувальники камуфляжного одягу матимуть право його носити. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко.

    Так депутат від НУНС прокоментував ухвалення в першому читанні проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки».

    «Документ на друге читання піде тільки тоді, коли під ним стоятиме підпис голови комітету – Анатолія Гриценка. Мого підпису там не з’явиться, якщо там буде хоча б маленька можливість використати це з розширювальним тлумаченням», – сказав Анатолій Гриценко.

    За його словами, обмеження стосуватимуться лише тих, хто незаконно використовує знаки розрізнення та символіку.

    «Люди, які люблять камуфляж, – ходитимуть у камуфляжі. Хто любить військову форму, – будь ласка, немає жодних питань. Але – без зірок, без погонів, без лампасів, без кокард», – зауважив в інтерв’ю Радіо Свобода голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко.

  10. #10
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Друзі. Колеги. Зрештою земляки!
    Скільки команд є в нас на теренах нашої області?
    Давайте зробимо якийсь список такий, де буде зазначено наші команди. Хоча така тема є, але вона якась в нас "нерентабельна" - viewtopic.php?f=171&t=23667

    Вважаю, що необхідно провести таку "реінкарнацію теми"! І закріпити цю тему, нашим модераторам, із самого верху нашого регіону. Де наприклад інфа про - Сапсан, ТНТ, РДВ Паук, ЗУЛУСів, А.Ф.А.? Добре що, хоч Галадранец оновив інфу про свою команду.
    Якщо вже розвиваємо свій регіон, то давайте і далі йти в цьому напрямку.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  11. #11

    Re: Регіональні страйкбольні новини

    Афу добавил.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Страйкбольні кошмари
    от Borat в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 89
    Последнее сообщение: 25.10.2014, 01:04
  2. Львівські страйкбольні полігони
    от Gdanz в разделе ІГРИ
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 10.03.2011, 07:03
  3. Новини
    от Volodymyr в разделе MILSIM™
    Ответов: 23
    Последнее сообщение: 09.04.2009, 20:10
  4. Ігрові новини
    от Taras в разделе Independence Day III
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 14.08.2008, 13:10
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама