+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 57

Тема: База 740

  1. #1
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    База 740

    Покинута військова база звязку з збереженю інфрастурктурою будівель, доріг, комунікацій.
    Нарешті зняті дані, сфотографовано і ведеться робота на сценарієм! Думаю якщо все буде добре, то грати будемо вже через тиждень
    Полярність не визначена (до завтра).
    Зелені лінії - будівлі, чевоні - дороги, сині - обмеження по паркану 8)
    Крок сітки 50х50м
    Отже Попередній екскіз карти:
    [attachment=0:2osn8kc9]Ba3a.jpg[/attachment:2osn8kc9]
    Знову ж таки необхідна невеличка робота по благоустрою, переплануванню і косметичних доробках.

    Висловлюю вдячність за допомогу:
    Стасу (за ГПС, зняття точок і обговорення тех. пит)
    DEHiM (за зняття точок і обговорення тех. пит.)
    Chap (за фотографування, транспортування, обговорення тех. пит.)

    В цій темі обговорюємо все по грі на цьому полігоні 20.07.08

  2. #2
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: База 740

    То я так зрозумів (якщо не так то поправте будь-ласка), "База 740" це буде назва полігону?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  3. #3
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: База 740

    Тіпа того 8)

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: База 740

    Пора планувати коли?!!!

    Сценарій майже готовий.

  5. #5
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: База 740

    А я вже думав, що ви всі... поїхали відпочивати Бо нічого не чути з вашого боку тривалий час.
    Думаю треба обговорення перенести або в планування баталій, або створити нову тему!
    І ще... Ми збираємось їхати на гру "День незалежності 2" 23-25 серпня. Тому мабуть або до, або вже після зможем приїхати! (якщо цікавить наша думка )
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  6. #6
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: База 740

    ну тоді єслі всім виходить то краще до бо потім погода може нас не буде так радувати як зараз хотя...

  7. #7
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: База 740

    Ну тут все просто!!
    Ми граємо локальні ігри кожної неділі, а от регіональні рідше. Якщо в Вас відкривається вікно, ми в ті вихідні організовуємо гру

  8. #8
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: База 740

    Вже збільшилась кількість людей, які саме в Рівному займаються страйкболом. Тому від міста зможемо виїхати складом десь 20-25 бійців. А якщо ще запросимо ШТУГ, то нас може бути до 30-35. Саме на останню цифру орієнтуйте наш склад.
    Датою приїзду мабуть стане 17 або 31 серпня. Добре було б розпланувати ігровий день! Також необхідна інформація про те, як доїхати до полігону (на скільки я знаю він знаходиться як раз зі сторони вїзду в Луцьк з Рівного, тому ми могли б відразу туди прямувати). Ну і звичайно сценарій в студію!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  9. #9
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: База 740

    на скільки я знаю він знаходиться як раз зі сторони вїзду в Луцьк з Рівного, тому ми могли б відразу туди прямувати).
    Вас зустрінуть з єжиком

    А якщо серйозно то сценарій скоро викладеться

  10. #10
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: База 740

    Ну що ж, Паша, організація я так розумію вся за тобою...
    Тоді таке питання (я ж казав, що краще нову тему для гри було створити і все це перенести ): на яку кількість учасників розраховуєш? Просто цікавлюсь, бо вирішую скількох людей з нашого боку залучати.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  11. #11
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: База 740

    Wootang правильно сказав, що Ш.Т.У.Г. теж буде. Ну в крайньому разі ми на це надіємось, якщо зможемо "обнаружить" для цих потреб, хоч якийсь транспорт. Бо минула гра яка проходила у вас була хорошою, але от наша подорож назад додому зайняла майже 6!!!! годин! Ми в 23:35 тільки "сповзли" з електрички... а їхати всього ж від Радіка в Луцьк 110 км. Піщки зайти швидше можна .
    Стосовно сценарію і реєстрації команд, то дійсно треба створити нову тему (я не вчу,я просто "думаю вслух/в текст )
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #12
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: База 740

    Хмммм... ну пропозиція провести гру краще до ніж після. Тобіж якщо вам вийде то в ці вихідні бо потім может буть уже поздно чи шось тіпа того,бла бла бла... ну і думаю тему поставим і план дійства теж

  13. #13
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: База 740

    Цитата Сообщение от DEHIM
    Хмммм... ну пропозиція провести гру краще до ніж після. Тобіж якщо вам вийде то в ці вихідні бо потім может буть уже поздно чи шось тіпа того
    Ігри з вами плануються мінімум за тижня два!!! Тому якщо зв'явится інфа про гру на цих вихідних, то навряд чи хтось до вас зірветься і поїде. Тому попрошу поставитись до цього більш відповідально!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  14. #14
    Наёмник Аватар для DEHIM
    Регистрация
    26.02.2008
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    DARKWATER
    Сообщений
    33

    Re: База 740

    Та ладно мені особисто хочеться зіграти поки є можливість бо ви самі казали що далі на більші міроприємства підтягуєтесь і я провтикаю можливість повбивати більше народу то, єслі кажете за відповідальність то давайте дату кагби солідарно назаначати разом дату аби всім вийшло а все інше це не так проблематично.... тіпа це і на 2 тижні затянеться

  15. #15
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: База 740

    Конфлікт у Грузії.

    Президент Грузії Михайло Саакашвілі оголосив загальну мобілізацію грузинських резервістів і закликав їх захищати свою батьківщину. Саакашвілі заявив, що Грузія не була ініціатором цієї конфронтації: "Грузія не поступиться своєю територією, Грузія не відмовиться від свободи", - наголосив він. Президент Грузії відзначив, що Тбілісі гарантує "повну амністію сепаратистам, і тим, хто займається злочинною діяльністю, якщо вони негайно припинять вогонь".

    Президент Чеченської Республіки Рамзан Кадиров засудив дії офіційного Тбілісі у Південній Осетії і заявив про готовність у разі політичного рішення підключитися до дій з припинення кровопролиття.
    "Ми вміємо воювати, ми чудово підготовлені, і якщо нам доручать, ми припинимо кровопролиття в зоні конфлікту меншими силами і з мінімальними втратами", - заявив Кадиров.

    Офіційна позиція Москви залишається незмінною – миротворче врегулювання у Грузинсько-Осетському конфлікті. Втрати російських військових у зоні грузино-осетинського конфлікту станом на сьогодні склали: загиблих - 74 особи, санітарних поранених - 171 людина, пропалі без вісти - 19 людей.

    Конфлікт набирав оберти. Росію явно втягували у війну з Грузією. Світ готувався до можливого відкритого протистояння Росії.

    Сценарій 1-й:
    США не готове до поширення впливу у східній Європі, а саме утиск впливу Росії до східних кордонів України, а тому займають нейтрально-очікувальну позицію.
    З іншого боку терористам ця ситуація тільки сприяє!


    3.ЬІ. Звичайно що виложити сценарії, їх ТТХ і розвиток я виложити неможу, оскільки їх учасники не повинні в очі бачити вплоть до.... Треба буде затесатися в рядові, причому глухонімим і сліпим Добавлю що по сценаріям буде, як ВІП прогулка, евакуація, база на базу, зачистка, а також новий режим як в СS - закладення бомби.

  16. #16
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: База 740

    Цитата Сообщение от SeekerHT
    Звичайно що виложити сценарії, їх ТТХ і розвиток я виложити неможу, оскільки їх учасники не повинні в очі бачити вплоть до.... Треба буде затесатися в рядові, причому глухонімим і сліпим Добавлю що по сценаріям буде, як ВІП прогулка, евакуація, база на базу, зачистка, а також новий режим як в СS - закладення бомби.
    это меня заинтересовало точнее заинтриговало
    жду-не дождусь игры))))))))
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  17. #17
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: База 740

    Як на мене датою проведення гри має стати 31 вересня! (готовий обговорити)
    І часу вистачить підготуватись і нам і вам. І людей попередимо заздалегідь. І поспішати ніхто не буде. Короче, бачу тільки плюси в цій даті
    Від організаторів я так і не почув відповіді на питання:
    - запланована кількість учасників (питання кількості важливе для визначеня нашого складу);
    - схема підїзду до полігону (нам як іногороднім це суттєво!);
    - дата (в процесі обговорення);
    - фінансвий бік питання;
    - орієнтовний графік проведення міроприємства (бажано по годинам);
    - місце збору;
    - якісь інші особливості, що характерні саме по цій грі.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  18. #18
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: База 740

    Задум гри бачу досить не поганий, навіть оригінальний. 8) Якщо ще і реалізація пройде успішно, то взагалі пісні співати будемо .
    Панове Лучани, ви не в курсі чи не відкрили якусь додаткову маршрутку на Радивилів із вашого славного міста?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #19
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: База 740

    Ну взагальному технічна частина підготовки і сценарій готові.
    Все залишилось тільки за організацією людей!
    Сюжет розвивається в 3 етапи і розгалужується на 4 гілки-концовки. Сценарії майже не повторюються. введено 2 нових режими (кінг оф зе хіл, Кантерстрайк)

    Схема проїзду хм... сек...
    [attachment=0:11mo760r]Clipboard02.jpg[/attachment:11mo760r]
    Там в нас тролейбуси розвертаються на тому повороті куди Вам потрібно.
    Дата залежить від Вас. Нам легше зібратися, але бажано не на свята.
    Місце збору можна на тому пятачку і організувати.
    Фінансова сторона - все просто, скільки на себе виділимо - так і гуляти будемо.
    По сценарію 5.5год. Тому збиратися треба на 10-ту орієнтовно.
    Запланована кількість - ну думаю наших 20-25 буде, ну і скільки Ваших буде.
    Хоча в кількості є подвох. Полігон максимум на 50чел.

  20. #20
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: База 740

    Що Луцьк, коли граємо?
    Є 2 варіанти:
    31.08.08 - це на найближчі вихідні
    14.09.08. - бо раніше (а саме 6-7.09.08) заплановано одне дійство.
    Тому кажіть. Як вирішите, тоді і зіграєм!
    P.S. з пов'язками для сторін вирішували щось?
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. БАЗА НАЁМНИКОВ/ЧВК/РМС
    от Евгений в разделе Апокалипсис-5. Город наёмников.
    Ответов: 18
    Последнее сообщение: 12.05.2012, 03:03
  2. База ПВО-1 продолжение
    от stasss в разделе Луцк
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 09.09.2009, 19:57
  3. База USMFR
    от Avatar в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 22
    Последнее сообщение: 09.09.2004, 15:51
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама