Закрытая тема
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 30

Тема: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

  1. #1
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Запрошуємо всіх до нас на День Народження!
    Святкування буде складатись з двох великих місій:
    Перша - гра : Операція "Разом нас багато - нафіга нам НАТО"
    Друга - фуршет : Операція "По піісят"

    Канва першої місії:

    Операція «Разом нас багато – нафіга нам НАТО!»

    2008 рік. Україна. Місто Бомбоскладськ.

    Одного спокійного осіннього ранку жителі міста Бомбоскладськ прокинулись від гуркоту бронетехніки та нецензурних викриків на незрозумілій америкосівсько-кацапській мові. В місті почалась передислокація натівського контінгєнту.
    Мирних жителів виганяли з домівок, з теплих домашніх та сусідських ліжок, били ногами по серцю, примушували копати окопи, мити БеТеРи, готувати америкосам «сосіську в булкє» і наводити марафєт в замизганих армійських наметах.
    Після цього бєспрєдєла жителі міста Бомбоскладськ стали «тіхо нєнавідєть» бійців, командування та всю родословну натівського контінгєнту, що щиро виливалось у виразах, на кшталт «та я ……………. твою американську маму!!!».
    Зовсім поряд із Бомбоскладськом розкинулось мило-недбало місто з древньо-трухлявою назвою Старокомбікормівськ. 80% населення міста Старокомбікормівськ складалося з кумів, братів та сватів жителів міста Бомбоскладськ.
    Бєженці з Бомбоскладська наябіднічали кумам, братам та сватам з Старокомбікормівська на натівський контінгєнт. Після четвертої жалоби та вісімнадцятого бідона самогонки, із’ятого із стратегічних запасів баби Параски, було вирішено створити диверсійно-паскудну групу під назвою «Западло».

    Розпочалась операція «Разом нас багато – нафіга нам НАТО!»…

    Місія: «Хто посягне на країну, той получить вила в спину!» («Западло»)
    (Інформація засекречена)
    Місія: «Нєподєлілі…» (НАТО)
    (Інформація засекречена)
    Місія: «Тиха ненависть» (Мєстниє)
    (Інформація засекречена)

    Додаткова інформація 1 :

    Для всіх сторін: потрібно вибрати командира.
    Для НАТО - це Генерал, для Мєстних - Староста, для "Западло" - Отаман.

    Для НАТО бажано мати форму вудленд, бундес, дпм.

    Для Мєстних будь-що, можна мінмум мілітарі - більше цивіла.

    "Западло" - дубок, кзс і т.д.....

    На грі можлива присутність транспорту: бобіка (дах знімемо, відкрутимо заднє сидіння, щоб побільше народу влазило, водій - окрема бойова одиниця), а також зелений москаль з будкою (той, що був на м"ясі 20.10.07).
    Траснпорт буде використовуватись силами НАТО для мобільної передислокації особового складу, а також для патрулювання території.

    Співвідношення сторін:
    НАТО - 50%
    Мєстниє - 30%
    "Западло" - 20%
    Організатори залишають за собою право регулювання кількості учасників за одну чи іншу сторони.

    Додаткова інформація 2 :

    1. Не відкривати вогонь до виникнення провокацій
    2. Проводити бартерні операції без урахування ПДВ
    3. Підтримувати совмєстное злоупотрєблєніє пивом
    4. Оживльонно пользуваться послугами санітарів

    Оживлєніє – 10хв в мєстном отрєзвітєлі


    Реєстрація відкрита.
    Форма:
    1.Команда
    2. Кількість
    3. Сторона
    4. Контакт

    Подальша інформація буде виствітлюватись тут або на http://shooters.at.ua/news
    Слава Богу, що я не маклауд!

  2. #2
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Caimans
    6-8 крокодилов.

    NATO
    ничто так не портит цель, как попадание

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    22.01.2008
    Адрес
    Каменец-Подольский
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    417

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    EliteGruppen
    4+

  4. #4
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    1. << Zапретная Zона >>.
    2. 6+... .
    3. NATO .
    4. Я - Isa ibn Nikolya al' Neteshin (зам.ком. по связи +380682048713 или +380984464510 ,QIP - 416135813 ,Skype ( isa-3.3 ) , spider.isa@gmail.com.).
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  5. #5
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    1. Starkon Shooters
    2. 12-15
    3. Диверсійно-паскудна група "Западло"
    4. -
    Слава Богу, що я не маклауд!

  6. #6
    Новобранец Аватар для ANTIK
    Регистрация
    01.08.2008
    Адрес
    Хмельницький
    Команда
    'Black Falcons'
    Сообщений
    18

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    1.Broken guns
    2. 8 чоловік
    3. НАТО
    4. ICQ 393689268

  7. #7

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    TM ULTRAS KM

    6+ бойцов
    форма КЗС
    думаем за "Западло"

    Shadow - Юра 8-067-383-31-41, 8-063-620-09-01.

  8. #8
    Разгильдяй 1-ой гильдии Аватар для Legioner
    Регистрация
    09.07.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Хе
    Сообщений
    108

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Я
    со мной 3-5
    кзс, гили, ДПМ
    за кого кинете)
    Так патронов мало, поэтому встаньте покучней!

  9. #9
    Курсант
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Хмельницкий. Не ту страну назвали гондурасом...
    Сообщений
    52

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Gebirgsjägerbataillon 231
    2-5
    Нато

    з.ы. Напишіть відразу хто в якій стороні буде, щоб на грі не було дільожки
    Немцы не любят работать, но – умеют

  10. #10
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Ни слова не нашел про время начала игры.

    И если можно, маленькое расписание мероприятия
    ничто так не портит цель, как попадание

  11. #11
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Цитата Сообщение от ALeBi
    Ни слова не нашел про время начала игры.

    И если можно, маленькое расписание мероприятия
    Початок: 10:00 - 11:00 зустріч біля кінотеатру. Бажано всім, хто рухається з Хм напрямку приїхати одним ешелоном
    Тривалість гри: поки не втомляться і не сядуть акуми
    Тривалість місії "По піісят": доки не побачиш дна пляшки
    Слава Богу, що я не маклауд!

  12. #12

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Команда "КОРЧ"
    4-6чоловік
    У нас форма КЗС -такщо "западло"

  13. #13
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    і Я, і Я - також! мене незабудьте
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  14. #14
    Guest

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    По ходу будет грязно. Так что, не особо одевайтесь + мокро.

  15. #15

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    К сожалению команда Молот не сможет присутствовать на игре. Извините ребята. Поздравления из уст бойцов 231-го горноегерского обязательно прозвучат на одной из будущих совместных игр! Удачной игры!
    Меняются войны, не меняються лишь солдаты.

  16. #16
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Дякую всім, що підтримали нас приїхавши на гру - Нетішин, Хмельницький, Кам'янець-Подільський!!!
    Дякую всім за поздоровлення і за подарунки!
    Ми були приємно вражені
    Вибачайте з накладки і за прокол місію "По піісят", все ж таки погода вставила свої 5 копійок.
    Висновки зроблені. Ми ще реабілітуємось

    П.С.: Псіх, верни наколінника!
    Слава Богу, що я не маклауд!

  17. #17
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Ще раз наші вітіння Starkon Shooters .
    Гра була цікава і досить антуражна . Повзали хлопці в мокрій траві ,як має бути ( не щадя живота своэго ) .
    Дякуємо сюзникам за влучні постріли і підтримку .Противникам - за гарний опір і пресинг .
    Сценарій досить б"ємний для цієї локації 8) .
    Окрема подяка за операцію "По піісят" .

    П.С. Куме Псіх, верни наколінника!
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  18. #18
    Guest

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Погода немного подпортила всё то что готовилось, но благодаря мужеству и безстрашыю Бойцов нашего региона, Игра удалась .

    Первая мисия, "Разом нас багато - нафіга нам НАТО" была очень сложной, пострелять особо (мне), не удалось, зато поднял 6 человек (медиком был).

    Жаль особо, что несмог присутствовать на мисии "По піісят", сегодня встречал однокомандников которые присутствовали, насмеялся от души!!!

    Такого чуда еще небыло!!!

  19. #19
    Оператор
    Регистрация
    08.01.2007
    Адрес
    Каменец-Подольский
    Команда
    Elitegruppen
    Сообщений
    219

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    ну что ж, пришла пора написать и нам
    хотя прежде хочется принести извинение за некоторых бойцов команды, которые сверх меры согрелись

    еперь по игре, сухо, без эмоций.
    на полигон приехали в районе 11:30, к 13:00 вышли на "позиции", получив пакет с задачами и карты.
    игру открывала красная ракета, которая взмыла в воздух приблизительно в 14:30 ДНЯ! до этого времени наличие людей на полигоне выдавало только бесцельное бродение и непонимание задумки сценария.
    Часа в четыре, когда обычная игра уже заканчивается, наконец начинаются какие-то активные действия и интересно с чего - с скриптового расстрела миротворческого контингента (за что все-таки?), причем получилось это так все хитро и линейно...
    после этого кто-то остался пострелять немного, кто-то потащился выполнять непонятную задачу - доставлять изорванное тело генерала НАТО, наспех перевязанное полевым медбратом, к себе на базу. О том, что его надо будет спасать, надо было узнать у взятого в плен какого-то дядьки. Но вот незадача, рядовые бойцы, которые вели вялый бой, не могли знать, что генерала пленили, а для освобождения надо взять в плен кого-то еще, только так, а не иначе... возможно провтык командования НАТО, и не удивительно, потому как Антон, получивший пакет с задачей, в котором возможно было написано про пленение генерала, физически не мог донести его до подчиненных, так как был в мертвятнике. В результате все свелось к минимальному пострелялову...
    В конечном итоге пленному генералу пришлось включить рацию и таки сказать, что его надо освободить. При чем конкретное место задержания указано по рации не было и дальнейшие действия группы НАТО были чистой импровизацией и случайностью.

    Резюмирую: игра, расчитанная на 3-4 часа времени, в сценарии которой присутствует мирный контингент, задачей которого есть непонятно что, обречена!
    Что до медиков, не стоит вводить их в игру, если БОЛЬШИНСТВО людей не знает, что раненный не должен бежать искать медика чтоб перевязаться, а должен лежать и кричать, а повторная очередь в раненного еще не перевязанного убивает.
    И если в сценарии есть необходимость брать кого-то в заложники, то это должен быть не живой человек, который будет выключен из игры из-за ошибок организации и сценария.

    Стоит так же сказать и про плюсы игры:
    погода - кому как, но кажется война это не праздник, с солнышком и теплой землей
    транспорт - машина на полигоне, это отличный элемент антуража

    Старконцы, вы отличные ребята, но извините, второй раз завалить игру на 50 человек... не буду говорить за всю команду, но я вряд ли к вам еще раз приеду.

  20. #20
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    Re: 20.09.08 Starkon Shooters днюха - реєстрація

    Цитата Сообщение от Andjey
    на полигон приехали в районе 11:30, к 13:00 вышли на "позиции", получив пакет с задачами и карты.
    игру открывала красная ракета, которая взмыла в воздух приблизительно в 14:30 ДНЯ! до этого времени наличие людей на полигоне выдавало только бесцельное бродение и непонимание задумки сценария.
    Початок гри був з величезним запізненням через те, що не всі члени моєї команди прибули на полігон, а вирішували свої проблеми в останні хвилини. Я вирішив краще їх зачекати, щоб потім не було непорозумінь в тилу сил НАТО і щоб вони з боями не пробивались до своїх. Це моя помилка - потрібно було не чекати, а починати раніше.
    Сценарій ніби всім пояснив, якщо були питання - я весь час був на 1 каналі. В основному по 1 каналу я спілкувався з мєсними і розказував як їм діяти. Зі сторони НАТО на 1 канал заходили може раз чи два за всю гру.

    Цитата Сообщение от Andjey
    Часа в четыре, когда обычная игра уже заканчивается, наконец начинаются какие-то активные действия и интересно с чего - с скриптового расстрела миротворческого контингента (за что все-таки?), причем получилось это так все хитро и линейно...
    В канві ж було написано, що НАТО прийшло в місто і всіх там розігнало. От і розлючені жителі цього міста "зкєнтувались" з сусідами і хитро виманили генерала, щоб помститись.

    Цитата Сообщение от Andjey
    после этого кто-то остался пострелять немного, кто-то потащился выполнять непонятную задачу - доставлять изорванное тело генерала НАТО, наспех перевязанное полевым медбратом, к себе на базу. О том, что его надо будет спасать, надо было узнать у взятого в плен какого-то дядьки. Но вот незадача, рядовые бойцы, которые вели вялый бой, не могли знать, что генерала пленили, а для освобождения надо взять в плен кого-то еще, только так, а не иначе... возможно провтык командования НАТО, и не удивительно, потому как Антон, получивший пакет с задачей, в котором возможно было написано про пленение генерала, физически не мог донести его до подчиненных, так как был в мертвятнике. В результате все свелось к минимальному пострелялову...
    В конечном итоге пленному генералу пришлось включить рацию и таки сказать, что его надо освободить. При чем конкретное место задержания указано по рации не было и дальнейшие действия группы НАТО были чистой импровизацией и случайностью.
    Після захоплення генерала, я віддав пакет з завданням для Антона. В пакеті було написано:
    1. Врегулювання нєпоняток з мєстними
    2. Оформити (заарештувати) лідерів бунтівників та отправіть по етапу на зону
    3. Визволити генерала з полону старої мазохістки баби Параски
    Моя помилка - 2 пункт не був розписаний до кінця. Потрібно було не просто захопити лідерів бунтівників але й допитати. В цьому випадку потрібно було захопити лідера мєсних і допитати його де дівся генерал.
    Нато потрібно було згрупуватись і всіма силами вдарити по мєсним. Потім, захопивши старосту вдарити по лісі, де переховували генерала диверсанти з "западло" і визволити його.
    Чому не було донесено до всіх ця інформація і чого сили нато розділились - я незнаю.
    Можливо не було звязку, можливо одні були в мертвяку, а інші ні. Але ж після мертвяка рації у всіх увімкнені мають бути. Можливо мені потрібно було перебігти на базу нато і все їм розтлумачити. Хоча нафіга тоді я на 1 каналі весь час сидів...

    Цитата Сообщение от Andjey
    Резюмирую: игра, расчитанная на 3-4 часа времени, в сценарии которой присутствует мирный контингент, задачей которого есть непонятно что, обречена!
    На скільки гра розрахована, я не засікав. Завдань вистачало. Ми не намагались організувати гру на весь день, враховуючи погодні умови.
    Мирний контингент - відносно мирний. Він все ж таки вигнав жителів з міста Бомбоскладськ. І він вже остаточно перестав бути мирним, після першої провокації - розстрілу конвою і захоплення генерала.
    Задачі НАТО - патрулювання і охорона складу, тюрми до першої провокації. Далі я видав другий пакет в якому містились інші завдання.

    Цитата Сообщение от Andjey
    Что до медиков, не стоит вводить их в игру, если БОЛЬШИНСТВО людей не знает, что раненный не должен бежать искать медика чтоб перевязаться, а должен лежать и кричать, а повторная очередь в раненного еще не перевязанного убивает.
    Щодо медиків, то я ніби все на плацу пояснив, якщо хтось забувається правила то .... Якщо я щось пропустив - моя вина, не роз"яснив до кінця.

    Цитата Сообщение от Andjey
    И если в сценарии есть необходимость брать кого-то в заложники, то это должен быть не живой человек, который будет выключен из игры из-за ошибок организации и сценария.
    Ти не мав весь час сидіти в полоні. Тебе мали визволити і далі воював би.

    Цитата Сообщение от Andjey
    Старконцы, вы отличные ребята, но извините, второй раз завалить игру на 50 человек...
    тоді взимку від нас залежало тільки : локація і траснпорт, і те і те ми люб"язно надали організаторам.

    Цитата Сообщение от Andjey
    не буду говорить за всю команду, но я вряд ли к вам еще раз приеду.
    Шкода...
    Слава Богу, що я не маклауд!

Закрытая тема
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. У капитана 13 апреля днюха!!!
    от капитан в разделе Севастополь
    Ответов: 27
    Последнее сообщение: 25.04.2013, 00:02
  2. У Капитана Днюха!!!
    от капитан в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 20.04.2012, 22:27
  3. У Колтоса днюха
    от Petruha108 в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 45
    Последнее сообщение: 08.11.2011, 10:47
  4. Днюха у Медведя
    от Petruha108 в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 20.01.2011, 20:12
  5. Реєстрація
    от Volodymyr в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 46
    Последнее сообщение: 29.04.2009, 15:03
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама