+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 31 из 31

Тема: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

  1. #21
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    ПОЗДРАВЛЯЕМ КОМАНДУ С ГОДОВЩИНОЙ!

    Творческого вдохновения, сплоченности коллектива, взаимопонимания!

    Извиняемся за отсутсвие.
    ничто так не портит цель, как попадание

  2. #22

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    И Ещё раз, От всей команды "Zапретной Zоны" и от себя лично, хочу сказать всем Вам, что вы просто молодцы.
    Игра получилась просто супер. И зелёным и синим ограменное спасибо, меня просто прёт от удовольствия которое я получил. И с уверенностью могу всем сказать что, ето была ещё одна из ЛУТШИХ игр в Тернопольской области на которых мы учавствовали. И даже если вы найдёте локации на крайнем севере или в пустыне Сахаре мы всёравно к вам с удовольствием приедим Мы ещё с большим удовольствием вспоминаем Вашу годовщину НА Комбайновом заводе, не дадут мне соврать каждый из нас получил достаточное крещение пласмасовыми шариками И етот лес меня просто поразил , особенно когда в третей мисии, мы вошли глубже. Он просто был изполосан глубокими шрамами , оставшиеся ещё после наших дедов защищавших Родину. И ето действительно была "КРОВ ЗЕМЛІ" Плюс, большой плюс.
    И ещё мне напомнило как один наш знакомый боец мастерски описал то состояние которое испытал Я и думую каждый из Вас.

    Хроники Шепетовских бойцов

    "... Двадцать три, двадцать четыре, двадцать пять. Пошли пацаны!!!!"
    Бегу изо всех сил. Эх, туды его в качель, хорошо-то по лесу бегается, уютно как-то, не смотря на середину осени и покалывающий холодный воздух в легких. Очки (курва) резко запотевают. Физика и с этим не поспоришь, ничего не видно, но инстинкт самосохранения работает по полной. Слышен треск автоматов, по правому флангу прикрывают. Падаю. В азарте игры не замечаешь ни холодной земли, ни мокрой травы, ни усталости, ни отдышки. За кустами спрятался Перст, его видно отчетливо и ясно - не смотря на запотевшие очки. Снять их и протереть нельзя, но очень охото. Большой палец снимает предохранитель и переводит в режим одиночки - так договорились. Цель. Дыхание. Огонь. Сухой треск дополняет симфонию работающих автоматов и пение птиц. Краем правого глаза контролирую ситуацию. Ортопед и Ос держут Бугра - надо действовать. Прицельным огнем пытаюсь снять Перста - не получается - кусты мешают, однако плотный огонь не дает ему поднятся, вжимая глубже в осеннюю землю. Сейчас-сейчас, только с фланга обойду....
    Обманный маневр и резкий проход с левого фланга. Бугор далеко и мною не заинтересован - у него и так двое на прицеле. Рывок...
    Длинная очередь сухо разрывает мгновенную тишину. В доли сикунды вижу летящие один за одним шарики с левой стороны по направлению ко мне. Перекидываю добрый Калашников, рука крепче сжимает цевье, палец на курке... Бах-бах-бах...
    Четыре шарика от сердца в право на искосок "прошивают" мою грудь, один задевает приклад. Ствол резко поднимается вверх, левая рука паралельно правой вздымается вверх и треск автоматов на лесной поляне рассекает мой выкрик "УБИТ!!!!"

  3. #23

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Ну, блін, Веноми, шоб ви були здорові, нах!!! По лісі накрокувалися, шо старі відра. А погодівка шепотіла, за шо небесній канцелярії респектабл та уважикейшн. Три тітоньки-грибниці висловили палке бажання бути захопленими в полон. Та за їх віковими даними кастінгу пройти їм не вдалося, аби потрапити до омріяного заточєнія. Починаю малювати фотки. Але, мужики, в мене тотальний звіт по зелених, так шо вибачайте, як би шось. Проте може хтось своє гризло десь і зацинкує в тому фотозвіті. А взагалі - своїх фотокорів бажано з собов транспортувати (шутка юмора )

  4. #24

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Тримайте, браття, обіцяне.
    http://bert.io.ua/album158309

  5. #25
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Камради, дякуємо всім хто зміг приїхати за присутність і за подарунки (подарунки були дуже смачні). Хто не приїхав в силу тих чи інших обставин - дякуємо за привітання!
    Розраховували трохи на іншу кількість гравців, тому може деякі місії получились незовсім такими, як їх задумували. На майбутнє будуть зроблені висновки.
    З окулярами жовтими - що тут скажеш... Ми були заняті багатьма іншими проблемами, і ця "дрібниця" нам не попала навіть в обговорення проблем. Але не розумію чому люди яким це заваджало не сказали про цю проблему? Був у нас жовтий і червоний скотч - можна було перемотати. Про проблему жовтих окулярів ми взнали тільки в кінці гри
    Щераз всім дякуємо за гру!

    От вона, кров землі

  6. #26

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Насамперед, дякуємо за запрошення.
    Дружнє спілкування, хороша погода, непогана гра - що ще треба? Вцілому добре проведений вихідний, сподобалось...
    Гра вдалась. Ви старались - і все получилось... майже все
    Далі по самій грі:
    1-ша місія - по сценарію в зелених шансу на перемогу не було. Маленька деталь - контрольний час потрібно було зробити для обох команд, а так - одні толпою підвалили, знищили і пішли далі, а інші, поділені на три групи - сидять і дивляться на годинник...
    2-га місія - дарма забрали третій маршрут. В мене є підозра, що ідея пішла від одного великого стратега, який зрозумів, що ділити на два легше ніж на три і перевів місію в зрозумілу для себе "точкову гру"... Якщо це дійсно так - то рєспєкт йому і уважуха. А якщо ні - то скажу, що тікати треба від цього зародкового стану, де одні сидять і чекають, а другі проходять весь маршрут без проблем і вкінці закінчується стінка на стінку. Була ж класно продумана місія, де сині були "в мінусах", можна було зіграти набагато цікавіше ДЛЯ ВСІХ!, ніж поділити надвоє і посідати на точках. Безумовно, з точки зору бухгалтерії - це 30 балів... виграш... але чи всі грають в бали?
    3-тя місія - я вже зрозумів, що "точковий" варіант продовжиться... ну можна ж було зеленим грати в квадраті з заложниками і мінімум 2-х взяти під контроль... це був єдиний шанс, бо втримати таку широку лінію оборони - це утопія. Так ні.., посідали, полягали - і чекають...
    Мені особисто хотілось би намайбутнє:
    - щоб більше людей зрозуміло, що організувати гру - не дуже страшна справа, просто треба підняти свою Ж... і щось зробити, - це до тих, хто каже "... та ми ж не організатори ігор, ми..." Треба тільки бажання!!!
    - щоб менше було "засекречуваних" сценаріїв - їх треба обговорювати і вдосконалювати ще до гри.
    - досить грати тільки на результат, зловживаючи інтересом самої гри,- "полководці" - ну невже ще не навигравались?
    Наголошую, це моя думка, нікому не навязую і спречатись не хочу, але це стосується всіх нас.
    Ще раз подяка тим людям, які ОРГАНІЗОВУЮТЬ! і тим, які ГРАЮТЬ цікаво і чесно.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  7. #27
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Цитата Сообщение от fred.venom
    З окулярами жовтими - що тут скажеш... Ми були заняті багатьма іншими проблемами, і ця "дрібниця" нам не попала навіть в обговорення проблем. Але не розумію чому люди яким це заваджало не сказали про цю проблему? Був у нас жовтий і червоний скотч - можна було перемотати. Про проблему жовтих окулярів ми взнали тільки в кінці гри
    [/img]

    Толік надіюсь це жарт! Я говорив і дивно що ти не почув! Як наслідок 7 своїх !

  8. #28
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]
    Толік надіюсь це жарт! Я говорив і дивно що ти не почув! Як наслідок 7 своїх !
    Вік, реально, я про це почув після останньої місії біля машин
    Під час гри ніхто мені нічого не говорив. В нас був скотч з собою, такщо перемотати одній команді скотч перед другою місією (або навіть перед першою якщо би це замітили при інструктажі) небуло проблемою.

  9. #29
    Оператор Аватар для Малый
    Регистрация
    13.07.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    296

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    Хочу ще раз привітати "ВЕНОМІВ" з днем народження та
    подякувати за класну гру, приємно було ще раз побачити старих добрих друзів!

  10. #30

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    народ!.. так приємно було всіх вас бачити! особливо на цій грі (дн + правила придумуємо ми).. наша команда дуже вдячна всім за гру, за присутність, за відгуки.. ви не встидайтеся - щось не так, кажіть/пишіть. ми виправимося
    дійсно пишіть, що було класно, що ні... тому що мінімум раз в рік ви будете грати на наших іграх ми не збираємося виливати кров землі просто так...

    з особистих спостережень.. це не відмазки. просто дійсно пояснення
    1. трохи ми переборщили з відстаннями (особливо нефартило зеленим з мертв"яками)
    2. те що говорить Магніт - перші місії планувалися з легкою перевагою сторін (1 - для синіх, 2 - для зелених)... але так щоб загальний баланс таки був... надіюся ви замітили - Веном були "червоні", і ніякого вкладу чи бонуса від виграшу жодної з сторін не планували і не отримували... тому сценарій планувався нейтральним. думаю, що в результаті вийшов невеликий перекос (через відстані до мартв"яків, ше через деякі ситуації), але дуже вдячний людям, які і в такій ситуації не втікли з поля бою, а відграли на всі 300%. моє імхо: зелені невдало в 3 місії (після 2 було 1:1 по 40 балів) побудували свою тактику, тому й програли.. хоча повторюся, після 2 місії було по 40 балів
    3. імхо - розподіл команд був не дуже вдалий
    4. дуже дивно що саме в 3 місії виникли непонятки.. планувалося місилово а не позиційні війни... але, знову ж, це глюк нас, як оргів. в нас було кілька варіантів цієї місії, і ми зупинилися не на дуже вдалому

    (Сергій Діксі, я скорше всього дійсно вийшов за межами границі... а5 же, це я глюканув... як на зло карти не взяв хоч на результат гри це ніяк не впливає)

    і ще раз - ДУЖЕ дякуємо за те що ви є, і що ви разом з нами "воюєте"! 8)

    p.s. Brig - да ти поет! класно написав

  11. #31

    Re: 28.09.2008р. "КРОВ ЗЕМЛІ"

    freeman.venom : p.s. Brig - да ти поет! класно написав

    Тож не я написав Це мій знайомий боєць "WerwofS" (Шепетівка)

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 17.09.2018, 13:51
  2. Кров землі V. Дай хард. 29/09/13
    от fred.venom в разделе Тернополь
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 04.10.2013, 09:46
  3. Кров землі V. Дай хард. 29/09/13 - Реєстрація
    от fred.venom в разделе Тернополь
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.09.2013, 12:05
  4. 01.10.2011 Кров землі 3 + Реєстрація
    от fred.venom в разделе Тернополь
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 27.09.2011, 20:06
  5. 04.10.09р. Кров землі 2
    от fred.venom в разделе Тернополь
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 22.11.2009, 19:50
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама