+ Ответить в теме
Страница 2 из 9 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 176

Тема: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

  1. #21

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Поки начальник не бачить то я бігом писану...

    Бейджики сталкерів будуть активно скуповуватись відповідними особами... Тобто на цьому можна буде заробити.
    Так само у випадку заказного вбивства потрібно буде, в якості доказу, принести бейджик об'єкта.

    Ну а кровососи будуть мати "шматок білої матерії" пишу в лапках бо він ше в розробці... і остаточна його версія не затверджена.
    вони будуть "накриватись ним" (читати - ставати невидимими) як ви пам'ятаєте з правил - стріляти в того на кому є шось білого кольору СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!!!

  2. #22

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Поки начальник не бачить то я бігом писану...

    Бейджики сталкерів будуть активно скуповуватись відповідними особами... Тобто на цьому можна буде заробити.
    Так само у випадку заказного вбивства потрібно буде, в якості доказу, принести бейджик об'єкта.

    Ну а кровососи будуть мати "шматок білої матерії" вони будуть "накриватись ним" (читати - ставати невидимими),
    як ви пам'ятаєте з правил - стріляти в того на кому є шось білого кольору СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!!!

  3. #23
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Wootang
    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]При можливості викласти карту доїзду або щось нате схоже Заздалегіть дякую, думаю, що з Тернополя народу буде багацько!
    Карта доїзду для ЛУЦЬКА http://io.ua/6295238p
    Карта доїзду для ТЕРНОПОЛЯ http://io.ua/6295239p (позначено 2 різні варіанти. Як для мене - перший найкращий)
    Да, останнє. Хочу звернути увагу саме ЛУЦЬКА! Бажано розрахувати час приїзду із ВАГОМИМ запасом! Поясню чому: на ділянці дороги з повороту біля посту ДПС і в напрямку Радивилова (траса РІВНЕ-ЛЬВІВ) проводяться дорожні роботи. Є ймовірність простояти досить довго у пробках. Це як вже пофортить. Поки все.
    Віталік, дуже і дуже дякую, тобі за реалізацію карт! Витратив свій час, але впевнений, що комусь та воно допоможе підібрати правильний маршрут. Варіант через Броди ніби коротший. Стосовно Луцька, то трасу там ремонтують цілодобово і завжди, тому в пробках і справді можна додавати 20-30 а то й 40 хв. ми як їхали до вас , то простояли додаткових 15 хв, на 2 "КПП". 8)

    Цитата Сообщение от GAladraNEC
    я... чисто боясь за свой ass не буду жалеть патронов для монстров)))))))))) как сказал Таир, за их тела будут давать что-то интересное))))
    Таир, а зачем бейджики??? вот для монстров - это их тела и их можно отнести учёным.... а другим зачем оставлять их на месте смерти???
    и что там насщёт невидимок (Кровососи матимуть «здатність» ставати невидими!) ты говорил, это что и как оно будет????
    За їх "тіла" будуть давати в основному гроші, або різну цікаву інформацію. Часом навіть артефакти, або ще якісь корисні речі.
    Ну я сказав мій замком САКУП про неведимок і бейджики, повторюватись не буду, а неведимку відповідно не стріляють бо її не бачать (інфу про моснтрів я викладу сьогодні).
    П,С, Вибачаюсь часу не має на "детальну відповідь. Робота. За годинку-півтори все викладу про монстрів. Якщо є ще якісь питання питайте все-все!!!! Це допоможе нам позбутись помилок в організації гри і плутанини.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #24
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Отже панове, представляю вашій увазі - МОНСТРІВ!
    1- Монстри будуть 2-х типів (ті що бігати). 1-й тип це кровососи. До їхньої ноги чи руки буде прив"язано надувну кульку. При розриві кульки, монстр вважається вбитим. Він залишає на місці смерті свій бейджик і чухає на базу в білій матерії, по новий надувний шарік і оживає.
    2-Монстри бродять де хочуть, що і хочуть те і роблять. Єдине це вони не нападають на базу "Мінус 3" там де і їх і СВОБОДИ, і ДОЛГА, і ПОГРАНЦІВ, а також на бар "Соточка", де є бармен і мертв"як сталкерів. НА все інше вони нападають як хочуть і коли хочуть.
    3- Кровососи можуть ставати невидимими. Це робиться так: наприклад кровосос біжить на вас в вньго стріляєте, він на ходу накидує на плечі білу матерію. Тоді ви в нього стіляти не можете!!!! Але він до вас все рівно наближається, але вже не бігом, а кроком. Бігти монстр із білою матерією не може! Тому ваші дії або тікати, або дочекатись коли він зніме білу матерію (а перед доторком за 1-2 кроки він це мусить зробити, і вцілити в монстра (ВІРНІШЕ В НАДУВНУ КУЛЬКУ).
    4-Величезне прохання не стріляти в монстрів "заради приколу"! Побережіть їх, від лишніх синяків. Є кулька на руці туди і стріляємо, а не просто, що кулька на нозі а постріли йдуть в голову. Дуже прошу звернути на це увагу!
    5-Кровососи бояться лиже 2 артефакти - "БРВ" та "Джокер". Маючи його, гравець може вільно ходити біля кровососів, його не зачеплять. Але артефакт, має бути в руці і його мають бачити монстри, щоб потім не виникало суперечок. Артефакт в кармані ніякої дії не має.
    6- Тепер стосовно 2-го виду монстрів. Ним буде зібен-снорк (не питайте, чого так, просто там є свої нюанси із цим "зібен", на грі поясню). Так от це монстр боїться лише, джокера. Щоб його вбити теж треба "підбити" надувну кульку. Але! На зібен снорку може бути 2 ато і 3 кульки. Причому одна наприклад, на нозі, інша на спині, тому одному бійцю з ним ну ніяк не впоратись...хоча... 8) Ставати невидимим він не може. Від зібен-снорка рятує лише "джокер", артефакт "БРВ" на нього не діє! + в нього будуть свої корисні передмети, які будуть оголошенні на грі. Зібен снорка буде грати одна людина, тому 2 таких монстра одночасно не можливо на полігоні.
    7-Не забувайте, що інколи монстри можуть збиватись в стаї і нападати гуртом. Вони нікому не підкоряються і нікого не слухають!
    8-Монстри між собою не воюють!
    9-Час респауну монстра скільки він сам собі вирішить. Єдине, кулька вішається лише перед виходом монстра з бази в зону. В білій накидці на плечах, він собі йде кудись і там де захоче там і появляється (тобто скидає накидку. Рекомендую обходити їх стононою, бо можуть "зненацька" стати видимими і нападати. Білу матерію, кровососи будуть намагатись класти чи то в карман, чи ще кудись, щоб не збивати з "прицілу" гравців білою матерією.
    Ніби все. Нічого такого не забув
    П.С. Для монстрів бажаний одяг бличчий до цивільного ніж військового, ну або скомбінувати це. Щоб не було плутанини + маски
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  5. #25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    також для монстрів буде корисно: дві пари підштанників, дві пари шатнів, штук 5 футболок, 2-3 кохти, пару курточок, шапка-ушанка, а наї не пейнтбольна маска
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  6. #26
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Тоесть, если Кровосос накинул на себя материю, то можно убегать? В этом плане не будет нарушения? Ведь направление то можно выбрать не то? Ну, я думаю, игроки в компуцернава сталкера поняли, о чем я. И можно ли будет в ожидании целиться в шареГ при накинутой мантии? Это тоже как по мне нарушение) Вообще, очень сложно грамотно реализовать невидимость)))
    ничто так не портит цель, как попадание

  7. #27
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от ALeBi
    Тоесть, если Кровосос накинул на себя материю, то можно убегать? В этом плане не будет нарушения? Ведь направление то можно выбрать не то? Ну, я думаю, игроки в компуцернава сталкера поняли, о чем я. И можно ли будет в ожидании целиться в шареГ при накинутой мантии? Это тоже как по мне нарушение) Вообще, очень сложно грамотно реализовать невидимость)))
    Можно і взагалі тікати при появі кровососів. Цілитись можна в кульку, коли монстр йде на гравця. Тоді вже і сам монстр може не нападати а відійти від сталкера.
    Стосовно напрямку "не того" я чесно не зрозумів .
    Порушення можуть бути тоді коли, в білій матерії монстр йде, в нього стріляють. Або коли коли в гравця артефакт а на нього монстр нападає. Ну і ще купа ньюансів.
    П.С. Будем намагатись зробити все грамотно, як це в нас вийде покаже сама гра.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #28
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    "Не туда" значит ,что если бы игров не видел монстра, он бы не мог определить направление движения того самого монстра. И убегать мог бы на встречу. Тут же эмитация невидимости. Просто условность не та) вот и все. Я не придераюсь к словам, я просто хочу выяснить все ньюансы)
    ничто так не портит цель, как попадание

  9. #29
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Про "придирання до слів" я взагалі не згадував і не думав .
    Просто іншого не придумали, "не та" сторона тут точно не реалізується на всі 100%, але нажаль іншого нічого придумати не виходить, та і логіка бійця буде все ж іншою, йому ж не накажеш куди бігти. Тут цей нюанс залишається.
    Поки спробуємо так. Тим більше, оскільки монстрами окрім некомбатантів будуть ще і тернопільські "Хітмени", і роз"яснення перед грою буде думаю, спробуємо, щоб все вийшло нормась.
    П.С. Я так порахував монстрів буде в районі 7 чоловік, що на мою думку є не погано. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #30
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    БУГАГА МОНСТРы)))))))

    Таир, у меня как всегда просьба к тебе, как и в прошлый раз... карта будет? немогу я без карты играть, или пока територию всю "не обнюхаю"
    Зарание сенкс)))))))
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  11. #31
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от GAladraNEC
    БУГАГА МОНСТРы)))))))

    Таир, у меня как всегда просьба к тебе, как и в прошлый раз... карта будет? немогу я без карты играть, или пока територию всю "не обнюхаю"
    Зарание сенкс)))))))
    Буде карта, буде. Просто в минулі вихідні наш картограф "поламався" на тренуванні, тому картою вже зайнятись не міг. Цих вихідних він буде над нею трудитись. Якщо не встигнемо виложити на форум, то на грі вона буде однозначно!

    До речі забуваю сказати, що оскільки колгосп, знаходиться в селі за 40-50 метрів. Там постійно шастають некомбатанти і корови пасуть. То прошу не хвилюватись. Районна держ адміністрація, запевнила, що посприяє, проведенню інформаційної роботи серез населення с.Опарипсів, де є наш полігон на СТАЛКЕРА. Причому буде до відома поставлене районе МВС, і буде сприяти, тому, щоб в граючих не було конфліктів із населенням. Сілька рада і Голова району в курсі заходу як і власники території того колгоспу. Хоча думаю навряд чи хтось "рипнеться" на таку банду озброєних людей. Проблема малолітніх "диверсантів" буде вирішуватись тим, що по периметру найближчої і найвірогіднішої їх появи буде патрулюватись територія.
    Одним слвом не пережеваємо, віримо нашій владі (місце точно виправдає наші (ну точніше мої) надії). Але будемо всі максимально обережні. Супровідні докумнти в нас будуть, окрім того буде зроблено копії, і роздано командирам, а торізне може трапитись. Щоб я не гнав із бази в ліс, пояснювати грибникам, що їм там не місце.
    Дорослі і адекватні люди ми з вами. Впораємось.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #32
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Проблема малолітніх "диверсантів" буде вирішуватись тим, що по периметру найближчої і найвірогіднішої їх появи буде патрулюватись територія.
    а может их отлавливать и связывать.... пускай учёные поглумятся над ними (обрисуют их зелёнкой, перебинтуют раз 10 (даже помогу) ), а потом здадим правоохранительным органам :P
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  13. #33
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Злой однако

  14. #34

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Думаю вам буде чим зайнятись на грі... Відлов і зв'язуванні маленьких некомбатантів... Це вже в крайньому випадку...

  15. #35
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Отже, ситуативність на грі: 26.10.2008р.
    1) Наприклад. Сталкер взав виконувати якесь завдання. Зібрав команду із 4 бійців, і пішов виконувати завдання. Припустімо воно було виконане. Всі вернулись живі. На наступне завдання ця команда має мати оновлений склад на 50%. Тобто, 1 місія були сталкери А,Б,В,Г, а на другу вже можуть бути А,Б,Д,Е наприклад. Максимальна кількість сталкерів які можуть, обєднуватись в одну команду на одну місію не більше 4 сталкерів!
    2) Наприклад. Сталкер взявся виконати завдання. Гонорар за завдання дуже пристойний. Зібрав команду і вони 4-ро пішли його виконувати. Припустимо 1 чи 2 вбили під час виконання. Повертаючись в бар чи на зустріч із замовником по винагороду, сталкер (який не хоче ділитись баблом) може просто вбити свого "союзника". Вбивство коварне ( ) відбувається так: якщо з близької відстані, то просто стріляється в берци одиночним (чергами напевно не треба, побережемо одне одного 8) ), з далекої відстані, просто в корпус та й все, чи ногу, куда вирішите.
    3) Наприклад, ДОЛГ чи СВОБОДА найняли сталкерів виконати завдання спільними діями (наймати можна не більше 4 х сталкерів на одну місію) на другу вже треба інших (це для того, щоб не було постійності і неправомірного збільшення угруповань ДОЛГ і СВОБОДА на постійній основі). Після виконання завдання сталкерів теж можна знищити, або заплатити менше і під дулом автомата чи пістоля "переконати", що сталкерам так буде краще. Але зауважте, що тоді падає довіра до ДОЛГА чи СВОБОДИ. І тому сталкери можуть "взбунтовавшись" ( попередньо переговоривши зі мною і отримавши дозвіл) зібрати всі сили і напасти у "виховних цілях" на базу якоїсь із провинившихся груп.
    4) На грі можуть бути підстави і про це завжди треба пам"ятати. Наприклад, є задання в будинку якомусь є один кровосос. ДОЛГУ, наприклад, скидається на "КПК" інфа, що там то і там є 1 кровосос, його треба знищити а "тіло" (бейджик) занести науковцям. Так от зайшовши туди там можу бути 4 кровососи (попередньо зібрані там), або ж засідка СВОБОДИ буде складатись із десятка бійців, або ще щось (всі ж карти розкривати не буду :P ). Тому можна постійно мати на зоні розвідників або пости. Будь яку інфу можна купити будь в кого! Або просто, щоб по території "курсували" розвідувально-диверсійні групи і т.д. і т.п. Що придумаєте те і ваше буде.
    5) Для збільшення свого впливу ДОЛГ,СВОБОДА,"ПОГРАНЦИ" або навіть сталкери, можуть займати різні будівлі собі "на баланс" і брати пропуск за прохід через територію. Хтось може заплатити, хтось може "свинцем" нагодувати , або просто не заплатить, то хай йде через іншу територію, або робить крюк в обхід. Як самі з одне одним домовитесь, так і буде. Поле діяльності і дипломатії з коварством, просто безмежне. Єдине пам"ятаємо: в білій матерії чи білій пов"язкі наголові в гравця не стріляємо!!! Це ж стосується території бази "мінус 3" і бару "Соточка". Також нагадаю, що ДОЛГ і СВОБОДА ніяких союзницьких чи кориснех інформаційних розмов не ведуть!
    6) Будь-яку інформацію можна зливати. Наприклад, сталкер побачив, що група прикордонників вийшла в рейд. Цю інфу можна спихнути, чи продати будь-кому, хто в ній зацікавлений. Припустимо, приходить із СВОБОДИ розвідник в бар "Соточка" і каже, що треба буде взнати коли вийде з бази\повернеться з лісу\з поля\з якоїсь іншої тнриторії розвідувальна група прикордонників. За інфу платять. Так от, можна сталкерів (щоб самому не світитись) запросити на розвідку. Оскільки до сталкерів більш лояльніше ставлення ніж до СВОБОДИ в прикордонників то коли вони побачать з далеку сталкера одного, або СВОБОДІВЦЯ то реакції будуть зовсім різні. Поясню: сталкери максимум збиваються в команду по 4, а СВОБОДИ буде значно більше, тому і загроза відповідно більша по кількості стволів.
    7) Наприклад ви вбили кровососа і його тіло "тащите" (несете бейджик) науковцям. По дорозі вас можуть зустріти як патруль ДОЛГА, чи СВОБОДИ, або навіть просто група із 3-4 сталкерів, і можуть під загрозою смерті обшукати, забрати все що є (ну тобто, бедйжик, монстра, гроші, АБСОЛЮТНО всі види артефактів, конверти із завданням і т.д. ).
    8 ) Наприклад, сталкер сам взяв десь заліг в засаду, і чекає жертву. Вбив наприклад 2 -3 бійця якихось груп, вони залишили свої "бейджики" і пішли в мертв"як. Він вийшов і забрав їх. Потім продав і себе навіть таким чином не видав, хто це був. Але цю інформацію, потім можна буде викупити в бармена наприклад, і він скаже який сталкер здавав "бейджики" і ніки які там були зазначені. 8)
    9) Наприклад, під час бою гравець вбив когось. Але встигнути забрати бейджика не встиг, бо зав"язався новий бій з тилу. Хтось проходив повз і забрав того бейджика і отримав за нього гроші в бармена. Або ж вбив обох, або допоміг одному з них.
    Як бачите ситуацій купа, але фактично мінімум відносин обмежено правилами! Самі собі там що хочете те і робите (хто грав комп"ютерний сталкер, в курсі), порядку майже ніде не має, всі самі за себе. Як себе поставите, як домовитесь ніяких претензій щоб не було. Це все ваша здатність домовлятись або не домовлятись
    П.С. вроді в основному все. Якісь питання? Питайте, що не ясно будемо уточняти
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  16. #36
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    А помоему это отличный повод увидеть боевого собрата со стороны и попробывать повзаимодействовать с другими игроками. Никто не мешает вам разбиться на пары и обновлять состав другими игроками, в то же время ведя связь между собой) Короче, вариантов куча! Я сразу прочухал. А для кого много условностей, есть захват флага и стенка на стенку(правда отдельно в другом лесу )
    ничто так не портит цель, как попадание

  17. #37

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Сергій (Dixie)
    2. Забагато умовностей.
    дісйно забагато, але може досить валитися в тупе м’ясо, час від часу здобрюючи його убожескім "сценарієм"?
    Сожги Лувр и подотрись "Моной Лизой". Так, по крайней мере, Бог будет знать твое имя!!
    © Чак Паланик "Бойцовский клуб"

  18. #38
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Сергій (Dixie)
    1. Враховуючи, що до вас їдуть в основному командами і команди зіграні, прохання обмежувати групи сталкерів власне кількістю бійців в команді 4 -7.

    2. Забагато умовностей. Я розумію, що присутнє бажання максимально наблизитися до ком"ютерної гри, але в реальності це зробити буде неможливо. Результат - непонятки на грі і т.д. зі всіма наступними наслідками. Сталкер від Мілітариста, де працювало близько 30 ігромастерів і сценарій вилизували кілька місяців, був спрощений до мінімуму і брав виключно антуражністю персонажів.

    3. Незрозуміла роль пограничників. Розпишіть їх місію.
    1. Про це в курсі за те, що їде по-стільки то гравців. Але тоді вони будуть постійно воювати одним складом, що "автоматично" створює постійні "ліві" угруповання, які на грі не потрібні. Сприймаємо це як за переймання "військового досвіду" (фраза без сарказму, просто по-іншому все рівно не буде). Кому не подобаються умову, вибір мають завжи : "Їхати" або "Не їхати"...
    2.От якраз умовностей мінімум. Основні умовності: а) ДОЛГ-СВОБОДА не контактують між собою, б) по людях в білому не стріляти, в) сталкери об"єднуються максимум в команду 4 чол, г)після смерті бейджик залишаємо на місці смерті своєї, д) на території "бази мінус 3№ і бару "соточка" не воюємо, от і все ніби... 8)
    Стосовно ТМ МІлітаристу і їхнього сталкера, то їм лише честь і хвала. В нас ні фінансових, ні людських ресурсів таких не має. В нас один ресур, це бажання і ціль зробити справді щось достойне своїми силами для страйкболу України і зокрема для західного регіону.
    3. Прикордоники виконують роль Армійських сил спецапризначення. Вони будуть проходити територію, виконувати різні завдання, які будуть стосуватись їх, будуть час від часу зачищати будинки та територію від різних "елементів", проводити "профілактичні" відстріли сталкерів, при загрозах життю прикордонникам можуть штурмувати бази ДОЛГА або СВОБОДИ, для певних завдань займати і контролювати певні території і влаштовувати свої блок пости і т.д. Артефакти не збирають ціленаправлено.

    Ну і від себе. Я знаю, що після гри буде звучати - "Та ну нах.. той Радівилів із їхнім сталкером! Херня ігруха була", і будуть "Класно було зроблено. 2-й епізод можна робити, але треба вдосконалити те-то чи те-то...." Плвірте я обом думкам буду радий. Першій тому, що відсіються "природньо" люди які не розуміють моє бачення гри і сценарію і не будуть на наступних портити нерви, а других за те, що при наступних епізодах гри вже можна буде опиратись на цих людей і справді адекватно реагувати на їхні зауваження. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #39

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Tair
    Цитата Сообщение от Сергій (Dixie)
    1. Враховуючи, що до вас їдуть в основному командами і команди зіграні, прохання обмежувати групи сталкерів власне кількістю бійців в команді 4 -7.

    2. Забагато умовностей. Я розумію, що присутнє бажання максимально наблизитися до ком"ютерної гри, але в реальності це зробити буде неможливо. Результат - непонятки на грі і т.д. зі всіма наступними наслідками. Сталкер від Мілітариста, де працювало близько 30 ігромастерів і сценарій вилизували кілька місяців, був спрощений до мінімуму і брав виключно антуражністю персонажів.

    3. Незрозуміла роль пограничників. Розпишіть їх місію.
    1. Про це в курсі за те, що їде по-стільки то гравців. Але тоді вони будуть постійно воювати одним складом, що "автоматично" створює постійні "ліві" угруповання, які на грі не потрібні. Сприймаємо це як за переймання "військового досвіду" (фраза без сарказму, просто по-іншому все рівно не буде). Кому не подобаються умову, вибір мають завжи : "Їхати" або "Не їхати"...
    2.От якраз умовностей мінімум. Основні умовності: а) ДОЛГ-СВОБОДА не контактують між собою, б) по людях в білому не стріляти, в) сталкери об"єднуються максимум в команду 4 чол, г)після смерті бейджик залишаємо на місці смерті своєї, д) на території "бази мінус 3№ і бару "соточка" не воюємо, от і все ніби... 8)
    Стосовно ТМ МІлітаристу і їхнього сталкера, то їм лише честь і хвала. В нас ні фінансових, ні людських ресурсів таких не має. В нас один ресур, це бажання і ціль зробити справді щось достойне своїми силами для страйкболу України і зокрема для західного регіону.
    3. Прикордоники виконують роль Армійських сил спецапризначення. Вони будуть проходити територію, виконувати різні завдання, які будуть стосуватись їх, будуть час від часу зачищати будинки та територію від різних "елементів", проводити "профілактичні" відстріли сталкерів, при загрозах життю прикордонникам можуть штурмувати бази ДОЛГА або СВОБОДИ, для певних завдань займати і контролювати певні території і влаштовувати свої блок пости і т.д. Артефакти не збирають ціленаправлено.

    Ну і від себе. Я знаю, що після гри буде звучати - "Та ну нах.. той Радівилів із їхнім сталкером! Херня ігруха була", і будуть "Класно було зроблено. 2-й епізод можна робити, але треба вдосконалити те-то чи те-то...." Плвірте я обом думкам буду радий. Першій тому, що відсіються "природньо" люди які не розуміють моє бачення гри і сценарію і не будуть на наступних портити нерви, а других за те, що при наступних епізодах гри вже можна буде опиратись на цих людей і справді адекватно реагувати на їхні зауваження. 8)
    Руслан! Та не парся ти так, все буде ок....
    а нарахунок фігово не фігово - воно було на кожній грі і буде завжди, тому що різні люди, різні темпераменти і вподобання... За всіх наших тернопільських знаю що "засирати" гру ніхто потім не буде (бо писати на форумі то так а то так і шо всі маклауди не в нашому стилі ), тимбільше це ваш дебют..
    "Only God can judge me"

  20. #40
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Дякую Макс за підтримку. Просто реально "вложуємось" в цю гру.
    Але не зважаючи на різні вподобання всі будуть в рівних умовах, просто відходимо від пересічного сприйняття страйкболу. От і намагаємось зробити, щось хороше і не побоюсь цього цікаве. Поки таким буде СТАЛКЕР. Причому мені буде цікаво знати різні думки, тому повірте, здорова критика не завадить на майбутнє.
    Стосовно маклаудів, то я вже просив всіх "шотландців" не приїжати на гру. Поважайте страйкбол і людей які в нього грають 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 2 из 9 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 21
    Последнее сообщение: 20.11.2012, 19:09
  2. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  3. Ответов: 26
    Последнее сообщение: 24.10.2008, 20:53
  4. 18.05.2008
    от magnit в разделе Тернополь
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.05.2008, 13:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама