+ Ответить в теме
Страница 3 из 9 ПерваяПервая 12345678 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 176

Тема: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

  1. #41
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Таир!!!! я тут переглядывал фотки одни со сталкера и мне стрельнула одна идейка.... насщёт шариков для монстров... может их заменить пластиковыми тарелочками???? прикрепить их на груди к примеру вспомощу вирёвочок... при попадании она должна проломатся, ну или хотя бы будет характерный звук....... это так, предложение

    P.S. а некомбатантов всё таки я буду пугать))))))
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  2. #42

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цікаво читати поради "досвідчених", особливо "досвідчених організаторів". Про мясо, про стєнки...
    Я теж добрий фантазёр, але ото А,В,С вже мене починає напрягати. Ви що зібрались там тиждень грати, відносини вибудовувати, рейтинги..? Я двома руками за це, але просто часу не вистачить. Та реальна гра - це кілька хороших перестрілок, пару походів в мертвяк і з мертвяка, перекус (в тих, хто без цього не може) і все - час, фініш!
    Ідея класна, але бачу, що вже в декого "виростають крила". Я розумію, що емоції пруть, але фентезі і реальна страйкбольна гра - трохи різні речі.
    Якщо в мене буде 5 чоловік - команда людей, які разом тренуються, грають і приїдуть відпочити РАЗОМ! То як мені серед них вибрати П"ЯТОГО? Порадьте.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  3. #43

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Магніт 100% правий
    Руслан, друже, дійсно якщо виходити з тієї кількості людей що буде на стороні сталкерів то варто зробити хочаб по 6-7 чоловік в кожній групі, вкого в команді не назбираєця 6 чоловік докинути 1-2 внекомандників раз-два (їх буде чимало наскільки я знаю)
    "Only God can judge me"

  4. #44
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Це якшо позакомандники між собою не обєднаються

  5. #45
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    На сколько я понял, задумана совсем не командная игра? Или вы боитесь выстрела в спину, что так резво за увеличение количество бойцов в отряде печетесь? При чем каждый за свое количество) Давайте десять бойцов! чтобы наверняка! А то может у кого-то 10 чел в команде, куда ему еще 3-х девать? Детский сад!
    ничто так не портит цель, как попадание

  6. #46

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    На рахунок А,В,С я з Русланом поговорю... але ваші пропозиції тіпа "дайош команди сталкерів по 6 чоловік?" сходу приречені на відхилення.
    Сталкери вони ше з 1987 року були самі за себе... і в групи не особо якось збивались... якшо команда хоче грати за сталкерів, то їй треба усвідомити шо на грі будуть і ПЕРСОНАЛЬНІ квести... Для виконання яких треба одна людина... а шо тоді 4 остальних будуть робити??

  7. #47

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от barmalej
    1."Викинг"-Ровно2.80635752416(Богдан)3.7рыл(может,если нарисуются до того времени,+3)
    Аби не флудити в реєстрації то напишу тут...
    Шановний, barmalej, гра являється закритою, тобто ми (організатори) розглядаємо заявки тільки тих команд які ми знаємо, або ті, за яких можуть поручитись команди які ми знаємо... (прошу пробачити мою тафтологію)
    Проще говоря, ми вас не знаємо, прошу не сприймати близько до серця, але вашу заявку ВІДХИЛЕНО!

    P.S. Можете не приїжати. Нічого особистого...

  8. #48
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Страшно жалію, що на вихідних не маю доступ до інету, лише в робочі дні з 9 до 18 ...Ну що ж почнемо

    Цитата Сообщение от magnit
    Цікаво читати поради "досвідчених", особливо "досвідчених організаторів". Про мясо, про стєнки...
    Я теж добрий фантазёр, але ото А,В,С вже мене починає напрягати. Ви що зібрались там тиждень грати, відносини вибудовувати, рейтинги..? Я двома руками за це, але просто часу не вистачить. Та реальна гра - це кілька хороших перестрілок, пару походів в мертвяк і з мертвяка, перекус (в тих, хто без цього не може) і все - час, фініш!
    Ідея класна, але бачу, що вже в декого "виростають крила". Я розумію, що емоції пруть, але фентезі і реальна страйкбольна гра - трохи різні речі.
    Якщо в мене буде 5 чоловік - команда людей, які разом тренуються, грають і приїдуть відпочити РАЗОМ! То як мені серед них вибрати П"ЯТОГО? Порадьте.
    Я склоняю голову перед організаторським талантом (слова без єдиної норки сарказму!) МАГНІТА...але і всіх хто хоча б разок робив гру! Може я і дійсно "хеновий" організатор, і не дуже вмію все балансувати "что-бы всем хАрАшо"...але я до цього і не стремлюсь, повірте. Повторюсь, що в кожного є своє бачення і всім все-рівно я не догоджу! От давайте, глянемо (і я дісно сюди додам слова ALeBi), якщо приїде 8? Куда 2-х?, а якщо 10? куда 4-х? А Якщо буде об"єднання між однією де 3 і іншою де 5? Як тоді вчинити? Давайте все ж залишимо 4 людини в команді (це не від того, що в орга ростуть крила\когті\хвіст\зуб мудрості ), це не командна гра, а індивідуальна! Командна вона для ДОЛГА,СВОБОДИ і ПРИКОРДОННИКІВ. Якщо, це стосується всіх кому, сценарій і умови "аЦЦтой", що реально "аж так хреново" то вихід один - залишитись дома, або організувати свою гру, цим в крайному разі буде виявлено заочну повагу до організаторів....
    П.С. Спочатку зіграйте, а потім виливайте своє "фе" на мене. І зауважу, що гра планувалась на 40 максимум 50 чоловік, оскільки полігон не резиновий і поряд село. Але я повторюсь, що буду радий бачити тих кого знаю особисто і воював, кого знають ті кому я довіряю. Просто доведеться "трішки" підкоректувати сценарії і квести.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #49
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Доповнення №2 на гру 26.10.2008року.
    1 частина)Приблизні ціни на грі:
    1 - Оскільки на базу пропуски виписує бармен Вітьок Гаденький, а без пропуска на базу не можна потрапити, то пропуск вартує - 50 доларів.
    2 - Шкура кровососа - від 300 до 500 $.
    3 - Артефакт "БРВ" - від 500 -700 $
    4 - Артефакт "Вікінг" - 2000- 2500$
    5 - "Псіх" - 400-500$
    6- Серетні карти території - до 1000$
    7- Респіратор для "роботи" (вірніше війни) в Мутному Лісі який є дуже радіактивним, потрібні респіратори, які можна купити в Науковців (але після смерті своєї, або завершенні місії здати назад науковцям назад їх) - 150$
    8 - Підкуп військових, або купівля "джокера" або ще якоїсь інофрмації, або послуг сталкерів, і т.д. вирішуєте самі!
    9- Трофейний бейджик\скальп який виплачує бармен - сталкер - 100$, боєць ДОЛГА або СВОБОДИ - 150$, ПРИКОРДОННИК - 200$.
    10 - Будуть че різні речі і завдання гонорар яких буде обумовлюватись в режимі "аукціону" між замовниками і сталкерами.

    2 частина) Артефакт "Джокер". Їх буде 3 штуки. всі вони будуть заховані по Зоні, але знайти їх можна буде, або перекопаши всю територію, включаючи ліс, або виконувати певні квести які і дадуть розгадку де є один із 3-ох "Джокерів". Властивості "Джокера": Попадання в руки чи ноги, за попадання не рахується. Перше попадання в голову або корпус анульовується, після другого гравець вбитий! Боєць одягає білу пов"язку йде у мертв"ятник і залишає всі гроші і артефакти всі (окрім "Вікнга") на місці смерті.

    3 частина) Мутний ліс є дуже радіоактивним, тому діяти там можна лише в респіраторах. Якщо хтось зніме у лісі респіратор, одразу вмирає. Окрім того, завдання в лісі дадуть більше прибутку бійцям ніж нерадіоактивна територія, а також зауважу, що респіраторів буде обмежена кількість! В середньому 1шт. на 2,5 чоловіки. Після смерті бійця респіратор здається науковцям, на місці він не залишається. Зауважу, що з лісу в мертв"як є дуже далеко йти! ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ, ГРА І САМА ЗАДУМКА РОБИТЬСЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ КОЖНІ СВОЇ ВЧИНКИ І ДІЇ В БОЮ ГРАВЕЦЬ ОСМИСЛЮВАВ І НЕ ДУМАВ, ЩО - "МЕРТВ"ЯК ПІД БОКОМ, ПРОСИДЖУ 5 ХВ, І ЗНОВУ В БІЙ". ЦЬОГО НЕ БУДЕ!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #50
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Sakup
    Цитата Сообщение от barmalej
    1."Викинг"-Ровно2.80635752416(Богдан)3.7рыл(может,если нарисуются до того времени,+3)
    Аби не флудити в реєстрації то напишу тут...
    Шановний, barmalej, гра являється закритою, тобто ми (організатори) розглядаємо заявки тільки тих команд які ми знаємо, або ті, за яких можуть поручитись команди які ми знаємо... (прошу пробачити мою тафтологію)
    Проще говоря, ми вас не знаємо, прошу не сприймати близько до серця, але вашу заявку ВІДХИЛЕНО!

    P.S. Можете не приїжати. Нічого особистого...

    Щоб не флудити там .... пишу вам тут.
    Перед тим як висловлюватись про те знаєш чи не знаєш людей, потрібно було написати як мінімум в ЛС і запитати хто такі.
    По друге що означає закрита гра? Здається на форумі напису "гра буде закритою" я не бачив.
    І по-трете, я дуже сумніваюсь що ви, шановний бачили на власні очі бодай половину тих людей які до вас приїдуть.
    А принцип кого я знаю той допускається до участі у грі звучить принаймі "дико". Якщо хотіли зробити гру закриту потрібно було розсилати запрошення особисто, а не вівішувати на загальному (прошу звернути увагу на слово "загальному") Рівненському форумі який не є вашою власністю.


    P.S. А бачилися з вами і вашою командую у Луцьку, і тоді я не бачив і не чув щоб ви подавали протест з нами грати (на одній стороні) по причині того що вперше нас бачите.
    І ще маленька ремарка
    Cудячи з вашої реакції, то для того щоб в Рівному з'явилась нова команда потрібно спитати вашого дозволу і надіслати вам резюме всіх членів команди та набиватись вам друзі.
    Вибачте, але такого не буде. І наступного разу непотрібно писати в підрозділах Рівненського форуму фрази: -" ой,ой, а що у Рівненській області тільки дві команди? Дуже шкода , а так хотілось, щоб стайкбол розвивався у нашому регіоні".

  11. #51
    Авторизированный магазин Аватар для ALeBi
    Регистрация
    10.04.2007
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    Caimans
    Сообщений
    447
    Записей в дневнике
    6

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    2 Rex: ты не прав. Они орги, кого хотят, того и пускают и соответсвенно не пускают. Губки надуть и сказать, что мы с вами не дружим, конечно эффектно, но вам все равно играть вместе еще прийдеться. Воспринимай это, как защитную реакцию оргов от нежеланных конфузов. Будешь оргом-поймешь
    ничто так не портит цель, как попадание

  12. #52

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от ALeBi
    2 Rex: ты не прав. Они орги, кого хотят, того и пускают и соответсвенно не пускают. Губки надуть и сказать, что мы с вами не дружим, конечно эффектно, но вам все равно играть вместе еще прийдеться. Воспринимай это, как защитную реакцию оргов от нежеланных конфузов. Будешь оргом-поймешь
    Привет ALeBi.А вот Rex как раз то и прав:я не сильный дипломат но действительно существует ЛС и,так на всякий случай оставил телефон...Я надеюсь ты понимаеш о чем я...А так рубить на корню-я,лично,воспринял как плевок в рожу(об отказе мне сообщили совсем посторонние люди"дабы не флудить на регистрации").Можеш себе представить какого воронного коня я оседлал когда мне звонят и сообщают инфу:"Залезь туда-то и прочитай то-то..."И о каких "надутых губках" мы говорим после этого...Тем более что все эти люди пересекались по играм между собой(ну кроме меня).Так что не осуждайте нас не правильно...Если это и есть закрытая игра,то хотя надо было каку нибудь сносочку сделать-и никто бы тогда не дергался...С наилучшим пожеланиями!

  13. #53
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от barmalej
    я не сильный дипломат но действительно существует ЛС и,так на всякий случай оставил телефон...Я надеюсь ты понимаеш о чем я...А так рубить на корню-я,лично,воспринял как плевок в рожу(об отказе мне сообщили совсем посторонние люди"дабы не флудить на регистрации").Можеш себе представить какого воронного коня я оседлал когда мне звонят и сообщают инфу:"Залезь туда-то и прочитай то-то..."И о каких "надутых губках" мы говорим после этого...Тем более что все эти люди пересекались по играм между собой(ну кроме меня).
    Перше - Ніхто ні в кого не плював, тим більше в "рожу".
    Друге - Пересікались одного разу, і тоді ні про якого barmalej ніхто і не чув.
    Третє - Чому ніхто із тих хто вас знає, не поручився за вас? А це питання ви вже вирішуйте у себе. А на цю гру зареєструвались всі команди з якими я не раз воював, знаю особисто, з яких багато це мої друзі і за яких я сам можу поручитись! Є лише одна команда з якою я не знайомий особисто, але за неї "поручились\дали схвальні відгуки і т.д" не одна знайома мені людина.
    Четверте - Провал гри можливий за двох причин: 1) херова організація і сценарій, 2)незнайомі оргам страйкболісти за яких ніхто нічого не сказав. Тому маю МОРАЛЬНЕ право відмовити і зменшити ризик провалу, до своїх власних недоліків по-організації гри.
    П"яте - Якщо хочеться і далі "переливати з пустого в порожнє" то прошу в лічку, що б не перетворювати тему по-грі на балаган.
    П.С. Зауважу, що нічого кримінального і образливо для особистості в моїх словах не має. Якщо ж таке "знайдено" прошу в лічку. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  14. #54

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    - Чи буде якийсь стартовий капітал?
    - Распіратори, якщо платні, ціна?
    - Карту з об"єктами!!!
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  15. #55
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    ...прошу меня дико извенить.. но мож я чё не так поняла.... НО...:

    S.T.A.L.K.E.R. Частина перша, епізод перший – „ТРІО”.
    26 жовтня 2008 року ( при непередбачуваних обставинах, гру буде перенесено на 2 листопада 2008 р.)
    ??? игра переноситься? эсли да! - то почему таким маленьким шрифтом написано...не выделено ничего...???? и тема поста не глосит об этом?
    или это предупреждение на то шо - "По непредвидиных обстоятельствах игру просто могут перенести.... ?" но еше не решенно!
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  16. #56
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от magnit
    - Чи буде якийсь стартовий капітал?
    - Распіратори, якщо платні, ціна?
    - Карту з об"єктами!!!
    - Стартовий буде для ДОЛГА і СВОБОДИ, щоб вони мали можливість наймати сталкерів. Стосовно самих сталкерів, то вони прийшли в Зону "без копійки" і мають її заробити , благо завдань і можливостей буде!
    - Респіратори будуть платні але ціна буде або 50 або 100 доларів. І на один раз, потім вони будуть здаватись назад де брались, а точніше науковцям.
    - Карта-карта.... Тут в нас трохи загвоздка получилась Але вона буде!!! Буде виглядати як план-схема із номерацією будинків і "контрольними точками" і лісі. Орієнтири будуть! Зараз над нею "чаклує" мій замком САКУП. Просто більше ніхто в цьому не тямить, а половини складу не має на місці
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  17. #57
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    -< BLes >- нічого не переноситься! Навіть в доповненнях на гру пише жирним , що гра 26.10.2008 року. Просто при форс-мажорі вона просто перенеслася б на один тиждень. Все в силі 26 жовтня буде гра!

    ГРИ С.Т.А.Л.К.Е.Р. ПЕРША ЧАСТИНА ПЕРШОГО ЕПІЗОДУ - "ТРІО" ВІДБУДЕТЬСЯ 26 ЖОВТНЯ! ЗБІР НА 9:00 ЩОБ ВСТИГНУТИ НА 10:00 ЇЇ ЗАПУСТИТИ!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  18. #58
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Особисте прохання панове... Хто їде на гру...чи не міг би привезти 5-6 страшних масок. Бо вже все і всіх з ними дістаю , а є лише 4, а монстрів буде 7-8 або і 9. Тому чи не могли б хто має якісь взяти їх на один ігровий день на гру?
    Дякую.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #59
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Tair
    Особисте прохання панове... Хто їде на гру...чи не міг би привезти 5-6 страшних масок. Бо вже все і всіх з ними дістаю , а є лише 4, а монстрів буде 7-8 або і 9. Тому чи не могли б хто має якісь взяти їх на один ігровий день на гру?
    Дякую.
    Шо значить страшна маска ? 0_о картонна фігня з колишніх жувачок? Бо я трошки не вїхав

  20. #60

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    щось типу цього -
    та обичні маски, зараз їх поідеї мають почати продавати - хелоувін
    "Only God can judge me"

+ Ответить в теме
Страница 3 из 9 ПерваяПервая 12345678 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 21
    Последнее сообщение: 20.11.2012, 19:09
  2. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  3. Ответов: 26
    Последнее сообщение: 24.10.2008, 20:53
  4. 18.05.2008
    от magnit в разделе Тернополь
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.05.2008, 13:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама